Startovní listina SAFARIBĚH ČSOB v ZOO Dvůr Králové

Počet přihlášených: 349

st. č.PříjmeníJménoKlubzávodPlatba
1 Balcar Jaroslav Náchod10 km
2 Barátová Alena Rudnik10 km
3 Barátová Barbora Rudník u Vrchlabí10 km
136 Bártková Kamila Olomouc5 km
0 Barton Bruno 2 km dětský závod do 15 letne
4 Baškovská Kateřina 10 km
137 Baškovská Romana 5 km
138 Beinová Jana Praha 55 km
139 Bělská Lenka Malé Výkleky5 km
140 Beranová Klára 5 kmano
14 Bláha Milan AF Křovice10 kmano
141 Blahutová Barbora Rozběháme Hradec Králové a okolí5 km
142 Blažek Martin 3k - centrum Trutnov5 kmano
143 Bönsch Kristián Praha 65 km
6 Bönsch Martin DKnL10 km
144 Brázdová Petra Velká Polom5 km
7 Brejcha Martin 10 km
145 Brejchová Drahomíra 5 km
0 Brejchová Marie 2 km dětský závod do 15 let
0 Brejchová Veronika 2 km dětský závod do 15 let
8 Bryknerová Ilona Sovolušťandy10 km
9 Bryknerová Michaela Sovolušťandy10 km
146 Bucháček Lukáš Úpice5 km
0 Bulisová Eva 10 km
147 Bůnová Michaela AC Šťastný Rys5 km
148 Capoušková Tereza 5 km
134 Coufalová Michaela Vídeň10 km
0 Coufalová Michaela Vídeň10 km
11 Čáslavský jakub Trutnov10 km
149 Čepelka Josef Kluk holky z Veteriny5 km
150 Červená Eliška 5 km
151 Češka Martin 5 kmano
152 Čípelová Šárka Trutnov5 km
12 Daněk Petr 10 kmano
153 Darvašová Monika zoo ;-)5 km
0 Denisa Rainová 5 kmne
154 Dohnálková Ester 5 kmano
155 Dohnalová Monika Pecka5 kmano
36 Doleželová Petra SRTG Olomouc10 km
156 Drbohlav Jiří 5 km
0 Drbohlavová Anna LSK Lomnice nad Popelkou2 km dětský závod do 15 let
0 Drbohlavová Karolína LSK Lomnice nad Popelkou2 km dětský závod do 15 let
157 Drbohlavová Lenka 5 km
158 Drbohlavová Vladimíra Tým snů5 km
0 Druckerová Monika Bernartice2 km dětský závod do 15 let
0 Druckerová Tereza Bernartice2 km dětský závod do 15 let
159 Dušková Pavla Trutnov5 km
160 Dvořák Jan 5 km
0 Dvořanová Dorota 2 km dětský závod do 15 let
0 Dvořanová Ema 2 km dětský závod do 15 let
0 Dvořanová Eva 2 km dětský závod do 15 letne
161 Elis Petr peelis@csob.cz5 km
0 Elis Šimon peelis@csob.cz2 km dětský závod do 15 let
0 Erben Pavel 2 km dětský závod do 15 let
0 Erbenová Denisa 2 km dětský závod do 15 let
5 Etrich Pavel 1.HK Dvůr Králové10 km
0 Feix Petr 5 km
162 Feixová Monika 5 km
15 Fenďová Zuzana Pecka10 km
163 Férová Nikola Pro music prolog bike5 km
16 Fiala Milan Hradec Králové10 km
164 Fikarová Kateřina 5 km
0 Fléglová Lucie Kuks2 km dětský závod do 15 let
0 Flígrová Klára 10 kmne
165 Flígrová Petra Nové Město nad Metují5 kmano
17 Friebelová Eva Friebelová TJ Maratonstav Úpice10 km
18 Gabrielová Pavlína 10 kmano
19 Genský Miroslav Kalimero10 km
166 Godárová Andrea Dvůr Králové nad Labem5 km
0 Grossmannová Lucie 5 km
20 Grúňová Markéta ZOO Dvůr Králové5 kmne
21 Habr Martin TJ Sokol Olešnice10 km
22 Hach Lukáš Praha10 km
0 Hájková Vlastimila 2 km dětský závod do 15 let
23 Hajná Vladimíra Úpice10 km
24 Hajnyš Tomáš ZOO Dvůr Králové10 km
25 Hak Tomáš Vítězná10 km
167 Hejna Aleš 5 kmano
26 Hellerová Hana Hradec Králové10 km
27 Herzig Radek 4FUN10 km
28 Hodková Zuzana Hradec Králové10 km
29 Holeček Mirek Nové Město nad Metují10 km
168 Holečková Anna 5 kmano
0 Horák Radim Hradec Králové2 km dětský závod do 15 let
30 Hovorka Martin Lhota pod Libčany10 km
31 Hrdinka Jirka Run4fun10 km
32 Hrneček Jan PMS10 km
33 Hrneček Pavel PMS10 km
169 Hrubešová Helena 5 kmano
170 Hůlková Michaela 5 km
34 Hušek Jaroslav Silvini Madshus team10 km
35 Hušková Jana Silvini Madshus team10 km
13 Hyjánek Jaroslav ZOO Dvůr Králové10 km
37 Chrisstoffels Eric Sokol Dvůr Kralove10 km
0 Chrisstoffels Floortje Sokol Dvůr Kralove2 km dětský závod do 15 let
0 Chrisstoffels Rob Sokol Dvůr Kralove2 km dětský závod do 15 let
38 Imlauf Jaroslav TJ Sokol Dvůr Králove10 km
171 Imlaufova Adriána BK Lysá (SVK)5 km
39 Ivanka Adam Klášterec nad Ohří10 km
40 Ivanka Richard Klášterec nad Ohří10 km
0 Janak Martin Dvur Kralove nad Labem10 km
41 Janak Martin Dvůr Králové nad Labem10 kmano
266 Janáková Barbora Zoo DK5 km
42 Jančík Bořek Svartes Hořice10 kmano
43 Jantsch Vítězslav EELEVEN RUN TEAM10 km
172 Jarolím Jan 5 km
173 Jarolím ml. Jan 5 km
0 Jedličková Věra Trutnov10 km
174 Jedličková Věra Kruháč Věra Trutnov5 km
44 Jelínek Jiří Kopasport.cz10 km
45 Jelínek Jiří Kopasport.cz10 km
46 Ježek Josef 10 km
175 Ježková Jana 5 km
176 Jiráčková Ludmila 5 kmano
47 Jiroušová Andrea ZOO Dvůr Králové10 km
48 Judová Petra Kruháč Věrka10 km
49 Kábrt Michal Rtyně v Podkrkonoší10 km
0 Kadlec Milan 5 kmne
177 Kameníková Miroslava 5 km
261 Kavka Petr Praha2 km dětský závod do 15 let
262 Kavková Kristýna Praha2 km dětský závod do 15 let
50 Kdoulová Mirka Sovětice10 km
51 Kellnerová Tereza 10 km
178 Klaus Tomáš Hradec Králové5 km
179 Klausová Lenka Hradec Králové5 km
52 Klimešová Simona Run4fun10 km
180 Kněžková Nikola Hradec Králové 115 kmano
265 Kňourková Kateřina Zoo DK5 km
181 Kočárková Anet Prostě MY5 km
182 Kočárková Petra Prostě MY5 km
183 Kollár Jan Racing Olešná5 km
53 Kolovratník Jan AC 186610 kmano
54 Koniariková Sandra Kruháč Věrka Trutnov10 km
0 Kopecký Matěj AC Vysoké Mýto5 km
184 Korotvičková Denisa Trutnov5 km
55 Koutník Lumír Vrchlabí10 km
185 Kovalančíková Tina Brezno5 km
56 Kovařík Radovan Hradec Králové10 km
57 Kozáková Denisa Hvězda Pardubice10 km
264 Kramár Tomáš 10 km
58 Krbec Jaroslav Zubří10 km
186 Kreiselová Slávka Trutnov5 km
59 Krejcarová Radka GASTRO - ZOO10 km
60 Krejčová Lucie Sobčice10 km
187 Krejzlová Jana 5 km
188 Křížová Monika SRTG Trutnov5 kmano
61 Kubica Dušan Dvůr Králové nad Labem10 kmano
0 Kumprechtová Tereza Neohrožená šestka5 kmne
0 Kuneš Kryštof 2 km dětský závod do 15 letne
0 Kuneš Max 2 km dětský závod do 15 letne
0 Kutáčová Kateřina 5 kmne
0 Kuželková Zuzana 10 kmne
189 Kuželková Zuzana 5 kmano
0 Kvapilova Dominika jesenicti Orli2 km dětský závod do 15 let
0 Kvoch Jan SKRIPT s.r.o. Dražkovice10 kmne
190 Kvoch Jan SKRIPT s.r.o. Dražkovice5 kmano
191 Kvochová Daniela SKRIPT s.r.o. Dražkovice5 kmano
62 Lahtinen Michal runing Golden Gate CZ10 km
63 Lejčko Jan 10 km
64 Lejčková Tereza 10 km
65 Lenhartová Adéla AC GoMango Högner10 km
66 Lešák Jiří Kalimero10 km
192 Lukeš Martin Tým snů5 km
193 Lukešová Kateřina Tým snů5 km
194 Lukešová Zdeňka Tým snů5 km
67 Mach Čeněk Úpice10 km
0 machová Kristýna 5 km
195 Majorová Kateřina Mattoni Free Run Pardubice5 km
0 Malá Jana 2 km dětský závod do 15 letne
0 Malá Jana 2 km dětský závod do 15 letne
0 Malá Jana 2 km dětský závod do 15 letne
0 Malá Jana 2 km dětský závod do 15 letne
0 Malý Miroslav 2 km dětský závod do 15 letne
68 Mannová Zuzana Kalimero10 km
69 MARCZI Tomáš Rozhanovce10 km
0 Mareček Filip 2 km dětský závod do 15 let
196 Marečková Veronika 5 kmano
197 Máslo Ondřej Druhá derivace5 km
198 Máslová Simona Druhá derivace5 km
70 Mašková Ivana Horní Branná10 kmano
199 Matějková Barbora 5 km
71 Matys Vladimír Hradec Králové10 km
200 Matýsková Zuzana Přelouč5 km
0 Medunová Petra 5 km
0 Mejsnar Lubor Kunčice nad Labem10 kmne
0 Mejsnarová Karolína Dvůr Králové nad Labem10 kmne
72 Melichar Oldrich STC10 km
73 Merhulík Pavel 10 km
74 Metelková Táňa TJ Sokol Hradec Králové10 km
75 Mezlík Martin Vídeň10 km
0 Mikołajczyk Aleksandra 2 km dětský závod do 15 let
0 Mikołajczyk Mirosław Kamienna Góra5 km
0 Mikołajczyk Weronika 2 km dětský závod do 15 let
76 Míšková Tereza SRTG Olomouc10 km
77 Mocek Tomáš Pardubice10 kmano
201 Moučková Markéta Vrchlabí5 km
78 MRÁČEK Pavel HC NOVÉ LESY10 km
79 Munzar Jan Dvůr Králové nad Labem10 kmano
202 Neček Vojtěch Hradec Králové5 km
80 Nechanická Karin 10 km
263 Němcová Adriana Praha2 km dětský závod do 15 let
203 Neubauerová Ester Holka z Veteriny5 km
204 Nevečeřalová Efi 5 km
205 Nogolová Kateřina 5 km
81 Novotná Kateřina 10 kmano
82 Novotný Luděk Dvůr Králové nad Labem10 km
83 Nožičková Barbora Nová Paka10 km
84 Oralová Petra Kalimero10 km
85 Otradovská Pavla Dvůr Králové nad Labem10 km
86 Otradovský Tomáš Krkonošský deník10 km
87 Oumrtová Lenka Mlada Boleslav10 km
206 Pankrác Jan 5 kmano
0 paulů blanka maratonstav úpice10 kmne
88 Pavel Jiří Sovětice10 km
89 Pavelka Jan GASTRO-ZOO10 km
90 Pavelková Anna Dvůr Králové nad Labem10 km
91 Pavelková Lucie GASTRO-ZOO10 km
207 Pechanová Sandra Trutnov5 km
92 Pešta Martin Bakako Nová Paka10 km
208 Peterová Věra raketa z Vilantic5 kmano
209 Petrus Karel 5 km
0 Petružalek Monika 2 km dětský závod do 15 letne
0 Pevalová Stanislava 5 km
210 Pondělíčková Barbara 5 kmano
211 Ponikelský Petr 5 kmano
93 Pospíšil Jaroslav Bike&Run Team Stará Paka10 km
212 Pospíšilová Lucie 5 km
213 Prášil Zdeněk 5 kmano
214 Pražáková Veronika 5 kmano
0 Pražáková Veronika 5 kmne
0 Pražáková Veronika 5 kmne
215 Procházková Michaela Dvůr Králové nad Labem5 km
216 Příhoda Jiří speedski team5 km
217 Příhodová Michaela 5 km
94 Příhodová Pavlína 10 km
0 Příhodová Petra 2 km dětský závod do 15 let
95 Pullman Miroslav ASV Jablonec nad Nisou10 km
0 Raim Ladislav Nový Hradec2 km dětský závod do 15 let
0 Reidlová Anna 2 km dětský závod do 15 let
218 Rindtová Dita 5 km
219 Rolečková Karolína Jasenná5 km
220 Rolečková Nikola Jasenná5 km
96 Rudelová Petra Úpice10 km
221 Rudolová Marie 4FUN5 km
97 Ruffer Jan Švestky na třešních10 km
222 Ryšavý Martin Pro music prolog bike5 km
223 Ságnerová Hana 5 kmano
98 Samek Ondřej MěÚ Dvůr Králové10 kmano
99 Samek Petr OÚ Zábřezí-Řečice10 kmano
100 Seitlová Zuzana 10 kmano
0 Selingerová Aneta 5 km
224 Selingerová Aneta 5 km
101 Sequensova Lucie 10 km
102 Shejbalová Anna Jaroměř10 km
103 Schwaningerová Petra RockMachine - Cyklomax10 kmano
225 Sklenářová Petra 5 km
104 Slovák Jiří CHDP Sport Division10 km
105 Smola Josef Sněžka v.d.10 km
106 Smoldasova Jana 10 km
107 Smrček Martin ZOO Dvůr Králové10 km
108 Souček Vladimír Tj sokol lhota Červený Kostelec10 km
226 Stará Veronika 5 kmano
0 Stehlík Tomáš Kladno5 km
227 Stehlíková Zdenka Kladno5 km
109 Stehno Karel DAMAREZ-Steel s.r.o.10 km
110 Stejskal Jan ZOO Dvůr Králové10 kmne
228 Stejskalová Markéta Žacléř5 km
111 Stránský Zdeněk TJ Jiskra Kocbeře10 km
112 Strmeňová Sylva 10 kmano
229 Suchá Michaela 5 km
230 Suchá Veronika 5 km
231 Svobodová Tereza Trutnov5 km
0 Szelkeová Adéla Trutnov2 km dětský závod do 15 let
113 Šafařík Daniel DAMAREZ Steel s.r.o.10 km
232 Šedivá Radka Nemojov5 km
233 Šepsová Markéta 5 kmano
234 Ševčíková Markéta 5 km
235 Šilar Martin 5 km
236 Šilarová Adéla 5 kmano
114 Šimek Jiří HTW10 kmano
115 Šimek Milan Dvůr Králové nad Labem10 kmano
0 Šimek Štěpán Makiki2 km dětský závod do 15 let
237 Šípková Jana Pardubice5 km
0 Šípošová Petra 5 km
238 Šípošová Petra 5 km
239 Šípošová Petra 5 km
240 Šmídová Kateřina Dvůr Králové nad Labem5 km
241 Špringr Zdeněk Rtyně v Podkrkonoší5 km
242 Špringrová Ivona Rtyně v Podkrkonoší5 km
0 Špundová Veronika 10 km
0 Štangler David Loko Trutnov10 kmne
0 Šťastná Lenka 5 km
0 Šťastný Michal 10 km
0 Štěpánek Daniel 5 km
0 Štern Míša Klánovidké větry10 km
0 Štern Míša Klánovické větry2 km dětský závod do 15 let
116 Šternerová Hana Hradec Králové10 km
0 Šternová Amálka Klánovické větry10 km
0 Šternová Amálka Klánovické větry2 km dětský závod do 15 let
0 Šturm Matěj Sokol Dvůr Králové nad Labem10 kmne
117 Šusrová Sylva Sovolušťandy, Přelouč10 km
0 švanda Karel Opočno5 km
243 švanda Karel Opočno5 km
244 Švandová Lenka Opočno5 km
245 Tauchmannová Martina Dolní Branná5 kmano
118 Tichý Jakub Zlín10 km
119 Tomek Petr 10 kmano
120 Tomíček Václav SRTG Hradec Králové10 km
121 Tomková Veronika 10 kmano
122 Trousil David AC GoMango Högner10 km
246 Tschopova Daniela Dubenec5 kmano
247 Tuček Jonáš Trutnov5 km
248 Tylsova Jana 5 km
249 Uherková Lucie Nemojov5 km
123 Ulč Vratislav 10 km
124 Ulčová Karolína Skuhrov nad Bělou10 km
0 Ulrychová Aneta Annie 5 kmano
125 urban michal červený kostelec10 km
126 Urbanová Petra Dobruška10 km
0 Vácha Hubert 2 km dětský závod do 15 let
0 Vácha Hubert 2 km dětský závod do 15 let
0 Vacha Maximilian 10 km
0 Vacha Maximilian 2 km dětský závod do 15 let
0 Vacha Maximilian 2 km dětský závod do 15 let
0 Vacha Maximilian 2 km dětský závod do 15 let
0 Váchová Klaudie 2 km dětský závod do 15 let
0 Váchová Klaudie 2 km dětský závod do 15 let
127 Valenta Jan Klánovické větry10 kmano
128 Vašíček Martin TJ Maratonstav Úpice10 km
129 Včeliš Daniel Trutnov10 km
250 Včeliš Daniel Kruháč Věra Trutnov5 km
251 Věchet Jaroslav 5 kmano
252 Veselský Karel 5 kmano
253 Viková Lada Trutnov5 km
130 VÍTOVÁ Lenka Dvůr Králové10 km
0 Vlček Jakub tRUtNov2 km dětský závod do 15 let
131 Vondrakova Petra 10 kmne
254 Vondrakova Petra 5 kmano
255 Vrabec Jan Brezno5 km
132 Vrabeľ Ondřej Libáň10 km
133 Zahradníček Tomáš 10 km
10 Záruba Martin MěÚ Dvůr Králové10 km
256 Zelinka Jiří Zelinkovi5 kmano
0 Zelinková Karolína 2 km dětský závod do 15 let
257 Zelinková Renata Zelinkovi5 kmano
258 Zetek Miroslav ČSOB5 km
259 Zierisová Radka 5 km
260 Zorád Jan Dvůr Králové Nad Labem5 km
135 Žilková Jaroslava Trutnov10 km