Startovní listina Janovský trhák

Počet přihlášených: 118

st. č.PříjmeníJménoKlub nebo městozávodKategoriePlatbaStart Čas
1 Pátek Marcel JednotlivciM60+ano 12:01:00
2 Mikel Stanislav C'est la vie RůžováTandemano 12:01:00
3 Lukšan Patrik JednotlivciVeteráni II.ano 12:02:00
4 Dvořák Čestmír JednotlivciVeteráni II.ano 12:02:00
5 Řezníček Petr DěčínJednotlivciVeteráni I.ano 12:03:00
6 Hasman Jiří DěčínJednotlivciVeteráni I.ano 12:03:00
7 neznámý Neznámý Jednotlivci 12:04:00
8 Macán Karel Ústí nad LabemJednotlivciVeteráni III.ano 12:04:00
9 Kopecký Miloslav LibouchecJednotlivciM60+ano 12:05:00
10 Vacek Martin Evropská unie - České ŠvýcarskoJednotlivciM60+ne 12:06:30
11 Hlaváčková Jaroslava Evropská unie - České ŠvýcarskoJednotlivciženy II.ano 12:06:00
12 Vacková Jaroslava Evropská unie - České ŠvýcarskoJednotlivciženy II.ano 12:06:00
13 Šlechta Tomáš Benešov nad PloučnicíJednotlivciVeteráni I.ano 12:14:00
14 Šlechta Petr DěčínJednotlivciVeteráni II.ano 12:14:00
15 Gut Vilém DěčínJednotlivcist. chlapci a kadetiano 12:15:00
16 Gut Rostislav DěčínJednotlivcist. chlapci a kadetiano 12:15:00
17 Gut Vilém DěčínJednotlivciVeteráni II.ano 12:16:00
18 Karas Karel DěčínJednotlivciVeteráni II.ano 12:16:00
19 Maturova Helena SmrzovkaJednotlivciženy I.ano 12:17:00
20 Kadlec David ŽandovJednotlivciVeteráni I.ano 12:17:00
21 Kadlec Vítězslav Horní HabarticeJednotlivciVeteráni II.ano 12:18:00
22 Hrouzek Karel Horní HabarticeJednotlivciVeteráni I.ano 12:18:00
23 Otta Lubomír Horní HabarticeJednotlivciVeteráni I.ano 12:19:00
24 Trnka Martin RedSpot&reality-SirokyJednotlivciVeteráni II.ano 12:19:00
25 Široký Roman Reality-SirokyJednotlivciVeteráni III.ano 12:20:00
26 Trnka Ondra RedSpod&Reality-SirokyJednotlivcist. chlapci a kadetiano 12:20:00
27 Pros Jaroslav ProsportJednotlivciVeteráni II.ano 12:21:00
28 Strnad Manfred VK Blesk Praha 1879JednotlivciM60+ano 12:21:00
29 Očkova Jana JanovJednotlivciženy I.ano 12:22:00
30 Jeřábková Irena DěčínJednotlivciženy I.ano 12:22:00
31 Vokoun Petr KL sport DěčínJednotlivciVeteráni III.ano 12:23:00
32 Král Jaroslav Kajak DěčínJednotlivciVeteráni II.ano 12:23:00
33 Gallin Stanislav JednotlivciVeteráni I.ano 12:24:00
34 Meisner Pavel Skalice u České LípyJednotlivciVeteráni III.ano 12:24:00
35 David Lukáš RůžováJednotlivciVeteráni II.ano 12:25:00
36 Otřísal Václav Nový BorJednotlivciVeteráni III.ne 12:25:00
37 Blažek Jiří Ústí nad LabemJednotlivciVeteráni II.ano 12:26:00
38 Šlechta Matěj TGfrdtJednotlivcist. chlapci a kadetiano 12:26:00
39 Filípek Pavel Koloshop TeamJednotlivciVeteráni I.ano 12:27:00
40 Klemsa Miloš Koloshop TeamJednotlivciVeteráni III.ano 12:27:00
41 Bříško Petr Benešov nad Ploučnicí JednotlivciVeteráni II.ano 12:28:00
42 Hula Martin CK Vinohradské šlapkyJednotlivciM+Jano 12:28:00
43 Bříško Antonín Janov DPSJednotlivciM60+ano 12:29:00
44 Friš Ladislav HřenskoJednotlivciM60+ano 12:29:00
45 Salaba Ivan Slavia DěčínJednotlivciVeteráni III.ano 12:30:00
46 Svoboda Miloš Mo/Fo Cat AlgersdorfJednotlivciVeteráni II.ano 12:30:00
47 Figarová Šárka Děčín bikersJednotlivcijuniorkyano 12:31:00
48 Nádvorník Jan Hugo CK KolokrámJednotlivciVeteráni II.ano 12:31:00
49 Wiedermann Jaroslav DěčínJednotlivciVeteráni II.ano 12:32:00
50 Pokorný Josef ChvaleticeJednotlivciVeteráni I.ano 12:32:00
51 Nosek Daniel Mk - Cyklo Děčín JednotlivciVeteráni II.ano 12:33:00
52 Matoušek Zdeněk JanovJednotlivciM60+ne 12:33:00
53 Jíra Petr Ústí nad LabemJednotlivciM60+ano 12:34:00
54 Jíra Petr RadejčínJednotlivciVeteráni I.ano 12:34:00
55 Struková Dana BřezinyJednotlivciženy II.ne 12:35:00
56 Zrůstová Ivana LudvíkoviceJednotlivciženy II.ano 12:35:00
57 Zrůst Miroslav LudvíkoviceJednotlivciVeteráni III.ano 12:36:00
58 Zrust Daniel STS Chvojkovice BrodJednotlivciVeteráni I.ano 12:36:00
59 Peroutková Helena HřenskoJednotlivcijuniorky 12:37:00
60 Peroutka Vojtěch HřenskoJednotlivcist. chlapci a kadeti 12:37:00
61 Strnad Miroslav PK DěčínJednotlivcist. chlapci a kadeti 12:38:00
62 Strnad Miroslav DěčínJednotlivciVeteráni II. 12:38:00
63 Košík Jan JanovJednotlivciVeteráni II. 12:39:00
64 Košíková Anna JanovJednotlivcist. dívky a kadetky 12:39:00
65 Svoboda Jakub CK KolokrámJednotlivciVeteráni II. 12:40:00
66 Frčková Petra DěčínJednotlivciženy I. 12:40:00
67 Rulf Jakub DěčínJednotlivciM+J 12:41:00
68 Kilian Michal DěčínJednotlivciM+J 12:41:00
69 Domecká Iva Děčín - (Bejwala závodnice)Jednotlivciženy I. 12:42:00
70 Žižka Petr Děčín (Nachmelená wopice)JednotlivciVeteráni II. 12:42:00
71 Boženík David OFF BIKE SCOTTJednotlivciVeteráni II. 12:43:00
72 Gebhard Petr CK 1967 Česká KameniceJednotlivcist. chlapci a kadeti 12:43:00
73 Titishov Ivan Janov 130JednotlivciVeteráni III. 12:56:00
74 Liška Miroslav JednotlivciVeteráni II. 12:44:00
75 Fešák Hubert JednotlivciVeteráni II. 12:45:00
76 Leki Üstvan JednotlivciVeteráni II. 12:45:00
77 Nížina Otakar JednotlivciVeteráni II. 12:46:00
78 Tonder Oliver OF BIKE SCOTTJednotlivciM+J 12:46:00
79 Prášek Jiří OF BIKE SCOTTJednotlivciVeteráni III. 12:47:00
80 Tonder Martin DěčínJednotlivciVeteráni II. 12:47:00
81 Růžička Aleš KolbenkaJednotlivciVeteráni III. 12:48:00
82 Vála Miroslav RůžováJednotlivciVeteráni II. 12:48:00
83 Sak Miroslav ArnolticeJednotlivciVeteráni II. 12:49:00
84 Uhlíř František JanovJednotlivciVeteráni II. 12:49:00
85 Porstmann Vincenz DresdenJednotlivciM+J 12:50:00
86 Slaměná Ivana AC ČLJednotlivcijuniorky 12:50:00
87 Pirvara Vít JednotlivciVeteráni I. 12:51:00
88 Bouška Karel Česká KameniceJednotlivciVeteráni III. 12:51:00
89 Fanderlik David Unlimited Czech TeamJednotlivciM+J 12:52:00
90 Fanderlik Matyáš Unlimited Czech TeamJednotlivcist. chlapci a kadeti 12:52:00
91 Brňák Jan Cyklotrener TeamJednotlivciM+J 12:53:00
92 Pospíšil Filip Expres CZ Tufo Team KolínJednotlivciM+J 12:53:00
93 Ondečko Jiří Pekař Onďas DěčínJednotlivciVeteráni II. 12:54:00
94 Onděčková Klára Onďas Tým DěčínJednotlivcijuniorky 12:54:00
151 Bříšková Karolína Benešov nad Ploučnicí Dětské závodyNaděje II. 10:17:27
152 Krnacova Terezka SkrabkyDětské závodyNaděje II. 10:17:27
153 Laskošová Sofie DěčínDětské závodyNaděje II. 10:17:27
154 Nováková Elena JanovDětské závodyNaděje I. 12:57:00
155 Nováková Tereza JanovDětské závodyNaděje II. 13:57:18
156 Pros Oliver ProsportDětské závodynejmladší 10:00:09
157 Pros Sebastian ProsportDětské závodyNaděje II. 13:57:18
158 Pros Tobias ProsportDětské závodynejmladší 10:00:09
159 Šlechta Tomáš Benešov nad PloučnicíDětské závodyNaděje I. 12:59:00
160 Vohradník Ondřej DěčínDětské závodyNaděje II. 10:15:31
161 Vohradniková Karolína DěčínDětské závodyNaděje I. 10:06:42
162 Zrustova Anna STS JanovDětské závodyMladší dívky 10:24:10
163 Čílová Lenka JanováciDětské závodyNaděje II. 10:17:27
164 Strnad Miroslav PK DěčínDětské závodyMladší chlapci 10:24:10
165 Košíková Barbora JanovDětské závodyNaděje II. 10:17:27
167 Budíčková Eliška CK 1967 Česká KameniceDětské závodyNaděje II. 10:17:27
168 Pak Andrei Dětské závodyMladší chlapci 14:07:15
169 Kopecká Adéla JanovDětské závodyMladší dívky 10:24:10
170 Sabol Tomáš Dětské závodyNaděje I. 10:06:42
171 Doležal Miroslav Dětské závodyNaděje II. 13:57:18
172 Doležal Matyáš Dětské závodyMladší chlapci 10:24:10
173 Křížek Vít Dětské závodyNaděje II. 10:15:31
174 Prokop Víťa JanovDětské závodynejmladší 10:00:09
175 Zrůstová Emma JanovDětské závodyNaděje I. 10:06:42