Startovní listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem

hlavní

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 73

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategoriePlatba
Acosta José Oscar BerounM18-39
Batulka Martin PunkTrailM40-49
Bejček Michal SK BEJKOVOM40-49
Bejčková Zlatuše SK BEJKOVOZ35-44
Bělohlávek Karel TJ Sparta PodluhyM18-39
Čanda Jan SK TochoviceM18-39
Dušek Rostislav DataLineM40-49
Flachs Michal ZličínM18-39
Franěk Jan Triklub PříbramM18-39
Fraňková Michaela Franěk team VysokáZ45-54
Hájková Tereza Loko BerounZ35-44
Hejl Libor HostomiceM18-39
Hlas Jakub KerteamM18-39
Hodač Vladimír Králův DvůrM40-49
Hradecká Kateřina Triatlon Team PříbramZ35-44
Hradecký Jan Triatlon Team PříbramM18-39
Kafková Lucie ZdiceZ35-44
Karas tomáš bohutínM50-59
Karasová věra bohutínZ45-54
Kareš Martin VižinaM40-49
Krahulec Marek ABK LochoviceM18-39
Krejčí Jitka TJ Krejčí.czZ18-34
Kříž Vladimír Sporting PříbramM70plus
Kubát Vlastimil Srub Team HořoviceM18-39
Machuta Matěj SK Sporting PříbramM18-39
Matejovský Pavel AVC MK KladnoM50-59
Mejzr Dušan VeverkyM40-49
Pejša Jan smí být prázdnéM40-49
Procházka Jiří BTK EURO BIKE PrahaM40-49
Riegerová Michaela Vyběhej se, PříbramZ35-44
Rock Jan Sokol UhnošťM60-69
Rosol Jiří loko berounM40-49
Řeháček Michael BEFIT PříbramM40-49
Řechková Svatava Oxygen PříbramZ45-54
Skalička Jiří PříbramM40-49
Skaličková Vladimíra PříbramZ35-44
Sládeček Jakub SenešniceM40-49
Svoboda Jan PříbramM70plus
Svobodová Dana PříbramZ55plus
Širanec Peter KoněprusyM18-39
Škrlant Martin ŽebrákM18-39
Šolc Jan Šolc TeamM40-49
Šolcová Veronika Šolc TeamZ35-44
Tuháček Milan SK PrdlavkyM50-59
Turek Jiří ChaloupkyM50-59
Ungr Antonín M60-69
Uxa Tomáš URT BerounM50-59
Vávra Pavel VorvaniM40-49
Večerková Marcela VeverkyZ35-44
Werner Petr Liga 100 PrahaM60-69
Jerie Marek SK MUPM18-39
Koutný Michal M18-39
Král Václav PlzeňM18-39
Kraus Daniel CheznoviceM18-39
Mareš Martin Zruč-SenecM50-59
Řápek Václav AVC PRAHAM70plus
Sehnal Adrien Dukla PrahaM60-69
Szappanos Pavel Svatý Jan pod SkalouM50-59
Váňa Miloslav BOHUTÍNM50-59
Vinklárek Ivo MFF UKM18-39
Černohorský Tomáš Triatlon Team PříbramM18-39
Burger Martin Koubatrans, ZdiceM18-39
Kupidlovský Daniel StodůlkyM40-49
Stýblová Bára Loko BerounZ18-34
Svozilová Ludmila VeverkyZ18-34
Matějka Dušan Sparta PodluhyM18-39
Hřídel Radek PříbramM40-49
Scheu Harald LMBM40-49
Větrovský Aleš Triklub PříbramM18-39
Černohorský Tomáš Triatlon Team PříbramM18-39
Mařík Michal PrahaM40-49
Povalová Eva -Z18-34
Rosolová Ivana RTA ZdiceZ35-44