Startovní listina Janovský trhák

Jednotlivci

Počet přihlášených: 93

st. č.PříjmeníJménoKlubKategoriePlatbaStart Čas
1 Pátek Marcel M60+ano 11:01:00
3 Lukšan Patrik Veteráni II.ano 11:02:00
4 Dvořák Čestmír Veteráni II.ano 11:02:00
5 Řezníček Petr DěčínVeteráni I.ano 11:03:00
6 Hasman Jiří DěčínVeteráni I.ano 11:03:00
7 neznámý Neznámý 11:04:00
8 Macán Karel Ústí nad LabemVeteráni III.ano 11:04:00
9 Kopecký Miloslav LibouchecM60+ano 11:05:00
10 Vacek Martin Evropská unie - České ŠvýcarskoM60+ne 11:06:30
11 Hlaváčková Jaroslava Evropská unie - České Švýcarskoženy II.ano 11:06:00
12 Vacková Jaroslava Evropská unie - České Švýcarskoženy II.ano 11:06:00
13 Šlechta Tomáš Benešov nad PloučnicíVeteráni I.ano 11:14:00
14 Šlechta Petr DěčínVeteráni II.ano 11:14:00
15 Gut Vilém Děčínst. chlapci a kadetiano 11:15:00
16 Gut Rostislav Děčínst. chlapci a kadetiano 11:15:00
17 Gut Vilém DěčínVeteráni II.ano 11:16:00
18 Karas Karel DěčínVeteráni II.ano 11:16:00
19 Maturova Helena Smrzovkaženy I.ano 11:17:00
20 Kadlec David ŽandovVeteráni I.ano 11:17:00
21 Kadlec Vítězslav Horní HabarticeVeteráni II.ano 11:18:00
22 Hrouzek Karel Horní HabarticeVeteráni I.ano 11:18:00
23 Otta Lubomír Horní HabarticeVeteráni I.ano 11:19:00
24 Trnka Martin RedSpot&reality-SirokyVeteráni II.ano 11:19:00
25 Široký Roman Reality-SirokyVeteráni III.ano 11:20:00
26 Trnka Ondra RedSpod&Reality-Sirokyst. chlapci a kadetiano 11:20:00
27 Pros Jaroslav ProsportVeteráni II.ano 11:21:00
28 Strnad Manfred VK Blesk Praha 1879M60+ano 11:21:00
29 Očkova Jana Janovženy I.ano 11:22:00
30 Jeřábková Irena Děčínženy I.ano 11:22:00
31 Vokoun Petr KL sport DěčínVeteráni III.ano 11:23:00
32 Král Jaroslav Kajak DěčínVeteráni II.ano 11:23:00
33 Gallin Stanislav Veteráni I.ano 11:24:00
34 Meisner Pavel Skalice u České LípyVeteráni III.ano 11:24:00
35 David Lukáš RůžováVeteráni II.ano 11:25:00
36 Otřísal Václav Nový BorVeteráni III.ne 11:25:00
37 Blažek Jiří Ústí nad LabemVeteráni II.ano 11:26:00
38 Šlechta Matěj TGfrdtst. chlapci a kadetiano 11:26:00
39 Filípek Pavel Koloshop TeamVeteráni I.ano 11:27:00
40 Klemsa Miloš Koloshop TeamVeteráni III.ano 11:27:00
41 Bříško Petr Benešov nad Ploučnicí Veteráni II.ano 11:28:00
42 Hula Martin CK Vinohradské šlapkyM+Jano 11:28:00
43 Bříško Antonín Janov DPSM60+ano 11:29:00
44 Friš Ladislav HřenskoM60+ano 11:29:00
45 Salaba Ivan Slavia DěčínVeteráni III.ano 11:30:00
46 Svoboda Miloš Mo/Fo Cat AlgersdorfVeteráni II.ano 11:30:00
47 Figarová Šárka Děčín bikersjuniorkyano 11:31:00
48 Nádvorník Jan Hugo CK KolokrámVeteráni II.ano 11:31:00
49 Wiedermann Jaroslav DěčínVeteráni II.ano 11:32:00
50 Pokorný Josef ChvaleticeVeteráni I.ano 11:32:00
51 Nosek Daniel Mk - Cyklo Děčín Veteráni II.ano 11:33:00
52 Matoušek Zdeněk JanovM60+ne 11:33:00
53 Jíra Petr Ústí nad LabemM60+ano 11:34:00
54 Jíra Petr RadejčínVeteráni I.ano 11:34:00
55 Struková Dana Březinyženy II.ne 11:35:00
56 Zrůstová Ivana Ludvíkoviceženy II.ano 11:35:00
57 Zrůst Miroslav LudvíkoviceVeteráni III.ano 11:36:00
58 Zrust Daniel STS Chvojkovice BrodVeteráni I.ano 11:36:00
59 Peroutková Helena Hřenskojuniorky 11:37:00
60 Peroutka Vojtěch Hřenskost. chlapci a kadeti 11:37:00
61 Strnad Miroslav PK Děčínst. chlapci a kadeti 11:38:00
62 Strnad Miroslav DěčínVeteráni II. 11:38:00
63 Košík Jan JanovVeteráni II. 11:39:00
64 Košíková Anna Janovst. dívky a kadetky 11:39:00
65 Svoboda Jakub CK KolokrámVeteráni II. 11:40:00
66 Frčková Petra Děčínženy I. 11:40:00
67 Rulf Jakub DěčínM+J 11:41:00
68 Kilian Michal DěčínM+J 11:41:00
69 Domecká Iva Děčín - (Bejwala závodnice)ženy I. 11:42:00
70 Žižka Petr Děčín (Nachmelená wopice)Veteráni II. 11:42:00
71 Boženík David OFF BIKE SCOTTVeteráni II. 11:43:00
72 Gebhard Petr CK 1967 Česká Kamenicest. chlapci a kadeti 11:43:00
73 Titishov Ivan Janov 130Veteráni III. 11:56:00
74 Liška Miroslav Veteráni II. 11:44:00
75 Fešák Hubert Veteráni II. 11:45:00
76 Leki Üstvan Veteráni II. 11:45:00
77 Nížina Otakar Veteráni II. 11:46:00
78 Tonder Oliver OF BIKE SCOTTM+J 11:46:00
79 Prášek Jiří OF BIKE SCOTTVeteráni III. 11:47:00
80 Tonder Martin DěčínVeteráni II. 11:47:00
81 Růžička Aleš KolbenkaVeteráni III. 11:48:00
82 Vála Miroslav RůžováVeteráni II. 11:48:00
83 Sak Miroslav ArnolticeVeteráni II. 11:49:00
84 Uhlíř František JanovVeteráni II. 11:49:00
85 Porstmann Vincenz DresdenM+J 11:50:00
86 Slaměná Ivana AC ČLjuniorky 11:50:00
87 Pirvara Vít Veteráni I. 11:51:00
88 Bouška Karel Česká KameniceVeteráni III. 11:51:00
89 Fanderlik David Unlimited Czech TeamM+J 11:52:00
90 Fanderlik Matyáš Unlimited Czech Teamst. chlapci a kadeti 11:52:00
91 Brňák Jan Cyklotrener TeamM+J 11:53:00
92 Pospíšil Filip Expres CZ Tufo Team KolínM+J 11:53:00
93 Ondečko Jiří Pekař Onďas DěčínVeteráni II. 11:54:00
94 Onděčková Klára Onďas Tým Děčínjuniorky 11:54:00