Startovní listina Valdštejnova desítka 2020

Počet přihlášených: 357

PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
Mouhafidi Jana USK Akademik5 kmZ39 (30-39)ano
Mrázek David Cheb10 kmM49 (40-49)ano
Müller Sebastian ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019Chlapci (nar. 2013-2019)ano
Murceková Hana Sokolov10 kmZ39 (30-39)ano
Muschálková Martina Karlovy VaryŠtafeta 2x5 km (2xano
Mužíková Lenka 5 kmZ29 (16-29)ano
Nádhera Matěj Cheb10 kmM29 (16-29)ne
Našinec Milan Cheb5 kmM59 (50-59)ano
Navrátil Petr Rozběhnito.cz5 kmM49 (40-49)ano
Norek Jaroslav Dachdecker spol. s r.o.10 kmM29 (16-29)ano
Novák Aleš PROFI SPORT Cheb5 kmM49 (40-49)ano
Novák Marek PROFI SPORT Cheb10 kmM29 (16-29)ano
Novotná Marie Mariánské Lázně 10 kmZ39 (30-39)ano
Novotná Monika Karlovy Vary5 kmZ49 (40-49)ano
Novotný Jiří Rozběhnito.cz10 kmM39 (30-39)ne
Olišarová Tereza Cheb5 kmZ29 (16-29)ano
Oracko Radek AK . Sokolov10 kmM49 (40-49)ano
Ouřada Michal Cheb5 kmM39 (30-39)ne
Palubjak Robert Poprad10 kmM39 (30-39)ano
Panajotovová Renata Kynšperk nad Ohří10 kmZ59 (50-59)ano
Parýzek Jan Františkovy Lázně10 kmM59 (50-59)ano
Patočka Benedikt Cheb5 kmM29 (16-29)ano
Patočková Tereza Rozběhnito.cz5 kmZ49 (40-49)ano
Patrovka Filip ChebDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Chlapci C (nar. 2010-2012)ne
Pavlačka Milan Cheb5 kmM39 (30-39)ano
Pecka Jaroslav Sokolov5 kmM60 (60plus)ano
Pechoč Michal Cheb10 kmM29 (16-29)ne
Pelouch Jan Praha10 kmM49 (40-49)ano
Petrak Nikol Sokolov10 kmZ39 (30-39)ano
Petráš František Cheb5 kmM39 (30-39)ne
Petráš Vendelín ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019Chlapci (nar. 2013-2019)ano
Petríková Kristýna Cheb10 kmZ29 (16-29)ano
Petríková Vladimíra ChebŠtafeta 2x5 km (2xano
Petrovka David ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019ano
Petrovka Filip ChebDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Chlapci C (nar. 2010-2012)ano
Petrovka Filip Cheb5 kmM29 (16-29)ano
Petrovková Veronika Cheb5 kmZ39 (30-39)ano
Peyersfeldová Pavla 5 kmZ49 (40-49)ano
PIŠTĚK JIŘÍ SKALNÁ10 kmM49 (40-49)ano
Pittlová Kateřina 5 kmZ39 (30-39)ano
Pleskotová Gabriela Cheb5 kmZ49 (40-49)ano
Podlena Václav Hvožďany5 kmM29 (16-29)ano
Polláková Michaela Sokolov5 kmZ39 (30-39)ano
Primus Josef Karlovy Vary10 kmM49 (40-49)ano
Pucholtová Šárka Cheb 10 kmZ39 (30-39)ano
Raclavský David Rozběhnito Cheb10 kmM39 (30-39)ano
Radič Petr RUNaři Sokolov10 kmM49 (40-49)ano
Rathouský Jakub Cheb10 kmM29 (16-29)ne
Rechtoríková Marie RunLadies Chodov10 kmZ39 (30-39)ano
Rejcha Milan Velká Hleďsebe10 kmM60+ (60plus)ano
Rezková Marie Chodov5 kmZ49 (40-49)ano
Richter Jana LATV Plauen10 kmZ49 (40-49)ne
Richter Robert Bukovany10 kmM49 (40-49)ano
Rohlová Romana Nová Role5 kmZ29 (16-29)ano
Rojkovič Milan Dobrovolný hasiči Cheb - Háje 10 kmM49 (40-49)ano
Rojkovičová Eliška 5 kmZ29 (16-29)ne
Rojkovičová Eliška Cheb Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Dívky A (nar. 2004-2007)ne
Rojkovičová Štěpánka Cheb Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Dívky A (nar. 2004-2007)ne
Řezníček Jan Chodov5 kmM29 (16-29)ano
Řezníček Milan Chodov5 kmM59 (50-59)ano
Řezníčková Veronika Chodov5 kmZ49 (40-49)ano
Sedláčková Veronika Františkovy Lázně10 kmZ49 (40-49)ano
Seemann Kryštof Plana10 kmM49 (40-49)ano
Sentelík Radek RUNaři Sokolov10 kmM49 (40-49)ano
Sika Martin Cheb10 kmM39 (30-39)ne
Skala Petr Cheb5 kmM49 (40-49)ano
Skalická Jasmin Dalovice Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Dívky C (nar. 2010-2012)ano
Skalická Olivia Dalovice Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019Dívky (nar. 2013-2019)ano
Skalický Jakub Dalovice 10 kmM39 (30-39)ano
Skřipcová Iva Tuchoměřice10 kmZ49 (40-49)ano
Skřipcová Nela TuchoměřiceDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019ano
Skřipec Adam TuchoměřiceDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Chlapci A (nar. 2004-2007)ano
Slavíková Kristýna LAZY UNICORNS10 kmZ29 (16-29)ano
Slavíková Petra Cheb10 kmZ49 (40-49)ano
Slepičková Veronika 10 kmZ49 (40-49)ano
Smakal Lubomir Praha10 kmM60+ (60plus)ano
Soudek Ladislav 10 kmM49 (40-49)ano
Soudkova Marie Plana10 kmZ39 (30-39)ano
Stepanenko Martin Cheb10 kmM39 (30-39)ano
Stolařová Yvona Cheb10 kmZ49 (40-49)ne
Strejc Patrik Kynšperk n.O10 kmM49 (40-49)ano
Struháriková Zita Karlovy Vary5 kmZ29 (16-29)ano
Stryalová Petra Cheb5 kmZ29 (16-29)ano
Stuskova Hana Acces Karlovy Vary10 kmZ59 (50-59)ano
Suchanová Ester Plzeň10 kmZ49 (40-49)ano
Svobodová Diana 5 kmZ39 (30-39)ano
Sýkora Pavel Rozběhnito.cz, z.s.5 kmM49 (40-49)ne
Sýkora Zdeněk Cheb 25 kmM49 (40-49)ne
Sýkorová Markéta Prostě běž (Zářivky 2019)5 kmZ49 (40-49)ano
Šalátová Renata Rozběhnito.cz5 kmZ49 (40-49)ano
Šašková Veronika Nová Role5 kmZ29 (16-29)ne
Ševčenko Martin Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019Chlapci (nar. 2013-2019)ano
Ševčenko Michal SKP Union Cheb5 kmM29 (16-29)ano
Ševčenko Michal SKP Union ChebDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Chlapci B (nar. 2008-2009)ano
Šimkova Petra Velka Hledsebe5 kmZ39 (30-39)ano
Šimkova Viktorie Velka HledsebeDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019Dívky (nar. 2013-2019)ano
Šinka Ladislav Kapr je kámoš ne žrádloŠtafeta 2x5 km (2xano
Šmukař Jaroslav Cheb 10 kmM39 (30-39)ne
Šrámková Renata Cheb10 kmZ49 (40-49)ano
Štampach Pavel Slaný10 kmM59 (50-59)ano
Štenglová Miluše Drmoul5 kmZ49 (40-49)ano
Štrbová Gabča Rozběhnito.cz10 kmZ49 (40-49)ne
Šverdíková Nikol Rozběhnito.cz10 kmZ29 (16-29)ano
Šviderová Terezie Cheb10 kmZ29 (16-29)ne
Tavaly Ivan Cheb10 kmM49 (40-49)ne
Terndová Nikol Run Ladies10 kmZ29 (16-29)ano
Tesař Lucian Cheb10 kmM49 (40-49)ne
Tetour Josef Sokolov10 kmM29 (16-29)ano
Teubner Maximilian Rozběhnito z.s.10 kmM39 (30-39)ano
Timurová Pavlína Domazlice 10 kmZ39 (30-39)ano
Tkáčová Jitka 10 kmZ49 (40-49)ano
Tolimat Rani Rychlá kopyta10 kmM59 (50-59)ano
Tolimatová Jarmila Rychlá kopyta10 kmZ49 (40-49)ne
Trčka Alex ChebDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Chlapci B (nar. 2008-2009)ano
Trčka Patrik ChebDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Chlapci B (nar. 2008-2009)ano
Tremlová Katerina Franky10 kmZ49 (40-49)ano
Trpáková Daniela ARDF Cheb10 kmZ29 (16-29)ano
Tuček Ondřej Praha 810 kmM49 (40-49)ano
Tučková Helena 10 kmZ49 (40-49)ano
Tůmová Milena Hvožďany 5 kmZ29 (16-29)ano
Urbanová Nikola Karlovy Vary10 kmZ29 (16-29)ano
Vaculová Alice Rozbehnito.cz5 kmZ59 (50-59)ano
Váchová Jana Merklín5 kmZ59 (50-59)ano
Válek Pavel Cheb10 kmM60+ (60plus)ano
Vaňková Klára Hazlov10 kmZ29 (16-29)ano
Vávrová Nikola Cheb10 kmZ29 (16-29)ano
Veselá Eva Sokolov10 kmZ39 (30-39)ano
Vidlička Lumír Zbůch5 kmM59 (50-59)ano
Vítková Markéta Rozbehnito.cz10 kmZ29 (16-29)ano
Vítková Zuzana Rozběháme Most10 kmZ59 (50-59)ne
Voborník Radek Krásná5 kmM49 (40-49)ano
Vondráček Martin Cheb10 kmM49 (40-49)ano
Vondráčková Jana Cheb10 kmZ29 (16-29)ano
Vostřáková Anne-Marie Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Dívky A (nar. 2004-2007)ano
Vostřáková Marie 10 kmZ49 (40-49)ano
Vrba Karel AK Habartov5 kmM59 (50-59)ano
Vu David Cheb10 kmM29 (16-29)ano
Vysocká Dagmar Cheb5 kmZ59 (50-59)ano
Walter Tomáš Ostrov10 kmM39 (30-39)ano
Walterová Miluše Ostrov10 kmZ39 (30-39)ano
Weber Miroslav Běžecký klub České spořitelny5 kmM59 (50-59)ano
Weingartlová Daniela SDH Rotava 10 kmZ29 (16-29)ano
WERNER Petr Luby10 kmM49 (40-49)ano
Závacký Jiří Hranice u AšeDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019Chlapci (nar. 2013-2019)ne
Zeisek Lukáš Františkovy Lázně5 kmM29 (16-29)ano
Zelenka Marcel Florbal Chomutov5 kmM29 (16-29)ano
Zeman Pavel Františkovy Lázně5 kmM39 (30-39)ano
Zícha Radoslav Habartov10 kmM39 (30-39)ano
Zupko Stanislav OstrovDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019ne
Zupko Stanislav Ostrov5 kmM49 (40-49)ano
Zupková Kateřina Ostrov5 kmZ29 (16-29)ano
Žáčková Monika Kostelec U Křížků5 kmZ59 (50-59)ano
Žejdl Martin SokolovDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Chlapci C (nar. 2010-2012)ano
Žejdl Tomáš Sokolov10 kmM39 (30-39)ano
Žejdlová Karolína SokolovDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Dívky A (nar. 2004-2007)ano
Žejdlová Veronika Sokolov5 kmZ39 (30-39)ano
Žlůva Radek Karlovy Vary10 kmM49 (40-49)ano
Předchozí