Startovní listina Kladenský maratón 2024

maratón

MužiŽeny

Počet přihlášených: 76 CSV pro Excel

PříjmeníJménoKlubKategoriePlatba
Adeniran Zuzana Brandýs nad Labem Z2 (35-44)ano
Bartáková Lucie KladnoZ1 (18-34)ano
Bělonožník Tomáš Diogenes klubM1 (18-39)ano
Beránek Josef Maraton Klub KladnoM4 (60-69)ano
Bodnar Pavel Maratón klub KladnoM2 (40-49)ne
Bodnarová Iveta Maraton klub KladnoZ3 (45-54)ano
Breburdová Hana Maratón klub KladnoZ4 (55p)ano
Brunner Radek SK BabiceM3 (50-59)ano
Crha Zdeněk MK KladnoM2 (40-49)ano
Černá Lucie AZ Tým Světlá nad SázavouZ1 (18-34)ano
Černý Jiří Atletika ČlovíčekM2 (40-49)ano
Čurdová Tereza FormthoticsZ3 (45-54)ano
Doubek Zdeněk Doubek TeamM4 (60-69)ano
Drábek Matěj Maraton klub KladnoM1 (18-39)ano
Faů Kateřina MK KladnoZ2 (35-44)ano
Gahai Hana Z2 (35-44)ano
Hanzelínová Petra za sebeZ3 (45-54)ano
Hofman Vít Nové StrašecíM1 (18-39)ano
Holub Michal Praha 6M4 (60-69)ano
Hora Honza Aktuář HořoviceM3 (50-59)ne
Chaloupková Jana Jeden měsíc běžceZ1 (18-34)ano
Chalupník Petr Delfyn PolnáM2 (40-49)ano
Chvátal Vladimír ÚvalyM3 (50-59)ano
Jahoda Zdeněk BK Běkodo Teplice M2 (40-49)ne
Jan Meisl Jihočeský klub maratoncůM3 (50-59)ano
Janík Oldřich ČeradiceM2 (40-49)ano
Jelínek Jiří Rozběháme RakovníkM3 (50-59)ano
Juklová Adéla MK Kladno Z1 (18-34)ano
Kaliberka Jan Hobby Runners / SalmingM2 (40-49)ano
Kníže Miloslav M3 (50-59)ano
Knobloch Martin LounyM1 (18-39)ano
Koutná Zuzana AD-team ,Lipník nad Bečvou Z2 (35-44)ano
Kratochvíl Filip Kladno 4M1 (18-39)ano
Krejčí Pavel KLADNOM2 (40-49)ano
Kubín Jan PrahaM2 (40-49)ano
Kubín Miroslav PrahaM3 (50-59)ano
Kubínová Zuzana Praha 5Z2 (35-44)ano
Kučerová Veronika Maratón klub GarážZ1 (18-34)ano
Kulyk Rodion M1 (18-39)ne
Kunc Ondřej M1 (18-39)ano
Kurucso Barbora GosportZ2 (35-44)ne
Lešner Jiří RoztokyM3 (50-59)ne
Losenská Renáta TJ Sokol Unhošť Z2 (35-44)ne
Miśko Rafał M1 (18-39)ne
Mrnková Věra BK LounyZ3 (45-54)ano
Nedvĕdová Markéta Z3 (45-54)ano
Nič Miloslav Maratón klub KladnoM3 (50-59)ano
Ott Christopher Runner's Life MultisportM2 (40-49)ano
Petakova Samanta RigaZ2 (35-44)ne
Petakova Samanta RigaZ2 (35-44)ne
Plšek František KladnoM1 (18-39)ano
Pokorná Aneta Maraton klub KladnoZ3 (45-54)ano
Pospíšil Václav Rozběháme KladnoM2 (40-49)ano
Pour Adam M1 (18-39)ano
Pražáková Dominika Matka na útěku!Z1 (18-34)ne
Procházka Marek TJ ŠumperkM3 (50-59)ano
Raffay Ivan AK SenicaM3 (50-59)ano
Rataj Stanislav Kladno - KročehlavyM2 (40-49)ano
Richterová Jana PrahaZ2 (35-44)ano
Růžička Martin Není mi nic! Tuchlovice M1 (18-39)ano
Rybáčková Soňa MK Kladno Z2 (35-44)ne
Sapoušek Miroslav BK LounyM3 (50-59)ano
Sedláčková Monika KladnoZ1 (18-34)ano
Šlajchrt Josef M1 (18-39)ne
Šťastná Jarmila PrahaZ3 (45-54)ano
Štefl Petr DačiceM1 (18-39)ano
Štíbal Martin Maratón klub KladnoM1 (18-39)ano
Štilip Jan KisoroM1 (18-39)ano
Tichavská Anna Praha 8 - KobylisyZ1 (18-34)ano
Tichavský Václav M1 (18-39)ano
Tlustý Tomáš Maraton klub KladnoM2 (40-49)ne
Vojtík Jakub Uherské HradištěM1 (18-39)ano
Vostrý Miroslav MK Kladno, Beroun M2 (40-49)ano
Zápotocká Milada Třtice Z3 (45-54)ano
Ziaja Marek KladnoM1 (18-39)ano
Žolková Jana BerounZ3 (45-54)ne