Startovní listina Mizuno Hruboskalský půlmaraton

Počet přihlášených: 438

PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
Adamus Roman Praha 2221 kmM50ano
Andrle Jakub 21 kmM30ano
Antalová Saskie 12 kmženyano
Antczak Adrian Izery Bogatynia21 kmM40ne
Auersvald Roman 21 kmM20ano
Bálik Štefan Jičíněves21 kmM30ano
Bálik Tomaš AvengersDětský závodChlapci 6-8 let ano
Balner Vojtěch Praha12 kmmužiano
Baroš Filip Praha 812 kmmužiano
Bartík Jakub Soběhrdy21 kmM20ano
Bartoňová Jana Rychnov nad Kněžnou21 kmZ40ano
Bartoš Dalibor LIAZ Jablonec21 kmM40ne
Bednář Ondřej 12 kmmužiano
Beneš Jiří Rychnov nad Kněžnou21 kmM30ano
Beneš Michal Roztoky21 kmM40ano
Beneš Richard PROFINITDětský závodChlapci do 5 let ano
Benešová Alisa PROFINIT12 kmženyano
Benešová Zoe PROFINITDětský závodDívky 9-11 letano
Berná Eva Praha - Uhříněves21 kmZ40ano
Berný Vladimír 12 kmmužiano
Betík Roman PROFINIT - Turbošneci21 kmM30ano
Bičíková Petra Turnov21 kmZ30ano
Bím Marek Liberec21 kmM40ano
Böck Adam 12 kmmužiano
Brabec Lukáš Brno21 kmM30ano
Bret Jakub Hořice12 kmmužiano
Bretová Kristýna Liberec12 kmženyano
Brchel Jan Vrané nad Vltavou21 kmM30ano
Brož Luděk SK Oceláci Ostrava21 kmM40ano
Brožová Lucie Sweco21 kmZ30ano
Bulíř Radoslav Český Brod12 kmmužiano
Burda Pavel Hlásná třebaň21 kmM30ano
Bureš Roman 21 kmM40
Bušová Jana Žehušice21 kmZ40ano
Bydžovský Jakub Jilemnice 21 kmM30ano
Církva Tomáš AC Sportguides RpR21 kmM40ano
Čermák Jiří Staněk sport Turnov21 kmM40ano
Čermák Pavel Jilemnice12 kmmužiano
Čermák Tomáš BK VRCHLABÍ21 kmM50ano
Čermák Zdeněk Lhotka u Mělníka21 kmM40ano
Čermáková Jitka Staněk sport Turnov21 kmZ40ano
Čermáková Karolína Železný BrodDětský závodDívky do 5 let ano
Čermáková Klára Železný BrodDětský závodDívky do 5 let ano
Černý Ondřej NA KREV12 kmmužiano
Červenka Milan TJ Dynamo Pardubice12 kmmužiano
Čížek Martin Praha Řepy21 kmM40ano
Čmelík Peter PROFINIT12 kmmužiano
Čumpelová Kateřina BC Nová trojka12 kmženyano
Daďourková Helena RunBo Team Liberec21 kmZ40ano
Daníček 1965 Stanislav Varnsdorf 121 kmM50ano
Daníček 1990 Stanislav Varnsdorf 121 kmM30ano
David Luboš SRTG Kolín21 kmM30ano
Dědek Kryštof Hrubá Skála21 kmM20ano
Dlab Ladislav Roztoky21 kmM50ano
Dlouhá Martina 21 kmZ40ano
Dlouhý Michal LSK Lomnice nad Popelkou21 kmM40ano
Drahoňovský Milan Přepeře u Turnova21 kmM50ano
Drdla Daniel BC Nová Trojka12 kmmužiano
Drobná Aneta Dětský závodDívky do 5 let 
Drobná Denisa Dětský závodDívky do 5 let 
Drobny Martin Prague beach team21 kmM30ano
Dudášová Monika SK Vlaška12 kmženyano
Dufek Patrik Dream team12 kmmužiano
Ducháčková Kateřina Jilemnice21 kmZ20ano
Dvořák Tomáš 21 kmM30ano
Dykast Petr Praha21 kmM40ano
Edr Pavel Ledeč nad Sázavou21 kmM50ano
Ernekerová Jana Praha12 kmženyano
Esteves 1986 Joao Praha21 kmM30ne
Esteves 1996 Joao Praha21 kmM20ne
Fábera Luboš SportRaces12 kmmužiano
Fajglová Ema Jablonec nad NisouDětský závodDívky 9-11 letano
Fajglová Kateřina Jablonec nad NisouDětský závodDívky 6-8 let ano
Fajglová Michaela Jablonec nad Nisou21 kmZ30ano
Fejtek Oto JAKOBY TEAM21 kmM20ano
Fellner Martin Fenix Ski Team Jeseník21 kmM50ano
Fencl Radek SK Vlaška12 kmmužiano
Foltín Tomáš NA KREV12 kmmužiano
Frič Ivo Neratovice21 kmM50ano
Frýdl Lukáš Dětský závodChlapci 9-11 let
Gantner Filip Praha 612 kmmužiano
Garcia Villalba Fabiola Medtronic12 kmženyano
Gavlák Lukáš Dětenice21 kmM30ano
Gibbons Mark Turnov21 kmM50ano
Goncalves Ricardo Medtronic21 kmM30ano
Gorelová Nikolka Sweco12 kmženyano
Görtlerová Adéla Mnichovo Hradiste12 kmženyano
Gregorová Eliška CSG TRI TEAM21 kmZ20
Greplová Eva Olomouc21 kmZ30ano
Grosmanová Zuzana BC Nová Trojka12 kmženyano
Grufíková Petra Olomouc21 kmZ20ano
Guráš Martin TK Na Dolině 12 kmmužiano
Hájková Ludmila OB Česká Třebová21 kmZ40ano
Hájková Tereza PROFINIT21 kmZ40ano
Halatka David BRK Dadáček Praha 421 kmM40ano
Hanák Jan 12 kmmuži
Hanel Miroslav Frýdlant12 kmmužiano
Hanuš Radek Lánov12 kmmužiano
Hartych Stanislav TJ Spartak Rokytnice n. Jiz.21 kmM50ano
Hauen Teodor Dětský závodChlapci do 5 let 
Haur Pavel Líně - Sulkov21 kmM40ano
Havel Bohumil 21 kmM40ano
Havelka Petr Liberec21 kmM40ano
Havelková Leontýna Dětský závodDívky 6-8 let 
Havlena Jaroslav Mladá Boleslav21 kmM40ano
Hejl Tomáš Jičín12 kmmužiano
Helman Karel 12 kmmužiano
Hladíková Marcela Už tam budeeem?! 21 kmZ40ano
Hlaváč Milan Bukovina12 kmmužiano
Hlaváček Dominik Libovečkovi21 kmM20ano
Hlubučková Martina Svatoňovice12 kmženyano
Hocke Tomáš Famous Fathers Turnov21 kmM40ano
Hofmanová Tereza LKP21 kmZ30ano
Holátko Karel Triatlon MB12 kmmužiano
Holdova Kamila 21 kmZ30ano
Honzová Petra Liberec12 kmženyano
Horák Martin UBRECENE PRINCEZNY21 kmM40ano
Hořínková Ela Dětský závodDívky 6-8 let 
Hořínková Tea Dětský závodDívky do 5 let 
Hrabica Pavel Praha21 kmM50ano
Hradecký Jakub Sweco Hydroprojekt12 kmmužiano
Hrdinka Jirka Run4fun 12 kmmužiano
Hrouda Hugo Liberec12 kmmužiano
Hrouda Jiří Hrudky Slavonice21 kmM40ano
Hrubý Tomáš Bílá12 kmmužiano
Hůlková Hana Sobotka12 kmženyano
Izlandy Zoltán Bratislava21 kmM60ano
Janda Radomír 21 kmM40ano
Janišová Jitka SK Oceláci Ostrava 12 kmženyano
Jaroš Josef Sport Club Vrchlabí21 kmM30ano
Jaroš Tomáš Café Racers21 kmM30ano
Jarošová Štěpánka Sport Club VrchlabíDětský závodDívky do 5 let ano
Jebavá Lucie Vrchlabí21 kmZ20ano
Jelen Petr Jilemnice21 kmM50ano
Jelínková Denisa Hrubá Skála21 kmZ30ano
Jelínková - Hniličková Lucie NCS RUN21 kmZ30ano
Jeník Jan 21 kmM40ano
Jína Filip Praha12 kmmužiano
Johan Oldřich Jilemnice21 kmM40ano
Jurčík Pavel Oceláci Ostrava21 kmM40ano
Kadlec Tobiáš Dětský závodChlapci do 5 let 
Kadlecová Pavlína 21 kmZ30ano
Kalab Michal Tábor21 kmM20ano
Kalkus Roman Run4Fun21 kmM40ano
Kamarád Jan 21 kmM30ano
Kaňa Pavel Slaná u Semil21 kmM40ano
Kanócz Helena PROFINIT21 kmZ40ano
Karásek Jonáš TJ Bižu JablonecDětský závodChlapci 6-8 let ano
Karásek Tomáš Ubrečené princezny21 kmM40ano
Karásek Zbyněk Jablonec nad Nisou21 kmM40ano
Karásková Anna Jablonec nad NisouDětský závodDívky do 5 let ano
Karlíková Zuzana Chodci21 kmZ30ano
Kárová Tereza 21 kmZ40ano
Káš František 21 kmM20ano
Kašťáková Kateřina Ohrazenice12 kmženyano
Kavecká Miroslava Most21 kmZ40ano
Kavecký Aleš Meziboří 21 kmM30ano
Kéda Martin Radvánovice12 kmmužiano
Kinčík Ondrej Zoborská tlupa21 kmM40ano
Kinčíková Gabriela SK Gitarka12 kmženyano
Kinčíková Margaréta Dětský závodDívky 9-11 let
Kinčíková Olivia Dětský závodDívky 9-11 let
Kindl Jaromír Nezastavuj mě!21 kmM40ano
Kindlová Tereza Nezastavuj mě!12 kmženyano
Kladivová Marie Dětský závodDívky do 5 let 
Kladivová Pavla Vsetín21 kmZ30ano
Klein Petr Český Brod12 kmmužiano
Kleman Martin Pardubice21 kmM50ano
Knébl Ondřej Malý Rohozec21 kmM30ano
Knýřová Jitka SK Maxtri Liberec21 kmZ50ano
Koblihová Jitka Šneci v běhu12 kmženyano
Kobrle Daniel Mělník12 kmmužiano
Kočvarová Lucie 21 kmZ20ano
Kodrová Kateřina Ouki Douki12 kmženyano
Kolátor Aleš MTB MEL Jihlava12 kmmužiano
Kolátor Matyáš MTB MEL Jihlava21 kmM20ano
Kolátorová Pavlína MTB MEL Jihlava12 kmženyano
Kollár Jan Racing Olešná21 kmM20ano
Konopásek Miroslav Velká hraštice21 kmM40ano
Korandová Petra Dobřichovice21 kmZ20ano
Kordina Adam Praha 1021 kmM20ano
Košík Vladimír 12 kmmužiano
Kotherová Hedvika Metylovice21 kmZ20ano
Koubík Kamil Dolní Žandov21 kmM30ano
Kovář Jan Vyskeř21 kmM30ano
Kovářová Anna OB Česká Třebová21 kmZ40ano
Kozák Jaroslav Turnov12 kmmužiano
Kozák Marek Dětský závodChlapci 6-8 let 
Kozák Pavel Jinolice21 kmM40ano
Kožušník David Libovečkovi21 kmM20ano
Král Josef www.win4youth.com21 kmM40ano
Králová Eva Plzeň21 kmZ40ano
Kratochvíl Martin Run4fun, TJ Sokol Vysoky Ujezd21 kmM30ano
Krbec Jaroslav 21 kmM30ano
Krejsa Tomáš KUS - klub univerzálních sportovců Sopotnice21 kmM40ano
Krlička Marián PROFINIT21 kmM40ano
Krofta Jiří Štefko Running Team21 kmM60ano
Krupová Veronika PROFINIT - Turbošneci21 kmZ30ano
Křapka Tadeáš Dětský závodChlapci 6-8 let 
Kubínová Monika Praha12 kmženyano
Kučera Tomáš Praha21 kmM40ano
Kűhr Vlastimil KRB Chrudim21 kmM40ano
Kűhrová Miluše KRB Chrudim21 kmZ40ano
Lamiová Kateřina Lázně Bělohrad21 kmZ40ano
Lank Pavel Turnov21 kmM30ano
Lášek Ondřej Dětský závodChlapci 9-11 let
Laurent Jaumotte AXA21 kmM40ano
Lazaro Nicolas Medtronic12 kmmužiano
Lebeda David 21 kmM40ne
Lederová Markéta Janov nad Nisou21 kmZ40ano
Lenkvik Dominik LounyDětský závodChlapci 6-8 let ano
Lenkvik Jan SEKO Louny21 kmM30ano
Lenkvik Petr Louny12 kmmužiano
Lenkviková Hana Louny12 kmženyano
Lenkviková Vanesa LounyDětský závodDívky 6-8 let ano
Lešikarová Renata KABELOVÁ TELEVIZE CZ s.r.o. Česká Třebová21 kmZ20ano
Letáček Radek 21 kmM40ano
Libal Lukáš Praha21 kmM30ano
Líbal Martin Brandýs nad Labem21 kmM40ano
Linhartová Iva Brno21 kmZ30ne
Loaiza Arnoldo KILIMA TRAILRUNNING COSTA RICA21 kmM30ano
Lukáš Jan Praha 921 kmM40ano
Lukášek Jiří Cd Klub12 kmmužiano
Lysová Nela Dětský závodDívky 6-8 let 
Madron Miloš Profinit Speed Squad21 kmM40ano
Mach 1968 Martin Slaná u Semil12 kmmužiano
Mach 2004 Martin Slaná u Semil12 kmmužiano
Machač Šimon Praha21 kmM20ano
Machová Marcela Sobotka12 kmženyano
Majíčková Zuzana Praha12 kmženyano
Malík Marek HARD ROCK RUNNERS21 kmM40ano
Malý Jiří Nová ves 12 kmmužiano
Malý Martin Lučany nad Nisou12 kmmužiano
Malý 1988 Jan 21 kmM30ano
Malý 2016 Jan Lučany nad NisouDětský závodChlapci do 5 let ano
Marková Tereza Turnov21 kmZ40ano
Mařík Michal Praha12 kmmužiano
Mašek Petr Rychnov u Jablonce nad Nisou 12 kmmužiano
Mates Jakub 21 kmM20ano
Mathes Jozef 21 kmM40ano
Mátl Radek TK Radošovice21 kmM40ano
Matoušková Radka 12 kmženyano
Matta Jiří 21 kmM30ano
Medlík Jan Batalion Jičín21 kmM20ano
Meierová Jitka Famous Fathers Turnov21 kmZ40ano
Měkyna Jiří Famous Fathers Turnov21 kmM40ano
Menclová Ivana Sobotka12 kmženyano
Menger David Dětský závodChlapci 9-11 let ano
Menger 1973 Pavel Paraha Uhrineves21 kmM40ano
Menger 2008 Pavel Praha UhříněvesDětský závodano
Mitlehner Jakub Dětský závodChlapci 9-11 let
Mitlehner Matyáš Dětský závodChlapci do 5 let 
Moravcová Jana AK Kuřim12 kmženyano
Moravec Michal AK Kuřim21 kmM40ano
Morávková Dana KUS Sopotnice21 kmZ30ano
Mrázek Emil SC JičínDětský závodChlapci 6-8 let ano
Mudra Karel Frýdlant12 kmmužiano
Mušálek Michael České Budějovice21 kmM30ano
Mušálková Dita Třinec21 kmZ30ano
Najman Marek Dětský závodChlapci 6-8 let 
Najman Petr Turnov12 kmmužiano
Navrátil Jakub Šneci v běhu12 kmmužiano
Navrátil Jiří Bříství12 kmmužiano
Nedorostová Tereza Neratovice - Libiš21 kmZ30ano
Neduchal Josef Dětský závodChlapci 6-8 let 
Nedvěd Jan Mnichovice21 kmM20ano
Nedvědova Běla Mnichovice21 kmZ20ano
Němec Jakub Dětský závodChlapci do 5 let 
Němec Matěj Dětský závodChlapci do 5 let 
Nemeth Marek Mufloni Kunratice12 kmmužiano
Nemethová Magdaléna Mufloni KunraticeDětský závodDívky 6-8 let ano
Nemethová Marie Mufloni KunraticeDětský závodDívky do 5 let ano
Nevrkla Jaroslav Ještěd Sky Race21 kmM40ano
Novák Martin Přelouč12 kmmužiano
Novák Václav SK Dubeč12 kmmužiano
Novotná Anna 12 kmženyano
Novotná Ivana Praha12 kmženyano
Novotná Tereza 12 kmženyano
Novotný Radomír Stromasky21 kmM30ano
Nový Pavel Triatlon Mladá Boleslav21 kmM40ano
Oriabinec Milan Ostrov21 kmM30ano
Palusekova Katarina Medtronic12 kmženyano
Panigada Igor Medtronic21 kmM40ano
Panoška Petr Liberec21 kmM30ano
Pašek Jakub Lawi stars21 kmM30ano
Patková Lenka Semily21 kmZ30ano
Pavel Aleš NCS RUN21 kmM40ano
Pavlíčková Šárka Kralupy Nad Vltavou21 kmZ20ano
Pecková Kateřina Rychnov nad Kněžnou21 kmZ40ano
Peršl Radana SDH Praha Miškovice12 kmženyano
Pešta Lukáš Radvánovice21 kmM30ano
Petr Ivo Stromasky21 kmM30ano
Petrová Martina Praha 812 kmženyano
Pezda Štěpán Dětský závodChlapci 6-8 let 
Pilz Karel Jakoby Team 21 kmM30ano
Pinta Martin SK KOPPA21 kmM50ano
Pintová Jiřina Turnov21 kmZ50ano
Piroh Miroslav PROFINIT - Turbošneci21 kmM30ano
Pirohova Sofia PrahaDětský závodDívky 6-8 let ano
Písek Lukáš Sweco Hydroprojekt12 kmmužiano
Pistovčáková Jitka 12 kmženyano
Pleško Martin Olomouc21 kmM30ano
Počtová Veronika Adidas Runners Prague21 kmZ30ano
Podroužková Eva Praha21 kmZ30ano
Poláček Václav 12 kmmužiano
Pospíšil Martin 21 kmM30ano
Pražák Ladislav Box klub Jičín21 kmM40ano
Pressl Tadeáš 21 kmM20ano
Prokop David LTK Liberec12 kmmužiano
Prokop Josef 21 kmM30ano
Pudilová Veronika Olomouc21 kmZ20ano
Pulda Štěpán RunBo Team Liberec21 kmM40ano
Rádr Jan Žvahov21 kmM30ano
Rádr Jiří Praha21 kmM30ano
Rejha Lukáš #fotrivbehu21 kmM30ano
Rigová Eliška 21 kmZ30ano
Roček Matyáš Dětský závodChlapci 6-8 let 
Ročková Denisa Dětský závodDívky 9-11 let
Roll Martin Albrechtice nad Orlicí21 kmM30ano
Roštejnský Milan 21 kmM50ano
Růta Vojtěch 12 kmmužiano
Ruttkay Ondrej 12 kmmužiano
Rychna Marek Jičín21 kmM20ano
Říha Jan Praha 421 kmM30ano
Samšiňák Přemysl Liberec21 kmM40ano
Samšiňáková Markéta NA KREV12 kmženyano
Sebestova Jana Sabzo12 kmženyano
Sedláček Vladimír Bakov nad Jizerou21 kmM40ano
Sedláková Renata Praha 1012 kmženyano
Semerád Martin Zastav a nepřežiješ!12 kmmužiano
Schuller Martin 21 kmM20ano
Sikmund David Dětský závodChlapci 6-8 let 
Sikmund Dominik Dětský závodChlapci 6-8 let 
Skalský David Chodová PlanáDětský závodChlapci 6-8 let ano
Slavíková Magdalena Mnichovo Hradiště12 kmženyano
Slavíková Martina Liberec21 kmZ50ano
Slepička Karel České Budějovice21 kmM30ano
Smítková Jana Chomutov12 kmženyano
Smítková Karolína Chomutov21 kmZ20ano
Smolík Tomáš PROFINIT21 kmM50ano
Sobotka Filip Praha21 kmM30ano
Solarová Danuše Medtronic12 kmženyano
Spíšová Petra Kobylnice12 kmženyano
Srb Jindřich Horoměřice21 kmM30ano
Stahoň Jakub Dětský závodChlapci 6-8 let ano
Stahoňová Jana Chrastava12 kmženyano
Stahoňová Zuzana Dětský závodDívky do 5 let ano
Steger Cyril OKSSAZ12 kmmužiano
Steiger Marek Fortex Ski12 kmmužiano
Stransky Jakub Praha21 kmM40ano
Stránský Luděk AO Vrchlabí21 kmM50ano
Svoboda Ondřej Staré Hradiště21 kmM30ano
Svoboda 1968 Petr ČKS SKI Jilemnice21 kmM50ano
Sýkora Kryštůfek SmržováčekDětský závodChlapci do 5 let ano
Sýkorová Jindřiška Běhna z apuly12 kmženyano
Šafránek Radek T. J. Sokol Jilemnice21 kmM40ano
Šanda Kamil TRIFIT12 kmmužiano
Šangala Adam JJ RVN Revúca21 kmM50
Šantrochová Martina Radvánovice21 kmZ30ano
Šebesta Jan Ústí nad Labem 21 kmM40ano
Šebesta Michal Sabzo21 kmM30ano
Šebková Veronika Sobotka12 kmženyano
Šefelín Dušan NCS RUN21 kmM40ano
Šíma Jiří Benešov12 kmmužiano
Šimek Jan 21 kmM40
Šimonek Josef Mělník21 kmM40ano
Šimonek Josef Dětský závodChlapci do 5 let 
Šíp Vojtěch Semínova Lhota21 kmM20ano
Škrabálek Jan SK Škrabka21 kmM50ano
Škréta Robert Chabařovice 21 kmM30ano
Škvor Josef Praha12 kmmužiano
Šmahelová Radka Turnov21 kmZ40ano
Špínová Monika Radvánovice21 kmZ40ano
Šrámek Matin TRILIB12 kmmuži
Šritr Martin Turnov21 kmM50ano
Šrytrová Veronika 12 kmženyano
Štanda Martin Dětský závod
Šťastná Zuzka SK Oceláci Ostrava12 kmženyano
Šťastný Filip Turnov21 kmM40ano
Štefan Radek Praha 321 kmM30ano
Štemberová Anet Dětský závodDívky do 5 let 
Štemberová Elen Dětský závodDívky 6-8 let 
Štemberová Iva TJN12 kmženyano
Štemberová Věra 12 kmženyano
Štenbera Petr 21 kmM30ano
Šusová Helena Louny12 kmženyano
Tauchman David Kateřinský vánek21 kmM40ano
Tesař Pavel Medtronic12 kmmužiano
Thornton Monika Praha21 kmZ30ano
Thornton Sean Praha21 kmM30ano
Thoř Luděk Turnov21 kmM30ano
Tluchorova Eliska Praha12 kmženyano
Tomíčková Věra Kobylnice12 kmženyano
Tomšíková Lenka Run4fun12 kmženyano
Trávníčková Darina Česká Třebová21 kmZ40ano
Tresnak Pavel 21 kmM30ano
Trýb Vladislav Kola Ledeč21 kmM30ano
Třmínek Tomáš Dětský závodChlapci do 5 let 
Urbanek Martin NCS RUN21 kmM40ano
Urbanová Marcela Turnov21 kmZ30ano
Vaněk Ondřej 21 kmM20ano
Vanek Petr Šneci v běhu 21 kmM50ano
Vanoušek Miroslav Květnice12 kmmužiano
Vasková Jitka Buková12 kmženyano
Vávra Josef Zulah21 kmM50ano
Vavřínková Eva 12 kmženy
Vedral Patrik 21 kmM30
Vinš Jiří 21 kmM30ano
Vlčková Tereza Turnov12 kmženyano
Vojtíšek Dominik Praha 4Dětský závodChlapci 9-11 let ano
Vojtíšek Michal Praha 412 kmmužiano
Vokrouhlík Vít BC Nová Trojka12 kmmužiano
Vokrouhlíková Markéta BC Nová Trojka12 kmženyano
Volák Petr Tišnov21 kmM30ano
Voláková Markéta Tišnov12 kmženyano
Vosátka Jiří Praha21 kmM30ano
Vrabcová Zuzana Nové Město pod Smrkem21 kmZ20ano
Vratil Pavel Medtronic12 kmmužiano
Vrba Martin RUN Magazine21 kmM40ano
Vrba Petr Jablonecké Mattonky21 kmM40ano
Vu Manh Linh Liberec12 kmmužiano
Vyhlidal Jiri Nové Javoříčko21 kmM40ano
Weidlich Tomáš USK Pardubice12 kmmužiano
Weiss František Milčice12 kmmužiano
Wolf Tomáš RunBo Team Liberec21 kmM40ano
Wolfova Sylva Sokol Frýdštejn 21 kmZ50ano
Zachova Dasa Praha 1021 kmZ30ano
Zámečník Ondřej Výživové poradenství ZZ21 kmM40ano
Zapletal Jan Praha21 kmM40ano
Zapotocky Milan 21 kmM60ano
Zedníčková Šárka Nymburk12 kmženyano
Zelenkova Barbora Medtronic21 kmZ20ano
Zeman Jan Český Dub21 kmM40ano
Zeman Marek Dětský závodChlapci 9-11 let
Zikmund Michal Jičín12 kmmužiano
Žáková Olga ALPIN CLUB AŠ21 kmZ40ano
Žalská Adéla Sobotka12 kmženyano
Žalský Daniel Dětský závodChlapci 6-8 let ano