Startovní listina Koudelníkův závod 2024

MužiŽeny

Počet přihlášených: 473 CSV pro Excel

st. č.PříjmeníJménoKlubZávodPlatbaStart Čas
0 Anýž Jan 2.100 m 10-12 letano
0 Auerová Julie 1.700 m 7-9 letano
0 Auerová Sofie 1.000 m 4-6 letano
0 Bajer Marian 1.700 m 7-9 letano
0 Balková Anett 1.700 m 7-9 letano
0 Barák Antonín 1.700 m 7-9 letano
0 Baráková Ema 1.700 m 7-9 letano
0 Bartas Meda 1.000 m 4-6 letano
0 Bartas Oliver 1.700 m 7-9 letano
0 Bartoníček René Olympia Spartan Training KH1.700 m 7-9 letano
0 Bartoníčková Aneta Olympia Spartan Training KH2.100 m 10-12 letano
0 Beil Jonáš FBC Kutná Hora1.700 m 7-9 letano
0 Belko Ondřej SK Sršni2.100 m 10-12 letano
0 Belková Viktorie SK Sršni1.000 m 4-6 letano
0 Beneš Marek Skirun Čakovice2.600 m 13-14 letano
0 Beneš Radim Skirun Čakovice2.100 m 10-12 letano
0 Beránek Adam SKP Olympia KH1.700 m 7-9 letano
0 Beránek Štěpán Olympia Spartan Training KH1.700 m 7-9 letano
0 Bergman Samuel 1.700 m 7-9 letano
0 Bergman Vanessa TJ Atletika Kolín2.600 m 13-14 letano
0 Bernart Michal 1.000 m 4-6 letano
0 Bernartová Edita 1.700 m 7-9 letano
0 Bespalyi Yaroslav 1.700 m 7-9 letano
0 Blažek Jáchym 1.700 m 7-9 letano
0 Blažek Šimon 1.700 m 7-9 letano
0 Blažková Karolína 1.000 m 4-6 letano
0 Borovská Klára SKP Olympia Kutná Hora1.700 m 7-9 letano
0 Borovský Adam SKP Olympia Kutná Hora2.600 m 13-14 letano
0 Brázdová Dominika Anna Ski Run Čakovice2.100 m 10-12 letano
0 Brunclík Antonín Olympia Spartan Training Kutná Hora1.000 m 4-6 letano
0 Bubeník Matěj Basketball Chrudim1.700 m 7-9 letano
0 Bubeník Richard Basketball Chrudim1.700 m 7-9 letano
0 Bublová Sára 1.000 m 4-6 letano
0 Bubnová Vanessa 1.700 m 7-9 letano
0 Budka Tadeáš 2.100 m 10-12 letano
0 Bukovičová Karolína 1.700 m 7-9 letano
0 Bukovská Anna 1.000 m 4-6 letano
0 Bukovský Adam 2.100 m 10-12 letano
0 Coubal Bruno 2.100 m 10-12 letano
0 Cyrusová Nikola Olympia Spartan Training KH 1.700 m 7-9 letano
0 Čechová Aneta Bobina Team1.000 m 4-6 letano
0 Čechová Ema Bobina Team1.000 m 4-6 letano
0 Čermák Denis SKI RUN Čakovice2.600 m 13-14 letano
0 Čermák Michal 2.100 m 10-12 letano
0 Čermáková Johana SKI RUN Čakovice2.100 m 10-12 letano
0 Černík Josef FK Uhlířské Janovice2.100 m 10-12 letano
0 Černík Matěj 2.600 m 13-14 letano
0 Černilová Anežka 1.000 m 4-6 letano
0 Černohorská Ellen 1.700 m 7-9 letano
0 Čížek Maxmilian Max Fitness1.700 m 7-9 letano
0 Dandová Jana Andrea Olympia Spartan Training Kutná Hora1.000 m 4-6 letano
0 Dlouhá Aneta Olympia Spartan Training STG KH1.700 m 7-9 letano
0 Dobiášová Adriana 1.000 m 4-6 letano
0 Douša David Olympia Spartan Training KH1.700 m 7-9 letano
0 Doušová Klára Olympia Spartan Training KH1.000 m 4-6 letano
0 Dubenecká Anna OCR Team Sokol Dvůr Králové2.600 m 13-14 letano
0 Ďuďa Oliver 1.000 m 4-6 letano
0 Ďuďová Viktorie SKI RUN Čakovice2.100 m 10-12 letano
0 Dufek Jan 1.000 m 4-6 letano
0 Dvůr Králové Tým OCR team Sokol Dvůr Králové2.600 m 13-14 letano
0 Dvůr Králové Tým OCR team Sokol Dvůr Králové2.600 m 13-14 letano
0 Dvůr Králové Tým OCR team Sokol Dvůr Králové2.600 m 13-14 letano
0 Dvůr Králové Tým OCR team Sokol Dvůr Králové2.600 m 13-14 letano
0 Dvůr Králové Tým OCR team Sokol Dvůr Králové2.600 m 13-14 letano
0 Dvůr Králové Tým OCR team Sokol Dvůr Králové2.600 m 13-14 letano
0 Dvůr Králové Tým OCR team Sokol Dvůr Králové2.600 m 13-14 letano
0 Dvůr Králové Tým OCR team Sokol Dvůr Králové2.600 m 13-14 letano
0 Dvůr Králové Tým OCR team Sokol Dvůr Králové2.600 m 13-14 letano
0 Dvůr Králové Tým OCR team Sokol Dvůr Králové2.600 m 13-14 letano
0 Elcner Artur 1.700 m 7-9 letano
0 Erben Štěpán 2.600 m 13-14 letano
0 Ernstová Gabriela SKP Nymburk 2.100 m 10-12 letano
0 Farkačová Eliška Olympia Spartan Training Kutná Hora 2.600 m 13-14 letano
0 Feher David 1.700 m 7-9 letano
0 Fehér Laura Olympia Spartan Training KH1.700 m 7-9 letano
0 Feherová Mariana 1.700 m 7-9 letano
0 Férová Matylda Olympia Spartan Training Kutná Hora 2.100 m 10-12 letano
0 Fikar Eliáš 1.000 m 4-6 letano
0 Fikarová Jasmína 1.700 m 7-9 letano
0 Filingerová Alice Spartan Kids Training Group Kutná Hora 2.100 m 10-12 letano
0 Filip Michal STG Pardubice2.600 m 13-14 letano
0 Fín Tobík 1.000 m 4-6 letano
0 Fínová Terezka 1.700 m 7-9 letano
0 Fišer Dominik TJ Jiskra Zruč nad Sázavou1.700 m 7-9 letano
0 Fous Jakub FBC Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Fousová Julie FBC Kutná Hora1.700 m 7-9 letano
0 Frodl Pavel Olympia Spartan Training KH1.700 m 7-9 letano
0 Frodlová Kateřina Olympia Spartan Training KH2.600 m 13-14 letano
0 Gabková Adéla TJ Jiskra Zruč nad Sázavou2.600 m 13-14 letano
0 Gloser Matouš STG Kutná Hora1.700 m 7-9 letano
0 Gloserová Antonie STG Kutná Hora1.000 m 4-6 letano
0 Grenarová Anežka Olympia Spartan Training KH1.700 m 7-9 letano
0 Gruml Michal 2.100 m 10-12 letano
0 Hádková Tereza Olympia Spartan Training KH1.000 m 4-6 letano
0 Hájek Jiří Olympia Spartan training Kutná Hora 1.700 m 7-9 letano
0 Hájek Patrik Cafe Bajer1.700 m 7-9 letano
0 Hájková Sára Olympia Spartan Training Kutná Hora1.000 m 4-6 letano
0 Havlíčková Eliška Gladiator Race Kids Hradec Králové2.100 m 10-12 letano
0 Havlíčková Gabriela Tým SGP1.000 m 4-6 letano
0 Havlíčková Julie Tým SGP1.700 m 7-9 letano
0 Havlíčková Tereza TJ SOKOL Hradec Králové 2.600 m 13-14 letano
0 Heizmanová Nikola 1.700 m 7-9 letano
0 Herman Jenda 2.100 m 10-12 letano
0 Heydušková Lucie Olympia Spartan Training KH2.600 m 13-14 letano
0 Hillbrick Gerard Axl Karate Kutná Hora Yamabushi1.700 m 7-9 letano
0 Hladká Anna Klub biatlonu Krkonoše2.600 m 13-14 letano
0 Hladká Magdaléna Klub biatlonu Jilemnice2.100 m 10-12 letano
0 Hoblová Josefina 1.700 m 7-9 letano
0 Hoblová Magdalena 2.100 m 10-12 letano
0 Hobža David Olympia Spartan Training KH1.000 m 4-6 letano
0 Hobža Tomáš Olympia Spartan Training KH2.600 m 13-14 letano
0 Hobžová Victoria Olympia Spartan Training KH2.100 m 10-12 letano
0 Hofman Adam OCR kids Poděbrady 1.700 m 7-9 letano
0 Hofman František OCR kids Poděbrady 1.000 m 4-6 letano
0 Holubčák Marek 1.700 m 7-9 letano
0 Horáček Adam 2.100 m 10-12 letano
0 Horáčková Nela 1.700 m 7-9 letano
0 Horák David 1.700 m 7-9 letano
0 Horák Jindřich 1.700 m 7-9 letano
0 Horáková Sofie 2.100 m 10-12 letano
0 Horčička Vojtěch Olympia Spartan Training KH2.600 m 13-14 letano
0 Horváthová Sofie Olympia Spartan Training KH2.600 m 13-14 letano
0 Horyna Jonáš 1.700 m 7-9 letano
0 Horynová Jolana SKP Olympia Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Hošková Karolína Olympia Spartan Training Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Hrčkulák Jakub Olympia Spartan Training KH1.000 m 4-6 letano
0 Hrčkuláková Soňa Olympia Spartan Training KH1.700 m 7-9 letano
0 Hrdina Matyáš 2.100 m 10-12 letano
0 Hruška Jan Hruškovna1.000 m 4-6 letano
0 Hubal Antonín Olympia Spartan Training Kutná Hora2.600 m 13-14 letano
0 Huml David 1.000 m 4-6 letano
0 Humlová Nela 1.700 m 7-9 letano
0 Hůrka Dominik 1.700 m 7-9 letano
0 Hurt Jan 1.000 m 4-6 letano
0 Hýbl Vojtěch STG Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Chatzipalaiologou Zoe 1.000 m 4-6 letano
0 Chlubna Stanislav SKP Olympia Kutná Hora2.600 m 13-14 letano
0 Chlubnová Elen SKP Olympia Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Chmelová Ela 1.700 m 7-9 letano
0 Chmelová Rozálie 1.700 m 7-9 letano
0 Chocholová Sofie STG Kutná Hora2.600 m 13-14 letano
0 Chovaneček Mikeš 1.000 m 4-6 letano
0 Chovaneček Vojtěch 1.700 m 7-9 letano
0 Jakubcová Magdalena 1.000 m 4-6 letano
0 Jakubec Maxmilian 1.700 m 7-9 letano
0 Janda Karel Spartan Olympia Training Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Jandová Emílie Olympia Spartan Training KH2.600 m 13-14 letano
0 Janoušková Kateřina KAPAP CZECH2.100 m 10-12 letano
0 Jeřábková Andělka 1.000 m 4-6 letano
0 Jetýlek Ondřej 1.700 m 7-9 letano
0 Jetýlek Vojtěch 1.000 m 4-6 letano
0 Jirk Albert 1.700 m 7-9 letano
0 Jirk Jindřich 1.000 m 4-6 letano
0 Jirsa Jakub Olympia Spartan Training KH1.700 m 7-9 letano
0 Juklíček Adam OCR Kids Poděbrady 2.100 m 10-12 letano
0 Jungwirth Jakub 2.600 m 13-14 letano
0 Jungwirth Mikuláš 1.700 m 7-9 letano
0 Kadeřábková Inka Czech OCR ACADEMY1.700 m 7-9 letano
0 Kadlecová Victoria Olympia Spartan Training KH1.700 m 7-9 letano
0 Kalvoda Jindřich 1.700 m 7-9 letano
0 Kalvodová Johana 1.000 m 4-6 letano
0 Kameníková Eliška 1.000 m 4-6 letano
0 Kameníková Klára 1.700 m 7-9 letano
0 Kaprálek Lukáš SKP Olympia Kutná Hora2.600 m 13-14 letano
0 Karas Šimon 2.100 m 10-12 letano
0 Karlová Jana 1.700 m 7-9 letano
0 Karlová Johanka 1.000 m 4-6 letano
0 Kastelli Laila 2.100 m 10-12 letano
0 Kastelli Linda 1.700 m 7-9 letano
0 Kašparová Linda 1.700 m 7-9 letano
0 Kašparová Šárka 2.100 m 10-12 letano
0 Kejvalová Alena 2.100 m 10-12 letano
0 Kilian Daniel 2.100 m 10-12 letano
0 Kilian Matyáš 1.700 m 7-9 letano
0 Kilian Patrik 1.700 m 7-9 letano
0 Klimparová Viktorie 2.100 m 10-12 letano
0 Klouček Matouš T.J.Sokol Kolín 1.700 m 7-9 letano
0 Klouček Šimon FBC Pitbulls Kolín 2.100 m 10-12 letano
0 Kloudová Ella Olympia Spartan Training KH1.700 m 7-9 letano
0 Kloudová Zoe Olympia Spartan Training KH2.100 m 10-12 letano
0 Knap Robin SK Sršni Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Knapová Karolína 2.600 m 13-14 letano
0 Kocourek Josef FBC Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Kolej Matyáš 2.100 m 10-12 letano
0 Kolejová Sabina 2.100 m 10-12 letano
0 Komárek Adam Komárci1.700 m 7-9 letano
0 Komárek Jan Komárci1.700 m 7-9 letano
0 Kopáč Filip OCR Team Kladno1.700 m 7-9 letano
0 Kopáčová Veronika OCR Team Kladno1.000 m 4-6 letano
0 Kopecká Kateřina Fitness by Věra1.700 m 7-9 letano
0 Kopecký Jiří Fitness by Věra2.100 m 10-12 letano
0 Koubová Karolína STG Kids Kolín1.000 m 4-6 letano
0 Kounická Lucie SKP Olympia2.100 m 10-12 letano
0 Krajíček Oskar HC Světlá nad Sázavou1.000 m 4-6 letano
0 Krajíčková Julie HC Světlá nad Sázavou1.700 m 7-9 letano
0 Krajník Jaroslav 1.700 m 7-9 letano
0 Krajník Jonáš 1.700 m 7-9 letano
0 Králová Anna Bobina Team1.700 m 7-9 letano
0 Kramule Tadeáš Olympia Spartan trénink Kutná Hora 2.100 m 10-12 letano
0 Krebs Antonín 1.000 m 4-6 letano
0 Krebs Vítek 1.700 m 7-9 letano
0 Krejčí Šimon 1.000 m 4-6 letano
0 Krejčová Michaela Olympia Training Spartan Kutná Hora 1.700 m 7-9 letano
0 Krpata Mikuláš 1.000 m 4-6 letano
0 Krpata Tadeáš 1.700 m 7-9 letano
0 Kršňák Petr 2.100 m 10-12 letano
0 Kršňák Tomáš 1.700 m 7-9 letano
0 Kříž Adam 1.700 m 7-9 letano
0 Křížová Alice 2.100 m 10-12 letano
0 Kubín Tomáš SKP Olympia Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Kubínová Ela SKP Olympia Kutná Hora1.700 m 7-9 letano
0 Kudlackova Agata 1.000 m 4-6 letne
0 Kudlackova Agata 1.000 m 4-6 letano
0 Kudláček Pavel Svídnický extrém 1.700 m 7-9 letano
0 Kudláček Vojta SKP Nymburk 1.700 m 7-9 letano
0 Kudláčková Agata 1.000 m 4-6 letano
0 Kudláčková Ema Svídnický extrém 2.100 m 10-12 letano
0 Kudláčková Míša SKP Nymburk 2.100 m 10-12 letano
0 Kuchař Vojtěch 1.000 m 4-6 letano
0 Kuchařová Natálie 1.700 m 7-9 letano
0 Kulhavá Klára Fit Studio JB Kutná Hora2.600 m 13-14 letano
0 Kulhavá Tereza 1.700 m 7-9 letano
0 Kulhavý Vojtěch HC Čáslav2.100 m 10-12 letano
0 Kunášková Barbora SKP KH2.600 m 13-14 letano
0 Kunášková Beátka SKP KH1.700 m 7-9 letano
0 Kunčáková Emma 1.700 m 7-9 letano
0 Kutil Lukáš OCR Kids Poděbrady2.600 m 13-14 letano
0 Kutilová Anežka Kutná Hora1.700 m 7-9 letano
0 Kutilová Klára Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Kutilová Marie Kutná Hora1.000 m 4-6 letano
0 Kutilová Tereza OCR Kids Poděbrady2.100 m 10-12 letano
0 Kvasilová Lidmila Atletika Kolín2.600 m 13-14 letano
0 Lacman Marek SKP Olympia Kutná Hora1.700 m 7-9 letano
0 Lacman Mikuláš SKP Olympia Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Laštovičková Natálie 1.700 m 7-9 letano
0 Lebeda Jan 1.700 m 7-9 letano
0 Lebeda Tomáš 2.100 m 10-12 letano
0 Ledvina František Spartan Kids Kolín2.100 m 10-12 letano
0 Ledvina Richard Spartan Kids Kolín2.600 m 13-14 letano
0 Linková Andrea FK Mladá Boleslav2.100 m 10-12 letano
0 Lipenský Matyáš Svídnický extrém2.100 m 10-12 letano
0 Lodl Jakub 2.100 m 10-12 letano
0 LUPCgNTZRXphE TJyZQgmDLIYW FOkMplPRHNEaIwne
0 Macek Matyáš 1.000 m 4-6 letano
0 Macháček Albert Jaromír 1.000 m 4-6 letano
0 Maivaldová Nikola T.J. Sokol Hradec Králové2.100 m 10-12 letano
0 Makovec Martin OCR Kids Poděbrady2.100 m 10-12 letano
0 Makovec Tadeáš OCR Kids Poděbrady2.600 m 13-14 letano
0 Malátová Michaela 1.700 m 7-9 letne
0 Málek Alois 1.000 m 4-6 letano
0 Málek Kryštof 1.000 m 4-6 letano
0 Málková Barbora Olympia Spartan Training KH2.600 m 13-14 letano
0 Málková Rozálie 1.700 m 7-9 letano
0 Marcinová Leona Olympia Spartan Training KH2.100 m 10-12 letano
0 Martínek Dominik 1.000 m 4-6 letano
0 Martínková Kristýna 1.700 m 7-9 letano
0 Marysková Klára SKP Olympia Kutná Hora 2.100 m 10-12 letano
0 Mařica Vít 2.100 m 10-12 letano
0 Mařicová Anežka 1.700 m 7-9 letano
0 Masarovič Samuel 1.700 m 7-9 letano
0 Masná Marie Mario 1.000 m 4-6 letano
0 Maškarincová Šarlota 1.700 m 7-9 letano
0 Maškarinec Libor 2.600 m 13-14 letano
0 Matějčková Barbora 2.100 m 10-12 letano
0 Matějčková Tereza 2.100 m 10-12 letano
0 Měchurová Dorota PUNK tým2.100 m 10-12 letano
0 Meruna Tomáš Lokomotiva Beroun 2.100 m 10-12 letano
0 Mikušová Michaela SKI RUN Čakovice2.600 m 13-14 letano
0 Minařík Miroslav SK Sršni Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Mlatečková Marie Olympia Spartan Training KH1.700 m 7-9 letano
0 Mocová Kristýna Olympia Spartan Training KH 1.700 m 7-9 letano
0 Motlová Ela SC Marimex Kolín l1.700 m 7-9 letano
0 Moučka Matyáš 1.700 m 7-9 letano
0 Mráz Otakar 1.700 m 7-9 letano
0 Mückstein Jáchym FK Čáslav1.700 m 7-9 letano
0 Mückstein Jakub HC Čáslav2.100 m 10-12 letano
0 Müller Šimon 2.100 m 10-12 letano
0 Nejezchleba Nikolas Olympia Spartan Training KH2.600 m 13-14 letne
0 Nosková Monika 1.000 m 4-6 letano
0 Nouzák Vít 1.000 m 4-6 letano
0 Nouzák Vojtěch 2.100 m 10-12 letano
0 Nováček Filip SK Sršni Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Novák Jakub 1.700 m 7-9 letano
0 Nováková Nikol 1.000 m 4-6 letano
0 Novotná Elenka 1.000 m 4-6 letano
0 Novotná Lucie Olympia Spartan Training KH1.700 m 7-9 letano
0 Novotná Viktorie 1.000 m 4-6 letano
0 Okuliarová Emma 2.100 m 10-12 letano
0 Oláhová Renata 1.000 m 4-6 letano
0 Orchard Riley 1.000 m 4-6 letano
0 Pařízek Lukáš 1.000 m 4-6 letano
0 Patrná Magdaléna Foxconn1.000 m 4-6 letano
0 Patrný Matěj Foxconn1.700 m 7-9 letano
0 Pávková Gabriela 1.700 m 7-9 letano
0 Pávková Karolína 1.000 m 4-6 letano
0 Pávková Zuzana 1.000 m 4-6 letano
0 Pavlíček Jonáš OCR Kids Poděbrady2.100 m 10-12 letano
0 Pejchová Adriana Basketball Chrudim1.700 m 7-9 letano
0 Pejchová Aneta Basketball Chrudim1.000 m 4-6 letano
0 Pek Dominik 1.000 m 4-6 letano
0 Pek Dominik 1.700 m 7-9 letano
0 Pek Oliver 2.100 m 10-12 letano
0 Peková Nikol Olympia Spartan Training Kutná Hora 1.700 m 7-9 letano
0 Pektor Max Spartan1.700 m 7-9 letano
0 Peroutka Tomáš Spartan Kids Training Group Kutná Hora 2.100 m 10-12 letano
0 Peroutková Barbora Spartan Kids Training Group Kutná Hora 1.700 m 7-9 letano
0 Pivná Amelie Judo Nový Bydžov 1.700 m 7-9 letano
0 Pivná Ruby Judo Chlumec nad C.2.100 m 10-12 letano
0 Pojmon Ester #behnablanik1.000 m 4-6 letano
0 Pokorná Adriana Spartan Kids Kolín2.100 m 10-12 letano
0 Pokorná Anežka ACS1.000 m 4-6 letano
0 Pokorná Dominika Spartan Kids Kolín1.000 m 4-6 letano
0 Pokorný Kristián ACS1.000 m 4-6 letano
0 Poláčková Dominika Basketball Chrudim1.000 m 4-6 letano
0 Poláčková Nikola Basketball Chrudim1.000 m 4-6 letano
0 Polanský Kristián Vít Olympia Spartan Training KH1.700 m 7-9 letano
0 Polanský Oliver Felix 2.100 m 10-12 letano
0 Polmová Greta 2.100 m 10-12 letano
0 Polmová Nora 2.600 m 13-14 letano
0 Pondělíčková Laura Svídnický extrém 2.600 m 13-14 letano
0 Pospíšilová Tereza Olympia Spartan Training Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Poulová Viktorie Olympia Spartan Training KH1.700 m 7-9 letano
0 Preisler Denis Svídnický extrém 2.100 m 10-12 letano
0 Princ Richard 1.000 m 4-6 letano
0 Procházková Ema Svídnický extrém1.700 m 7-9 letano
0 Procházková Hana Svídnický extrém1.000 m 4-6 letano
0 Prokeš Albert 1.700 m 7-9 letano
0 Prokešová Nela 2.100 m 10-12 letano
0 Průchová Natálie SKP Olympia Kutná Hora2.600 m 13-14 letano
0 Průšová Ema 1.700 m 7-9 letano
0 Přenosil Marek 1.700 m 7-9 letano
0 Přenosilová Štěpánka 1.700 m 7-9 letano
0 Převrátil Oskar 1.000 m 4-6 letano
0 Pudil Daniel 2.100 m 10-12 letano
0 Půža Eduard HC Světlá nad Sázavou1.700 m 7-9 letano
0 Půža Vilém 1.000 m 4-6 letano
0 Rathouzová Lily Olympia Spartan Training Kutná Hora1.700 m 7-9 letano
0 Reichl Antonín Petr SK Sparta Kolin 1.700 m 7-9 letano
0 Reichlová Alžběta SK Sparta Kolin 1.700 m 7-9 letano
0 Rišian Josef 1.700 m 7-9 letano
0 Rišianová Anna 1.000 m 4-6 letano
0 Roudenský Eliáš Olympia Spartan Training Karviná1.700 m 7-9 letano
0 Roztočil Ondřej 1.700 m 7-9 letano
0 Roztočil Václav 1.000 m 4-6 letano
0 Rozumná Viktorie 1.700 m 7-9 letano
0 Rozumný Václav 2.100 m 10-12 letano
0 Rucká Adina 1.000 m 4-6 letano
0 Růžička Lukáš 1.000 m 4-6 letano
0 Rybár Nicolas 1.700 m 7-9 letano
0 Rybárová Amy 2.100 m 10-12 letano
0 Říčan Albert 1.000 m 4-6 letano
0 Říčanová Beáta 1.700 m 7-9 letano
0 Říha Samuel 2.100 m 10-12 letano
0 Říhová Gabriela 1.700 m 7-9 letano
0 Sedláčková Elena 1.000 m 4-6 letano
0 Sedláčková Klára 2.100 m 10-12 letano
0 Sekot Joshua Olympia Spartan Training KH1.000 m 4-6 letano
0 Sekot Samuel Olympia Spartan Training KH1.000 m 4-6 letano
0 Semerád Lukáš Olympia Spartan Training Kutná Hora 2.100 m 10-12 letano
0 Semerád Tadeáš Olympia Spartan Training Kutná Hora 1.700 m 7-9 letano
0 Severin Theodor 1.000 m 4-6 letano
0 Shorný Pavel Svidnicky extrém 2.100 m 10-12 letano
0 Shorný Petr Svidnicky extrém 2.100 m 10-12 letano
0 Schwarz Antonín Schwarz team1.000 m 4-6 letano
0 Schwarz Ondřej Spartan Kids Training Group Kutná Hora1.000 m 4-6 letano
0 Schwarzová Amálie Schwarz team1.700 m 7-9 letano
0 Schwarzová Natálie Spartan Kids Training Group Kutná Hora1.700 m 7-9 letano
0 Simčáková Nina Gym Fit Kutná Hora 1.700 m 7-9 letano
0 Skopal Vladimír Olympia Spartan Training KH 2.100 m 10-12 letano
0 Skopalová Olga Olympia Spartan Training KH 2.100 m 10-12 letano
0 Slabihoud Čeněk Olympia Spartan Training KH1.700 m 7-9 letano
0 Slabihoudová Ema Olympia Spartan Training KH2.100 m 10-12 letano
0 Slavíková Ema 1.000 m 4-6 letano
0 Smoček Antonin STG Kutná Hora 2.600 m 13-14 letano
0 Smočková Milada STG Kutná Hora 2.100 m 10-12 letano
0 Solovov Jáchym Olympia Spartan Training Kutná Hora1.700 m 7-9 letano
0 Soukup Tom 1.700 m 7-9 letano
0 Staňková Barbora SKP Olympia Kutná Hora2.600 m 13-14 letano
0 Staňková Valerie SKP Olympia Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Studenovský Jakub 2.100 m 10-12 letano
0 Studenovský Lukáš 2.100 m 10-12 letano
0 Studenovský Matěj 2.100 m 10-12 letano
0 Svoboda Laura 2.600 m 13-14 letano
0 Svoboda Sofie 2.100 m 10-12 letano
0 Svoboda Viola 1.700 m 7-9 letano
0 Svobodová Marta OCR Kids Poděbrady 2.100 m 10-12 letano
0 Syrová Kateřina Olympia Spartan Training KH1.000 m 4-6 letano
0 Šafrová Agátka TJ Jiskra Zruč nad Sázavou1.700 m 7-9 letano
0 Šafrová Klára TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 2.100 m 10-12 letano
0 Šaková Marlen BASSCOFFEE1.000 m 4-6 letano
0 Šimek Hynek HC Světlá nad Sázavou1.700 m 7-9 letano
0 Šimek Jáchym HC Světlá nad Sázavou1.700 m 7-9 letano
0 Šimek Jan TJ Sokol Nové Strašecí1.000 m 4-6 letano
0 Šimkova Marie Sportovní centrum Nové Strašecí1.700 m 7-9 letano
0 Šimonek Lukáš Sokol Horní Kruty2.600 m 13-14 letano
0 Široká Annie Mia Spartan kids Kolin1.700 m 7-9 letano
0 Škavová Emily 1.000 m 4-6 letano
0 Škavová Natálie 1.000 m 4-6 letano
0 Šmejkalová Terezka 2.100 m 10-12 letano
0 Šmigelský Dominik Olympia Sartan Training KH1.000 m 4-6 letano
0 Špiller Patrik 1.700 m 7-9 letano
0 Špillerová Nikol SKP Olympia Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Špillerová Zuzana 1.700 m 7-9 letano
0 Šrámková Štěpánka Olympia Spartan Training KH1.000 m 4-6 letano
0 Štičková Adéla 2.600 m 13-14 letano
0 Šváb Kryšpín 1.700 m 7-9 letano
0 Švestková Arne Petr STKG Kutná Hora 1.700 m 7-9 letano
0 Taišl Vítek 2.100 m 10-12 letano
0 tBZAYChDxbIzGMmq bZNAMnzhtYKLvjf LMwIAOgydmjRiDlFne
0 Teplý David 2.100 m 10-12 letano
0 Trojan Michal Svídnický extrém team1.700 m 7-9 letano
0 Trojanová Ema Svídnický extrém team2.100 m 10-12 letano
0 Třmínek Mikuláš FK Čáslav1.000 m 4-6 letano
0 Tuček Jonáš 1.700 m 7-9 letano
0 Tuček Teodor 1.000 m 4-6 letano
0 Tuhá Štěpánka SKP Olympia Kutná Hora1.700 m 7-9 letano
0 Tuhý Vít 2.600 m 13-14 letano
0 Tvrdík Filip Olympia Spartan Training Kutná Hora 1.000 m 4-6 letano
0 Tvrdík Natálie Anna Olympia Spartan Training KH1.700 m 7-9 letano
0 Tvrdík Štěpán Olympia Spartan Training KH1.700 m 7-9 letano
0 Vácha Theodor 1.000 m 4-6 letano
0 Váchová Lucie SKP2.100 m 10-12 letano
0 Valdman Petr Olympia Spartan Training KH2.600 m 13-14 letano
0 Valdmanová Denisa Olympia Spartan Training KH2.100 m 10-12 letano
0 Vaněk Lubor Cykloklub Jičín1.700 m 7-9 letano
0 Vaněk Matěj OCR KIDS Poděbrady2.100 m 10-12 letano
0 Vaněk Šimon SRTG Kolín1.700 m 7-9 letano
0 Vaňková Viktorie SRTG Kolín1.000 m 4-6 letano
0 Vašíčková Aneta 2.600 m 13-14 letano
0 Vašíčková Veronika 1.000 m 4-6 letano
0 Vavák Hubert Club deportivo Kutná Hora 1.000 m 4-6 letano
0 Vavák Vilda Club deportivo Kutná Hora 1.700 m 7-9 letano
0 Veselý Štěpán 1.700 m 7-9 letano
0 Vincent Daniel STG Pardubice1.700 m 7-9 letano
0 Vincent Oldřich STG Pardubice2.100 m 10-12 letano
0 Vinický Jan Czech OCR ACADEMY1.700 m 7-9 letano
0 Vinický Matěj Czech OCR ACADEMY1.700 m 7-9 letano
0 Vítek Lumír Hvězda Pardubice 2.100 m 10-12 letano
0 Vítek Mojmír ŠAK Benešovka 1.700 m 7-9 letano
0 Vítková Stela ŠAK Benešovka 2.600 m 13-14 letano
0 Voborský Tadeáš 1.000 m 4-6 letano
0 Vodička Tadeáš 1.700 m 7-9 letano
0 Vojířová Josefínka 1.700 m 7-9 letano
0 Vojířová Viktorie 2.100 m 10-12 letano
0 Volmuth Vojtěch OCR kids Poděbrady 2.100 m 10-12 letano
0 Vondra Štěpán OCR Kids Poděbrady1.700 m 7-9 letano
0 Vondráček Václav 1.000 m 4-6 letano
0 Vondrová Klára OCR Kids Poděbrady2.100 m 10-12 letano
0 Vopěnková Aneta 2.100 m 10-12 letano
0 Vosáhlo Jan SKP Olympia Kutná Hora2.600 m 13-14 letano
0 Vosáhlová Eliška SKP Olympia Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Vostřežanský Matyáš Olympia Spartan Training 1.700 m 7-9 letano
0 Vrabcová Rozárka 1.000 m 4-6 letano
0 Vraný Adam STG Mladá Boleslav1.700 m 7-9 letano
0 Vraný Jakub STG Mladá Boleslav1.000 m 4-6 letano
0 Wolf Vojta Wolfs team1.000 m 4-6 letano
0 Záhořík Adam Olympia Spartan training Kutná Hora 1.000 m 4-6 letano
0 Zahradníková Anna 2.100 m 10-12 letano
0 Zahradníková Marie 2.600 m 13-14 letano
0 Zatřepálek Jakub 1.700 m 7-9 letano
0 Zatřepálek Jan 2.100 m 10-12 letano
0 Zelená Valerie Greenhorni1.000 m 4-6 letano
0 Zelená Viktorie Greenhorni1.700 m 7-9 letano
0 Ziková Elena 2.100 m 10-12 letano
0 Zlata Šimon 2.600 m 13-14 letne
0 Zlatová Klaudie 1.000 m 4-6 letne
0 Zlatová Vanessa 2.100 m 10-12 letne
0 Zopková Pavla Olympia Spartan Training Kutná Hora2.600 m 13-14 letano
0 Zrzavá Natálie Olympia Spartan Training KH1.700 m 7-9 letano
0 Zrzavý Matěj Sokol Kaňk1.000 m 4-6 letano
0 Zvolánková Nela 1.700 m 7-9 letano
0 Zvoníčková Tereza 1.000 m 4-6 letano
0 Žáček Adam Karel 1.000 m 4-6 letano