Startovní listina Kladenský maratón 2019

muži

Počet přihlášených: 114

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategoriePlatba
Hasoň Petr VarnsdorfM1 (18-39)ne
Andrle Aleš LiberecM2 (40-49)ano
Babka Matyáš M1 (18-39)ano
Beránek Josef Maratón klub KladnoM4 (60-69)ano
Bernášek Jiří KladnoM1 (18-39)ano
Bodnar Pavel Maratón klub KladnoM2 (40-49)ano
Čada Radim T.J. Sokol UnhošťM2 (40-49)ano
Čadek Ondřej TJ Sokol UnhošťM1 (18-39)ano
Černý Antonín Maratón klub KladnoM3 (50-59)ano
Davídek Miroslav ÚhoniceM2 (40-49)ano
Dočekal František Maratón klub KladnoM2 (40-49)ano
Drábek Matěj KladnoM1 (18-39)ano
Dvořáček Vlastimil Doudleby nad OrlicíM4 (60-69)ano
Dvořák Radek Hobby RunnersM2 (40-49)ano
Eremka Libor Atletika HumpolecM1 (18-39)ano
Fanta Ladislav Maratón klub KladnoM3 (50-59)ano
Fiala Miloš 13ka_CB Praha 13M2 (40-49)ano
Florián Jan M1 (18-39)ano
Foršt Michael PrahaM1 (18-39)ano
Fuks Matan Old Town Running PrahaM1 (18-39)ano
Groh Stanislav AC VrchlabíM5 (70plus)ano
Hamerník Jan Tupesy u PřeloučeM4 (60-69)ano
Hampejs Jiří MostM2 (40-49)ano
Hanusek Martin DobříšM3 (50-59)ano
Háva Jaroslav HS ŠneciM3 (50-59)ano
Havlásek Petr Maratón klub KladnoM1 (18-39)ano
Holub Michal Praha 6M3 (50-59)ano
Holý Miroslav Maratón klub KladnoM1 (18-39)ano
Homola Jiří 10. ZŠ KladnoM2 (40-49)ano
Hora Honza Aktuář HořoviceM2 (40-49)ano
Hrček Petr Brandýs nad LabemM3 (50-59)ano
Chvátal Vladimír ÚvalyM3 (50-59)ano
Jurásek Jaroslav Maratón klub KladnoM3 (50-59)ano
Kárník Jan T. J. Sokol UnhošťM1 (18-39)ano
Kefurt Jan Praha 1M2 (40-49)ano
Koubek Marcel PrahaM3 (50-59)ano
Kovář Michal TJ Sokol UnhošťM2 (40-49)ano
Kovařovic Lukáš KladnoM2 (40-49)ano
Králíček Miloš RakovníkM5 (70plus)ano
Kratochvíl Ladislav RakovníkM5 (70plus)ano
Krejčí Robert MP NeratoviceM2 (40-49)ano
Kucko Miroslav LiberecM4 (60-69)ano
Kučera Václav PrahaM3 (50-59)ano
Kyselý Petr TJ ZduchoviceM3 (50-59)ano
Langer Lubomír Nový BorM3 (50-59)ano
Ledvinka Josef PřibyslavM2 (40-49)ano
Linhart Milan KBA Grafitec DobruškaM3 (50-59)ano
Lorenčík Aleš ChrudimM2 (40-49)ano
Matiášek Jan Base Camp PrahaM2 (40-49)ano
Mazůrek Roman AC Česká LípaM1 (18-39)ano
Menšík Jozef DobříšM5 (70plus)ano
Motola Ján TrenčínM1 (18-39)ano
Pilík Stanislav Panský mlýn RakovníkM4 (60-69)ano
Musil Petr KladnoM3 (50-59)ano
Nejedlý Petr Praha 5M2 (40-49)ano
Nič Miloslav Maratón klub KladnoM3 (50-59)ano
Nový Dalibor KladnoM2 (40-49)ano
Osvald René Maratón klub KladnoM2 (40-49)ano
Pálka Pavel ChýněM2 (40-49)ano
Patera Miroslav BK LounyM3 (50-59)ano
Plšek František AC Tepo KladnoM1 (18-39)ano
Pokorný Jiří Maratón klub KladnoM1 (18-39)ano
Prchlík Dušan Praha M2 (40-49)ano
Prokop Ondřej ČAUM3 (50-59)ano
Pucholt Jiří T.J.Sokol UnhošťM4 (60-69)ano
Raffay Ivan Štefko Running TeamM3 (50-59)ano
Rezek Michal PIM KingsM3 (50-59)ano
Sapoušek Miroslav MostM2 (40-49)ano
Sedlák Pavel MK Seitl OstravaM2 (40-49)ano
Schveinert Jiří M2 (40-49)ano
Sokol Jan AK Sokolov / K10 sport z.s.M1 (18-39)ano
Stumpf Michal M.E.N. Run teamM1 (18-39)ano
Svoboda Martin prahaM2 (40-49)ano
Svoboda Vladimír T.O.VegetM3 (50-59)ano
Szabó Ludvík KlínecM3 (50-59)ano
Szász Petr K10 sport SokolovM4 (60-69)ano
Šimeček Petr Heřmanův MěstecM2 (40-49)ano
Šimeček Pavel Maratón klub KladnoM4 (60-69)ano
Štajer Pavel KKA M1 (18-39)ano
Štajnc Pavel BK LounyM1 (18-39)ano
Šťastný Jaroslav Maratón klub KladnoM4 (60-69)ano
Štíbal Martin Maratón klub KladnoM1 (18-39)ano
Švejkovský Jan Maratón klub KladnoM2 (40-49)ano
Tajč Jan HH SmíchovM3 (50-59)ano
Teplý Ondřej Hisport TeamM2 (40-49)ano
Tlustý Tomáš Maraton klub KladnoM1 (18-39)ano
Tomášek Jan BK Čvacht / Yellow Ribbon RunM2 (40-49)ano
Ulma Tomáš PrahaM3 (50-59)ano
Vostrý Miroslav Maratón klub KladnoM2 (40-49)ano
Zámiš Lukáš Běžecký klub České spořitelny M1 (18-39)ano
Zummer Zdeněk Praha 8 M3 (50-59)ano
Žibřid Michal Horní MěcholupyM2 (40-49)ano
Sustavov Nikolay BIM-Russia-OmskM4 (60-69)ne
Koníř Jan Maratón klub ČáslavskáM4 (60-69)ne
Jančář Stanislav MK Seitl OstravaM3 (50-59)ne
Kellermann Peter 100 Marathon Club DeutschlandM4 (60-69)ne
Rýpar Miloslav BKČSM3 (50-59)ne
Vaněček Michael Vlachovo Březí CZEM2 (40-49)ne
Bartoš Miroslav BK LounyM4 (60-69)
Dvořák Tomáš KladnoM2 (40-49)ne
Hladík Jiří Praha 5M3 (50-59)ne
Zejda Ivo Moravská Slávia BrnoM4 (60-69)ne
Chirita Liviu PrahaM1 (18-39)ne
Kodras Ondřej K2 travel & tipsM1 (18-39)ne
Minařík Petr SKP RokycanyM2 (40-49)
Klos Vaclav MK KladnoM3 (50-59)ne
Fingerhut Jiří MK KladnoM4 (60-69)
Kmeť Milan Nové StrašecíM3 (50-59)
Šticha Ondřej VinařiceM1 (18-39)
Šticha Kamil VinařiceM2 (40-49)
Daníček Václav MK KladnoM1 (18-39)
Šepotěv Vjačeslav AC TEPO KLadnoM1 (18-39)
Kubal Martin BuštěhradM3 (50-59)
Pop Bence BudapestM1 (18-39)ne