Startovní listina Zručský májový běh

Počet přihlášených: 389

st. č.PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatbaStart Čas
818 Adamcová Andrea Běžíme za VlašimHlavní závod 10100 mŽeny Cano 10:30:00
857 Anděl Jaroslav ChabeřiceHlavní závod 10100 mMuži Bano 11:30:00
819 Andělová Monika Olympia Spartan Training Kutná HoraHlavní závod 10100 mŽeny Cano 10:30:30
550 Apltauer Václav AC ČáslavDětské závodyStarší žáciano 14:10:00
207 Appl Theodor Dětské závodyBroučciano 10:05:00
858 Asník Tomáš Ledeč nad SázavouHlavní závod 10100 mMuži Bano 11:30:30
515 Baranec Ondřej AC ČáslavDětské závodyMladší žáciano 13:20:00
516 Bareš Josef AC ČáslavDětské závodyMladší žáciano 13:20:00
801 Běhal Jaromír Praha 4 - ModřanyHlavní závod 10100 mMuži E 10:00:00
236 Bělík Martin Dětské závodyBenjamínciano 10:35:00
517 Bělina Jan TJ Jiskra Zruč n. S. - FotbalDětské závodyMladší žáciano 13:20:00
420 Bělina Matěj TJ Jiskra Zruč n. S. - HázenáDětské závodyMinižáciano 11:55:00
437 Blažejovská Martina Zruč nad SázavouDětské závodyNejmladší žákyněano 12:25:00
401 Blažejovská Veronika TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyMinižákyněano 11:45:00
830 Boušek Bohumil Trhový ŠtěpánovHlavní závod 10100 mMuži Cano 10:36:00
402 Božovská Karolína Atletika BenešovDětské závodyMinižákyněano 11:45:00
518 Brožík Ivan Atletika BenešovDětské závodyMladší žáciano 13:20:00
403 Brožíková Marie Atletika BenešovDětské závodyMinižákyněano 11:45:00
208 Březina Hugo Zruč nad SázavouDětské závodyBroučciano 10:05:00
519 Budínský Lukáš TJ Jiskra ZnS - oddíl házenéDětské závodyMladší žáciano 13:20:00
840 Buksová Ivana Luka nad JihlavouHlavní závod 10100 mŽeny Bano 11:10:00
501 Carmine Nicol Atletika Jižní MěstoDětské závodyMladší žákyněano 13:05:00
806 Cinka Ivan Atletika BenešovHlavní závod 10100 mMuži D 10:02:30
879 Čápová Petra VracoviceHlavní závod 10100 mŽeny Aano 12:00:00
404 Čápová Viktorka AC ČáslavDětské závodyMinižákyněano 11:45:00
859 Častvaj Daniel MnichoviceHlavní závod 10100 mMuži Bano 11:31:00
318 Čedík Lukáš Atletika BenešovDětské závodyPředškoláciano 11:15:33
998 Čihák Ladislav CholupiceDětské závodyNejmladší žáciano 12:35:00
428 Čiháková Aneta CholupiceDětské závodyMinižákyněano 11:45:00
951 Čula Jakub Hlavní závod 10100 mMuži Aano 12:40:30
539 Dalešická Zita AC ČáslavDětské závodyStarší žákyněano 13:55:00
454 Diary Aye TJ Jiskra Zruč n. S. - FotbalDětské závodyNejmladší žáciano 12:35:00
952 Drbal Luboš TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:41:00
237 Dryml Mikuláš Dětské závodyBenjamínciano 10:35:00
301 Drymlová Agnes Dětské závodyPředškolačkyano 11:05:00
601 Dubják Petr Blue LineŠtafetaano 14:45:00
880 Dubjáková Kateřina Zručné DobrotyHlavní závod 10100 mŽeny Aano 12:00:30
602 Dubjáková Kateřina Rychlí démoniŠtafetaano 14:45:00
455 Dudák Matěj TJ Jiskra Zruč n. S. - HázenáDětské závodyNejmladší žáciano 12:35:00
302 Dudlová Sofia Kutná HoraDětské závodyPředškolačkyano 11:05:00
238 Dvořák Jakub Kola LedečDětské závodyBenjamínciano 10:35:00
860 Dvořák Tomáš Kola LedečHlavní závod 10100 mMuži Bano 11:31:30
520 Edr Jiří TJ Jiskra ZnS - oddíl házenéDětské závodyMladší žáciano 13:20:00
902 Eremka Libor Atletika HumpolecHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:30:00
903 Exner Jakub Swoboda P-teamHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:30:30
551 Filip Jiří Zruč nad SázavouDětské závodyStarší žáciano 14:10:00
881 Filipová Linda TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 10100 mŽeny Aano 12:01:00
319 Filler Martin ŠSK Újezd nad LesyDětské závodyPředškoláciano 11:15:33
222 Fillerova Veronika KvětniceDětské závodyBenjamínkyano 10:30:00
223 Fínová Terezka Kutná HoraDětské závodyBenjamínkyano 10:30:00
320 Fišer Dominik TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškoláciano 11:15:33
438 Fišterová Anna AC ČáslavDětské závodyNejmladší žákyněano 12:25:00
861 Foller Miroslav EFA týmHlavní závod 10100 mMuži Bano 11:32:00
456 Forejt Patrik Zruč nad SázavouDětské závodyNejmladší žácine 12:35:00
405 Forejtová Veronika Zruč nad SázavouDětské závodyMinižákyněne 11:45:00
239 Francl David Zruč nad SázavouDětské závodyBenjamínciano 10:35:00
209 Francl Ondřej Zruč nad SázavouDětské závodyBroučciano 10:05:00
303 Franclová Helenka Zruč nad SázavouDětské závodyPředškolačkyano 11:05:00
457 Friml Petr AC ČáslavDětské závodyNejmladší žáciano 12:35:00
603 Gabko Lukáš PALMyŠtafetaano 14:45:00
521 Gabko Matěj TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyMladší žáciano 13:20:00
439 Gabková Adéla TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyNejmladší žákyněano 12:25:00
552 Gasiúnas - Demčenko Dominik Atletika Jižní městoDětské závodyStarší žáciano 14:10:00
904 Grusz Filip Podej mi pivoHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:31:00
905 Hájek Lukáš TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:31:30
321 Hájek Matyáš Ledeč nad SázavouDětské závodyPředškoláciano 11:15:33
841 Hájková Jana Olympia Spartan Training Kutná HoraHlavní závod 10100 mŽeny Bano 11:10:30
322 Halaška Matyáš MŠ Kolonka VlašimDětské závodyPředškoláciano 11:15:00
224 Halašková Ema MŠ Kolonka VlašimDětské závodyBenjamínkyano 10:30:00
842 Hálová Petra Benešov u PrahyHlavní závod 10100 mŽeny Bano 11:11:00
820 Hampejsová Martina Šneci na MaxHlavní závod 10100 mŽeny Cano 10:31:00
328 Hansová Aneta ZlínDětské závodyPředškolačkyano 11:05:00
876 Hansová Nela ZlínDětské závodyPředškolačkyano 11:05:00
843 Hanušová Kateřina Olympia Spartan Training Kutná Hora Hlavní závod 10100 mŽeny Bano 11:11:30
882 Hartmanová Kristýna SRTG KolínHlavní závod 10100 mŽeny Aano 12:01:30
821 Hartmanová Romana SRTG KolínHlavní závod 10100 mŽeny Cano 10:31:30
862 Havlíček Radek AC ČáslavHlavní závod 10100 mMuži Bano 11:32:30
502 Hegerová Dita Atletika Jižní MěstoDětské závodyMladší žákyněano 13:05:00
440 Hegerová Linda Atletika Jižní MěstoDětské závodyNejmladší žákyněano 12:25:00
323 Hegr Šimon Dětské závodyPředškoláciano 11:15:33
304 Hegrová Zuzana Dětské závodyPředškolačkyano 11:05:00
953 Hergesell Jiří VračkoviceHlavní závod 10100 mMuži Aano 10:41:00
831 Hergesell Jiří VračkoviceHlavní závod 10100 mMuži Cano 10:36:30
210 Herout František SKC Zruč nad SázavouDětské závodyBroučciano 10:05:00
954 Herout František SKC Zruč nad SázavouHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:42:00
822 Hnízdilová Eva BBKHlavní závod 10100 mŽeny Cano 10:32:00
214 Hoferek Šimon AC ČáslavDětské závodyMinižáciano 11:55:00
522 Holeček Matěj Atletika Jižní městoDětské závodyMladší žáciano 13:20:00
883 Horáková Ladislava SlanýHlavní závod 10100 mŽeny Aano 12:02:00
240 Hrubín Matouš Zruč nad Sázavou Dětské závodyBenjamínciano 10:35:00
324 Hrubín Tomáš Zruč nad Sázavou Dětské závodyPředškoláciano 11:15:33
406 Hrubínová Barbora Zruč nad Sázavou Dětské závodyMinižákyněano 11:45:00
325 Hrubý Šimon TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškoláciano 11:15:33
421 Hudák Sebastian Kutná Hora Dětské závodyMinižáciano 11:55:00
906 Husa Jan www.husmen.czHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:32:00
441 Hušáková Antonie AC ČáslavDětské závodyNejmladší žákyněano 12:25:00
955 Chrást Josef Radešínská SvratkaHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:42:30
442 Jámborová Ema Adrien Elixir Elite TeamDětské závodyNejmladší žákyněano 12:25:00
523 Janata František TJ Jiskra ZnS - oddíl házenéDětské závodyMladší žáciano 13:20:00
524 Jánošík Dominik Atletika VlašimDětské závodyMladší žáciano 13:20:00
832 Jánošík Rudolf VlašimHlavní závod 10100 mMuži Cano 10:37:00
422 Jantač Tomáš TJ Jiskra Zruč nad Sázavou Dětské závodyMinižáciano 11:55:00
211 Jelínek Jáchym Zruč nad SázavouDětské závodyBroučciano 10:05:00
833 Jelínek Jiří Benešovský běžecký klubHlavní závod 10100 mMuži Cano 10:37:30
956 Jelínek  Lukáš Zruč nad SázavouHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:43:00
525 Jelínek Petr TJ Jiskra Zruč n. S. - FotbalDětské závodyMladší žáciano 13:20:00
863 Jelínek Radek Zruč nad Sázavou Hlavní závod 10100 mMuži Bano 11:33:00
807 Jelínek Zdeněk TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 10100 mMuži D 10:03:00
604 Jelínek Zdeněk TJ Jiskra Zruč nad SázavouŠtafetaano 14:45:00
326 Jeřábek Adam Dětské závodyPředškoláciano 11:15:33
553 Jindřich Martin TJ Jiskra ZnS - oddíl házenéDětské závodyStarší žáciano 14:10:00
823 Jiroušková Hana ZnosimHlavní závod 10100 mŽeny Cano 10:32:30
526 Jirovský Miloš AC ČáslavDětské závodyMladší žáciano 13:20:00
957 Jouza Ondřej Zruč nad SázavouHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:43:30
305 Kalošová Ema Atletika BenešovDětské závodyPředškolačkyano 11:05:00
407 Kalošová Monika Atletika BenešovDětské závodyMinižákyněano 11:45:00
884 Kapounková Andrea Olympia Spartan Training Kutná HoraHlavní závod 10100 mŽeny Aano 12:02:30
554 Karban Matěj TJ Jiskra ZnS - oddíl házenéDětské závodyStarší žáciano 14:10:00
241 Kašpar Petr VlašimDětské závodyBenjamínciano 10:35:00
201 Kašparová Kateřina VlašimDětské závodyBeruškyano 10:00:00
443 Kašparová Michaela VlašimDětské závodyNejmladší žákyněano 12:25:00
458 Kirňák Matěj TJ Jiskra Zruč n. S. - HázenáDětské závodyNejmladší žáciano 12:35:00
242 Klečák Antonín TJ Jiskra Zruč n. S. - HázenáDětské závodyBenjamínciano 10:35:00
423 Klečák František TJ Jiskra Zruč n. S. - HázenáDětské závodyMinižáciano 11:55:00
907 Klíma Martin Elmtrade Racing teamHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:32:30
885 Kloudová Adéla Olympia Spartan Training KHHlavní závod 10100 mŽeny Aano 12:03:00
225 Kloudová Ella Olympia Spartan Training Kutná HoraDětské závodyBenjamínkyano 10:30:00
993 Kment Adam Jiskra Zruč n. S.Dětské závodyMladší žáciano 13:20:00
994 Kment Šimon Jiskra Zruč n. S.Dětské závodyMladší žáciano 13:20:00
995 Kmentová Dominika Jiskra Zruč n. S.Dětské závodyMinižákyněano 11:45:00
424 Kmošek Richard Zruč n. S.Dětské závodyMinižáciano 11:55:00
425 Kmošek Robin Zruč n. S.Dětské závodyMinižáciano 11:55:00
243 Kohout Matyášek Zruč nad SázavouDětské závodyBenjamínciano 10:35:00
202 Kohoutová Emička Zruc nad SazavouDětské závodyBeruškyano 10:00:00
408 Kolářová Anna VlašimDětské závodyMinižákyněano 11:45:00
307 Kolářová Kateřina VlašimDětské závodyPředškolačkyano 11:05:00
226 Kolářová Vendulka VlašimDětské závodyBenjamínkyano 10:30:00
908 Korel Marek BačkovHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:33:00
958 Korn David Trhový ŠtěpánovHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:44:00
886 Kořínková Pavla Trhový ŠtěpánovHlavní závod 10100 mŽeny Aano 12:03:30
527 Kotiš Martin Sokol SenohrabyDětské závodyMladší žáciano 13:20:00
540 Kotišová Karolína Sokol SenohrabyDětské závodyStarší žákyněano 13:55:00
327 Kovařík Šimon Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškoláciano 11:15:33
244 Kovařík Tobiáš Zruč nad SázavouDětské závodyBenjamínciano 10:35:00
959 Kovařík Tomáš Zruč nad SázavouHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:44:30
844 Krčálová Olga PolnáHlavní závod 10100 mŽeny Bano 11:12:00
444 Krikavova Adéla Světlá nad SázavouDětské závodyNejmladší žákyněano 12:25:00
845 Kroužilová Iva GP KolínHlavní závod 10100 mŽeny Bano 11:12:30
426 Krupka Matyáš AC ČáslavDětské závodyMinižáciano 11:55:00
528 Krupka Vojtěch AC ČáslavDětské závodyMladší žáciano 13:20:00
887 Kříženecká Michaela VlašimHlavní závod 10100 mŽeny Aano 12:04:00
864 Kubánek Jiří JiřiceHlavní závod 10100 mMuži Bano 11:33:30
245 Kubánek Michael JiriceDětské závodyBenjamínciano 10:35:00
445 Kubánková Viola JiriceDětské závodyNejmladší žákyněano 12:25:00
427 Kubín Dominik TJ Jiskra Zruč n. S. - HázenáDětské závodyMinižáciano 11:55:00
960 Kučera Martin KolínHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:45:00
541 Kučerová Karolína Atletika BenešovDětské závodyStarší žákyněano 13:55:00
865 Kudrna Zbyněk EndurainingHlavní závod 10100 mMuži Bano 11:34:00
555 Kulhánek Matěj TJ Jiskra ZnS - oddíl házenéDětské závodyStarší žáciano 14:10:00
503 Lapáčková Tereza AC ČáslavDětské závodyMladší žákyněano 13:05:00
529 Lebeda Pavel AC ČáslavDětské závodyMladší žáciano 13:20:00
866 Lenhart David BrnoHlavní závod 10100 mMuži Bano 11:34:30
542 Lichtenbergová Zuzana Sokol SenohrabyDětské závodyStarší žákyněano 13:55:00
961 Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná HoraHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:45:30
246 Machotka Lukáš VlašimDětské závodyBenjamínciano 10:35:00
329 Machotka Tomáš VlašimDětské závodyPředškoláciano 11:15:33
556 Malina Miroslav AC ČáslavDětské závodyStarší žáciano 14:10:00
459 Malina Pavel AC ČáslavDětské závodyNejmladší žáciano 12:35:00
530 Malina Petr AC ČáslavDětské závodyMladší žáciano 13:20:00
460 Mandík Michal Atletika Jižní městoDětské závodyNejmladší žáciano 12:35:00
543 Mandíková Daniela Atletika Jižní městoDětské závodyStarší žákyněano 13:55:00
962 Martínek Pavel Olympia Spartan Training Kutná HoraHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:46:00
605 Maštalířová Věra Štaflík a ŠtafetkaŠtafetaano 14:45:00
531 Matoušek Jakub TJ Jiskra Zruč n. S. - FotbalDětské závodyMladší žáciano 13:20:00
808 Mayer Jan Atletika BenešovHlavní závod 10100 mMuži D 10:03:30
803 Merašická Dagmar VlašimHlavní závod 10100 mŽeny D 10:01:00
308 Míčková Karolína Atletika BenešovDětské závodyPředškolačkyano 11:05:00
446 Mihucová Nela AC ČáslavDětské závodyNejmladší žákyněano 12:25:00
504 Míkovcová Magdalena Atletika Jižní MěstoDětské závodyMladší žákyněano 13:05:00
461 Míkovec Daniel Atletika Jižní MěstoDětské závodyNejmladší žáciano 12:35:00
867 Miláček Petr Ledeč n/SHlavní závod 10100 mMuži Bano 11:35:00
330 Miláček Petr Ledec n/SDětské závodyBenjamínciano 10:35:00
227 Miláčková Laura Ledec n/SDětské závodyPředškolačkyano 11:10:00
868 Miler Jiří Lawi Stars MBHlavní závod 10100 mMuži Bano 11:35:30
889 Moravcová Koleta Horní KrutyHlavní závod 10100 mŽeny Aano 12:04:30
447 Možíšová Magdaléna TJ Sokol SenohrabyDětské závodyNejmladší žákyněano 12:25:00
963 Mrňák Miroslav SK MalešovHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:46:30
505 Nademlejnská Šárka TJ Lokomotiva BerounDětské závodyMladší žákyněano 13:05:00
462 Nademlejnský Pavel Střela ŽebrákDětské závodyNejmladší žáciano 12:35:00
212 Nádvorník Filip MochovDětské závodyBroučciano 10:05:00
964 Nádvorník Josef SDH Zruč nad SázavouHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:47:00
228 Nádvorníková Nela MochovDětské závodyBenjamínkyano 10:30:00
965 Nebřenský Jaroslav ČechticeHlavní závod 10100 mMuži Ane 12:47:30
506 Nedvědová Karolína KolínDětské závodyMladší žákyněano 13:05:00
966 Němec Marek TehovHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:48:00
463 Novák Daniel Atletika BenešovDětské závodyNejmladší žáciano 12:35:00
809 Novák Josef NoDi Runners Humpolec Hlavní závod 10100 mMuži D 10:04:00
869 Novák Martin AMCYKL HumpolecHlavní závod 10100 mMuži Bano 11:36:00
544 Novotná Iveta AC ČáslavDětské závodyStarší žákyněano 13:55:00
870 Nový Míra Plzeň Hlavní závod 10100 mMuži Bne 11:36:30
309 Nykodýmová Marie SKP Olympia Kutná HoraDětské závodyPředškolačkyano 11:05:00
810 Otava Miloš Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 10100 mMuži D 10:04:30
890 Pacalová Eva Zruč nad SázavouHlavní závod 10100 mŽeny Aano 12:05:00
532 Pajer Lukáš TJ Jiskra ZnS - oddíl házenéDětské závodyMladší žáciano 13:20:00
507 Pavlicová Ema TJ Jiskra Zruč n. Sázavou Dětské závodyMladší žákyněano 13:05:00
846 Pavlicová Monika Zruč nad Sázavou Hlavní závod 10100 mŽeny Bano 11:13:00
229 Pavlicová Stela Zruč nad Sázavou Dětské závodyBenjamínkyano 10:30:00
909 Pavlíček Martin AC Sparta PrahaHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:33:30
910 Pavlík Michal Olympia Spartan Training Kutná HoraHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:34:00
891 Pavlíková Martina Olympia Spartan Training Kutná HoraHlavní závod 10100 mŽeny Aano 12:05:30
606 Pecha Martin AC Čáslav I. - Rychlé šípyŠtafetaano 14:45:00
997 Pejša Jan SedlčanyHlavní závod 10100 mMuži Bano 11:40:30
508 Pěkná Julie Zruč nad Sázavou Dětské závodyMladší žákyněano 13:05:00
509 Pelešková Elena AC ČáslavDětské závodyMladší žákyněano 13:05:00
545 Pelešková Gabriela AC ČáslavDětské závodyStarší žákyněano 13:55:00
911 Pelikán Aleš SedlčanyHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:34:30
607 Perner Michal AC Čáslav II.Štafetaano 14:45:00
557 Pernica Adam AC ČáslavDětské závodyStarší žáciano 14:10:00
448 Pernicová Amálie AC ČáslavDětské závodyNejmladší žákyněano 12:25:00
464 Peroutka Filip AC ČáslavDětské závodyNejmladší žáciano 12:35:00
409 Peroutková Jindřiška Zruč nad SázavouDětské závodyMinižákyněano 11:45:00
310 Peroutková Soňa Zruč nad SázavouDětské závodyPředškolačkyano 11:10:00
892 Petrásková Nikol TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 10100 mŽeny Aano 12:06:00
558 Petrík Adam TJ Jiskra ZnS - oddíl házenéDětské závodyStarší žáciano 14:10:00
871 Peukert Jiří Zruč nad SázavouHlavní závod 10100 mMuži Bano 11:37:00
893 Pfefferová Pavla Ledeč nad SázavouHlavní závod 10100 mŽeny Aano 12:06:30
331 Podešva Alex Sokol Senohraby Dětské závodyPředškoláciano 11:20:00
465 Podešva Patrik Sokol SenohrabyDětské závodyNejmladší žáciano 12:35:00
510 Podhájecká Nikola AC ČáslavDětské závodyMladší žákyněano 13:05:00
847 Poledňáková Olga Trhový ŠtěpánovHlavní závod 10100 mŽeny Bano 11:13:30
247 Polívka Eduard ČáslavDětské závodyBenjamínciano 10:40:00
967 Polívka Petr ČáslavHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:48:30
332 Popek Jakub KožlíDětské závodyPředškoláciano 11:20:00
968 Popek Miloš KožlíHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:49:00
969 Prášek Jan AZ tým Světlá n/SHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:49:30
248 Pražák Václav ChabeřiceDětské závodyBenjamínciano 10:40:00
429 Pražák Vojtěch TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyMinižáciano 11:55:00
811 Prchal Pavel GP KolínHlavní závod 10100 mMuži D 10:05:00
824 Prchlíková Barbora Benešovský běžecký klubHlavní závod 10100 mŽeny Cano 10:33:00
872 Procházka Ivo Praha 10Hlavní závod 10100 mMuži Bano 11:37:30
410 Proislová Karolína Atletika Zruč nad SázavouDětské závodyMinižákyněano 11:45:00
970 Prošek Jiří FCS Zruč nad SázavouHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:50:00
411 Provazníková Eliška Zruč nad SázavouDětské závodyMinižákyněano 11:45:00
430 Přáda Daniel PrahaDětské závodyMinižáciano 11:55:00
431 Přáda Jakub PrahaDětské závodyMinižáciano 11:55:00
449 Přádová Nela Atletika Jižní městoDětské závodyNejmladší žákyněano 12:25:00
466 Pustka Felix TJ Jiskra Zruč n. S. - HázenáDětské závodyNejmladší žáciano 12:35:00
230 Pustková Bibiana TJ Jiskra Zruč n. S. - HázenáDětské závodyBenjamínkyano 10:30:00
203 Reznerová Tereza Červené Janovice Dětské závodyBeruškyano 10:00:00
467 Rokos Pavel AC ČáslavDětské závodyNejmladší žáciano 12:35:00
412 Rokosová Nella AC ČáslavDětské závodyMinižákyněano 11:45:00
802 Růžička Josef Buková-PravonínHlavní závod 10100 mMuži E 10:00:30
450 Růžičková Karolína Atletika Zruč Dětské závodyNejmladší žákyněano 12:25:00
231 Růžková Aneta  BorovniceDětské závodyBenjamínkyano 10:30:00
204 Růžková Gabriela  BorovniceDětské závodyBeruškyano 10:00:00
894 Růžková Ivana BorovniceHlavní závod 10100 mŽeny Aano 12:07:00
249 Rychna Jakub David Praha 4Dětské závodyBenjamínciano 10:40:00
468 Rychna Martin Jakub Praha 4Dětské závodyNejmladší žáciano 12:35:00
333 Řánek Nicolas TJ Jiskra Zruč nad Sázavou Dětské závodyPředškoláciano 11:20:00
511 Řeháková Laura Anna Atletika BenešovDětské závodyMladší žákyněano 13:05:00
413 Řeháková Valerie Atletika BenešovDětské závodyMinižákyněano 11:45:00
834 Říha Karel BBKHlavní závod 10100 mMuži Cano 10:38:00
825 Říhová Radka SoběhrdyHlavní závod 10100 mŽeny Cano 10:33:30
835 Sabo Petr SaboviHlavní závod 10100 mMuži Cano 10:38:30
451 Sabová Klára SaboviDětské závodyNejmladší žákyněano 12:25:00
311 Sabová Markéta SaboviDětské závodyPředškolačkyano 11:10:00
826 Sabová Šárka SaboviHlavní závod 10100 mŽeny Cano 10:34:00
812 Sehnal Adrien SC RadotínHlavní závod 10100 mMuži D 10:05:30
334 Seidl Kryštof OB ŘíčanyDětské závodyPředškoláciano 11:20:00
469 Seidl Marek OB ŘíčanyDětské závodyNejmladší žáciano 12:35:00
873 Seidl Miroslav OB ŘíčanyHlavní závod 10100 mMuži Bano 11:38:00
608 Seidl Miroslav OB ŘíčanyŠtafetaano 14:45:00
512 Seidlová Magdalena OB ŘíčanyDětské závodyMladší žákyněano 13:05:00
546 Silvey Olivia Sokol SeneohrabyDětské závodyStarší žákyněano 13:55:00
470 Sixta Tobiáš TJ Jiskra Zruč n. S. - HázenáDětské závodyNejmladší žáciano 12:35:00
895 Skotnicová Anita Štefko Running TeamHlavní závod 10100 mŽeny Aano 12:07:30
414 Slabá Eliška SK MíleDětské závodyMinižákyněano 11:45:00
848 Slabá Pavlína Šneci v běhuHlavní závod 10100 mŽeny Bano 11:14:00
813 Slavíček Jindřich Jiskra Zruč n. S.Hlavní závod 10100 mMuži D 10:06:00
804 Slavíčková Alena Jiskra Zruč n. S.Hlavní závod 10100 mŽeny D 10:01:30
971 Slezák Martin AZ tým Světlá n/SHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:50:30
836 Sloup Jan Cukráři PrahaHlavní závod 10100 mMuži Cano 10:39:00
471 Smejkal Jan TJ Jiskra Zruč n. S. - HázenáDětské závodyNejmladší žáciano 12:35:00
912 Smékal Jan ČáslavHlavní závod 10100 mMuži Ane 12:35:00
814 Smekal Miroslav Benešov Hlavní závod 10100 mMuži D 10:06:30
547 Snizek Nicole AC Čáslav Dětské závodyStarší žákyněano 13:55:00
472 Sovadina Adam AC ČáslavDětské závodyNejmladší žácine 12:35:00
513 Sovová Agáta Olympia Spartan Training Kutná HoraDětské závodyMladší žákyněano 13:05:00
335 Staňek Vojtěch Zruč nad sázavouDětské závodyPředškoláciano 11:20:00
609 Stehno Roman AC Čáslav III.Štafetaano 14:45:00
312 Storožová Ema Ledeč nad SázavouDětské závodyPředškolačkyano 11:10:00
874 Stožický Petr Benešovský běžecký klubHlavní závod 10100 mMuži Bano 11:38:30
533 Strecker David TJ Jiskra Zruč n. S. - FotbalDětské závodyMladší žáciano 13:20:00
849 Suchá Jana TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 10100 mŽeny Bano 11:14:30
232 Svitáková Magdaléna VlašimDětské závodyBenjamínkyano 10:30:00
815 Svítil Vašek SKP Olymp PrahaHlavní závod 10100 mMuži D 10:07:00
534 Svoboda Matěj TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyMladší žáciano 13:20:00
213 Svoboda Sebastián Zruč nad SázavouDětské závodyBroučciano 10:05:00
452 Svobodová Eliška TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyNejmladší žákyněano 12:25:00
610 Svobodová Lucie BestieŠtafetaano 14:45:00
313 Svobodová Sára Zruč nad SázavouDětské závodyPředškolačkyano 11:10:00
473 Sýkora Ondřej TJ Jiskra Zruč n. S. - HázenáDětské závodyNejmladší žáciano 12:35:00
850 Syrová Katka Olympia Spartan Training Kutná HoraHlavní závod 10100 mŽeny Bano 11:15:00
535 Šafránek Tomáš AC ČáslavDětské závodyMladší žáciano 13:20:00
233 Šafrová Agáta Atletika Jiskra Zruč n. S.Dětské závodyBenjamínkyano 10:30:00
415 Šafrová Klára Atletika Jiskra Zruč n. S.Dětské závodyMinižákyněano 11:45:00
514 Šafrová Lucie Atletika Jiskra Zruč n. S.Dětské závodyMladší žákyněano 13:05:00
336 Šanda Ladislav Chlumec nad CidlinouDětské závodyPředškoláciano 11:20:00
314 Šandová Anna Chlumec nad CidlinouDětské závodyPředškolačkyano 11:10:00
234 Šandová Tereza Dětské závodyBenjamínkyne 10:30:00
913 Ševců Petr TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 10100 mMuži Ane 12:35:30
250 Šibrava Matěj Zruč n. S.Dětské závodyBenjamínciano 10:40:00
432 Šibrava Patrik Jiskra Zruč n. S.Dětské závodyMinižáciano 11:55:00
914 Šibrava Stanislav Jiskra Zruč n. S.Hlavní závod 10100 mMuži Aano 12:36:00
416 Šimánková Elen TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyMinižákyněano 11:45:00
875 Šimek Pavel PolnáHlavní závod 10100 mMuži Bano 11:39:00
215 Šmigelský Dominik Kouřim Dětské závodyBroučciano 10:05:00
536 Šnaider Sebastian TJ Jiskra Zruč n. S. - FotbalDětské závodyMladší žáciano 13:20:00
417 Šostá Adriana BenešovDětské závodyMinižákyněano 11:45:00
915 Špaček Luděk Záboří nad LabemHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:36:30
851 Špalková Katka Běžec+Hlavní závod 10100 mŽeny Bano 11:15:30
827 Šperkerová Vendula M team PrahaHlavní závod 10100 mŽeny Cano 10:34:30
306 Šťastná Anna LiberecDětské závodyPředškolačkyano 11:05:00
548 Šťastná Lucie Sokol SenohrabyDětské závodyStarší žákyněano 13:55:00
999 Šťastný Antonín Slovan LiberecDětské závodyMinižáciano 11:55:00
916 Švanda Pavel ČelákoviceHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:37:00
852 Švandová Miroslava ČelákoviceHlavní závod 10100 mŽeny Bano 11:16:00
853 Švorbová Marcela KolínHlavní závod 10100 mŽeny Bano 11:16:30
828 Tesaříková Jindřiška Olympia Spartan Training Kutná HoraHlavní závod 10100 mŽeny Cano 10:35:00
433 Tichota Ondřej TJ Jiskra Zruč nad Sázavou Dětské závodyMinižáciano 11:55:00
315 Tichotová Kateřina TJ JiskraDětské závodyPředškolačkyano 11:10:00
896 Tillmann Ingrid ČáslavHlavní závod 10100 mŽeny Aano 12:08:00
816 Tillmann Wolfgang AC ČáslavHlavní závod 10100 mMuži D 10:07:30
434 Tlach Matěj TJ Jiskra Zruč n. S. - HázenáDětské závodyMinižáciano 11:55:00
837 Tremmel Jiří Olympia Spartan Training Kutná HoraHlavní závod 10100 mMuži Cano 10:39:30
897 Tresch Martina AC ČáslavHlavní závod 10100 mŽeny Aano 12:08:30
805 Truhlářová Elena Sokol KobylisyHlavní závod 10100 mŽeny D 10:02:00
251 Trýb Antonín Kola LedečDětské závodyBenjamínciano 10:40:00
216 Trýb Vladislav Kola LedečDětské závodyBroučciano 10:05:00
316 Trýbová Anežka Kola LedečDětské závodyPředškolačkyano 11:10:00
838 Tůma Ladislav VranovHlavní závod 10100 mMuži Cano 10:40:00
538 Tůma Matyáš AC ČáslavDětské závodyMladší žáciano 13:20:00
474 Tvrdík Matyáš TJ Jiskra Zruč n. S. - HázenáDětské závodyNejmladší žáciano 12:35:00
917 Tvrdík Pavel Wlach Transport PolnáHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:37:30
918 Tvrdík Tomáš Kutná HoraHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:38:00
217 Uttl Libor AC ŠakalíkDětské závodyBroučciano 10:05:00
920 Vávra Zdeněk AZ tým Světlá n/SHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:38:30
418 Vávrová Adéla TJ JIskra Zruč nad SázavouDětské závodyMinižákyněano 11:45:00
453 Vávrová Linda TJ JIskra Zruč nad SázavouDětské závodyNejmladší žákyněano 12:25:00
854 Vejvodová Eva Prostě běž!Hlavní závod 10100 mŽeny Bano 11:17:00
878 Vencl Jakub Olympia Spartan Training Kutná HoraHlavní závod 10100 mMuži Bano 11:40:00
317 Veselá Anička Dětské závodyPředškolačkyano 11:10:00
855 Veselá Vendula Trhový ŠtěpánovHlavní závod 10100 mŽeny Bano 11:17:30
559 Veselý Filip TJ Jiskra ZnS - oddíl házenéDětské závodyStarší žáciano 14:10:00
252 Veselý Martin Zruč nad Sázavou 1Dětské závodyBenjamínciano 10:40:00
337 Vilimovský Josef TJ Jiskra Zruč n. S.Dětské závodyPředškoláciano 11:20:00
253 Vilimovský Ondřej OnšovecDětské závodyBenjamínciano 10:40:00
560 Víšek Jakub AC ČáslavDětské závodyStarší žáciano 14:10:00
475 Víšek Matěj AC ČáslavDětské závodyNejmladší žáciano 12:35:00
476 Vobecký Filip Atletika BenešovDětské závodyNejmladší žáciano 12:35:00
477 Vobecký Lukáš BystřiceDětské závodyNejmladší žáciano 12:35:00
254 Vodrážka Jakub Zruč nad Sázavou Dětské závodyBenjamínciano 10:40:00
218 Vojtíšek Kristián KácovDětské závodyBroučciano 10:05:00
255 Vojtíšková Mariana KácovDětské závodyBenjamínkyano 10:30:00
338 Vondrák Tadeáš VlašimDětské závodyPředškoláciano 11:20:00
205 Vondráková Libuše VlašimDětské závodyBeruškyano 10:00:00
206 Vondrušková Alenka JiřiceDětské závodyBeruškyano 10:00:00
256 Vorlíček Antonín TJ Jiskra ZručDětské závodyBenjamínciano 10:40:00
339 Vorlíček Jakub TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškoláciano 11:20:00
435 Vorlíček Václav TJ Jiskra ZnS - oddíl házenéDětské závodyMinižáciano 11:55:00
235 Vorlíčková Tereza Zruč nad SázavouDětské závodyBenjamínkyano 10:30:00
996 Vosyka Vojtěch Zruč nad SázavouDětské závodyPředškoláciano 11:20:00
817 Vrabec Jiří PlzeňHlavní závod 10100 mMuži D 10:08:00
340 Vrána Matěj Atletika TJ Jiskra Zruč nad Sázavou Dětské závodyPředškoláciano 11:20:00
219 Vrána Ondřej Zruč nad Sázavou Dětské závodyBroučciano 10:05:00
921 Vrbenský Jakub Olympia Spartan Training Kutná HoraHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:39:00
419 Vynšová Barbora Atletika BenešovDětské závodyMinižákyněano 11:45:00
856 Vynšová Monika BenešovHlavní závod 10100 mŽeny Bano 11:18:00
561 Zahálka Ondřej TJ Jiskra ZnS - oddíl házenéDětské závodyStarší žáciano 14:10:00
478 Záklasník Jan AC ČáslavDětské závodyNejmladší žáciano 12:35:00
839 Zalužanský Petr Bonbon Kutná HoraHlavní závod 10100 mMuži Cne 10:40:30
922 Závorka Milan SDH ChabeřiceHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:39:30
898 Závorková Vendula TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 10100 mŽeny Aano 12:09:00
549 Zelenková Anna AC ČáslavDětské závodyStarší žákyněano 13:55:00
220 Zeman Matěj Zruč nad SázavouDětské závodyBroučciano 10:05:00
829 Zoufalá Stáňa Kutná HoraHlavní závod 10100 mŽeny Cano 10:35:30
221 Žaba Daniel TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyBroučciano 10:05:00
436 Žaba Dominik TJ Jiskra Zruč nad Sázavou Dětské závodyMinižáciano 11:55:00
923 Žaba Jiří Benešovský běžecký klubHlavní závod 10100 mMuži Aano 12:40:00