Startovní listina Janovský trhák

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 46

st. č.PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatbaStart Čas
1 Pátek Marcel JednotlivciM60+ano
2 Hájek Jiří Ck 1967 česká KameniceJednotlivciVeteráni II.ne
3 Řezníček Petr DěčínJednotlivciVeteráni I.ano
4 Hasman Jiří DěčínJednotlivciVeteráni I.ano
5 Jíra Petr RadejčínJednotlivciVeteráni I.ano
6 Macán Karel Ústí nad LabemJednotlivciVeteráni III.ne
7 Kopecký Miloslav LibouchecJednotlivciM60+ano
8 Vacek Martin Evropská unie - České ŠvýcarskoJednotlivciM60+ne
9 Hlaváčková Jaroslava Evropská unie - České ŠvýcarskoJednotlivciženy II.ne
10 Vacková Jaroslava Evropská unie - České ŠvýcarskoJednotlivciženy II.ne
0 David Lukáš RůžováJednotlivciVeteráni II.ano
0 Dvořák Čestmír JednotlivciVeteráni II.ano
0 Gallin Stanislav JednotlivciVeteráni I.ano
0 Gut Rostislav DěčínJednotlivcist. chlapci a kadetiano
0 Gut Vilém DěčínJednotlivcist. chlapci a kadetiano
0 Gut Vilém DěčínJednotlivciVeteráni II.ano
0 Hrouzek Karel Horní HabarticeJednotlivciVeteráni I.ano
0 Jeřábková Irena DěčínJednotlivciženy I.ano
0 Kadlec David ŽandovJednotlivciVeteráni I.ano
0 Kadlec Vítězslav Horní HabarticeJednotlivciVeteráni II.ano
0 Karas Karel DěčínJednotlivciVeteráni II.ano
0 Král Jaroslav Kajak DěčínJednotlivciVeteráni II.ne
0 Krnacova Terezka SkrabkyDětské závodyNaděje II.
0 Laskošová Sofie DěčínDětské závodyNaděje II.
0 Lukšan Patrik JednotlivciVeteráni II.ano
0 Maturova Helena SmrzovkaJednotlivciVeteráni I.ano
0 Meisner Pavel Skalice u České LípyJednotlivciVeteráni III.ne
0 Mikel Stanislav C'est la vie RůžováTandemano
0 Očkova Jana JanovJednotlivciženy I.ano
0 Otřísal Václav Nový BorJednotlivciVeteráni III.ne
0 Otta Lubomír Horní HabarticeJednotlivciVeteráni I.ano
0 Procházka Tomáš DěčínJednotlivciVeteráni I.ne
0 Procházka Tomáš DěčínDětské závodyNaděje II.
0 Procházková Tereza DěčínDětské závodyNaděje II.
0 Pros Jaroslav ProsportJednotlivciVeteráni II.ne
0 Pros Oliver ProsportDětské závodynejmladší
0 Pros Sebastian ProsportDětské závodyNaděje II.
0 Pros Tobias ProsportDětské závodynejmladší
0 Strnad Manfred VK Blesk Praha 1879JednotlivciM60+ne
0 Široký Roman Reality-SirokyJednotlivciVeteráni III.ne
0 Šlechta Petr DěčínJednotlivciVeteráni II.ano
0 Šlechta Tomáš Benešov nad PloučnicíJednotlivciVeteráni I.ano
0 Trnka Martin RedSpot&reality-SirokyJednotlivciVeteráni II.ne
0 Trnka Ondra RedSpod&Reality-SirokyJednotlivcist. chlapci a kadetine
0 Vokoun Petr KL sport DěčínJednotlivciVeteráni III.ano
0 Zrustova Anna STS JanovDětské závodyMladší dívky