Startovní listina Říčkovský GOLEM 2018

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 121

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Beran František Beranimuživeteránine
Bohdálková Jolana Fitness Freedom Hustopečeženyveteránkyne
Capoušek Mirek 3D FITNESS RTmuživeteránine
Čech Daniel VM Crossmuživeteránine
Černý Vladimír CAPARTmuživeteránine
Černý Aleš JKF Jaroměřmuživeteránine
Doskočiová Martina Říčky v Orlických Horáchženyženyne
Dusbaba Milan LŠ na Martěmužimužine
Fabián Jaroslav Častolovicemuživeteránine
Fajfr František Vencl servis Žamberkmuživeteránine
Fikr Zdeněk Zedko Zervemužimužine
Friedl Radek Pardubicemužimužine
Hanuš Petr Chládek a Tintěra Pardubicemuživeteránine
Janovský Marcel muživeteránine
Jeřábek Jakub SK Býšťmužimužine
Jeřábková Iva SK Býšťženyveteránkyne
Josefy Daniel bruckmuživeteránine
Koníř Miloslav muživeteránine
Králík Michal Zajda TJ Lokomotiva Trutnovmuživeteránine
Krejčí Jaromír ski club Pastvinymuživeteránine
Krutílek Marek TT Pardubicemuživeteránine
Lebeda Martin Fort SMC muživeteránine
Liška Pavel Fort SMC Ústí nad Orlicímuživeteránine
Marek Ondřej HO J. Gagarinamužimužine
Mařík Jiří 3D Fitness race teammuživeteránine
Melsa Martin lb-training.commužimužine
Morávek Ivan Dlouhoňovicemuživeteránine
Nosek Petr Pardubicemužimužine
Mikulecký Pavel Cycling Team Brandýsmužimuži
Novotný Luděk 3D Fitness RTmuživeteránine
Novotný Jan PIJATLONmužimužine
Pešek Pavel SBR TRI-TEAM LITOMYŠLmužimužine
Pirklová Markéta Iscarex Česká Třebováženyženyne
Pittner Roman SBR TRI-TEAM LITOMYŠLmuživeteránine
Pochobradský Jan Fort SMC Ústí nad Orlicímuživeteránine
Pospíšil Petr Brandýs nad Orlicímužimužine
Rejda Jan OMT Pardubicemuživeteránine
Scheuer Jan Lanškrounmuživeteránine
Skotálková Tereza Ústí nad Orlicíženyženyne
Smetanová Klára Cycling team Brandýs nad Orlicíženyženyne
Čtvrtečka Pavel TJ Lokomotiva Trutnovmuživeteránine
Strnad Tomáš 3D Fitness Race Teammuživeteránine
Svoboda Filip SMC Ford Ústí nad Orlicímuživeteránine
Svoboda Marek Fitness Freedom race teammuživeteránine
Škorpil Jaromír Lehokolo Azub Ibexmužimužine
Štangler David TJ Lokomotiva Trutnovmuživeteránine
Štěpánek Martin Letohradmuživeteránine
Štorková Tereza CTB cycling team brandysženyženyne
Tylšová Daniela Triatlon Team Trutnovženyženyne
Uhlíř Vojtěch Letohradmužimužine
Vaněk Jan Roudnice nad Labem mužimužine
Veselá Kateřina AZAS Dolní Čermnáženyženyne
Vodehnal Jan OMT Pardubicemuživeteránine
Vondra Tomáš Loko Trutnov TTmužimužine
Vopršálek Miroslav Brück teammuživeteránine
Votava Vladimír VOTAVOVI TEAMmuživeteránine
Weihrauch Radek Žamberkmuživeteránine
Wiedermann Ondřej 3D Fitness Race Teammužimužine
Záleská Iveta Fort SMCženyveteránkyne
Dvořák Jiří Indigo Cycling Team RKmužimuži
Samek Pavel Fort SMCmuživeteráni
Matějíčková Gabriela Sport Bártženyženy
Hovorka Tomáš Fort SMCmuživeteráni
Doleček Josef Fort SMCmužimuži
Šafář Libor Sport Bártmuživeteráni
Hofman Olda Tri Club Dobruškamuživeteráni
Štěrba Petr ÚOmuživeteráni
Lipenský Martin Fort SMCmuživeteráni
Valdman Josef SKI Klub Pastvinymužimuži
Pech Michal ÚOmužimuži
Hrdina Jaroslav muživeteráni
Divíšek Daniel Modrá Ústřicemužimuži
Leuchter Václav Modrá Ústřicemužimuži
Novotný Vojtěch Fort SMCmužijunioři
Kozák Ondřej Vysoké Mýtomužimuži
Fáber Viliam 3D Fitness Race Teammuživeteráni
Fáberová Valéria 3D Fitness Race Teamženyveteránky
Dvořáková Simona Tria Klub Poděbradyženyženy
Soukup Martin Tria Klub Poděbradymuživeteráni
Pozlar Tomáš Lázeňácimuživeteráni
Ješina Petr Kobylský vinný sklepmužimuži
Holubář Patrik Venc Tým UOmužimuži
Suchdol Josef 3D Fitness Race Teammuživeteráni
Sedláček Roman Activity Lanškrounmuživeteráni
Čejka Pavel Pardubicemuživeteráni
Odvážka Libor Fitness Freedom Race Teammuživeteráni
Šebek Jindřich Fort SMCmuživeteráni
Šebek Michal Fort SMCmužimuži
Kynický Lukáš Konrad Tools Teammužimuži
Kynický Radek Fitness Freedom Race Teammuživeteráni
Hruban Jan Č. Třebovámuživeteráni
Vopat Václav TJ Sokol Podlázkymužimuži
Horáček David CST ČTmuživeteráni
Hurych Antonín Litomyšlmuživeteráni
Hurychová Jaroslava Litomyšlženyženy
Šroler Zdeněk Sokol Klášterec nad Orlicímužimuži
Novotný Přemysl 3D Fitness Race Teammuživeteráni
Kručina Luboš muživeteráni
Zdeněk Tomáš Triatlon Býšťmuživeteráni
Kouba Tomáš Sokol Česká Třebovámužimuži
Jansa Adrian Prahamužimuži
Jindra Jiří Kunvaldmuživeteráni
Hylák Adam Vyvetmužimuži
Hylák Jakub Vyvetmužimuži
Adamec Josef Venc Tým UOmužimuži
Moravec Martin Venc Tým UOmužimuži
Straňák Tomáš AC Gomango Hognermužimuži
Šimkivá Eva Sport Centrum Dolečekženyženy
Horha Radek muživeteráni
Pirkl Martin UOmužimuži
Vencl Jiří Vencl - Serus Žamberkmuživeteráni
Tomášová Lenka AC GO Mango - Hognerženyženy
Řehák Tomáš Lukostřelba Jablonnémužimuži
Štumpf Eduard 3D Fitness Race Teammužimuži
Netolický David Triatlon Team Chrudimmužimuži
Beran Petr Cafe Racersmuživeteráni
Dražan Tomáš Dobruškamužimuži
Kovář Jan CTC Fort SMCmužimuži
Fajt Jan SMC Fortmuživeteráni
Rouch Petr SKI Klubmužimuži
Šilar Tomáš SK Staročensko muživeteráni