Startovní listina Janovský trhák 2022

Jednotlivci

Počet přihlášených: 93

st. č.PříjmeníJménoKlubKategoriePlatbaStart Čas
1 Lukšan Patrik DěčínVeteráni II.ano 09:00:00
2 Dvořák Čestmír ŽlebáciVeteráni II.ano 09:00:00
4 Jírová Šárka Koloshop Team Tepliceženy I.ano 09:01:30
5 Jíra Petr Koloshop Team TepliceVeteráni II.ano 09:02:00
6 Zrust Martin JanovVeteráni III.ano 09:02:30
7 Očkova Jana Janovženy I.ano 09:03:00
8 Zrustova ANNA Janovst. dívky a kadetkyano 09:03:30
9 Jehlička Roman Děčín 2Veteráni II.ano 09:04:00
10 Buchmann Jan DěčínVeteráni II.ano 09:04:30
11 Procházka Tomáš DěčínVeteráni II.ano 09:05:00
12 Daněk Jiří DěčínVeteráni II.ano 09:05:30
13 Juřička Petr DěčínVeteráni II.ano 09:06:00
14 Zuna Aleš TisáVeteráni II.ano 09:06:30
15 Mikel Stanislav RůžováVeteráni III.ano 09:07:00
17 Bláha Martin Lužičtí Vrchaři Veteráni I.ano 09:08:00
18 Rosulek Michal kur sportVeteráni III.ano 09:08:30
19 Zeman Tomáš DěčínVeteráni I.ano 09:09:00
20 Vála Miroslav Růžová Veteráni II.ano 09:09:30
21 Šlechta Tomáš Benešov nad PloučnicíVeteráni I.ano 09:10:00
22 Labo Miroslav ŠluknovM60+ano 09:10:30
23 Hejkalová Pavlína Litoměřicejuniorkyano 09:11:00
24 Hejkalová Ilona Litoměřicejuniorkyano 09:11:30
25 Fichtner Matyáš DěčínM+Jano 09:12:00
26 Hájek Jiří CK 1967 Česká KameniceVeteráni III.ano 09:12:30
27 Hammerle Marek Děčíňák z Kamenický StráněVeteráni II.ano 09:13:00
28 Matoušek Zdeněk JanovM60+ano 09:13:30
29 Bína Jiří Veteráni III.ano 09:14:00
30 Kaštánek Petr Herby ServisM+Jano 09:14:30
31 Kaštánek Miroslav Herby ServisVeteráni III.ano 09:15:00
32 Privara Vít LudvíkoviceVeteráni I.ano 09:15:30
33 Otřísal Václav Česká LípaVeteráni III.ano 09:16:00
34 Kopecká Ivana MK - CYKLO DĚČÍN ženy I.ano 09:16:30
35 Doležálková Barbora Budyně nad Ohříjuniorkyano 09:17:00
36 Kopecká Karolína Janovjuniorkyano 09:17:30
37 Kopecky Milan JanovVeteráni II.ano 09:18:00
38 Zeman Karel Česká Kamenice M+Jano 09:18:30
39 Nosek Daniel Děčín 23Veteráni II.ano 09:19:00
40 Seibt Martin Varnsdorf M+Jano 09:19:30
41 Růžička Aleš zelenej barák RůžováVeteráni III.ano 09:20:00
42 Wiedermann Jaroslav DC-FIVE'SVeteráni II.ano 09:20:30
43 Matějíček Jaromír DC-FIVE'SVeteráni II.ano 09:21:00
44 Slavík Pavel Veteráni II.ano 09:21:30
45 Stránský Jaroslav DC-FIVE'SVeteráni II.ano 09:22:00
46 Ševčík Radek DC-FIVE'SVeteráni II.ano 09:22:30
47 Raková Jitka Česká Lípa ženy I.ano 09:23:00
48 Valeš Jan Česká Lípa Veteráni III.ano 09:23:30
49 Zrust Daniel PrahaVeteráni I.ano 09:24:00
50 Zemkova Hana Uherske Hradistejuniorkyano 09:24:30
51 Zrůstová Ivana Ludvíkoviceženy II.ano 09:25:00
52 Zrůst Miroslav LudvíkoviceVeteráni III.ano 09:25:30
53 Kopecká Adéla Janovst. dívky a kadetkyano 09:26:00
54 Marečková Hana Rumburk ženy I.ano 09:26:30
55 Strnad Miroslav DěčínVeteráni II.ano 09:27:00
56 Kadlec Vítězslav Horní HabarticeVeteráni II.ano 09:27:30
57 Břenková Anděla Chalupa 47, Hřenskost. dívky a kadetkyano 09:28:00
58 Břenek Hynek Chalupa 47, Hřenskost. chlapci a kadetiano 09:28:30
59 Rothe Matěj UNLIMITED KM TRADING CZM+Jano 09:29:00
60 Zrůst Petr LudvíkoviceM+Jano 09:29:30
61 Ekert Tomáš Děčín 9Veteráni III.ano 09:30:00
62 Široký Roman reality-širokýM60+ano 09:30:30
63 Fanderlik Matyáš UNLIMITED KM TRADING CZ st. chlapci a kadetiano 09:31:00
64 Rulík Oldřich CK Kolokrám Veteráni I.ano 09:31:30
65 Kopecký Miloslav LibouchecM60+ano 09:32:00
66 Vokoun Petr KL sport DěčínVeteráni III.ano 09:32:30
67 Moučka Ladislav Úterní partaVeteráni I.ano 09:33:00
68 Vacek Martin Evropská unie - České Švýcarsko M60+ano 09:33:30
69 Hlaváčková Jaroslava Evropská unie - České Švýcarsko ženy II.ano 09:34:00
70 Čmelík Jiří Mirkov Bike TeamVeteráni II.ano 09:34:30
71 Čmelík Tomáš Mirkov Bike TeamVeteráni I.ano 09:35:00
72 Titishov Ivan Thirst-Day RidersVeteráni III.ano 09:35:30
73 Bříško Petr Predator Workout DěčínVeteráni II.ano 09:36:00
74 Nádvorník Jan CK KolokrámVeteráni II.ano 09:36:30
75 Spolek Petr CSTM DěčínVeteráni III.ano 09:37:00
76 Šesták Michal CSTM DěčínVeteráni II.ano 09:37:30
77 Král Luděk JanovVeteráni III.ano 09:38:00
78 Boušková Eliška Česká Kamenicejuniorkyano 09:38:30
79 Bouška Karel Česká KameniceM60+ano 09:39:00
80 Boušková Iva Česká Kameniceženy II.ano 09:39:30
81 Kremla Tomáš Predator workout DěčínVeteráni II.ano 09:40:00
82 Gallin Stanislav PrahaVeteráni II.ano 09:40:30
83 Gebhardt Petr CK 1967 Česká Kamenicest. chlapci a kadetiano 09:41:00
84 Friš Ladislav M60+ 09:41:30
86 Jíra Jan st. chlapci a kadeti 09:42:30
87 Jirout František Pekárna U Onďase M+Jano 09:43:00
88 Ondečko Jiří Pekárna U Onďase Veteráni II.ano 09:43:30
89 Ondečková Zuzana Pekárna U Onďase juniorkyano 09:44:00
90 Ondečková Klára Pekárna U Onďase juniorkyano 09:44:30
91 Pajer Ivan Tenis Děčínst. chlapci a kadetiano 09:45:00
92 Dejová Hana Děčín juniorkyano 09:45:30
93 Muchna Vladimír DěčínVeteráni II.ano 09:46:00
94 Vacek Heřman HarrachovM+Jne 09:46:30
95 Vacková Luisa Dlouhý Mostst. dívky a kadetkyne 09:47:00
99 Polák David Veteráni II. 09:42:00