Počet přihlášených: 157
st. č. | Příjmení | Jméno | Klub | závod | Kategorie | Platba | Start Čas |
---|---|---|---|---|---|---|---|
201 | Kašparová | Kateřina | Vlašim | Dětské závody | Berušky | ano | 10:00:00 |
202 | Kohoutová | Emička | Zruc nad Sazavou | Dětské závody | Berušky | ano | 10:00:00 |
203 | Reznerová | Tereza | Červené Janovice | Dětské závody | Berušky | ano | 10:00:00 |
204 | Růžková | Gabriela | Borovnice | Dětské závody | Berušky | ano | 10:00:00 |
205 | Vondráková | Libuše | Vlašim | Dětské závody | Berušky | ano | 10:00:00 |
206 | Vondrušková | Alenka | Jiřice | Dětské závody | Berušky | ano | 10:00:00 |
222 | Fillerova | Veronika | Květnice | Dětské závody | Benjamínky | ano | 10:30:00 |
223 | Fínová | Terezka | Kutná Hora | Dětské závody | Benjamínky | ano | 10:30:00 |
224 | Halašková | Ema | MŠ Kolonka Vlašim | Dětské závody | Benjamínky | ano | 10:30:00 |
225 | Kloudová | Ella | Olympia Spartan Training Kutná Hora | Dětské závody | Benjamínky | ano | 10:30:00 |
226 | Kolářová | Vendulka | Vlašim | Dětské závody | Benjamínky | ano | 10:30:00 |
227 | Miláčková | Laura | Ledec n/S | Dětské závody | Předškolačky | ano | 11:10:00 |
228 | Nádvorníková | Nela | Mochov | Dětské závody | Benjamínky | ano | 10:30:00 |
229 | Pavlicová | Stela | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Benjamínky | ano | 10:30:00 |
230 | Pustková | Bibiana | TJ Jiskra Zruč n. S. - Házená | Dětské závody | Benjamínky | ano | 10:30:00 |
231 | Růžková | Aneta | Borovnice | Dětské závody | Benjamínky | ano | 10:30:00 |
232 | Svitáková | Magdaléna | Vlašim | Dětské závody | Benjamínky | ano | 10:30:00 |
233 | Šafrová | Agáta | Atletika Jiskra Zruč n. S. | Dětské závody | Benjamínky | ano | 10:30:00 |
234 | Šandová | Tereza | Dětské závody | Benjamínky | ne | 10:30:00 | |
235 | Vorlíčková | Tereza | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Benjamínky | ano | 10:30:00 |
255 | Vojtíšková | Mariana | Kácov | Dětské závody | Benjamínky | ano | 10:30:00 |
301 | Drymlová | Agnes | Dětské závody | Předškolačky | ano | 11:05:00 | |
302 | Dudlová | Sofia | Kutná Hora | Dětské závody | Předškolačky | ano | 11:05:00 |
303 | Franclová | Helenka | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškolačky | ano | 11:05:00 |
304 | Hegrová | Zuzana | Dětské závody | Předškolačky | ano | 11:05:00 | |
305 | Kalošová | Ema | Atletika Benešov | Dětské závody | Předškolačky | ano | 11:05:00 |
306 | Šťastná | Anna | Liberec | Dětské závody | Předškolačky | ano | 11:05:00 |
307 | Kolářová | Kateřina | Vlašim | Dětské závody | Předškolačky | ano | 11:05:00 |
308 | Míčková | Karolína | Atletika Benešov | Dětské závody | Předškolačky | ano | 11:05:00 |
309 | Nykodýmová | Marie | SKP Olympia Kutná Hora | Dětské závody | Předškolačky | ano | 11:05:00 |
310 | Peroutková | Soňa | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškolačky | ano | 11:10:00 |
311 | Sabová | Markéta | Sabovi | Dětské závody | Předškolačky | ano | 11:10:00 |
312 | Storožová | Ema | Ledeč nad Sázavou | Dětské závody | Předškolačky | ano | 11:10:00 |
313 | Svobodová | Sára | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškolačky | ano | 11:10:00 |
314 | Šandová | Anna | Chlumec nad Cidlinou | Dětské závody | Předškolačky | ano | 11:10:00 |
315 | Tichotová | Kateřina | TJ Jiskra | Dětské závody | Předškolačky | ano | 11:10:00 |
316 | Trýbová | Anežka | Kola Ledeč | Dětské závody | Předškolačky | ano | 11:10:00 |
317 | Veselá | Anička | Dětské závody | Předškolačky | ano | 11:10:00 | |
328 | Hansová | Aneta | Zlín | Dětské závody | Předškolačky | ano | 11:05:00 |
401 | Blažejovská | Veronika | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Minižákyně | ano | 11:45:00 |
402 | Božovská | Karolína | Atletika Benešov | Dětské závody | Minižákyně | ano | 11:45:00 |
403 | Brožíková | Marie | Atletika Benešov | Dětské závody | Minižákyně | ano | 11:45:00 |
404 | Čápová | Viktorka | AC Čáslav | Dětské závody | Minižákyně | ano | 11:45:00 |
405 | Forejtová | Veronika | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Minižákyně | ne | 11:45:00 |
406 | Hrubínová | Barbora | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Minižákyně | ano | 11:45:00 |
407 | Kalošová | Monika | Atletika Benešov | Dětské závody | Minižákyně | ano | 11:45:00 |
408 | Kolářová | Anna | Vlašim | Dětské závody | Minižákyně | ano | 11:45:00 |
409 | Peroutková | Jindřiška | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Minižákyně | ano | 11:45:00 |
410 | Proislová | Karolína | Atletika Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Minižákyně | ano | 11:45:00 |
411 | Provazníková | Eliška | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Minižákyně | ano | 11:45:00 |
412 | Rokosová | Nella | AC Čáslav | Dětské závody | Minižákyně | ano | 11:45:00 |
413 | Řeháková | Valerie | Atletika Benešov | Dětské závody | Minižákyně | ano | 11:45:00 |
414 | Slabá | Eliška | SK Míle | Dětské závody | Minižákyně | ano | 11:45:00 |
415 | Šafrová | Klára | Atletika Jiskra Zruč n. S. | Dětské závody | Minižákyně | ano | 11:45:00 |
416 | Šimánková | Elen | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Minižákyně | ano | 11:45:00 |
417 | Šostá | Adriana | Benešov | Dětské závody | Minižákyně | ano | 11:45:00 |
418 | Vávrová | Adéla | TJ JIskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Minižákyně | ano | 11:45:00 |
419 | Vynšová | Barbora | Atletika Benešov | Dětské závody | Minižákyně | ano | 11:45:00 |
428 | Čiháková | Aneta | Cholupice | Dětské závody | Minižákyně | ano | 11:45:00 |
437 | Blažejovská | Martina | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Nejmladší žákyně | ano | 12:25:00 |
438 | Fišterová | Anna | AC Čáslav | Dětské závody | Nejmladší žákyně | ano | 12:25:00 |
439 | Gabková | Adéla | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Nejmladší žákyně | ano | 12:25:00 |
440 | Hegerová | Linda | Atletika Jižní Město | Dětské závody | Nejmladší žákyně | ano | 12:25:00 |
441 | Hušáková | Antonie | AC Čáslav | Dětské závody | Nejmladší žákyně | ano | 12:25:00 |
442 | Jámborová | Ema | Adrien Elixir Elite Team | Dětské závody | Nejmladší žákyně | ano | 12:25:00 |
443 | Kašparová | Michaela | Vlašim | Dětské závody | Nejmladší žákyně | ano | 12:25:00 |
444 | Krikavova | Adéla | Světlá nad Sázavou | Dětské závody | Nejmladší žákyně | ano | 12:25:00 |
445 | Kubánková | Viola | Jirice | Dětské závody | Nejmladší žákyně | ano | 12:25:00 |
446 | Mihucová | Nela | AC Čáslav | Dětské závody | Nejmladší žákyně | ano | 12:25:00 |
447 | Možíšová | Magdaléna | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Nejmladší žákyně | ano | 12:25:00 |
448 | Pernicová | Amálie | AC Čáslav | Dětské závody | Nejmladší žákyně | ano | 12:25:00 |
449 | Přádová | Nela | Atletika Jižní město | Dětské závody | Nejmladší žákyně | ano | 12:25:00 |
450 | Růžičková | Karolína | Atletika Zruč | Dětské závody | Nejmladší žákyně | ano | 12:25:00 |
451 | Sabová | Klára | Sabovi | Dětské závody | Nejmladší žákyně | ano | 12:25:00 |
452 | Svobodová | Eliška | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Nejmladší žákyně | ano | 12:25:00 |
453 | Vávrová | Linda | TJ JIskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Nejmladší žákyně | ano | 12:25:00 |
501 | Carmine | Nicol | Atletika Jižní Město | Dětské závody | Mladší žákyně | ano | 13:05:00 |
502 | Hegerová | Dita | Atletika Jižní Město | Dětské závody | Mladší žákyně | ano | 13:05:00 |
503 | Lapáčková | Tereza | AC Čáslav | Dětské závody | Mladší žákyně | ano | 13:05:00 |
504 | Míkovcová | Magdalena | Atletika Jižní Město | Dětské závody | Mladší žákyně | ano | 13:05:00 |
505 | Nademlejnská | Šárka | TJ Lokomotiva Beroun | Dětské závody | Mladší žákyně | ano | 13:05:00 |
506 | Nedvědová | Karolína | Kolín | Dětské závody | Mladší žákyně | ano | 13:05:00 |
507 | Pavlicová | Ema | TJ Jiskra Zruč n. Sázavou | Dětské závody | Mladší žákyně | ano | 13:05:00 |
508 | Pěkná | Julie | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Mladší žákyně | ano | 13:05:00 |
509 | Pelešková | Elena | AC Čáslav | Dětské závody | Mladší žákyně | ano | 13:05:00 |
510 | Podhájecká | Nikola | AC Čáslav | Dětské závody | Mladší žákyně | ano | 13:05:00 |
511 | Řeháková | Laura Anna | Atletika Benešov | Dětské závody | Mladší žákyně | ano | 13:05:00 |
512 | Seidlová | Magdalena | OB Říčany | Dětské závody | Mladší žákyně | ano | 13:05:00 |
513 | Sovová | Agáta | Olympia Spartan Training Kutná Hora | Dětské závody | Mladší žákyně | ano | 13:05:00 |
514 | Šafrová | Lucie | Atletika Jiskra Zruč n. S. | Dětské závody | Mladší žákyně | ano | 13:05:00 |
539 | Dalešická | Zita | AC Čáslav | Dětské závody | Starší žákyně | ano | 13:55:00 |
540 | Kotišová | Karolína | Sokol Senohraby | Dětské závody | Starší žákyně | ano | 13:55:00 |
541 | Kučerová | Karolína | Atletika Benešov | Dětské závody | Starší žákyně | ano | 13:55:00 |
542 | Lichtenbergová | Zuzana | Sokol Senohraby | Dětské závody | Starší žákyně | ano | 13:55:00 |
543 | Mandíková | Daniela | Atletika Jižní město | Dětské závody | Starší žákyně | ano | 13:55:00 |
544 | Novotná | Iveta | AC Čáslav | Dětské závody | Starší žákyně | ano | 13:55:00 |
545 | Pelešková | Gabriela | AC Čáslav | Dětské závody | Starší žákyně | ano | 13:55:00 |
546 | Silvey | Olivia | Sokol Seneohraby | Dětské závody | Starší žákyně | ano | 13:55:00 |
547 | Snizek | Nicole | AC Čáslav | Dětské závody | Starší žákyně | ano | 13:55:00 |
548 | Šťastná | Lucie | Sokol Senohraby | Dětské závody | Starší žákyně | ano | 13:55:00 |
549 | Zelenková | Anna | AC Čáslav | Dětské závody | Starší žákyně | ano | 13:55:00 |
602 | Dubjáková | Kateřina | Rychlí démoni | Štafeta | ano | 14:45:00 | |
605 | Maštalířová | Věra | Štaflík a Štafetka | Štafeta | ano | 14:45:00 | |
610 | Svobodová | Lucie | Bestie | Štafeta | ano | 14:45:00 | |
803 | Merašická | Dagmar | Vlašim | Hlavní závod 10100 m | Ženy D | 10:01:00 | |
804 | Slavíčková | Alena | Jiskra Zruč n. S. | Hlavní závod 10100 m | Ženy D | 10:01:30 | |
805 | Truhlářová | Elena | Sokol Kobylisy | Hlavní závod 10100 m | Ženy D | 10:02:00 | |
818 | Adamcová | Andrea | Běžíme za Vlašim | Hlavní závod 10100 m | Ženy C | ano | 10:30:00 |
819 | Andělová | Monika | Olympia Spartan Training Kutná Hora | Hlavní závod 10100 m | Ženy C | ano | 10:30:30 |
820 | Hampejsová | Martina | Šneci na Max | Hlavní závod 10100 m | Ženy C | ano | 10:31:00 |
821 | Hartmanová | Romana | SRTG Kolín | Hlavní závod 10100 m | Ženy C | ano | 10:31:30 |
822 | Hnízdilová | Eva | BBK | Hlavní závod 10100 m | Ženy C | ano | 10:32:00 |
823 | Jiroušková | Hana | Znosim | Hlavní závod 10100 m | Ženy C | ano | 10:32:30 |
824 | Prchlíková | Barbora | Benešovský běžecký klub | Hlavní závod 10100 m | Ženy C | ano | 10:33:00 |
825 | Říhová | Radka | Soběhrdy | Hlavní závod 10100 m | Ženy C | ano | 10:33:30 |
826 | Sabová | Šárka | Sabovi | Hlavní závod 10100 m | Ženy C | ano | 10:34:00 |
827 | Šperkerová | Vendula | M team Praha | Hlavní závod 10100 m | Ženy C | ano | 10:34:30 |
828 | Tesaříková | Jindřiška | Olympia Spartan Training Kutná Hora | Hlavní závod 10100 m | Ženy C | ano | 10:35:00 |
829 | Zoufalá | Stáňa | Kutná Hora | Hlavní závod 10100 m | Ženy C | ano | 10:35:30 |
840 | Buksová | Ivana | Luka nad Jihlavou | Hlavní závod 10100 m | Ženy B | ano | 11:10:00 |
841 | Hájková | Jana | Olympia Spartan Training Kutná Hora | Hlavní závod 10100 m | Ženy B | ano | 11:10:30 |
842 | Hálová | Petra | Benešov u Prahy | Hlavní závod 10100 m | Ženy B | ano | 11:11:00 |
843 | Hanušová | Kateřina | Olympia Spartan Training Kutná Hora | Hlavní závod 10100 m | Ženy B | ano | 11:11:30 |
844 | Krčálová | Olga | Polná | Hlavní závod 10100 m | Ženy B | ano | 11:12:00 |
845 | Kroužilová | Iva | GP Kolín | Hlavní závod 10100 m | Ženy B | ano | 11:12:30 |
846 | Pavlicová | Monika | Zruč nad Sázavou | Hlavní závod 10100 m | Ženy B | ano | 11:13:00 |
847 | Poledňáková | Olga | Trhový Štěpánov | Hlavní závod 10100 m | Ženy B | ano | 11:13:30 |
848 | Slabá | Pavlína | Šneci v běhu | Hlavní závod 10100 m | Ženy B | ano | 11:14:00 |
849 | Suchá | Jana | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Hlavní závod 10100 m | Ženy B | ano | 11:14:30 |
850 | Syrová | Katka | Olympia Spartan Training Kutná Hora | Hlavní závod 10100 m | Ženy B | ano | 11:15:00 |
851 | Špalková | Katka | Běžec+ | Hlavní závod 10100 m | Ženy B | ano | 11:15:30 |
852 | Švandová | Miroslava | Čelákovice | Hlavní závod 10100 m | Ženy B | ano | 11:16:00 |
853 | Švorbová | Marcela | Kolín | Hlavní závod 10100 m | Ženy B | ano | 11:16:30 |
854 | Vejvodová | Eva | Prostě běž! | Hlavní závod 10100 m | Ženy B | ano | 11:17:00 |
855 | Veselá | Vendula | Trhový Štěpánov | Hlavní závod 10100 m | Ženy B | ano | 11:17:30 |
856 | Vynšová | Monika | Benešov | Hlavní závod 10100 m | Ženy B | ano | 11:18:00 |
876 | Hansová | Nela | Zlín | Dětské závody | Předškolačky | ano | 11:05:00 |
879 | Čápová | Petra | Vracovice | Hlavní závod 10100 m | Ženy A | ano | 12:00:00 |
880 | Dubjáková | Kateřina | Zručné Dobroty | Hlavní závod 10100 m | Ženy A | ano | 12:00:30 |
881 | Filipová | Linda | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Hlavní závod 10100 m | Ženy A | ano | 12:01:00 |
882 | Hartmanová | Kristýna | SRTG Kolín | Hlavní závod 10100 m | Ženy A | ano | 12:01:30 |
883 | Horáková | Ladislava | Slaný | Hlavní závod 10100 m | Ženy A | ano | 12:02:00 |
884 | Kapounková | Andrea | Olympia Spartan Training Kutná Hora | Hlavní závod 10100 m | Ženy A | ano | 12:02:30 |
885 | Kloudová | Adéla | Olympia Spartan Training KH | Hlavní závod 10100 m | Ženy A | ano | 12:03:00 |
886 | Kořínková | Pavla | Trhový Štěpánov | Hlavní závod 10100 m | Ženy A | ano | 12:03:30 |
887 | Kříženecká | Michaela | Vlašim | Hlavní závod 10100 m | Ženy A | ano | 12:04:00 |
889 | Moravcová | Koleta | Horní Kruty | Hlavní závod 10100 m | Ženy A | ano | 12:04:30 |
890 | Pacalová | Eva | Zruč nad Sázavou | Hlavní závod 10100 m | Ženy A | ano | 12:05:00 |
891 | Pavlíková | Martina | Olympia Spartan Training Kutná Hora | Hlavní závod 10100 m | Ženy A | ano | 12:05:30 |
892 | Petrásková | Nikol | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Hlavní závod 10100 m | Ženy A | ano | 12:06:00 |
893 | Pfefferová | Pavla | Ledeč nad Sázavou | Hlavní závod 10100 m | Ženy A | ano | 12:06:30 |
894 | Růžková | Ivana | Borovnice | Hlavní závod 10100 m | Ženy A | ano | 12:07:00 |
895 | Skotnicová | Anita | Štefko Running Team | Hlavní závod 10100 m | Ženy A | ano | 12:07:30 |
896 | Tillmann | Ingrid | Čáslav | Hlavní závod 10100 m | Ženy A | ano | 12:08:00 |
897 | Tresch | Martina | AC Čáslav | Hlavní závod 10100 m | Ženy A | ano | 12:08:30 |
898 | Závorková | Vendula | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Hlavní závod 10100 m | Ženy A | ano | 12:09:00 |
995 | Kmentová | Dominika | Jiskra Zruč n. S. | Dětské závody | Minižákyně | ano | 11:45:00 |