Startovní listina Valdštejnova desítka 2022

Počet přihlášených: 67

PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
Baďouček Ondřej TuchoměřiceValdštejnova desítka (10 km)ano
Behina Ondřej RozběhnitoValdštejnova desítka pro členy klubu Rozběhnito.cz (10 km)M29 (16-29)ano
Dančová Petra Františkovy LázněPětka Jana Minaříka (5 km)Z49 (40-49)ne
Endler Jan Chlum Svaté MaříValdštejnova desítka (10 km)ne
Endlerová Hana Chlum Svaté MaříValdštejnova desítka (10 km)ne
Frousová Štěpánka Pětka Jana Minaříka (5 km)Z29 (16-29)ano
Hajníková Jindra JedenmesicbezcePětka Jana Minaříka (5 km)Z49 (40-49)ano
Hanzal Petr ChebPětka Jana Minaříka (5 km)M49 (40-49)ano
Havlicek Michal ACESKVValdštejnova desítka (10 km)ne
Havlíček Michal ACES Team K.VaryPětka Jana Minaříka (5 km)M59 (50-59)ano
Hošková Pavla HranicePětka Jana Minaříka (5 km)Z49 (40-49)ano
Hošková Pavla HranicePětka Jana Minaříka (5 km)Z49 (40-49)ne
Hrabec Michal Running2.czValdštejnova desítka (10 km)ne
Hrabec Kotulková Soňa Running2.czValdštejnova desítka (10 km)ne
Hurdich Petr Kynšperk nad OhříValdštejnova desítka (10 km)ano
Ivanová Markéta PrachaticeValdštejnova desítka (10 km)ano
Jalovec Antonín ChebValdštejnova desítka (10 km)ne
Jarušková Jarmila Cheb Pětka Jana Minaříka (5 km)Z59 (50-59)ano
Ježek David ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Chlapci (nar. 2015-2021)ne
Jiskra Marek BEST:TIMEValdštejnova desítka (10 km)ne
Kadlecová Lenka Rozběháme Česko Pětka Jana Minaříka (5 km)Z59 (50-59)ano
Kišš Pepi.Czech rozbehnito.czPětka Jana Minaříka pro členy klubu Rozběhnito.cz (5 km)ano
Klimt Sebastian ChebValdštejnova desítka (10 km)ano
Klimtová Klára ChebValdštejnova desítka (10 km)ano
Kočanová Jaroslava Cheb- DHLPětka Jana Minaříka (5 km)Z49 (40-49)ano
Kopecká Hana Chebská účetní a poradenská s.r.o.Pětka Jana Minaříka (5 km)Z59 (50-59)ano
Kopecký Pavel Chebská účetní a poradenská s.r.o.Pětka Jana Minaříka (5 km)M59 (50-59)ano
Kopfsteinová Eliška Triatlet Karlovy Vary Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Dívky (nar. 2015-2021)ne
Kopfsteinová Eliška Triatlet Karlovy Vary Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Dívky (nar. 2015-2021)ne
Kotík Petr Stavebniny DEKPětka Jana Minaříka (5 km)M29 (16-29)ano
Kotyczka Dominik ASICS Frontrunner PolandValdštejnova desítka (10 km)ne
Královec Jiří AK SokolovValdštejnova desítka (10 km)ano
Kubánek Tomáš Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2006-2014Chlapci A (nar. 2006-2008)ano
Kunciter Lukáš Dobré Kuře z Klatov Pětka Jana Minaříka (5 km)M29 (16-29)ne
Kvasničková Petra Petula a RobinoPětka Jana Minaříka (5 km)Z49 (40-49)ano
Mandzáková Stanislava Kynšperk nad OhříValdštejnova desítka (10 km)ano
Maršík Pavel Salming Running ČeskoValdštejnova desítka (10 km)ano
Matoušková Jana Kynšperk nad Ohří Pětka Jana Minaříka (5 km)Z49 (40-49)ano
Melicharová Livia Jeden měsíc běžce Pětka Jana Minaříka (5 km)Z49 (40-49)ano
Motičák Jiří Chebská účetní a poradenská s.r.o.Valdštejnova desítka (10 km)ano
Murceková Hana Sokolov Valdštejnova desítka (10 km)ano
Nedopilová Šárka Chebská účetní a poradenská s.r.o.Pětka Jana Minaříka (5 km)Z39 (30-39)ano
Nový Pavel Chebská účetní a poradenská s.r.o.Valdštejnova desítka (10 km)ano
Palubjak Robert Petula a RobinoValdštejnova desítka (10 km)ano
Parihuzič Dušan SokolovPětka Jana Minaříka (5 km)M49 (40-49)ne
Pelouch Jan praha 5Valdštejnova desítka (10 km)ano
Prdéla Adéla Hranice - StudánkaPětka Jana Minaříka (5 km)Z39 (30-39)ano
Pucholtová Šárka Stavebniny DEK Valdštejnova desítka (10 km)ano
Raclavský David Rozbehnito.cz Valdštejnova desítka pro členy klubu Rozběhnito.cz (10 km)M49 (40-49)ano
Skřipcová Iva Jeden měsíc běžce Valdštejnova desítka (10 km)ano
Strejc Patrik Valdštejnova desítka (10 km)ano
Stržínková Monika Valdštejnova desítka (10 km)ano
Šmitáková Kateřina RudnáValdštejnova desítka (10 km)ano
Štěpán Kamil PrachaticeValdštejnova desítka (10 km)ano
Vacek Vojtěch Valdštejnova desítka (10 km)ano
Vaculová Alice ChebPětka Jana Minaříka (5 km)Z59 (50-59)ano
Varadi Tomáš Karlovy Vary Valdštejnova desítka (10 km)ano
Vodvárka Roman VejprtyValdštejnova desítka pro členy klubu Rozběhnito.cz (10 km)M29 (16-29)ano
Volfová Klára Chebská účetní a poradenská s.r.o.Pětka Jana Minaříka (5 km)Z39 (30-39)ano
Vostřáková Anne-Marie HabartovDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2006-2014Dívky A (nar. 2006-2008)ano
Vostřáková Marie Habartov Pětka Jana Minaříka (5 km)Z49 (40-49)ano
Weber Miroslav Běžecký klub České spořitelnyPětka Jana Minaříka (5 km)M59 (50-59)ano
Záhrobská Stanislava Rozběháme PlzeňPětka Jana Minaříka (5 km)Z49 (40-49)ano
Záhrobský Roman Pětka Jana Minaříka (5 km)M49 (40-49)
Zounek Petr Karlovy VaryValdštejnova desítka (10 km)ano
Žáčková Monika Eger Pětka Jana Minaříka (5 km)Z60 (60plus)ano
Žlůva Radek Rapet Karlovy VaryValdštejnova desítka (10 km)ano