Startovní listina Karlštejnská 9

hlavní 9 km

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 113

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategoriePlatba
Achberger Kateŕina Horymír NeumětelyZ35-44
Aron Michal PrahaM18-39
Babinčáková Veronika SRTG StrupčiceZ18-34
Bartošová Milada PříbramZ55plus
Bejčková Zlatuše SK Bejkovo PříbramZ35-44
Beránek Lukáš Loko BerounM18-39
Beránková Jaroslava ŽebrákZ55plus
Borovskoy Alexander HostiviceM18-39
Bukovini Eduard Kraluv DvurM18-39
Cikán Jaroslav PříbramM60-69
Dohnal Frantisek LovosiceM18-39
Dohnalová Milada Z35-44
Dražan Jaroslav Triatlon Team PříbramM18-39
Fílová Lenka Mníšek pod BrdyZ35-44
Flachs Michal ZličínM18-39
Franěk Jan Tri klub PříbramM18-39
Fraňková Michaela Franěk Team VysokáZ45-54
Frantová Andrea Loko BerounZ18-34
Širanec Peter KoněprusyM18-39
Havelka Petr Eleven Run TeamM40-49
Havlín Antonín AC Obora Hvězda PrahaM60-69
Havlová Kateřina Loko BerounZ18-34
Holeček Michal KarlštejnM40-49
Hořejšová Hana PříbramZ55plus
Houžvičková Kateřina PříbramZ18-34
Hrubý Richard FbC Spartak ŽebrákM18-39
Jámborová Daša Dukla PrahaZ35-44
Jelinek Jaromir BerounM40-49
Kadlecová Zuzana Vyběhej seZ18-34
Kolařík Lukáš KarlštejnM18-39
Korytář Jiří Valachiarun.czM18-39
Korytář Radim VSK-VsetínM40-49
Kovalovský Michal Běchovičtí běžciM18-39
Krátký Martin NelahozevesM40-49
Kubešová Radana No Asphalt!Z35-44
Kukučová Anna SRTG StrupčiceZ18-34
Lípa Václav DobřichoviceM60-69
Ludrovský Martin Koh-I-Noor MachineryM40-49
Mejzr Dušan VeverkyM40-49
Minchev Ivan JUST, PrahaM60-69
Korytář Milan Tchičína-RunM18-39
Othman Mohamad Actum FlayersM18-39
Pejša Jan smí být prázdnéM40-49
Prokopová Petra Šneci v běhuZ35-44
Průša Josef Slavoj ObecniceM60-69
Rataj Pavel RokycanyM40-49
Rosol Jiří lokomotiva berounM40-49
Ryvola Vojtěch KarlštejnM18-39
Řechková Svatava PříbramZ45-54
Říhová Andrea ATOM teamZ18-34
Sedláček Miroslav HořoviceM18-39
Sehnal Adrien Dukla prahaM60-69
Sitta Tomáš ATOM TEAMM18-39
Skalička Jiří PříbramM40-49
Skaličková Vladimíra PříbramZ35-44
Sladecek Jakub senesniceM40-49
Smělý Jaroslav BerounM50-59
Staněk Valdemar prahaM18-39
Svoboda Jan PříbramM70plus
Svobodová Dana PříbramZ55plus
Šanda Ladislav Chlumec nad CidlinouM18-39
Šolcová Veronika Šolc TeamZ35-44
Štěpánová Hana Zadní TřebaňZ35-44
Tuháček Milan SK PrdlavkyM50-59
Tuháčková Petra SK ČisoviceZ45-54
Turek Jiří ChaloupkyM50-59
Vávra Pavel VorvaniM18-39
Vávra Pavel VorvaniM40-49
Vávra Petr VorvaniM18-39
Vlachová Anna SRTG StrupčiceZ18-34
Vokrouhlík Michal M18-39
Vosmek Lukáš Vyběhej se, HalexM18-39
Vostrá Mošovská Lucie Báječné ženy v běhuZ35-44
Votava Martin Králův DvůrM40-49
Weissová Kateřina Z35-44
Svobodová Marcela Z18-34
Tyl Jan Praha 5M18-39
Nesvačil Tomáš PříbramM40-49
Mitterwald Martin LetyM40-49
Malinová Lenka Z18-34
Kroc Miloslav BrandýsekM40-49
Eyberger Milan Praha 7M18-39
Hofmanová Markéta Halouny - SvinařeZ18-34
Halounek Jan DobřichoviceM40-49
Franěk Ondřej Praha 6M18-39
Burianová Andrea PrahaZ18-34
Bares Michal LetyM40-49
Matějka Dušan Sparta PodluhyM18-39
Žihla Petr Sokol KarlštejnM18-39
Vernerova Radka Pilulka.czZ35-44
Velehradský Petr NučiceM50-59
Krejčí Gabrielová Jana KarlštejnZ45-54
Mališová Karla USK PrahaZ55plus
Shhade Modar PrahaM18-39
Strnad Jared PrahaM18-39
Bauer Martin ChlustinaM40-49
Šilhánek Martin JinceM18-39
Raboch Ivan Střela ŽebrákM50-59
Hřídel Radek PříbramM40-49
Pavlišen Alexandr Atletics Club BezděkovM40-49
Svátek Lubomír PrahaM50-59
Zoulek Aleš M18-39
Hochmut Milan Spartak RožmitálM18-39
Wozniak Petr M40-49
Mach Tomáš DHL ITSM18-39
Malleková Dana BerounZ35-44
Řápek Václav AVC PrahaM70plus
Pondělíček Michal HořoviceM18-39
Lisner Jakub Rozběháme RokycanyM18-39
Dítě Martin ŠtěchoviceM40-49
Plavec Hynek D. DušníkyM18-39
Rosol Jiří LOKO BerounM40-49
Rosol Jiří LOKO BerounM40-49