Startovní listina Svatojánský kopeček

5 km

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 189

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategoriePlatba
Balláková Růžena Svatý Jan nad MalšíZ45plus
Bobowski Jaroslav Zlín-MalenoviceM45plus
Leština Jakub A. Schmiedjunioři
Brouček Jakub Svatý Jan nad Malšíjunioři
Smrž Matěj Bezimpro.cz - Centrum Bazalkajunioři
Koudelková Martina Centrum BAZALKAZ45plus
Tvaroh Táďa Taekwon-do Velešínjunioři
Polívková Vanda Centrum BAZALKAZ45plus
Tvaroh Pavel Bezimpro.cz Centrum BAZALKAM35-44
Kadlec Miroslav Kamenný ÚjezdM35-44
Jelínková Petra České Budějovice - Černý DubZ35-44
Petrov Jan 8KI VeleštínM45plus
Mikeš Vladimír A. SchmiedM34
Popelová Miroslava A. SchmiedZ34
Smržová Lenka BěžímPro.cz Centrum BAZALKAZ35-44
Mikešová Simona A. SchmiedZ34
Mikešová Jana A. SchmiedZ35-44
Sláma Marcel A. SchmiedM35-44
Sláma Filip A. Schmiedjunioři
Sláma Daniel A. Schmiedjunioři
Mikešová Dagmar A. SchmiedZ35-44
Sýkorová Daniela A. SchmiedZ35-44
Sýkora Dominik A. Schmiedjunioři
Sýkora Adam A. Schmiedjunioři
Piveček Radek -junioři
Mrazík Karel KapliceM45plus
Klestilová Jana Veselí nad LužnicíZ35-44
Stočesová Vendula České BudějoviceZ35-44
Vlasáková Vlasta České Budějovice Z35-44
Vlasák Lukáš České Budějovicejunioři
Vala Ondřej TodnéM34
Šjlistová Veronika TodnéZ34
Vocat Markéta ČBZ35-44
Novák Petr ZlivM45plus
Humeličová Marie A. SchmiedZ34
Pexa Martin Groz Beckert M35-44
Kalianková Šárka A. SchmiedZ35-44
Kalianková_Ml. Šárka A. SchmiedZ34
Adámková Dana TT TálínZ35-44
Suchý Pavel -M35-44
Říha Miroslav AchillesM35-44
Bohinský Petr AchillesM34
Čapková Aneta České BudějoviceZ34
Nepivoda Jan Č. Krumlovjunioři
Nepivodová Bára -juniorky
Turek Jakub -M34
Horníková Zdeňka -Z34
Novák Jaroslav Č. KrumlovM45plus
Jandová Petra A. SchmiedZ34
Janda Vilém A. Schmiedjunioři
Janda Viktor A. Schmiedjunioři
Janda Felix A. SchmiedM34
Olenočinová Klára Lanškrounjuniorky
Čadová Eliška Sedlojuniorky
Čada Vojtěch Sedlojunioři
Olenočinová Hana LanškrounZ35-44
Toulová Pavla A. SchmiedZ35-44
Toulová Barbora A. Schmiedjuniorky
Toul Vojtěch A. Schmiedjunioři
Toul Jan A. SchmiedM45plus
Krátká Monika Svatý Jan nad MalšíZ35-44
Nedorostová Pavlína Svatý Jan nad MalšíZ34
Vášová Veronika České BudějoviceZ34
Vášová Lenka České BudějoviceZ45plus
Vachová Lenka -Z45plus
Dobiášová Máša PrahaZ45plus
Tupá Marie Svatý Jan nad MalšíZ45plus
Márová Angela MattoniZ34
Suchá Olga A. SchmiedZ35-44
Řežábová Žaneta A. Schmiedjuniorky
Řežábová Marcela A. SchmiedZ35-44
Řežáb Tomáš A. SchmiedM35-44
Neubergová Lucie A. SchmiedZ35-44
Neubergová Natálka A. Schmiedjuniorky
Horelicová Kristýna A. Schmiedjuniorky
Horelica Jakub A. Schmiedjunioři
Horelicová Eva A. SchmiedZ45plus
Schönbauerová Denisa České Budějovice (VK Třebín)juniorky
Stodolovský Lukáš A. Schmiedjunioři
Lavičková Petra A. SchmiedZ35-44
Lavička Tomáš A. Schmiedjunioři
Stejskal Jan SK 4 Dvory ČBjunioři
Stejskalová Kateřina České BudějoviceZ35-44
Konášek Václav -M34
Vlčková Kateřina Bezimpro.cz Centrum BAZALKAZ34
Konášek Jan -M34
Langová Martina Svatý Jan nad MalšíZ34
Broučková Magdalena -Z34
Mazouchová Veronika -Z34
Třeštík Radek České BudějoviceM35-44
Jindra Pavel Cyklo KájovM35-44
Prais Marcel sokol KřemžeM34
Vildová Vendula A. Schmiedjuniorky
Vildová Michaela A. SchmiedZ34
Švecová Kateřina A. SchmiedZ35-44
Smirnová Naděžda -Z35-44
Smirnov Vojtěch SK Hojná vodajunioři
Hlach Jan Č. BudějoviceM35-44
Vítů Marie SrubecZ34
Holbová Miluše -Z35-44
Holbová Linda -juniorky
Holbová Nikol -juniorky
Sekáč Václav České Budějovicejunioři
Tušerová Jindra Musher klub JCCZ34
Holar Daniel České Budějovicejunioři
Hansalová Anežka České BudějoviceZ34
Hansalová Barča České Budějovicejuniorky
Hansalová Klára České Budějovicejuniorky
Hansalová Miroslava České BudějoviceZ45plus
Hejdová Eva České BudějoviceZ45plus
Říha Tomáš ŽďárM34
Hartlová Ivana Sokol ŘímovZ35-44
Sklářová Eliška Svatý Jan nad Malšíjuniorky
Sklářová Anna Svatý Jan nad Malšíjuniorky
Ortman Pavel -M35-44
Fialová Zdenka -Z34
Kutheilová Jana A. SchmiedZ34
Kutheil Tomáš A. Schmiedjunioři
Dvořáková Ema Římovácijuniorky
Foltová Helena KPK ŘímovZ35-44
Ploneková Barča KPK Římovjuniorky
Sochacká Linda Římovácijuniorky
Sochacká Pavla ŘímováciZ35-44
Sochacká Eva Římovácijuniorky
Vášová Klára ŘímováciZ35-44
Vášová Nela Římovácijuniorky
Váša Petr Římovácijunioři
Šrámková Ellen Taekwon-do Velešínjuniorky
Zettnerová Gabriela České BudějoviceZ35-44
Kotsan Yuriy České BudějoviceM35-44
Kocanová Viktorie České Budějovicejuniorky
Kocanová Bohuslava České BudějoviceZ35-44
Kocanová Adéla České Budějovicejuniorky
Stehlík Jan České BudějoviceM35-44
Petříková Vlasta České BudějoviceZ35-44
Janouch Václav České BudějoviceM45plus
Rojdlová Nikola A. Schmiedjuniorky
Rojdl Marek A. SchmiedM35-44
Rojdl Filip A. Schmiedjunioři
Rojdlová Jitka A. SchmiedZ35-44
Kubáková Marie A. SchmiedZ35-44
Kubáková_Ml. Marie A. Schmiedjuniorky
Kopřivová Anna A. Schmiedjuniorky
Dědková Miluše A. SchmiedZ45plus
Veithová Dagmar Promrzlá pijaviceZ45plus
Čápová Markéta Promrzlá pijaviceZ35-44
Chrtová Markéta Horní Stropnnicejuniorky
Weisová Elinor Sokol České Budějovicejuniorky
Tomášek Karel ŠtěpánoviceM45plus
Tomášek Patrik Štěpánovicejunioři
Tomášková Natálie Štěpánovicejuniorky
Tomášková Lucie ŠtěpánoviceZ35-44
Sůsová Kristýna Svatý Jan nad MalšíZ34
Zelenková Karolína TJ Jiskra Třeboňjuniorky
Zelenková Leona Tábor 3Z35-44
Víšková Simona Svatý Jan nad Malšíjuniorky
Víšek Filip Svatý Jan nad MalšíM35-44
Víšková Klára Svatý Jan nad Malšíjuniorky
Tučková Tereza SK Čéčova ČBjuniorky
Smržová Johana Jílovicejuniorky
Mol Jirka BěžímPro.cz Centrum BAZALKAM45plus
Štětina Zdeněk VlašimM45plus
Zelená Eva Z45plus
Konýčková Štěpánka Nordic Walking NovohradskoZ35-44
Korandová Klára Z35-44
Picková Adéla Nordic Walking NovohradskoZ35-44
Novotna Jana Nordic Walking NovohradskoZ35-44
Brychtová Lenka Nordic Walking NovohradskoZ35-44
Kříhová Jana Nordic Walking NovohradskoZ34
Jaroš František Svatý Jan nad MalšíM45plus
Hüttl Robert Tortilly v mlzeM34
Kilian Patrik Tortilly v mlzeM34
Zoubková Eva České BudějoviceZ35-44
Dulová Martina BesedníkZ34
Mikšl Rostislav SK Dynamo ČBjunioři
Cábová Markéta Groz-BeckertZ35-44
Cába Vilém junioři
Cába Jakub JK Safírjunioři
Košíček František Ločenicejunioři
Košíčková Lucie Ločenicejuniorky
Špinarová Michaela České BudějoviceZ34
Tvarohová Helena juniorky
Tvarohová Karolína Taekwon-do Velešínjuniorky
Martinusová Eliška juniorky
Broučková Magdalena Svatý Jan nad MalšíZ45plus
Leština Petr Svatý Jan nad MalšíM35-44
Leština Jan A. SchmiedM35-44
Leštinová Pavla A. SchmiedZ35-44
Balláková Kateřina Svatý Jan nad Malšíjuniorky