Startovní listina Kladenský maratón 2024

MužiŽeny

Počet přihlášených: 55 CSV pro Excel

PříjmeníJménoKlubZávodKategoriePlatba
Adeniran Zuzana Brandýs nad Labem maratónZ2 (35-44)ano
aXRWECjcIdiJFTs HTJDLZhqFGX iNWavtjoTD6 km doprovodný závodne
Bartáková Lucie KladnomaratónZ1 (18-34)ano
Bělonožník Tomáš Diogenes klubmaratónM1 (18-39)ano
Benali Naoui League sport for all algeria 6 km doprovodný závodne
Beránek Josef Maraton Klub KladnomaratónM4 (60-69)ne
Bodnar Pavel Maratón klub KladnomaratónM2 (40-49)ne
Bodnarová Iveta Maraton klub KladnomaratónZ3 (45-54)ne
Bodnarová Iveta Maraton klub KladnomaratónZ3 (45-54)ano
Brunner Radek SK BabicemaratónM3 (50-59)ano
Černá Lucie AZ Tým Světlá nad SázavoumaratónZ1 (18-34)ano
Čurdová Tereza FormthoticsmaratónZ3 (45-54)ano
Drábek Matěj Maraton klub KladnomaratónM1 (18-39)ano
DrktyusSEbVXN SLfWaHXCIjnGY KxvwzTiUpAsgPu6 km doprovodný závodne
DrktyusSEbVXN SLfWaHXCIjnGY KxvwzTiUpAsgPu6 km doprovodný závodne
EtHxhNnITcspZW BhicGoUl ITQFxlCbPK6 km doprovodný závodne
fEGWkZxFPq PrTLkeVEoc mbDlgTJZrUYt6 km doprovodný závodne
fEGWkZxFPq PrTLkeVEoc mbDlgTJZrUYt6 km doprovodný závodne
Gahai Hana maratónZ2 (35-44)ano
Hanzelínová Petra za sebemaratónZ3 (45-54)ano
HgcCPvrJbZBLuS wUAgdprRinuaPmG ZuGKYAQlgVPpz6 km doprovodný závodne
Hora Honza Aktuář HořovicemaratónM3 (50-59)ne
Chomát Martin Školní atletický klub Slaný6 km doprovodný závodano
Jahoda Zdeněk BK Běkodo Teplice maratónM2 (40-49)ne
Jan Meisl Jihočeský klub maratoncůmaratónM3 (50-59)ano
Jelínek Jiří Rozběháme RakovníkmaratónM3 (50-59)ano
Kalivoda Miroslav Just for fun6 km doprovodný závodne
Kasík Marek Kladno6 km doprovodný závodano
Kasíková Alice Kladno6 km doprovodný závodano
Kníže Miloslav maratónM3 (50-59)ano
Krejčí Pavel KLADNOmaratónM2 (40-49)ano
Kubáčová Anna My dvě6 km doprovodný závodano
Kulyk Rodion maratónM1 (18-39)ne
Kurucso Barbora GosportmaratónZ2 (35-44)ne
Miśko Rafał maratónM1 (18-39)ne
Nedvĕdová Markéta maratónZ3 (45-54)ano
Ott Christopher Runner's Life MultisportmaratónM2 (40-49)ano
Oualid Abdelhak Elguendouzi League sport for all algeria 6 km doprovodný závodne
Pospíšil Václav Rozběháme KladnomaratónM2 (40-49)ano
Pour Adam maratónM1 (18-39)ano
program Theodosie Pizza6 km doprovodný závodne
Procházka Marek TJ ŠumperkmaratónM3 (50-59)ano
qwfcgIMeRtnKdjF cwvPpzUQolIhbRgL YUAMXFZxtgjsdi6 km doprovodný závodne
Rataj Stanislav Kladno - KročehlavymaratónM2 (40-49)ano
Richterová Jana PrahamaratónZ2 (35-44)ano
Ryplová Barbora Rozbehame Kladno6 km doprovodný závodano
Šlajchrt Josef maratónM1 (18-39)ne
Štefl Petr DačicemaratónM1 (18-39)ano
Štilip Jan KisoromaratónM1 (18-39)ano
tIDcKMBLPUZER uOPvrnBICwHKWx NLrmMuid6 km doprovodný závodne
Tichavská Anna Praha 8 - KobylisymaratónZ1 (18-34)ano
Tichavský Václav maratónM1 (18-39)ano
Vojtík Jakub Uherské HradištěmaratónM1 (18-39)ano
Vostrý Miroslav MK Kladno, Beroun maratónM2 (40-49)ano
Ziaja Marek KladnomaratónM1 (18-39)ano