Startovní listina Hruboskalský půlmaraton

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 324

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Andrade Telmo Terronská UTD21 kmM40ano
Antalová Saskie Litoměřice12 kmženyano
Bálik Lukáš Bratia Hnevu21 kmM30ano
Bálik Štefan Bratia Hnevu21 kmM30ano
Balner Vojtěch Praha21 kmM30ano
Bares Michal Running Club Lety21 kmM40ano
Bárta Jiří Praha 621 kmM50ano
Bartáková Markéta Ždírec nad Doubravou21 kmZ30ano
Beňasová Veronika Triexpert běžecký klub České Budějovice 21 kmZ20ano
Beneš Lukáš 21 kmM20ano
Beneš Petr  21 kmM30ano
Berka Lukáš BikeClubKralovice21 kmM30ano
Bičiště Tomáš Hořice21 kmM30ano
Bílková Tereza Adventure Menu21 kmZ30ano
Bláhová Šárka Smiřice12 kmženyano
Blažej Kryštof Praha12 kmmužiano
Bogarová Adéla SK Praga21 kmZ20ano
Bonk Zdeněk Prostějov21 kmM20ano
Bouma Lukáš Žehrov21 kmM30ano
Brabcová Radmila Praha21 kmZ40ano
Bretová Kristýna Hořice12 kmženyano
Buckley Mark Old Town Running21 kmM40ano
Bugno Tomáš Hruboskalák12 kmmužiano
Buchtová Tereza Jesenice21 kmZ30ano
Burešová Lucie Hradec Králové21 kmZ40ano
Cabadaj Jan Chotětov12 kmmužiano
Culos Stefano Running Lions21 kmM40ano
Czapiga Robert Wrocław21 kmM40ano
Čapek Petr Bob a Bobek21 kmM30ano
Černá Tereza 12 kmženyano
Černovský Roman 21 kmM40ano
Černý Martin Praha21 kmM20ano
Červená Petra Praha12 kmženyano
Čížek Martin 21 kmM30ano
Čumpelová Kateřina BC Nová trojka21 kmZ30ano
Daďourková Helena Liberec21 kmZ40ano
Daníček Stanislav Varnsdorf21 kmM50ano
Daniš Pavol Praha21 kmM40ano
Danko Filip Litoměřice21 kmM30ano
David Luboš SRTG Kolín21 kmM30ano
Dedecek Jan Hrubá Skála21 kmM20ne
Dědečková Lucie Hruboskalský canicross 21 kmZ30ano
Dědek Kryštof Hrubá skála21 kmM20ano
Dědek Miroslav C.C.Koupák21 kmM40ano
Doležel Zdeněk Olomouc12 kmmužiano
Doleželová Markéta Olomouc12 kmženyano
Domalípová Eva Mladá boleslav21 kmZ30ano
Döring Katarzyna Plavy21 kmZ30ano
Drapáková Julie Přátelé Mamby 21 kmZ30ano
Drobek Martin Run for life Zábědov12 kmmužiano
Dudková Veronika Líšnice21 kmZ20ano
Duchoňová Petra 21 kmZ20ano
Duka Libor Sovenice21 kmM50ano
Dvořáková Petra 12 kmženyano
Edr Pavel Ledeč nad Sázavou21 kmM40ano
Ertelt Marek Praha 912 kmmužiano
Fantová Lenka Jablonec nad Nisou12 kmženyano
Farská Ivana Dolní Řasnice21 kmZ40ano
Farská Markéta Biatlon Liberec21 kmZ20ano
Fialová Petra Brandýs nad Labem12 kmženyano
Fišerová Markéta MP Mahonyroach21 kmZ40ano
Flaška Jiří BC Nová Trojka21 kmM40ano
Fojtík Daniel Horní Bříza21 kmM40ano
Fričová Tereza Turnov21 kmZ20ano
Frintová Anna Mnichovo Hradiště12 kmženyano
Gogová Darina Praha 412 kmženyano
Gregor Sulima Grupa Biegowa "Bez Granic"21 kmM50ano
Grof Jan Podháj21 kmM30ano
Grosman Daniel BC Nová Trojka12 kmmužiano
Hájek Petr Radvánovice21 kmM30ano
Hájková Jitka Kája a jeho holky21 kmZ40ano
Haken Martin Faurun21 kmM40ano
Halounek Jan Dobřichovice21 kmM40ano
Haman Kuba Kladno21 kmM20ano
Haniš Tomáš Praha21 kmM30ano
Hátlová Jana České Budějovice 21 kmZ20ano
Havlíček Jaroslav Chutnovka21 kmM40ano
Havlíčková Dana Liberec21 kmZ40ano
Hlava Milan Praha 421 kmM60ano
Hlaváčková Hana Pardubice21 kmZ40ano
Hoffer Laurent Faurun21 kmM40ano
Holdova Kamila Mont Blanc21 kmZ30ano
Horová Pavla O-run running team21 kmZ20ano
Hrabě Vojtěch HO Namche 21 kmM20ne
Hrica Pavel Bratislava21 kmM40ano
Hrubý Václav Měchenice21 kmM50ne
Hudeček Jiří Trans Brdy team21 kmM30ano
Hudečková Daniela Trans Brdy team21 kmZ30ano
Hurt Štěpán Mladá Boleslav21 kmM30ano
Hušek Jaroslav Silvini Madshus Team21 kmM40ano
Hušková Jana Silvini Madshus Team21 kmZ40ano
Chalupa Petr Praha21 kmM40ano
Charpentier Mickael 21 kmM30ano
Chlumský Jan Praha21 kmM30ano
Chovaňák Petr Neratovice21 kmM50ano
Ilco Jan Doksy21 kmM20ano
Jadrná Šárka Praha21 kmZ30ano
Janouš Jiří Praha12 kmmužiano
Jelen Petr Jilemnice21 kmM50ano
Jiroušek Ladislav AK Spartak Slatiňany21 kmM30ano
Jurčík Pavel SK Oceláci Ostrava21 kmM40ne
Justl Martin Běžecký oddíl haptičtí Krasavci21 kmM20ano
Kadečka Petr Zaloňov21 kmM30ano
Kadleček Martin Varnsdorf21 kmM20ano
Kalina Martin 21 kmM20ne
Karásek Zbyněk Jablonec nad Nisou21 kmM40ano
Kárová Tereza Praha21 kmZ40ano
Kasa Martin Pilulka.cz Athletic Team21 kmM30ano
Kašpar Jan Horoměřice21 kmM30ano
Kavulová Iva Praha21 kmZ30ano
Kéda Martin Radvánovice 21 kmM40ano
Klusák Lukáš Jesenice21 kmM30ano
Knébl Ondřej Malý Rohozec21 kmM30ne
Kolářová Iva Cesta do Mechova21 kmZ30ano
Komárková Tereza Nová Paka21 kmZ20ano
Kopp David Praha21 kmM30ano
Korseltova Marie Praha21 kmZ30ano
Kos Martin 21 kmM30ano
Kostková Jitka Běžci Chomutov12 kmženyano
Kotačka Vít Firefly21 kmM40ano
Kotrbatá Martina Krnsko12 kmženyano
Kovář Jan Vyskeř21 kmM30ano
Kozák Pavel Jinolice 21 kmM40ano
Krajčová Veronika Prague21 kmZ30ano
Krecbach Jakub HK ADRŠPACH - ADR ROCK21 kmM20ano
Krecbachová Linda HK ADRŠPACH - ADR ROCK21 kmZ20ano
Krekels Julien Praha21 kmM30ano
Krofta Jiří Liga 100 Praha21 kmM60ano
Kroupa Jan Prague 821 kmM50ano
Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň12 kmmužiano
Kroupová Lucie Praha21 kmZ40ano
Krumbholzová Ála jinej gang21 kmZ40ano
Kubrt Petr Česká Třebová21 kmM30ano
Kučera Petr Jičín21 kmM30ano
Kučerová Jitka Česká lipa 21 kmZ30ano
Kudrnáčová Aneta 21 kmZ20ano
Kufa Jan Praha21 kmM30ano
Kunz Tomáš Praha21 kmM20ano
Kvapilova Marie Báječné ženy v běhu12 kmženyano
Lachman Jaroslav Běžecký oddíl haptičtí Krasavci21 kmM20ano
Lachmann Matěj Pohoda Praha21 kmM40ano
Letáček Radek STG Pardubice21 kmM40ano
Libenská Alžběta MTD 21 kmZ20ano
Loňková Lenka Mont Blanc12 kmženyano
Louda David Skokovy21 kmM30ano
Lžíčař Martin KOB Dobruška21 kmM30ano
Macháček Tomáš Pečky21 kmM30ano
Malafson Vojtěch HK ADRŠPACH - ADR ROCK21 kmM20ano
Malík Tomáš Hruboskalský canicross 21 kmM30ano
Malý Martin 21 kmM30ano
Matas Jiří 21 kmM30ano
Matas Radek 21 kmM30ano
Matoušková Eva Liberec21 kmZ40ano
Matthews Doug Prague21 kmM50ano
Med Michal Praha 621 kmM30ano
Medlík Jan Nwow21 kmM20ano
Medunová Dagmar Zatac Brusel21 kmZ40ano
Melichar Josef NHO Jumar21 kmM40ano
Mertová Eva 21 kmZ30ano
Misterová Michaela Kája a jeho holky21 kmZ30ano
Mitterwald Martin Lety21 kmM40ano
Moravcová Petra Kostomlaty pod Řípem 21 kmZ40ano
Mráz Tomáš Plzeň21 kmM30ano
Mudra Karel Frýdlant21 kmM40ano
Muller Jan Tanvald21 kmM30ano
Musil Ondřej Dezoláti z HP21 kmM30ano
Nahodil Jiri 21 kmM30ano
Nehasil Vít SOFTIM.CZ Runners21 kmM20ano
Němečková Karolína Slapy21 kmZ30ano
Nešpor Matěj HK ADRŠPACH - ADR ROCK21 kmM20ano
Nešporová Kamila Dobřichovice12 kmženyano
Nevoral Jiří Cyklo Galík21 kmM30ano
Nevrkla Jaroslav Nehvizdy21 kmM40ano
Novák Tomáš LiveCross Neratovice21 kmM40ano
Novotný Pavel BK Vysoká nad Labem21 kmM30ano
Nový Pavel Triatlon Mladá Boleslav21 kmM40ano
Odehnalová Klára #BPDL12 kmženyano
Odehnalová Tereza #BPDL21 kmZ20ano
Oma Jakub Turnov21 kmM30ano
Ondruchová Adéla Turnov21 kmZ20ano
Oriabinec Milan Ostrov21 kmM30ano
Paulickova Veronika Brno21 kmZ30ano
Pavlásková Romana Hradec Králové21 kmZ40ano
Pavlišová Lucie Slatiňany21 kmZ30ne
Pecharová Aneta SRTG Kolín21 kmZ30ano
Pešta Lukáš Radvánovice21 kmM30ano
Picek Jan TJ Tatran Jablonec21 kmM20ano
Pils Tomáš Veselí nad Lužnicí21 kmM20ano
Pilský Tomáš Nová Ves pod Pleší21 kmM30ano
Pilz Pavel Rádlo21 kmM40ano
Pilzová Mirka iThinkBeer21 kmZ40ano
Pirný Jakub Praha12 kmmužiano
Piskova Ilona Mont Blanc12 kmženyano
Podroužková Eva 21 kmZ30ano
Polák Hynek TJ Sokol Záluží21 kmM40ano
Poláková Olga 12 kmženyano
Polová Barbora Turnov21 kmZ30ano
Pražák Pavel Praha21 kmM30ano
Preislerová Karolína SportRaces Team21 kmZ20ano
Prchlík Miloš Písková Lhota21 kmM30ano
Princ Pavel Liberec/Praha21 kmM30ano
Průcha Tomáš Veliny21 kmM30ano
Pulda Štěpán Liberec21 kmM40ano
Rádr Jan Rá(n)dr21 kmM30ano
Rádr Jiří Rá(n)dr21 kmM30ano
Regent Kamil 21 kmM30ano
Rejcha Milan Velká Hleďsebe12 kmmužiano
Renský Michal Run4Run21 kmM40ano
Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlici12 kmmužiano
Rosa Michal Trutnov12 kmmužiano
Rosenbaum Martin Jindřichovice pod Smrkem21 kmM40ano
Rosová Martina Trutnov12 kmženyano
Rudolf Jan Mladá Boleslav12 kmmužiano
Ruzicka Pavel Za lepší budoucnost (bez zloděda na Hradě)21 kmM40ano
Ruzickova Adela 12 kmženyne
Růžičková Eva Předboj21 kmZ40ano
Rychnovská Dagmar Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE21 kmZ40ne
Řehoř Michal Liberec 21 kmM40ano
Řezníčková Lucie Kladno21 kmZ40ano
Řízek Jiří Mattoni Freerun Náchod Běloves21 kmM30ano
Sadílková Zuzana BC Nová Trojka12 kmženyano
Samšiňák Přemysl Liberec21 kmM40ano
Schejbal Jakub Turnov21 kmM30ano
Schmidt Petr Praha21 kmM20ano
Schulhof Jan KSM Hrádek12 kmmužiano
Schwarzová Romana Planetka B 612 , Praha 12 kmženyano
Sibera Jan Údolí sviní21 kmM30ano
Siberová Michaela Liberec21 kmZ30ano
Skramusky Kamil TTT12 kmmužine
Skřičík Petr Syčáci21 kmM30ano
Skřivánek Sebastián BSvČT21 kmM20ano
Slavkovský Milan Dum spiro spero21 kmM40ano
Smutná Pavla Running Lions12 kmženyano
Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí21 kmM30ano
Sova Jan MP Praha21 kmM50ano
Spěšná Tereza Liberec 21 kmZ20ano
Srbová Michaela 12 kmženyano
Starek Pavel prague21 kmM30ano
Stary Oldřich Kamenický Šenov12 kmmužiano
Stezka Václav správná stezka21 kmM50ano
Stezková Jana správná stezka21 kmZ50ano
Stránský Michal Kometa Bethlehem21 kmM30ano
Strašil Mirek Přibyslav21 kmM50ano
Suchopárková Renata Česká Lípa21 kmZ50ano
Svatoň Tomáš LiveCross Neratovice21 kmM40ne
Svatoň Tomáš Livecross Neratovice21 kmM40ano
Svoboda Ondřej Staré Hradiště21 kmM20ano
Svoboda Petr Sova Sovolusky21 kmM40ano
Szarafin Slawomir BiegiGorskie.eu12 kmmužiano
Šafařík Karel Beroun12 kmmužiano
Šafránek Radek hafran21 kmM40ano
Šámalová Aneta Praha 6 - Bubeneč12 kmženyano
Šantrochová Martina 21 kmZ30ano
Šebesta Jan Ústi nad Labem21 kmM40ano
Šesták Jindřich ASP21 kmM60ano
Šímová Jana Mladá Boleslav12 kmženyano
Šimralová Miriam Beroun12 kmženyano
Škvor Josef Praha21 kmM60ano
Šmíd Martin Praha21 kmM40ano
Šmídek Ondřej XDENT12 kmmužine
Špínová Monika Radvánovice21 kmZ40ano
Šrámková Zdeňka Ždírec nad Doubravou21 kmZ40ano
Šrámová Alena 21 kmZ30ano
Šrámová Leona Hradec Králové21 kmZ30ano
Štembera Petr Vrchlabi21 kmM30ano
Štemberová Věra jElita Vrchlabí21 kmZ30ne
Štěrba Ondřej 21 kmM20ano
Štěrba Vojtěch České Budějovice21 kmM20ano
Štěrbová Kateřina České Budějovice21 kmZ50ano
Štrauch Libor Modřišice - Podháj21 kmM40ano
Šváb Michal MP Mahonyroach 21 kmM40ano
Švácha Luboš Sokol Mšeno21 kmM60ano
Talaber Ian Team Unbearable21 kmM20ano
Thoř Luděk Turnov21 kmM30ano
Toman Peter Hataitla Bradlec21 kmM40ano
Tomíšek Michal Pytlíkov 21 kmM40ano
Trup Jan 12 kmmužiano
Trupová Klára Děčín12 kmženyano
Tyl Michal Praha 521 kmM30ano
Tylova Jana Praha21 kmZ30ano
Vacula Lukáš Ostrava21 kmM30ano
Valouch Viktor Praha12 kmmužiano
Valtrová Kateřina Praha21 kmZ30ano
Vaňková Anna Třebušín21 kmZ40ano
Vanoušek Miroslav Květnice12 kmmužiano
Varhaník Jan USK Praha21 kmM20ano
Varhaník Jaromír HO Mimoň 21 kmM40ano
Varhaníkova Lucie Česká pojišťovna21 kmZ40ano
Vecka Michal Báječné ženy v běhu21 kmM30ano
Veselková Helena 12 kmženyano
Veverka Tomáš Running Lions21 kmM30ano
Vilém Stanislav Liberec21 kmM40ano
Vítek Jan 21 kmM20ano
Vitík Martin Plzeň21 kmM40ano
Vojtíšek Michal Praha 412 kmmužiano
Vokrouhlík Vít BC NOVÁ TROJKA21 kmM40ano
Vokrouhlíková Markéta BC NOVÁ TROJKA21 kmZ40ano
Volf Karel Kája a jeho holky21 kmM50ano
Vondráček Martin Ktová21 kmM30ano
Vošahlík Honza Praha21 kmM30ano
Vybulka Jakub Teplice21 kmM20ano
Waigner Tomáš Lowell Pro Racing Team21 kmM20ano
Walter Pavlina Praha12 kmženyano
Wiesner Richard LiveCross21 kmM30ne
Wiesner Hajnová Kateřina LiveCross21 kmZ30ano
Wolf Filip Malá Skála12 kmmužiano
Wolfová Sylva TJ Sokol Frýdštejn21 kmZ40ano
Würz Jiří Orientační běh Lokomotiva Teplice21 kmM50ano
Zachova Dagmar Uhrineves21 kmZ30ano
Zámečník Ondřej Šumík team 21 kmM40ano
Zapletal Jan Praha21 kmM40ano
Závadská Eva 21 kmZ40ano
Záveská Nina Radvanice21 kmZ40ano
Zděnková Zuzana Praha21 kmZ30ano
Zelinka Michal Stg Svitavy21 kmM40ano
Zeman Martin Jesenný12 kmmužiano
Zemanová Gabriela Moravská Třebová21 kmZ40ano
Zemanová Kateřina Jesenný12 kmženyano
Zemla Krzysztof 21 kmM50ne
Zítková Michaela Turnov12 kmženyano
Zrckova Kristyna 21 kmZ30ano
Zvěřina Tomáš Magna team21 kmM40ano
Žáková Olga ALPIN CLUB AŠ12 kmženyano
Žmolil Richard BaVoKu Jičín21 kmM40ano