Startovní listina Mělnický vinařský běh 2019

Počet přihlášených: 362

PříjmeníJménoKlubzávodKategorieSkupina 2Platba
Kačer Ctibor Run the World10 kmM31-40ano
Steiner Jiří Mělník10 kmM31-40ano
Šesták Vojtěch Raptus10 kmMdo30ano
Steinová Jitka Mělník10 kmZ31-40ano
Zelenka Martin Run The World10 kmM41-49ano
Jehlička Jiří Jehla team10 kmM41-49ano
Valínová Dagmar Mělník10 kmZ41-49ano
Melichar Vladimír Luigi Cocotti10 kmM31-40ano
Pecháčová Eva Velké Přílepy10 kmZ41-49ano
Brtna František Velké Přílepy10 kmM50plusano
Mašek Martin TK Novis Praha10 kmM41-49ano
Cervenka Jan Veselí nad Moravou10 kmM31-40ano
Babický Jan HZS Mělník10 kmMdo30IZSano
Hošek Jakub Mělník10 kmM31-40ano
Królová Hana Kralupy nad Vltavou10 kmZ41-49ano
Veselá Anita SDH Chloumek10 kmZ50plusano
Knespl Vojtech Run the World10 kmMdo30ano
Bohoněk Miloš Run the World10 kmMdo30ano
Vaněk Tomáš Ostrý 10 kmM31-40ano
Flegl Vlastimil Jelenice10 kmM31-40ano
Mojžíšová Barbora Mělník10 kmZdo30ano
Janouchová Lenka Šneci v běhu10 kmZ41-49ano
Peníšková Hana Praha10 kmZ31-40ano
Vlčková Petra Křenek10 kmZ41-49ano
Macková Eva Křenek10 kmZ50plusano
Prudil Pavel Run the World10 kmM50plusano
Jiráňová Tamara RTW10 kmZ41-49ano
Nesvadbová Eliška Žatec10 kmZ31-40ano
Hart Michal Kyskovice10 kmM31-40ano
Srba Jaromír Březiněves10 kmM31-40ano
Kobrle Daniel Mělník10 kmM31-40ano
Matoušek Jan Mělník10 kmM41-49ano
Hejna Jan Říčany10 kmM41-49ano
Bartoň Ondřej Kropáčova Vrutice10 kmM41-49ano
Vonostránská Michaela Travčice10 kmZ31-40ano
Krákora Jan Praha10 kmM41-49ano
Bolina Pavel Praha10 kmM31-40ano
Kunzová Klára Praha10 kmZ31-40ano
Jaňovka Jan Praha10 kmM31-40ano
Myška Petr Mělník10 kmM31-40ano
Stránská Petra Cvikov10 kmZ50plusano
Stránský Jiří Cvikov10 kmM50plusano
Typoltová Jana Cítoliby10 kmZ31-40ano
Bernardová Zdeňka Radonice nad Ohří10 kmZ31-40ano
Machalická Lubica 10 kmZ50plusano
Ondrůšek Libor Praha 810 kmM50plusano
Polak Jan Melnik10 kmM31-40ano
Havlíček Lukáš Mělník10 kmM31-40ano
Lenochová Lenka Atletika Neratovice10 kmZ41-49ano
Hausman Martin Mělník 10 kmM50plusano
Koláčný Václav PČR10 kmM31-40IZSano
Spackova Gabriela STB BC Draci10 kmZdo30ano
Soukup Petr STB BC Draci10 kmM31-40IZSano
Sankot Jakub Mělník10 kmM31-40ano
Brzobohatý Miroslav unipetrol10 kmM50plusano
Veselý Tomáš Rozběháme Česko 10 kmM31-40ano
Král Stanislav Run the World10 kmM41-49ano
Szőkölová Kateřina Brtníky10 kmZ31-40ano
Koudelková Iva Run the World10 kmZ31-40ano
Urban Jiří Brandýs nad Labem10 kmMdo30ano
Krůpa Jakub Roudnice nad Labem10 kmM31-40ano
Králová Veronika RUN THE WORLD10 kmZ41-49ano
Egrešiová Lenka Litoměřice10 kmZ50plusano
Vlková Monika Mladá Boleslav 10 kmZ41-49ano
Slíva Petr Obříství10 kmM41-49ano
Kubálek Jan Sázava10 kmMdo30ano
Tuháčková Kateřina Praha 810 kmZdo30ano
Procházka Pavel Mělník10 kmMdo30ano
Vinšová Michaela Benátky nad Jizerou10 kmZdo30ano
Růžičková Jiřina Hlízov10 kmZ31-40ano
Riečičiár Václav Štětí 10 kmM50plusano
Kratka Lucie Praha410 kmZ41-49ano
Smetana Lukas Veltrusy10 kmMdo30ano
Novák Pavel Run the World10 kmM31-40ano
Olšová Veronika TRI SKI Horní Počernice10 kmZdo30ano
Horáková Ladislava Slaný10 kmZdo30ano
Hurt Lukáš Horní Počernice10 kmM31-40ano
Valda Pavel Liběchov10 kmM41-49ano
Ježek Oldřich Arboeko Obříství10 kmM50plusano
Vetešník Ladislav Ski Polevsko 10 kmM31-40ano
McAlorum Helena RunCzech 10 kmZ31-40ano
Lotterová Andrea 10 kmZ31-40ano
Kubešová Anna Rozběháme Roudnici10 kmZ41-49ano
Cimlerová Lenka Roudnice nad Labem10 kmZ41-49ano
Dvořáková Vlaďka Polabské běhny10 kmZ31-40ano
Babinská Markéta Štětí10 kmZ31-40ano
Vábererová Martina Děčín10 kmZ41-49ano
Majercik Miroslav F.C. Vsetaty10 kmMdo30ano
Stránský Michal Kometa Bethlehem10 kmMdo30ano
Urbánková Anna Řepín10 kmZdo30ano
Šebesta Václav Rousovice10 kmMdo30ano
Horáková Marcela Šneci v běhu10 kmZ31-40
Vopatová Lucie Vysoká u Mělníka10 kmZ31-40ano
Kačerová Lenka Run the World10 kmZ31-40IZSano
Pračko Milan Praha10 kmMdo30ano
Vítek Vojtěch Run the World CZ10 kmMdo30ano
Hájek Lukáš DancaVideo.cz10 kmM31-40ano
Boháčová Monika Horní Beřkovice - 1A10 kmZ31-40ano
Melichar David Horní Beřkovice - 1A10 kmM31-40ano
Svoboda Ondřej Gumy z úterý10 kmM31-40ano
Hušek ml. Radek Atletika Neratovice10 kmjuniořiano
Hušek Radek Kly10 kmM41-49ano
Dočekal Jan Ženy v běhu10 kmM31-40ano
Dočekalová Jana Ženy v běhu10 kmZ31-40ano
Hájková Šárka Velvary10 kmZ41-49ano
Knespl Jan Mělník10 kmMdo30ano
Matoušek Luboš Most10 kmMdo30ano
Štukbauerová Denisa Triexpert 10 kmZdo30ano
Maříková Hana Praha 810 kmZ50plusano
Novák Lukáš Hoštka10 kmMdo30ano
Šesták Jindřich ASP10 kmM50plusano
Blumentritová Simona Adventní běhání10 kmZ41-49ano
Pandiová Aneta MINIB10 kmZ31-40ano
Vojáček Aleš MINIB10 kmM41-49ano
Mejzr Miloslav MINIB10 kmMdo30ano
Andruš Jan MINIB10 kmM31-40ano
Paley Dmitry MINIB10 kmMdo30ano
Blažíček Tomáš MINIB10 kmMdo30ano
Seeman Pavel Chodeč10 kmM50plusano
Nováková Monika MINIB10 kmZ31-40ano
Plachá Květuše MINIB10 kmZ41-49ano
Černá Jana Horni Počernice10 kmZ31-40ano
Šnaiberková Markéta Mělník10 kmZ41-49ano
Pánková Tereza Zlonín10 kmZ31-40
Bohoněk Miloš Mělník Chloumek10 kmM50plusano
Netušilová Marta 10 kmZ41-49ano
Netušil Lukáš 10 kmM41-49ano
Suchanová Kateřina Praha10 kmZdo30ano
Přáda Vladan Liaz Vehlovice10 kmMdo30ano
Líman Lukáš LIAZ VEHLOVICE10 kmM31-40ano
Pěknicová Jana Mexická vlna10 kmZ31-40IZSano
Bohoňková Ivana RTW10 kmZ50plusano
Križanová Veronika 10 kmZ31-40ano
Dvořák Aleš Neratovice - Mlékojedy10 kmM31-40ano
Veselý Vladimír Mělník10 kmM41-49IZSano
Navara Ladislav Neratovice 10 kmM31-40ano
Navarova Petra Neratovice10 kmZ31-40ano
Polachová Markéta Lomnice nad Popelkou10 kmZdo30ano
Kuttelwascherová Martina Kladno10 kmZ41-49ano
Krátká Kateřina Praha 4 Kamýk10 kmjuniorkyano
Štelcíková Barbora Velký Borek10 kmZdo30ano
Štelcíková Ludmila Velký Borek10 kmZ41-49ano
Pazourková Martina Mělník10 kmZ41-49ano
Štefan Jakub Run the World10 kmjuniořiano
Štefan Radim Run the World10 kmM41-49ano
Janková Kristýna Praha 810 kmZ41-49ano
Janko Tomáš Praha10 kmM41-49ano
Hatina Petr Cítov10 kmM31-40IZSano
Myslivcová Denisa Lípa nad Orlicí10 kmZ41-49ano
Zelinová Květa Mělník10 kmZ41-49ano
Vabroušek Michal Lokomotiva BEROUN10 kmM41-49ano
Stein Jan Mělník10 kmM41-49ano
Kábrtová Pavlína Trutnov10 kmZdo30ano
Steinová Viktorie Mělník10 kmjuniorkyano
Černý Ondřej Praha 110 kmM31-40ano
Mosca Massimiliano Brandýs nad Labem - Stará Boleslav10 kmM31-40ano
Hájková Lenka Strančice10 kmZ41-49ano
Kočvarová Ladislava Strančické střely ve vývoji10 kmZ41-49ano
Hájek Karel Strančické střely ve vývoji10 kmM41-49ano
Kačerová Michaela 10 kmZ31-40ano
Gerken Hanno 10 kmM31-40ano
Fajgl Luboš Sokol Cítov10 kmM41-49IZSano
Lusková Markéta 10 kmZ41-49ano
Luskova Radka Praha 1010 kmZ31-40ano
Mazourková Ilona Praha 410 kmZ41-49ano
Weberová Lucie Litoměřice10 kmZ31-40ano
Weber Josef Litoměřice10 kmM31-40ano
Myková Eliška Ústí nad Labem10 kmZ31-40ano
Bureš Vladimír Doksy10 kmM41-49ano
Burešová Zuzana Doksy10 kmZ31-40ano
Čáslavková Barbora sky4run.cz10 kmZ41-49ano
Boušková Stanislava Running ladies10 kmZ41-49ano
Nováková Katka 10 kmZ31-40ano
Hildprandtová Eva Running ladies10 kmZ50plusano
Holec Michal TJ TK Neratovice10 kmMdo30ano
Bradáčová Martina Maratón klub Kladno10 kmZ41-49ano
Kasinová Barbora #drymtym10 kmZ31-40ano
Šonský Dominik RTW10 kmMdo30ano
Abrtová Katka Roudnice nad Labem10 kmZ41-49ano
Drahý Petr CHOMUTOV10 kmM50plusano
Zdeňková Lenka 10 kmZdo30ano
Bednář Ondřej Praha10 kmM31-40ano
Orgoníková Daniela Mělník10 kmZdo30ano
Šimek Pavel Praha 310 kmM41-49ne
Kukla Jan Kovářství Souček Benátky10 kmM41-49ano
Kuklová Ilona Kovářství Souček Benátky10 kmZ41-49ano
Hofmannová Adéla AC Čáslav10 kmZdo30ano
Vraj Pavel 10 kmM41-49ano
Zapletal Pavel Zlaté Hory 10 kmM31-40ano
Čeřovský Luděk Čejetice10 kmMdo30ano
Pláteníková Markéta Baštecké běhny10 kmZ31-40ano
Heller Dalibor Mnichovo Hradiště10 kmM41-49ano
Adamík René RPR10 kmM41-49ano
Hochmanová Pavla SK Babice10 kmZ41-49ano
Beneš Jiří Holubice10 kmM31-40ano
Krása Michall Praha 510 kmM41-49ano
Štukbauer Michal Hospic Kralupy10 kmM31-40ano
Rudolfová Pavla Česky běžecký klub 10 kmZ41-49ano
Zikmund Jiří RTW10 kmM41-49ano
Lhotsky Michal Kovarstvi Soucek Team Benatky10 kmM41-49ano
Lhotska Jana Kovarstvi Soucek Team Benatky10 kmZ41-49ano
Odstrčil Petr Mělník10 kmM41-49ano
Solovská Kateřina Polabské běhny10 kmZ41-49ano
Čechura Jiří Čistý sport10 kmM50plusano
Kasalý Přemysl Jenštejn 10 kmM41-49ano
Glimmer Lukáš Hostivice10 kmM50plusano
Škoríková Miroslava Babice10 kmZdo30IZSano
Pudelková Vendula Kroměříž 10 kmZdo30ano
Vavříková Romana Kly10 kmZdo30ano
Kalvodová Eva Running Ladies10 kmZ41-49ano
Kotvalová Hanka 10 kmZdo30ano
Miler Jiří LAWI STARS MB10 kmM41-49ano
Mrákota Miroslav Mrakeni10 kmM41-49ano
Lacková Zuzana Bašť10 kmZ31-40ano
Štruplová Eva 10 kmZ41-49ano
Krejzová Miloslava Mělník10 kmZ31-40ano
Hildprandtová Simona Running ladies10 kmjuniorkyano
Slavíková Eva 10 kmZ31-40ano
Stanko Honza 10 kmM41-49ano
Valsová Zuzana VK Slavia Praha10 kmZdo30ano
Šporcl Radek Běžecký klub SPOLANA10 kmM50plusano
Macáková Dana Kralupy nad Vltavou10 kmZ31-40ano
Hnatkova Nataša Libiš10 kmZ41-49ano
Knický Milan MK CYKLO DECIN10 kmM31-40ne
Harášková Simona MK CYKLO DECIN10 kmZdo30ne
Švihlová Kateřina KRK10 kmZ41-49
Švihla Tomáš KRK10 kmM41-49
Michálek Michal Mlazice10 kmM41-49
Müllerová Pavlína Chomutov10 kmZ31-40
Pavlů Michal Mělník10 kmM41-49
Krupička František 10 kmM41-49
Černohlávek Martin Všetaty10 kmMdo30
Novák Václav Všetaty10 kmMdo30
Bradáč Václav VK Roudnice10 kmM31-40
Vronová Zuzana Jenichov10 kmZ31-40
Michal Josef Mlazice10 kmM41-49
Drápalová Tereza 10 kmZ41-49
Honzíček Michal KRB Chrudim10 kmM31-40
Šebková Petra Agáta10 kmZ41-49
Šebek Petr Agáta10 kmM41-49
Majovský Josef 10 kmM31-40
Hubrová Klára AC Sparta Praha10 kmZ31-40
Prchal David Nelahozeves10 kmM31-40
Prchal Pavel 10 kmM41-49
Valachová Martina Kralupy nad Vltavou10 kmZ31-40
Jelínek Roman Mělník10 kmM41-49
Scheu Harald LMB10 kmM50plusne
Nourse Štěpánka Running Ladies10 kmZ41-49
Rakyta Pavel Run the World10 kmM31-40
Zhgir Evgeniia Praha 610 kmZ31-40
Šulejová Šárka Toniczech10 kmZ31-40
Žákovec Jiří BKPB Plzeň10 kmM41-49
Tříska Jaroslav VSK Humanita Praha10 kmM41-49ne
Zaremba Jan Reebok Run Crew10 kmM31-40
Chmurová Focherová Lucie Praha10 kmZ31-40
Chmura Vít Praha10 kmM31-40
Čejka Martin Neratovice10 kmM50plus
Dvořák Jiří Neratovice10 kmM31-40
Strakoš Martin Příbor10 kmM31-40
Pálka Pavel Chýně10 kmM41-49
Macejko Walter Gladiators - Kralupy nad Vltavou10 kmM31-40
Macejko Zošiaková Martina Gladiators - Kralupy nad Vltavou10 kmZ31-40
Šubrtová Renata Triatlon Team Měchenice10 kmZ50plus
Doudová Zuzana Dobříš10 kmZ41-49
Pospíšil Milan Brandýs nad Labem10 kmM31-40
Hliněná Kateřina Luigi Cocotti10 kmZ31-40
Šnajdr Filip Luigi Cocotti10 kmM41-49
Cibula Vít Accu-Chek Team10 kmM41-49
Jermanová Nina RTWdětský 300holky 300
Pniowski Lilien dětský 300holky 300
Vonostránská Lucie Travčicedětský 300holky 300
Mráziková Klaudie DPK Mělníkdětský 300holky 300
Kačer Tobiáš Run the Worlddětský 300kluci 300
Krůpa Jáchym Roudnice nad Labemdětský 300kluci 300
Strnadova Emicka dětský 300holky 300
Jiráň Antonín RTWdětský 600kluci 600
Nezmeškal Matěj SK Volejbal Kolíndětský 600kluci 600
Nezmeškalová Kateřina SK Volejbal Kolíndětský 600holky 600
Vonostránská Ema Travčicedětský 600holky 600
Valda Jakub Liběchovdětský 600kluci 600
Mráziková Julie DPK Mělníkdětský 600holky 600
Pecinová Anna Run the Worlddětský 300holky 300
Krůpa Damián Roudnice nad Labemdětský 600kluci 600
Štruplová Karolína Atletika Líbeznicedětský 900holky 900
Maříková Viktorie Praha 8dětský 900holky 900
Boháč Zdeněk dětský 600kluci 600
Lotter Dominik dětský 600kluci 600
Lotter Denis dětský 300kluci 300
Švihla Filip KRKdětský 900kluci 900
Švihlová Dorota KRKdětský 600holky 600
Burešová Eliška Doksydětský 600holky 600
Gajdošíková Natálie Mělníkdětský 300holky 300
Burešová Anežka Doksydětský 900holky 900
Steinová Laura Mělníkdětský 900holky 900
Steinová Marion Mělníkdětský 600holky 600
Steinová Brita Mělníkdětský 300holky 300
Stein Jan Mělníkdětský 300kluci 300
Srbová Anežka Praha - Březiněvesdětský 300holky 300
Srbová Eliška Praha - Březiněvesdětský 600holky 600
Havlíčková Tereza Mělníkdětský 600holky 600
Hušek Jan Klydětský 600kluci 600
Fajglová Anna Sokol Cítovdětský 600holky 600
Fajglová Šárka Sokol Cítovdětský 600holky 600
Netušilová Tereza dětský 900holky 900
Zikmundová Sofie Ella dětský 600holky 600
Gramskopf Vojtěch dětský 600kluci 600
Gramskopf Lukáš dětský 900kluci 900
Klimeš Alexander dětský 900kluci 900
Mrákotová Eva Mrakenidětský 300holky 300
Mrákota David Mrakenidětský 600kluci 600
Vetešníková Dana Ski Polevskodětský 300holky 300
Táborská Julie Triathlon Mělníkdětský 600holky 600
Drahovzal Adam Mlazicedětský 300kluci 300
Drahovzalová Julie Mlazicedětský 300holky 300
Michalová Monika Mlazicedětský 600holky 600
Kuklová Tereza Kovářství Souček Benátky teamdětský 900holky 900
Lhotsky Antonin Bruno Kovarstvi Soucek Team Benatkydětský 900kluci 900
Lhotska Marie Kovarstvi Soucek Team Benatkydětský 600holky 600
Táborský Robin Triathlon Mělníkdětský 300kluci 300
Krákorová Kristýna Skiswingdětský 300holky 300ano
Johannová Klárka Praha 5dětský 300holky 300
Plecitý Stanislav KVMdětský 600kluci 600
Vaněk Ondřej Ostrýdětský 600kluci 600
Vaňková Eliška Ostrýdětský 600holky 600
Prchal Matěj Nelahozevesdětský 300kluci 300
Prchalová Lucinka Nelahozevesdětský 300holky 300
Chabada Jan Atletika Roudnice nad Labemdětský 900kluci 900
Vaňková Matylda Ostrýdětský 300holky 300
Hájek Jiří Mladá Boleslavdětský 900kluci 900
Hájková Karolína Mladá Boleslavdětský 600holky 600
Hartová Ema dětský 600holky 600
Hart Adam dětský 600kluci 600
Hart David dětský 300kluci 300
Hurtová Amálie Horní Počernicedětský 300holky 300
Dašek Lukáš Atletika Stará Boleslavdětský 600kluci 600
Růžička Radek Hlízovdětský 300kluci 300
Růžičková Jiřina Hlízovdětský 300holky 300
Mosca Sára Brandýs nad Labemdětský 300holky 300
Mosca Alessandro Brandýs nad Labemdětský 300kluci 300
Třísková Helena Praha 4dětský 300holky 300
Tříska Jan Praha 4dětský 600kluci 600
Lenochová Kateřina dětský 600holky 600
Slíva Jonáš Obřístvídětský 600kluci 600
Beneš Mikuláš SVVATdětský 600kluci 600
Šnajdrová Dorota Luigi Cocottidětský 300holky 300
Dočekalová Beáta Ženy v běhudětský 600holky 600
Dočekalová Julie Ženy v běhudětský 600holky 600
Sankot Samuel Mělníkdětský 300kluci 300
Slavíková Karolína MŠ Pohádkadětský 300holky 300
Pánková Barbora Zloníndětský 300holky 300
Cizlerová Veronika Štětídětský 300holky 300
Svoboda Jonáš dětský 300kluci 300
Pálková Ema dětský 300holky 300
Balcarová Marie SK Aritma Prahadětský 600holky 600
Supek Štěpán dětský 300kluci 300
Vaňous Lukáš dětský 300kluci 300
Sysová Kristián Stará Boleslavdětský 300kluci 300
Sysová Ráchel Stará Boleslavdětský 300holky 300
Melichar Zbyněk Luigi Cocotti dětský 300kluci 300
Šimková Tereza ZŠ Jeseniovadětský 900holky 900
Hájek Matěj Koblížekdětský 300kluci 300
Batko Mathias Neratovicedětský 600kluci 600