Startovní listina Karlštejnská 9

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 172

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Achberger Kateŕina Horymír Neumětelyhlavní 9 kmZ35-44
Aron Michal Prahahlavní 9 kmM18-39
Babinčáková Veronika SRTG Strupčicehlavní 9 kmZ18-34
Bares Michal Letyhlavní 9 kmM40-49
Bartošová Milada Příbramhlavní 9 kmZ55plus
Bauer Martin Chlustinahlavní 9 kmM40-49
Bejčková Zlatuše SK Bejkovo Příbramhlavní 9 kmZ35-44
Beránek Lukáš Loko Berounhlavní 9 kmM18-39
Beránková Jaroslava Žebrákhlavní 9 kmZ55plus
Borovskoy Alexander Hostivicehlavní 9 kmM18-39
Bramborová Anna TJ Lokomotiva Beroundětské závodyžačky 10 – 11 let
Budín David Loko Beroundětské závodypřípravka chlapci
Budín Jakub Loko Beroundětské závodyžáci 10 – 11 let
Bukovini Eduard Kraluv Dvurhlavní 9 kmM18-39
Burianová Andrea Prahahlavní 9 kmZ18-34
Cikán Jaroslav Příbramhlavní 9 kmM60-69
Deif Jusef ŠSK Újezd nad Lesydětské závodypřípravka chlapci
Deif Karim ŠSK Újezd nad Lesydětské závodypřípravka chlapci
Deif Samer ŠSK Újezd nad Lesydětské závodypřípravka chlapci
Dítě Martin Štěchovicehlavní 9 kmM40-49
Dohnal Frantisek Lovosicehlavní 9 kmM18-39
Dohnalová Milada hlavní 9 kmZ35-44
Dolejš Albert Vodní stavby Prahadětské závodypřípravka chlapci
Dolejš Marek Atletika Jižní Městodětské závodyžáci 12 – 13 let
Dolejšová Sára Dukla Prahadětské závodyžačky 10 – 11 let
Dragounová Eliška Sporting Příbramdětské závodyžačky 10 – 11 let
Dražan Jaroslav Triatlon Team Příbramhlavní 9 kmM18-39
Eyberger Milan Praha 7hlavní 9 kmM18-39
Fílová Justýna SC RADOTÍN PRAHAdětské závodyžačky 10 – 11 let
Fílová Lenka Mníšek pod Brdyhlavní 9 kmZ35-44
Flachs Michal Zličínhlavní 9 kmM18-39
Flor David ŠSK Újezd nad Lesydětské závodypřípravka chlapci
Florová Monika ŠSK Újezd nad Lesydětské závodyžačky 12 – 13 let
Franěk Jan Tri klub Příbramhlavní 9 kmM18-39
Franěk Ondřej Praha 6hlavní 9 kmM18-39
Franěk Tomáš Franěk Team Vysokádětské závodypřípravka chlapci
Fraňková Michaela Franěk Team Vysokáhlavní 9 kmZ45-54
Fraňková Natálie Franěk Team Vysokádětské závodyžačky 12 – 13 let
Franta Vojta Loko Beroundětské závodypřípravka kluci
Frantová Andrea Loko Berounhlavní 9 kmZ18-34
Gabriel Jaroslav Karlštejndětské závodyžáci 12 – 13 let
Gabriel Petr Karlštejndětské závodyžáci 10 – 11 let
Halounek Jan Dobřichovicehlavní 9 kmM40-49
Havelka David AC Praha 1890dětské závodypřípravka chlapci
Havelka Petr Eleven Run Teamhlavní 9 kmM40-49
Havelkova Kristina AC Praha 1890dětské závodypřípravka děvčata
Havlín Antonín AC Obora Hvězda Prahahlavní 9 kmM60-69
Havlová Kateřina Loko Berounhlavní 9 kmZ18-34
Hofmanová Markéta Halouny - Svinařehlavní 9 kmZ18-34
Hochmut Milan Spartak Rožmitálhlavní 9 kmM18-39
Holeček Michal Karlštejnhlavní 9 kmM40-49
Holečková Nicol Karlštejndětské závodyžačky 12 – 13 let
Holina Jindřich STŘELA Žebrák z.s.dětské závodyžáci 12 – 13 let
Hořejšová Hana Příbramhlavní 9 kmZ55plus
Houžvička Matěj 1.FK Příbramdětské závodypřípravka chlapci
Houžvičková Jindřiška Sportink Pbdětské závodypřípravka děvčata
Houžvičková Kateřina Příbramhlavní 9 kmZ18-34
Hrubý Richard FbC Spartak Žebrákhlavní 9 kmM18-39
Hřídel Radek Příbramhlavní 9 kmM40-49
Huml Filip Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapci
Huml Jakub Cerhovicedětské závodypřípravka kluci
Huml Jan Střela Žebrákdětské závodyžáci 10 – 11 let
Humlová Eliška Střela Žebrákdětské závodypřípravka děvčata
Jámborová Daša Dukla Prahahlavní 9 kmZ35-44
Jelinek Jaromir Berounhlavní 9 kmM40-49
Kadlecová Zuzana Vyběhej sehlavní 9 kmZ18-34
Kolařík Lukáš Karlštejnhlavní 9 kmM18-39
Korytář Jiří Valachiarun.czhlavní 9 kmM18-39
Korytář Milan Tchičína-Runhlavní 9 kmM18-39
Korytář Radim VSK-Vsetínhlavní 9 kmM40-49
Kovalovský Michal Běchovičtí běžcihlavní 9 kmM18-39
Krátký Martin Nelahozeveshlavní 9 kmM40-49
Krejčí Gabrielová Jana Karlštejnhlavní 9 kmZ45-54
Kroc Miloslav Brandýsekhlavní 9 kmM40-49
Krtek Ondřej LOKO BEROUNdětské závodyžáci 10 – 11 let
Kubešová Radana No Asphalt!hlavní 9 kmZ35-44
Kukučová Anna SRTG Strupčicehlavní 9 kmZ18-34
Levý Vojtěch Prahadětské závodypřípravka kluci
Lípa Václav Dobřichovicehlavní 9 kmM60-69
Lisner Jakub Rozběháme Rokycanyhlavní 9 kmM18-39
Lošťáková Ela Hřivicedětské závodypřípravka děvčata
Ludrovský Martin Koh-I-Noor Machineryhlavní 9 kmM40-49
Mach Tomáš DHL ITShlavní 9 kmM18-39
Malinová Lenka hlavní 9 kmZ18-34
Mališová Karla USK Prahahlavní 9 kmZ55plus
Malleková Dana Berounhlavní 9 kmZ35-44
Matějka Dušan Sparta Podluhyhlavní 9 kmM18-39
Mejzr Dušan Veverkyhlavní 9 kmM40-49
Míková Barbora Loko Beroundětské závodyžačky 10 – 11 let
Míková Viktorie Hýskovdětské závodypřípravka děvčata
Minchev Ivan JUST, Prahahlavní 9 kmM60-69
Mitterwald Martin Letyhlavní 9 kmM40-49
Mračnová Karolína Triklub Příbramdětské závodyDOROST dívky
Nesvačil Tomáš Příbramhlavní 9 kmM40-49
Nový Matěj Střela Žebrákdětské závodyDOROST chlapci
Ondřejka Čeněk MEF Istanbuldětské závodypřípravka kluci
Ondřejka Kryštof Gymnázium Beroundětské závodyžáci 12 – 13 let
Ondřejka Prokop ZŠ Nučicedětské závodyžáci 10 – 11 let
Othman Mohamad Actum Flayershlavní 9 kmM18-39
Pavlišen Alexandr Atletics Club Bezděkovhlavní 9 kmM40-49
Pejša Jan smí být prázdnéhlavní 9 kmM40-49
Pergl Lukáš Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapci
Pergl Vojtěch Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapci
Plavec Hynek D. Dušníkyhlavní 9 kmM18-39
Pondělíček Michal Hořovicehlavní 9 kmM18-39
Prokopová Petra Šneci v běhuhlavní 9 kmZ35-44
Průša Josef Slavoj Obecnicehlavní 9 kmM60-69
Raboch Ivan Střela Žebrákhlavní 9 kmM50-59
Rataj Pavel Rokycanyhlavní 9 kmM40-49
Redr Daniel Hořovicedětské závodyDOROST chlapci
Rosol Jiří lokomotiva berounhlavní 9 kmM40-49
Rosol Jiří LOKO Berounhlavní 9 kmM40-49
Rosol Jiří LOKO Berounhlavní 9 kmM40-49
Ryvola Vojtěch Karlštejnhlavní 9 kmM18-39
Řápek Václav AVC Prahahlavní 9 kmM70plus
Řechková Svatava Příbramhlavní 9 kmZ45-54
Říhová Andrea ATOM teamhlavní 9 kmZ18-34
Sedláček Miroslav Hořovicehlavní 9 kmM18-39
Sehnal Adrien Dukla prahahlavní 9 kmM60-69
Semerád Marek SRAM MITAS TREK teamdětské závodypřípravka kluci
Shhade Modar Prahahlavní 9 kmM18-39
Sitta Tomáš ATOM TEAMhlavní 9 kmM18-39
Skalička Jiří Příbramhlavní 9 kmM40-49
Skaličková Vladimíra Příbramhlavní 9 kmZ35-44
Sladecek Jakub senesnicehlavní 9 kmM40-49
Smělý Jaroslav Berounhlavní 9 kmM50-59
Staněk Valdemar prahahlavní 9 kmM18-39
Strnad Jared Prahahlavní 9 kmM18-39
Svátek Lubomír Prahahlavní 9 kmM50-59
Svoboda Jan Příbramhlavní 9 kmM70plus
Svobodová Dana Příbramhlavní 9 kmZ55plus
Svobodová Marcela hlavní 9 kmZ18-34
Šanda Ladislav Chlumec nad Cidlinouhlavní 9 kmM18-39
Šilhánek Martin Jincehlavní 9 kmM18-39
Širanec Peter Koněprusyhlavní 9 kmM18-39
Šolc Matěj Šolc Teamdětské závodyžáci 12 – 13 let
Šolcová Karolina Šolc Teamdětské závodypřípravka děvčata
Šolcová Tereza Šolc Teamdětské závodyDOROST dívky
Šolcová Veronika Šolc Teamhlavní 9 kmZ35-44
Šrajn Adam Sport 2010dětské závodypřípravka chlapci
Štěpánová Aneta ASK Slavia Prahadětské závodyDOROST dívky
Štěpánová Hana Zadní Třebaňhlavní 9 kmZ35-44
Tuháček Milan SK Prdlavkyhlavní 9 kmM50-59
Tuháčková Petra SK Čisovicehlavní 9 kmZ45-54
Turek Jiří Chaloupkyhlavní 9 kmM50-59
Tyl Jan Praha 5hlavní 9 kmM18-39
Tylová Barbora Praha 5dětské závodypřípravka děvčata
Tylová Magdaléna Praha 5dětské závodypřípravka děvčata
Valachová Lucie Tereza TJ Lokomotiva Beroundětské závodyžačky 10 – 11 let
Valuchová Julie ZŠ Bratří Venclíkůdětské závodypřípravka děvčata
Valuchová Veronika ZŠ Bratří Venclíkůdětské závodypřípravka děvčata
Vašina Samuel PSK Olymp Prahadětské závodyžáci 14 – 15 let
Vašina Timotej Craft Author Bike Teamdětské závodypřípravka chlapci
Vávra Pavel Vorvanihlavní 9 kmM18-39
Vávra Pavel Vorvanihlavní 9 kmM40-49
Vávra Petr Vorvanihlavní 9 kmM18-39
Velehradský Petr Nučicehlavní 9 kmM50-59
Vernerova Radka Pilulka.czhlavní 9 kmZ35-44
Vitásek Tomáš Střela Žebrákdětské závodyDOROST chlapci
Vlachová Anna SRTG Strupčicehlavní 9 kmZ18-34
Vlčková Kristýna Sokol Říčanydětské závodypřípravka děvčata
Vokrouhlík Michal hlavní 9 kmM18-39
Vosmek Lukáš Vyběhej se, Halexhlavní 9 kmM18-39
Vostrá Mošovská Lucie Báječné ženy v běhuhlavní 9 kmZ35-44
Votava Lukáš TJ Sokol Králův Dvůrdětské závodypřípravka chlapci
Votava Martin Králův Dvůrhlavní 9 kmM40-49
Weissová Kateřina hlavní 9 kmZ35-44
Wozniak Petr hlavní 9 kmM40-49
Zděnovcová Adéla Školka 28. říjnadětské závodypřípravka děvčata
Zděnovcová Aneta Škola 28.říjnadětské závodyžačky 10 – 11 let
Zoulek Aleš hlavní 9 kmM18-39
Žihla Petr Sokol Karlštejnhlavní 9 kmM18-39