Startovní listina Běh Cvikovem

MužiŽeny

Počet přihlášených: 174 CSV pro Excel

PříjmeníJménoKlubZávodKategorie
Novotný Ondřej CvikovMílaři (4300 m)M39
Dogaru Vasil Swahil Beer TeamHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Dogaru Vasil Swahil Beer TeamMílaři (4300 m)M40p
Polák Tomáš Běžecký kroužek VarnsdorfHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Valenta Karel Běžecký kroužek VarnsdorfHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Lebduška Jan KSM HRÁDEKMílaři (4300 m)M40p
Jíra Jaroslav Tri club Česká Lípa Hlavní závod 15 km (2 okruhy)M59
Singh Jaroslav RumburkHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Kalvoda Břetislav Munro sprint CvikovVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)M69
Kejzar Jiří CvikovMílaři (4300 m)M40p
Verba Adam Dětské závodyn.chlapci
Krejný Kamil Nový BorHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Souhrada Pavel KVK KlíčHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Stupka Patrik AC Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Stupka Patrik AC Česká LípaMílaři (4300 m)M39
Urban Adam CvikovDětské závodyn.chlapci
Vachula Pavel LiberecHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Peterka Adam MŠ Jirásková CvikovDětské závodyn.chlapci
Chotěnovský Daniel Dětské závodyn.chlapci
Pavlíček Zdeněk Tri Club Česká LípaVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)M69
Chvojka Jonáš Dětské závodyn.chlapci
Nový Matěj Nový BorHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Šíma Adam Popelov týmDětské závodyn.chlapci
Šíma Jiří Popelov týmMílaři (4300 m)M39
Šíma Jiří Popelov týmHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Vrána Michal CvikovDětské závodyn.chlapci
Vrána Filip CvikovDětské závodyn.chlapci
Sýkora Jan DrnovecDětské závodyn.chlapci
Janda Jakub CvikovDětské závodyn.chlapci
Mindžák Andrej SKI Klub Jizerská 50 LiberecVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)M69
Plíhal Jiří CvikovDětské závodyn.chlapci
Hammer Adam Tri club Česká LípaDětské závodychlapci
Čunát Filip Tri club Česká LípaDětské závodychlapci
Kmoníček Matyáš FK Dětské závodychlapci
Krauman Jaroslav PolevskoHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Ouzký Martin MŠ Jiráskova CvikovDětské závodyn.chlapci
Kovařík Michal Nový BorMílaři (4300 m)M39
Klečka Mathias CvikovDětské závodyn.chlapci
Tomek Vojtěch Dětské závodyn.chlapci
Bobák Martin Nový BorDětské závodyjunioři
Bobák Martin Nový BorMílaři (4300 m)M39
ˇˇSulc Ondřej CvikovDětské závodychlapci
Šulc Ondřej CvikovDětské závodychlapci
Šulc Ondřej CvikovDětské závodychlapci
Kocman Jindřich CvikovMílaři (4300 m)M40p
Rychtecký Adam Svor, RousínovDětské závodychlapci
Rychtecký Jiří Svor, RousínovDětské závodychlapci
Jalovecký Michal TJ DoksyMílaři (4300 m)M40p
Jalovecký Jáchym SKP NymburkDětské závodyml. žáci
Kučera Petr CvikovDětské závodychlapci
Kocman Lukáš CvikovDětské závodychlapci
Kazda Karel CvikovDětské závodychlapci
Němeček Tomáš CvikovMílaři (4300 m)M39
Lamata Daniel CvikovDětské závodyml. žáci
Žák František Nový BorDětské závodyst. žáci
Němeček Petr CvikovDětské závodyst. žáci
Podolák Joseph Dětské závodychlapci
Černý Robert CvikovDětské závodychlapci
Petr Jiří SK Nový BorDětské závodychlapci
Lamač Vítek Atletika CvikovDětské závodychlapci
Mikolanda Matěj DDM Smetanka Nový BorDětské závodychlapci
Král Štěpán Kamenický ŠenovDětské závodyml. žáci
Novák Ondřej CK Česká KameniceDětské závodychlapci
Novák Jonáš CK Česká KameniceDětské závodychlapci
Marek Jan Atletika Cvikov Dětské závodychlapci
Prášek Jáchym atletika CvikovDětské závodychlapci
Prášek Jiří atletika Cvikov Dětské závodyml. žáci
Průcha Florián Nový BorDětské závodychlapci
Průcha Florián Nový BorDětské závodychlapci
Průcha Kvido Nový BorDětské závodychlapci
Lischka Adam Nový BorDětské závodychlapci
Václavík Tobiáš Smetanka N.BorDětské závodychlapci
Václavík Mikuláš Smetanka N.BorDětské závodyn.chlapci
Beneš Jan CvikovDětské závodychlapci
Spacek Adam CvikovDětské závodychlapci
Černý Patrik CvikovDětské závodyml. žáci
Honzátko Jan CvikovDětské závodychlapci
Haman David Atletika CvikovDětské závodychlapci
Pavlíček Michal TJ Jiskra Nový Bor Hlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Vojtěch Michal Cvikov Dětské závodychlapci
Šibrik Tomáš Mš CvikovDětské závodyn.chlapci
Zachar Daniel CvikovDětské závodychlapci
Hellier Bruce Dětské závodyml. žáci
Ceban Pavel FC CvikovDětské závodychlapci
Sedlacek Vojtech RoztokyDětské závodychlapci
Filip Jiří AC Česká LípaDětské závodychlapci
Matoušek Miroslav DDM Smetanka Nový BorDětské závodychlapci
Šíp Ladislav SCMT LiberecHlavní závod 15 km (2 okruhy)M59
Cmunt Petr Tri club Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Erlich Jaroslav KB ManušiceHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Sklenář Josef Jablonec nad NisouVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)M70plus
Pěnička Karel CvikovVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)M70plus
Poštolka Jan Ceska LipaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Dolejš Jan TJ Sokol UnhošťHlavní závod 15 km (2 okruhy)M70plus
Kordina Zdeněk LiberecVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)M70plus
Bufka Zdeněk AC Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M69
Karko Jan AC Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Karko Jan AC Česká LípaMílaři (4300 m)M39
Vaníček Jan AC Česká LípaMílaři (4300 m)M39
Kaplan Petr Česká LípaMílaři (4300 m)M40p
Juška Miloslav RESEKOMílaři (4300 m)M40p
Sokol Martin Sokolíci Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Juška Matěj RESEKOMílaři (4300 m)M39
Hladík Václav ProvodínMílaři (4300 m)M39
Krejčí Milan Tri club Česká LípaMílaři (4300 m)M40p
Šrachta Vladimír KV KlíčHlavní závod 15 km (2 okruhy)M69
Červenka Karel Hora Svaté KateřinyVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)M70plus
Hochmut Jaroslav Haven TeamHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Hochmut Jaroslav Haven teamMílaři (4300 m)M40p
Podrazil Petr Česká Lípa Mílaři (4300 m)M40p
Jandák Lukáš CvikovDětské závodyn.chlapci
Diart Tomáš Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Novák Vaclav CvikovDětské závodychlapci
Vesely Jakub CvikovMílaři (4300 m)M39
Fanta Jiri CvikovMílaři (4300 m)M39
Vesely Ondrej Atletika CvikovDětské závodychlapci
Vesely Jakub CvikovDětské závodydorostenci
Iwanejko Jáchym Kunratice u cvikovaDětské závodychlapci
Votypka Michal TJ Jiskra Nový Bor Dětské závodyjunioři
Žák Miroslav CvikovDětské závodychlapci
Volný Elijáš KonojedyDětské závodyn.chlapci
Volný Bartoloměj 3bra3 Konojedy, ÚštěkDětské závodychlapci
Volný Vincent 3bra3 Konojedy, ÚštěkDětské závodychlapci
Chuchel Ondřej SvorDětské závodyn.chlapci
Tima Vaclav CvikovDětské závodychlapci
Kolář Vladimír Slovan LiberecMílaři (4300 m)M40p
Štofčík Kuba ChrastavaDětské závodychlapci
Honzátko Radek CvikovMílaři (4300 m)M40p
Kolarik Jakub CvikovDětské závodyjunioři
Středa David Zákupy Dětské závodychlapci
Kaiser Denis Atletika CvikovDětské závodyml. žáci
Kaiser Dominik Atletika CvikovDětské závodychlapci
Kocourek František Dětské závodychlapci
Kocourek Jarolím Dětské závodychlapci
Tíma Michal CvikovMílaři (4300 m)M39
Cervantes Ricalde Adrian CvikovDětské závodyn.chlapci
Cervantes Ricalde Sebastian CvikovDětské závodychlapci
Čermák Alex Mš Jirásková CvikovDětské závodyn.chlapci
Malinský Matěj CvikovDětské závodyn.chlapci
Čivrný Vojtěch CvikovDětské závodyn.chlapci
Čermák Martin Atletika CvikovDětské závodychlapci
Hrádek Antonín Jiskra Nový BorDětské závodychlapci
Havlíček Matúš CvikovDětské závodychlapci
Honzátko Václav CvikovDětské závodychlapci
Honzátko Antonín CvikovDětské závodychlapci
Svoboda Václav ZŠ Cvikov Dětské závodychlapci
Rybář Jakub AMK VarnsdorfMílaři (4300 m)M39
Hájek Tomáš TJ Jiskra Nový Bor Mílaři (4300 m)M39
Seidl Víťa TJ Jiskra Nový Bor Mílaři (4300 m)M39
Tadlík Tomáš TJ Jiskra Nový Bor Dětské závodydorostenci
Pitoňák Jakub TJ Jiskra Nový Bor Dětské závodyjunioři
švehla Antonín CvikovDětské závodyn.chlapci
ˇˇSulc Ondřej CvikovDětské závodychlapci
Čermák Alex Mš Jirásková CvikovDětské závodyn.chlapci
Čermák Martin CvikovDětské závodychlapci
Ehrlich Jáchym KB ManušiceDětské závodyml. žáci
Iwanejko Jáchym Kunratice u cvikovaDětské závodychlapci
Janda Jakub CvikovDětské závodyn.chlapci
Kaiser Dominik Atletika CvikovDětské závodychlapci
KAŠPAREC PETR LASVIT-AJETO LindavaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M59
Macel Ondřej TJ Jiskra Nový Bor Dětské závodychlapci
Malinský Marcel CvikovDětské závodychlapci
Naranbaatar Bat Erdene Adient Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Naranbaatar Bat Erdene Adient Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Pavlíček Zdeněk Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh)
Růžička Vladimír Ústí nad LabemHlavní závod 15 km (2 okruhy)M59
Rychtecký Adam Svor, RousínovDětské závodychlapci
Synek Rosťa TJ Slovan VarnsdorfDětské závodychlapci
Šíma Šimon Popelov týmDětské závodychlapci
Šíp Ladislav SCMT LiberecHlavní závod 15 km (2 okruhy)M59
Vesely Jakub CvikovDětské závodydorostenci
Vesely Jakub CvikovDětské závodydorostenci
Volný Elijáš 3bra3 Konojedy, ÚštěkDětské závodyn.chlapci
Volný Elijáš 3bra3 Konojedy, ÚštěkDětské závodyn.chlapci