Startovní listina Janovský trhák 2022

Počet přihlášených: 132

st. č.PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatbaStart Čas
1 Lukšan Patrik DěčínJednotlivciVeteráni II.ano 09:00:00
2 Dvořák Čestmír ŽlebáciJednotlivciVeteráni II.ano 09:00:00
3 Pro, Mládek Jaroslav, Petr DecinTandemano 09:47:30
4 Jírová Šárka Koloshop Team TepliceJednotlivciženy I.ano 09:01:30
5 Jíra Petr Koloshop Team TepliceJednotlivciVeteráni II.ano 09:02:00
6 Zrust Martin JanovJednotlivciVeteráni III.ano 09:02:30
7 Očkova Jana JanovJednotlivciženy I.ano 09:03:00
8 Zrustova ANNA JanovJednotlivcist. dívky a kadetkyano 09:03:30
9 Jehlička Roman Děčín 2JednotlivciVeteráni II.ano 09:04:00
10 Buchmann Jan DěčínJednotlivciVeteráni II.ano 09:04:30
11 Procházka Tomáš DěčínJednotlivciVeteráni II.ano 09:05:00
12 Daněk Jiří DěčínJednotlivciVeteráni II.ano 09:05:30
13 Juřička Petr DěčínJednotlivciVeteráni II.ano 09:06:00
14 Zuna Aleš TisáJednotlivciVeteráni II.ano 09:06:30
15 Mikel Stanislav RůžováJednotlivciVeteráni III.ano 09:07:00
16 Mikelová Sára RDětské závodyMladší dívkyano 11:04:24
17 Bláha Martin Lužičtí Vrchaři JednotlivciVeteráni I.ano 09:08:00
18 Rosulek Michal kur sportJednotlivciVeteráni III.ano 09:08:30
19 Zeman Tomáš DěčínJednotlivciVeteráni I.ano 09:09:00
20 Vála Miroslav Růžová JednotlivciVeteráni II.ano 09:09:30
21 Šlechta Tomáš Benešov nad PloučnicíJednotlivciVeteráni I.ano 09:10:00
22 Labo Miroslav ŠluknovJednotlivciM60+ano 09:10:30
23 Hejkalová Pavlína LitoměřiceJednotlivcijuniorkyano 09:11:00
24 Hejkalová Ilona LitoměřiceJednotlivcijuniorkyano 09:11:30
25 Fichtner Matyáš DěčínJednotlivciM+Jano 09:12:00
26 Hájek Jiří CK 1967 Česká KameniceJednotlivciVeteráni III.ano 09:12:30
27 Hammerle Marek Děčíňák z Kamenický StráněJednotlivciVeteráni II.ano 09:13:00
28 Matoušek Zdeněk JanovJednotlivciM60+ano 09:13:30
29 Bína Jiří JednotlivciVeteráni III.ano 09:14:00
30 Kaštánek Petr Herby ServisJednotlivciM+Jano 09:14:30
31 Kaštánek Miroslav Herby ServisJednotlivciVeteráni III.ano 09:15:00
32 Privara Vít LudvíkoviceJednotlivciVeteráni I.ano 09:15:30
33 Otřísal Václav Česká LípaJednotlivciVeteráni III.ano 09:16:00
34 Kopecká Ivana MK - CYKLO DĚČÍN Jednotlivciženy I.ano 09:16:30
35 Doležálková Barbora Budyně nad OhříJednotlivcijuniorkyano 09:17:00
36 Kopecká Karolína JanovJednotlivcijuniorkyano 09:17:30
37 Kopecky Milan JanovJednotlivciVeteráni II.ano 09:18:00
38 Zeman Karel Česká Kamenice JednotlivciM+Jano 09:18:30
39 Nosek Daniel Děčín 23JednotlivciVeteráni II.ano 09:19:00
40 Seibt Martin Varnsdorf JednotlivciM+Jano 09:19:30
41 Růžička Aleš zelenej barák RůžováJednotlivciVeteráni III.ano 09:20:00
42 Wiedermann Jaroslav DC-FIVE'SJednotlivciVeteráni II.ano 09:20:30
43 Matějíček Jaromír DC-FIVE'SJednotlivciVeteráni II.ano 09:21:00
44 Slavík Pavel JednotlivciVeteráni II.ano 09:21:30
45 Stránský Jaroslav DC-FIVE'SJednotlivciVeteráni II.ano 09:22:00
46 Ševčík Radek DC-FIVE'SJednotlivciVeteráni II.ano 09:22:30
47 Raková Jitka Česká Lípa Jednotlivciženy I.ano 09:23:00
48 Valeš Jan Česká Lípa JednotlivciVeteráni III.ano 09:23:30
49 Zrust Daniel PrahaJednotlivciVeteráni I.ano 09:24:00
50 Zemkova Hana Uherske HradisteJednotlivcijuniorkyano 09:24:30
51 Zrůstová Ivana LudvíkoviceJednotlivciženy II.ano 09:25:00
52 Zrůst Miroslav LudvíkoviceJednotlivciVeteráni III.ano 09:25:30
53 Kopecká Adéla JanovJednotlivcist. dívky a kadetkyano 09:26:00
54 Marečková Hana Rumburk Jednotlivciženy I.ano 09:26:30
55 Strnad Miroslav DěčínJednotlivciVeteráni II.ano 09:27:00
56 Kadlec Vítězslav Horní HabarticeJednotlivciVeteráni II.ano 09:27:30
57 Břenková Anděla Chalupa 47, HřenskoJednotlivcist. dívky a kadetkyano 09:28:00
58 Břenek Hynek Chalupa 47, HřenskoJednotlivcist. chlapci a kadetiano 09:28:30
59 Rothe Matěj UNLIMITED KM TRADING CZJednotlivciM+Jano 09:29:00
60 Zrůst Petr LudvíkoviceJednotlivciM+Jano 09:29:30
61 Ekert Tomáš Děčín 9JednotlivciVeteráni III.ano 09:30:00
62 Široký Roman reality-širokýJednotlivciM60+ano 09:30:30
63 Fanderlik Matyáš UNLIMITED KM TRADING CZ Jednotlivcist. chlapci a kadetiano 09:31:00
64 Rulík Oldřich CK Kolokrám JednotlivciVeteráni I.ano 09:31:30
65 Kopecký Miloslav LibouchecJednotlivciM60+ano 09:32:00
66 Vokoun Petr KL sport DěčínJednotlivciVeteráni III.ano 09:32:30
67 Moučka Ladislav Úterní partaJednotlivciVeteráni I.ano 09:33:00
68 Vacek Martin Evropská unie - České Švýcarsko JednotlivciM60+ano 09:33:30
69 Hlaváčková Jaroslava Evropská unie - České Švýcarsko Jednotlivciženy II.ano 09:34:00
70 Čmelík Jiří Mirkov Bike TeamJednotlivciVeteráni II.ano 09:34:30
71 Čmelík Tomáš Mirkov Bike TeamJednotlivciVeteráni I.ano 09:35:00
72 Titishov Ivan Thirst-Day RidersJednotlivciVeteráni III.ano 09:35:30
73 Bříško Petr Predator Workout DěčínJednotlivciVeteráni II.ano 09:36:00
74 Nádvorník Jan CK KolokrámJednotlivciVeteráni II.ano 09:36:30
75 Spolek Petr CSTM DěčínJednotlivciVeteráni III.ano 09:37:00
76 Šesták Michal CSTM DěčínJednotlivciVeteráni II.ano 09:37:30
77 Král Luděk JanovJednotlivciVeteráni III.ano 09:38:00
78 Boušková Eliška Česká KameniceJednotlivcijuniorkyano 09:38:30
79 Bouška Karel Česká KameniceJednotlivciM60+ano 09:39:00
80 Boušková Iva Česká KameniceJednotlivciženy II.ano 09:39:30
81 Kremla Tomáš Predator workout DěčínJednotlivciVeteráni II.ano 09:40:00
82 Gallin Stanislav PrahaJednotlivciVeteráni II.ano 09:40:30
83 Gebhardt Petr CK 1967 Česká KameniceJednotlivcist. chlapci a kadetiano 09:41:00
84 Friš Ladislav JednotlivciM60+ 09:41:30
85 Linc Daniel CK 1967 Česká Kamenice z.s.Tandemano 09:42:30
86 Jíra Jan Jednotlivcist. chlapci a kadeti 09:42:30
87 Jirout František Pekárna U Onďase JednotlivciM+Jano 09:43:00
88 Ondečko Jiří Pekárna U Onďase JednotlivciVeteráni II.ano 09:43:30
89 Ondečková Zuzana Pekárna U Onďase Jednotlivcijuniorkyano 09:44:00
90 Ondečková Klára Pekárna U Onďase Jednotlivcijuniorkyano 09:44:30
91 Pajer Ivan Tenis DěčínJednotlivcist. chlapci a kadetiano 09:45:00
92 Dejová Hana Děčín Jednotlivcijuniorkyano 09:45:30
93 Muchna Vladimír DěčínJednotlivciVeteráni II.ano 09:46:00
94 Vacek Heřman HarrachovJednotlivciM+Jne 09:46:30
95 Vacková Luisa Dlouhý MostJednotlivcist. dívky a kadetkyne 09:47:00
99 Polák David JednotlivciVeteráni II. 09:42:00
100 Zeman Matyáš DěčínDětské závodynejmladší 11:25:38
101 Jírová Alena RadejčínDětské závodynejmladší 11:25:38
102 Pilecký Oliver Prysk Dětské závodynejmladší 11:25:38
103 Klokočková Eliška České BudějoviceDětské závodynejmladší 11:25:38
104 Horáčková Ella DěčínDětské závodynejmladší 11:25:38
105 Jíra Jan RadejčínDětské závodyNaděje I. 11:17:57
106 Tabery Tadeáš DecinDětské závodyNaděje I. 11:17:57
107 Pros Tobias Děčín Dětské závodyNaděje I. 11:17:57
108 Pros Oliver Děčín Dětské závodyNaděje I. 11:17:57
109 Uhlířová Natálie JanovDětské závodyNaděje I. 11:17:57
110 Trnka Matyáš Reality-ŠirokýDětské závodyNaděje I. 11:20:02
111 Prokop Víťa DěčínDětské závodyNaděje I. 11:20:02
112 Zrustova Emma JanovDětské závodyNaděje II. 11:10:37
113 Nováková Elena DěčínDětské závodyNaděje II. 11:10:37
114 Nováková Tereza Dětské závodyMladší dívky 11:04:24
115 Pros Sebastian Děčín Dětské závodyNaděje II. 11:10:37
116 Znojemska Ema DěčínDětské závodyNaděje I. 11:17:57
117 Poláková Lucie Dětské závodyNaděje II. 11:10:37
118 Laskošová Sofie JanovDětské závodyMladší dívky 11:04:24
119 Jehlička Adam Děčín Dětské závodyNaděje I. 11:20:02
120 Jehlička Kryštof Děčín Dětské závodyNaděje I. 11:20:02
121 Bříšková Karolína ASK DěčínDětské závodyMladší dívky 11:04:24
122 Janusová Eliška DěčínDětské závodyMladší dívky 11:04:24
123 Stybor Daniel PrčičácíDětské závodyNaděje I. 11:20:02
124 Procházka Tomáš Dětské závodyMladší chlapci 11:00:01
125 Zeman Daniel Ústí na LabemDětské závodyNaděje I. 11:20:02
126 Bucharová Nela DěčínDětské závodyNaděje II. 11:10:37
127 Budíčková Eliška CK 1967 Česká KameniceDětské závodyMladší dívky 11:04:24
128 Nehasil Daniel JanovDětské závodyMladší chlapci 11:00:01
129 Miňovská Kateřina Dětské závodyMladší dívky 11:04:24
130 Zdobinský Jan MalšoviceDětské závodyNaděje I. 11:20:02
131 Zdobinský Štěpán MalšoviceDětské závodyNaděje II. 11:10:37
132 Sobotková Adéla DěčínDětské závodyNaděje II. 11:10:37
133 Wolf Ellen Dětské závodyNaděje I. 11:17:57
134 Kremla Jakub Kajak Děčín Dětské závodyMladší chlapci 11:00:01
135 Kremla Dan DěčínDětské závodyMladší chlapci 11:00:01