Oficiální Výsledková listina Borecký půlmaraton
17. 3. 2018

půlmaraton


# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Skupina 4#4Oficiální časZtráta
1. Kozlík LukášMělník#145#CZEMMuži A1.muži1.01:22:19Detail
2. Hunčovský TomášCZSA#365#CZEMMuži A2.muži2.01:25:45+00:03:26Detail
3. Cmunt PetrSUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM#26#CZEMMuži A3.muži3.01:26:37+00:04:18Detail
4. Nováček TomášSDH Kamenná#210#CZEMMuži A4.muži4.01:27:04+00:04:45Detail
5. Koravský RomanELEVEN RUN TEAM#139#CZEMMuži B1.muži5.01:29:38+00:07:19Detail
6. Harnoš PetrVeselí nad Moravou#87#CZEMMuži A5.muži6.01:30:29+00:08:10Detail
7. Čapek JanTJ Sokol Valeč#367#CZEMMuži A6.muži7.01:31:04+00:08:45Detail
8. Šulc VojtěchTřebusice#311#CZEMMuži A7.muži8.01:31:08+00:08:49Detail
9. Kauler MartinTJ Sokol Mšeno#124#CZEMMuži B2.muži9.01:31:15+00:08:56Detail
10. Kudrna DavidSK Slavoj Čáslav#162#CZEMMuži B3.muži10.01:31:28+00:09:09Detail
11. Vondrák ZbyněkVinařství Vondrák Mělník#348#CZEMMuži B4.muži11.01:32:37+00:10:18Detail
12. Brodský Vladimír#382#CZEMMuži C1.muži12.01:33:03+00:10:44Detail
13. Šonský DominikFK Neratovice#304#CZEMMuži A8.muži13.01:33:51+00:11:32Detail
14. Šemotl RobinMariánské Lázně#293#CZEMMuži A9.muži14.01:34:13+00:11:54Detail
15. Baláž Ondřej#6#CZEMMuži A10.muži15.01:34:40+00:12:21Detail
16. Jirásek TomášRunning Stones Praha#116#CZEMMuži A11.muži16.01:34:54+00:12:35Detail
17. Feix IvoTeplice#54#CZEMMuži B5.muži17.01:35:05+00:12:46Detail
18. Hamáček VladimírAC Mladá Boleslav#377#CZEMMuži A12.muži18.01:35:10+00:12:51Detail
19. Malý Jiří#177#CZEMMuži B6.muži19.01:35:14+00:12:55Detail
20. Černý MichalMAGNA Team#30#CZEMMuži C2.muži20.01:35:35+00:13:16Detail
21. Rosenkranz DavidBěžci Slaný#255#CZEMMuži A13.muži21.01:35:39+00:13:20Detail
22. Fix JiříSK MAXTRI LIBEREC#61#CZEMMuži B7.muži22.01:35:40+00:13:21Detail
23. Beck ZdeněkBACK#9#CZEMMuži B8.muži23.01:36:59+00:14:40Detail
24. Šmíd JiříTJ Neartovice#302#CZEMMuži A14.muži24.01:37:33+00:15:14Detail
25. Fučík PavelMilovičtí běžci#70#CZEMMuži A15.muži25.01:37:45+00:15:26Detail
26. Fajgl LubošCítováci#51#CZEMMuži B9.muži26.01:39:19+00:17:00Detail
27. Seidl JanSiko Koupelny#265#CZEMMuži A16.muži27.01:39:58+00:17:39Detail
28. Kočí VojtěchSK Box Mělník#134#CZEMMuži B10.muži28.01:40:10+00:17:51Detail
29. Koláčný VáclavŽelízy#135#CZEMMuži A17.muži29.01:40:21+00:18:02Detail
30. Teplý OndřejHisport Team#314#CZEMMuži B11.muži30.01:41:02+00:18:43Detail
31. Polanský JanPraha#237#CZEMMuži B12.muži31.01:41:22+00:19:03Detail
32. Dočekal FrantišekKladno - Rozdělov#39#CZEMMuži B13.muži32.01:41:30+00:19:11Detail
33. Straková AnnaCzech Skyrunning Team#280#CZEFŽeny C1.ženy1.01:41:38+00:19:19Detail
34. Mikeš FilipCK Vinohradské šlapky#185#CZEMMuži B14.muži33.01:42:20+00:20:01Detail
35. Černý Jaroslav#28#CZEMMuži A18.muži34.01:43:23+00:21:04Detail
36. Schovanec JanRoudnice nad Labem#268#CZEMMuži A19.muži35.01:43:40+00:21:21Detail
37. Svárovský DavidHKMB#289#CZEMMuži B15.muži36.01:44:08+00:21:49Detail
38. Macháčková TerezaAO Doksy#175#CZEFŽeny B1.ženy2.01:44:17+00:21:58Detail
39. Trhoň JanSHM Klub Neratovice#321#CZEMMuži B16.muži37.01:44:20+00:22:01Detail
40. Zemánek MilanHradové Střimelice#358#CZEMMuži B17.muži38.01:44:21+00:22:02Detail
41. Klust BobIronTime#130#CZEMMuži B18.muži39.01:44:35+00:22:16Detail
42. Čermák Michal#373#CZEMMuži A20.muži40.01:45:11+00:22:52Detail
43. Hach LukᚊTEFKO Running Team#81#CZEMMuži A21.muži41.01:45:20+00:23:01Detail
44. Miler JaroslavSlackers#187#CZEMMuži A22.muži42.01:45:26+00:23:07Detail
45. Hegner Filip#381#CZEMMuži A23.muži43.01:45:41+00:23:22Detail
46. Kos JanMilovičtí běžci#141#CZEMMuži A24.muži44.01:45:57+00:23:38Detail
47. Dolejš MartinMělník#41#CZEMMuži A25.muži45.01:46:03+00:23:44Detail
48. Vykoukal JaroslavSK MAXTRI LIBEREC#350#CZEMMuži C3.muži46.01:46:06+00:23:47Detail
49. Janda MartinHO Boryš#110#CZEMMuži A26.muži47.01:46:14+00:23:55Detail
50. Šnajdr FilipLuigi Cocotti#183#CZEMMuži B19.muži48.01:46:29+00:24:10Detail
51. Samek KamilKostelni Hlavno#263#CZEMMuži B20.muži49.01:46:37+00:24:18Detail
52. Matějka JosefPraha 9#180#CZEMMuži B21.muži50.01:46:41+00:24:22Detail
53. Sláma OndřejBohemie Nový Bor#270#CZEMMuži B22.muži51.01:47:00+00:24:41Detail
54. Jirků Petra#380#CZEFŽeny A1.ženy3.01:47:04+00:24:45Detail
55. Kubeš PavelRebel Runners#157#CZEMMuži B23.muži52.01:47:12+00:24:53Detail
56. Grbavcic DavidRoudnice nad Labem#77#CZEMMuži A27.muži53.01:47:40+00:25:21Detail
57. Novotný MichalDolní Počernice#214#CZEMMuži B24.muži54.01:47:45+00:25:26Detail
58. Rejdová KateřinaMUVKO - kruhové tréninky#252#CZEFŽeny A2.ženy4.01:47:50+00:25:31Detail
59. Nový PavelTriatlon Mladá Boleslav#215#CZEMMuži B25.muži55.01:47:58+00:25:39Detail
60. Šebesta VáclavKlub na hřišti Velký Borek#292#CZEMMuži A28.muži56.01:47:58+00:25:39Detail
61. Hampejsová MartinaŠNECI na MAX#83#CZEFŽeny C2.ženy5.01:48:13+00:25:54Detail
62. Fara JanTriatlon Mladá Boleslav#53#CZEMMuži A29.muži57.01:48:14+00:25:55Detail
63. Novák VáclavSokol Milevsko#212#CZEMMuži C4.muži58.01:48:36+00:26:17Detail
64. Bílek OndřejPraha#15#CZEMMuži A30.muži59.01:48:42+00:26:23Detail
65. Nápravník Jan#370#CZEMMuži A31.muži60.01:48:42+00:26:23Detail
66. Grusz FilipPraha#80#CZEMMuži A32.muži61.01:49:09+00:26:50Detail
67. Ungerman AntoninTJ SOKOL PODLÁZKY#326#CZEMMuži B26.muži62.01:49:13+00:26:54Detail
68. Kačer CtiborRun the World#118#CZEMMuži A33.muži63.01:49:15+00:26:56Detail
69. Karbulka PavelŠAKAL Kbely#122#CZEMMuži B27.muži64.01:49:19+00:27:00Detail
70. Chlebovský JanMělník#105#CZEMJunioři1.muži65.01:49:52+00:27:33Detail
71. Mraček JanMělník#194#CZEMMuži C5.muži66.01:49:54+00:27:35Detail
72. Palír VojtěchNeratovice#221#CZEMMuži A34.muži67.01:50:10+00:27:51Detail
73. Vyšínová Markéta#378#CZEFŽeny B2.ženy6.01:50:19+00:28:00Detail
74. Štreba JaroslavBěžci Slaný#309#CZEMMuži B28.muži68.01:50:25+00:28:06Detail
75. Misler MichalHO Alpici Milovice#190#CZEMMuži B29.muži69.01:50:30+00:28:11Detail
76. Ježek MichalBrandýs nad Labem#113#CZEMMuži B30.muži70.01:50:35+00:28:16Detail
77. Ptáčková KateřinaLiberec#245#CZEFJuniorky1.ženy7.01:50:40+00:28:21Detail
78. Třísková KatarínaPraha 6#323#CZEFŽeny C3.ženy8.01:50:42+00:28:23Detail
79. Kroc MiloslavBrandýsek#150#CZEMMuži C6.muži71.01:50:43+00:28:24Detail
80. Němec Arnošt#201#CZEMMuži C7.muži72.01:50:53+00:28:34Detail
81. Štefan RadimRun the World#307#CZEMMuži B31.muži73.01:51:03+00:28:44Detail
82. Šulcová Eliška#374#CZEFŽeny A3.ženy9.01:51:49+00:29:30Detail
83. Nemrava PetrRoudnice nad Labem#203#CZEMMuži A35.muži74.01:51:51+00:29:32Detail
84. Aron MichalPraha#3#CZEMMuži A36.muži75.01:51:52+00:29:33Detail
85. Hannich Jakubwww.freewestpapua.org#85#CZEMMuži A37.muži76.01:51:55+00:29:36Detail
86. Dubský DaliborTřemošná#45#CZEMMuži B32.muži77.01:52:22+00:30:03Detail
87. Hulík JanSKP Nymburk#99#CZEMMuži B33.muži78.01:52:23+00:30:04Detail
88. Zikán VáclavMilovice#359#CZEMMuži B34.muži79.01:52:35+00:30:16Detail
89. Hrdina VilémBohnice#96#CZEMMuži D1.muži80.01:52:42+00:30:23Detail
90. Čapková BarboraTJ Sokol Valeč#368#CZEFŽeny A4.ženy10.01:52:44+00:30:25Detail
91. Štikar JosefMilovičtí běžci#308#CZEMMuži D2.muži81.01:53:11+00:30:52Detail
92. Miluničová RitaBěžci Slaný#188#CZEFŽeny B3.ženy11.01:53:28+00:31:09Detail
93. Krejný KamilHaven team Nový Bor#149#CZEMMuži B35.muži82.01:53:39+00:31:20Detail
94. Pitelová BarboraBáječné ženy v běhu#231#CZEFŽeny A5.ženy12.01:54:01+00:31:42Detail
95. Doupník Jaromír#42#CZEMMuži A38.muži83.01:54:19+00:32:00Detail
96. Šromovský VojtěchKladno#306#CZEMMuži A39.muži84.01:54:28+00:32:09Detail
97. Vaněk PetrŠneci v běhu#334#CZEMMuži C8.muži85.01:54:45+00:32:26Detail
98. Prinz JiříPraha#241#CZEMMuži B36.muži86.01:54:56+00:32:37Detail
99. Pekárek OndřejH.O.U.M.#226#CZEMMuži B37.muži87.01:55:07+00:32:48Detail
100. Valda PavelLiběchov#332#CZEMMuži B38.muži88.01:55:21+00:33:02Detail
101. Mrázik MartinPlavecký klub Mělník#369#CZEMMuži A40.muži89.01:55:24+00:33:05Detail
102. Veselý JiříLuigi Cocotti#341#CZEMMuži A41.muži90.01:55:37+00:33:18Detail
103. Jakoubek AlešKlub na hřišti Velký Borek#108#CZEMMuži B39.muži91.01:55:38+00:33:19Detail
104. Beneš MarekSlackers#11#CZEMMuži A42.muži92.01:55:40+00:33:21Detail
105. Šusta DavidCítov#88#CZEMMuži A43.muži93.01:55:48+00:33:29Detail
106. Melichar Daniel#387#CZEMMuži B40.muži94.01:55:57+00:33:38Detail
107. Kocík VojtěchKamenolomy Prahy#133#CZEMMuži A44.muži95.01:56:22+00:34:03Detail
108. Funda Radek25A#71#CZEMMuži B41.muži96.01:56:23+00:34:04Detail
109. Staňkovič OndřejMladá Boleslav#278#CZEMMuži A45.muži97.01:57:07+00:34:48Detail
110. Šnajperk Viktorshimpi_cz#303#CZEMMuži B42.muži98.01:57:12+00:34:53Detail
111. Bulíř RadoslavČeský Brod#21#CZEMMuži B43.muži99.01:57:23+00:35:04Detail
112. Šulcová JitkaMaraton klub Kladno#312#CZEFŽeny B4.ženy13.01:57:49+00:35:30Detail
113. Bušil MichalLedčice#23#CZEMMuži B44.muži100.01:57:54+00:35:35Detail
114. Trochta PavelKlub na hřišti Velký Borek#322#CZEMMuži B45.muži101.01:58:11+00:35:52Detail
115. Barnetová KamilaBáječné ženy v běhu#8#CZEFŽeny B5.ženy14.01:58:20+00:36:01Detail
116. Pröller MiroslavČeská Lípa#244#CZEMMuži B46.muži102.01:58:30+00:36:11Detail
117. Urbanec MichalJZD Mníšek#327#CZEMMuži A46.muži103.01:58:34+00:36:15Detail
118. Václavíková HanaKonverzační výběh na Klíč#330#CZEFŽeny C4.ženy15.01:58:41+00:36:22Detail
119. Rygál LiborSK MAXTRI LIBEREC#258#CZEMMuži C9.muži104.01:58:41+00:36:22Detail
120. Čakrtová MichaelaČeská asociace létajícího disku#27#CZEFŽeny A6.ženy16.01:59:13+00:36:54Detail
121. Gazdík JanSK box Mělník#73#CZEMJunioři2.muži105.01:59:16+00:36:57Detail
122. Maláčová MonikaMilovičtí běžci#176#CZEFŽeny B6.ženy17.01:59:28+00:37:09Detail
123. Žebra FrantišekPraha#362#CZEMMuži A47.muži106.01:59:33+00:37:14Detail
124. Vyšín Stanislav#379#CZEMMuži C10.muži107.01:59:44+00:37:25Detail
125. Vítová KamilaŠneci v běhu#343#CZEFŽeny B7.ženy18.01:59:58+00:37:39Detail
126. Vohanka JiříMB Sauny#376#CZEMMuži A48.muži108.01:59:58+00:37:39Detail
127. Strnadová VeronikaČeská Kamenice#286#CZEFŽeny A7.ženy19.02:00:03+00:37:44Detail
128. Klein PetrČeský Brod#126#CZEMMuži A49.muži109.02:00:05+00:37:46Detail
129. Šulc František#310#CZEMMuži A50.muži110.02:00:19+00:38:00Detail
130. Albrecht JanHO Boryš#1#CZEMMuži A51.muži111.02:00:20+00:38:01Detail
131. Šifalda MichalBrozany nad Ohří#297#CZEMMuži B47.muži112.02:00:20+00:38:01Detail
132. Povalová Eva----#240#CZEFŽeny A8.ženy20.02:00:32+00:38:13Detail
133. Riečičiár VáclavŠtětí#366#CZEMMuži C11.muži113.02:00:36+00:38:17Detail
134. Vabroušek PavelCítováci#238#CZEMMuži B48.muži114.02:01:04+00:38:45Detail
135. Gebert MartinNová Ves#74#CZEMMuži B49.muži115.02:01:21+00:39:02Detail
136. Antoš JanPraha#2#CZEMMuži B50.muži116.02:01:33+00:39:14Detail
137. Burianová JanaK.O. Poděbrady#22#CZEFŽeny B8.ženy21.02:01:38+00:39:19Detail
138. Filinger ZbyněkSK MAXTRI LIBEREC#56#CZEMMuži C12.muži117.02:01:38+00:39:19Detail
139. Kopřiva PetrSK Box Mělník#138#CZEMMuži A52.muži118.02:01:39+00:39:20Detail
140. Frey EduardKČT Kralupy nad Vltavou#67#CZEMMuži D3.muži119.02:01:39+00:39:20Detail
141. Hruška TomášPraha#97#CZEMMuži B51.muži120.02:01:52+00:39:33Detail
142. Palan MatyášSpartak Žebrák#220#CZEMMuži A53.muži121.02:02:02+00:39:43Detail
143. Bláha MartinLK Mělník#17#CZEMMuži B52.muži122.02:02:05+00:39:46Detail
144. Palírová TerezaNeratovice#222#CZEFŽeny A9.ženy22.02:02:21+00:40:02Detail
145. Voltr Vlastimil#347#CZEMMuži A54.muži123.02:02:39+00:40:20Detail
146. Pochtiol JanOstrava#234#CZEMMuži A55.muži124.02:02:59+00:40:40Detail
147. Šťastná RadkaSK Zákupy#271#CZEFŽeny B9.ženy23.02:03:01+00:40:42Detail
148. Vlčková IvanaSRTG Čelákovice#345#CZEFŽeny A10.ženy24.02:03:04+00:40:45Detail
149. Zapletal PetrPraha#354#CZEMMuži B53.muži125.02:03:07+00:40:48Detail
150. Vaňková AnnaRungo pro ženy#335#CZEFŽeny B10.ženy25.02:03:25+00:41:06Detail
151. Thorovsky StanislavMasters#316#CZEMMuži B54.muži126.02:03:28+00:41:09Detail
152. Ševčík Adam1.LF#296#CZEMMuži A56.muži127.02:03:42+00:41:23Detail
153. Šimon JakubLoko Beroun#300#CZEMMuži A57.muži128.02:03:55+00:41:36Detail
154. Růžičková KarolínaTerry Fox#257#CZEFŽeny A11.ženy26.02:04:22+00:42:03Detail
155. Karbulková AliceŠAKAL Kbely#123#CZEFŽeny C5.ženy27.02:04:49+00:42:30Detail
156. Tomek MartinIronTime#320#CZEMMuži B55.muži129.02:05:20+00:43:01Detail
157. Hušek RadekSportisimo hvězdy#101#CZEMMuži B56.muži130.02:05:23+00:43:04Detail
158. Kupka MilošM+M Kupkovi#165#CZEMMuži B57.muži131.02:05:25+00:43:06Detail
159. Kolář DaliborMB Sauny#375#CZEMMuži B58.muži132.02:05:47+00:43:28Detail
160. Šíma ZdeněkPraha#299#CZEMMuži C13.muži133.02:05:52+00:43:33Detail
161. Kurc AntonínSDH Kly#167#CZEMMuži B59.muži134.02:06:14+00:43:55Detail
162. Jon JanTuchlovice#117#CZEMMuži B60.muži135.02:06:39+00:44:20Detail
163. Říha PetrSEXY GURU#262#CZEMMuži B61.muži136.02:06:49+00:44:30Detail
164. Krofta JanSC LETNÁ#151#CZEMMuži B62.muži137.02:06:49+00:44:30Detail
165. Němec OndřejMuay thai sokol Mělník#202#CZEMMuži A58.muži138.02:06:51+00:44:32Detail
166. Nesládek PavelSK Slavia Velký Borek#205#CZEMMuži A59.muži139.02:06:56+00:44:37Detail
167. Baránek JanNeratovice#7#CZEMMuži B63.muži140.02:07:00+00:44:41Detail
168. Nádhera PetrHradec Králové#196#CZEMMuži C14.muži141.02:07:07+00:44:48Detail
169. Suske JanKněžmost#288#CZEMMuži A60.muži142.02:07:46+00:45:27Detail
170. Gramel PeterSRTG Čelakovice#76#CZEMMuži A61.muži143.02:08:07+00:45:48Detail
171. Oplt RudolfPraha#219#CZEMMuži A62.muži144.02:08:18+00:45:59Detail
172. Tichovská HanaSK PRAGA#317#CZEFŽeny B11.ženy28.02:08:36+00:46:17Detail
173. Šelicha Josef#385#CZEMMuži A63.muži145.02:08:41+00:46:22Detail
174. Bittnerová ZuzanaTJ Liga 100 Praha#16#CZEFŽeny B12.ženy29.02:08:50+00:46:31Detail
175. Kanta Petr#372#CZEMMuži A64.muži146.02:08:51+00:46:32Detail
176. Pelán StanislavBěžci Slaný#228#CZEMMuži C15.muži147.02:08:52+00:46:33Detail
177. Smejkal MichalZub Času#274#CZEMMuži B64.muži148.02:08:56+00:46:37Detail
178. Lukes DavidZub Času#173#CZEMMuži B65.muži149.02:09:10+00:46:51Detail
179. Griffith JeffČeský marotonský Klub#79#CZEMMuži D4.muži150.02:09:31+00:47:12Detail
180. Kužel Janóóó ještě#168#CZEMMuži A65.muži151.02:09:53+00:47:34Detail
181. Eliášková KláraČernošice#49#CZEFŽeny B13.ženy30.02:09:57+00:47:38Detail
182. Strnad Petr#284#CZEMJunioři3.muži152.02:09:57+00:47:38Detail
183. Zámečník OndřejŠumík team#353#CZEMMuži A66.muži153.02:09:58+00:47:39Detail
184. Kos MatějPitbull gym Kralupy nad Vltavou#142#CZEMMuži A67.muži154.02:10:02+00:47:43Detail
185. Knýřová JitkaSK MAXTRI LIBEREC#131#CZEFŽeny D1.ženy31.02:10:38+00:48:19Detail
186. Demčák DávidPraha#37#SVKMMuži A68.muži155.02:10:39+00:48:20Detail
187. Kozlík OtakarRadioklub OK1OMY Hostovice#146#CZEMMuži C16.muži156.02:11:03+00:48:44Detail
188. Rys JakubAmerický burgr#259#CZEMJunioři4.muži157.02:11:06+00:48:47Detail
189. Moravcová PetraMělník#192#CZEFŽeny B14.ženy32.02:11:25+00:49:06Detail
190. Hájek OndřejKlub na hřišti Velký Borek#82#CZEMMuži A69.muži158.02:11:37+00:49:18Detail
191. Laryšová RadkaSK Livecross#170#CZEFŽeny B15.ženy33.02:11:48+00:49:29Detail
192. Dobešová JanaSK Livecross#38#CZEFŽeny C6.ženy34.02:11:48+00:49:29Detail
193. Poláček KamilFolksofie, Brno#235#CZEMMuži A70.muži159.02:12:00+00:49:41Detail
194. Poláček LukášPraha#236#CZEMMuži A71.muži160.02:12:00+00:49:41Detail
195. Flídrová Kateřina#62#CZEFŽeny A12.ženy35.02:12:16+00:49:57Detail
196. Sommerschuh AlbínCC VARNSDORF#275#CZEMMuži C17.muži161.02:12:20+00:50:01Detail
197. Hlava PavelLibiš#90#CZEMMuži B66.muži162.02:12:25+00:50:06Detail
198. Eliášek PetrSolopisky#48#CZEMMuži B67.muži163.02:12:25+00:50:06Detail
199. Rak MatyášRebel Runners#250#CZEMMuži A72.muži164.02:12:56+00:50:37Detail
200. Navrátil JiříBříství#200#CZEMMuži A73.muži165.02:13:10+00:50:51Detail
201. Kopecká MagdaVeletín#137#CZEFŽeny A13.ženy36.02:13:11+00:50:52Detail
202. Řápek VáclavAVC Praha#260#CZEMMuži E1.muži166.02:13:19+00:51:00Detail
203. Hanousková VeronikaSVVAT#86#CZEFŽeny A14.ženy37.02:13:37+00:51:18Detail
204. Váňová AndreaKralupy nad Vltavou#336#CZEFŽeny B16.ženy38.02:13:37+00:51:18Detail
205. Tomečková AlenaPraha#319#CZEFŽeny B17.ženy39.02:13:52+00:51:33Detail
206. Stránský MichalKometa Bethlehem#283#CZEMMuži A74.muži167.02:14:09+00:51:50Detail
207. Rajek LukasTuchlovice#248#CZEMMuži B68.muži168.02:14:34+00:52:15Detail
208. Kopecka JaroslavaVeletín#136#CZEFŽeny C7.ženy40.02:15:06+00:52:47Detail
209. Duda MiroslavSKOB Roudnice nad Labem#46#CZEMMuži A75.muži169.02:15:21+00:53:02Detail
210. Filip MartinMělník#58#CZEMMuži B69.muži170.02:15:22+00:53:03Detail
211. Filip MartinMělník#59#CZEMJunioři5.muži171.02:15:28+00:53:09Detail
212. Kubeš Václav#158#CZEMMuži A76.muži172.02:15:28+00:53:09Detail
213. Gabko PetrMost#72#CZEMMuži B70.muži173.02:15:31+00:53:12Detail
214. Lešner JakubÚstí nad Labem#171#CZEMMuži A77.muži174.02:15:31+00:53:12Detail
215. Šuma PetrPolepy#313#CZEMMuži B71.muži175.02:15:45+00:53:26Detail
216. Malý OndřejSiko koupelny#178#CZEMMuži A78.muži176.02:16:11+00:53:52Detail
217. Blažková EvaRungo pro ženy#18#CZEFŽeny B18.ženy41.02:16:13+00:53:54Detail
218. Slavík MiroslavLuigi Cocotti#273#CZEMMuži A79.muži177.02:16:19+00:54:00Detail
219. Zikmund JiříRun the World#251#CZEMMuži B72.muži178.02:16:31+00:54:12Detail
220. Filip MarekH.O.U.M.#57#CZEMMuži B73.muži179.02:16:52+00:54:33Detail
221. Novák Jan#211#CZEMMuži B74.muži180.02:17:01+00:54:42Detail
222. Sova JanMP Praha#276#CZEMMuži C18.muži181.02:17:18+00:54:59Detail
223. Brodský MichalPlzeň#20#CZEMMuži A80.muži182.02:17:36+00:55:17Detail
224. Podzemský JanCK Záluží-tým Mirka Zbuzka#92#CZEMMuži A81.muži183.02:18:12+00:55:53Detail
225. Kinkal JindřichObříství#125#CZEMMuži B75.muži184.02:18:15+00:55:56Detail
226. Strachoň KamilProstějov#279#CZEMMuži A82.muži185.02:18:17+00:55:58Detail
227. Váňa ZdeněkKralupy nad Vltavou#333#CZEMMuži B76.muži186.02:18:21+00:56:02Detail
228. Fidler JanVšetaty#55#CZEMMuži B77.muži187.02:18:45+00:56:26Detail
229. Dvořák AlešMexická vlna#47#CZEMMuži A83.muži188.02:19:05+00:56:46Detail
230. Sedláčková MartinaMilovičtí běžci#264#CZEFŽeny B19.ženy42.02:19:20+00:57:01Detail
231. Ježek JakubLitoměřice#112#CZEMMuži B78.muži189.02:19:30+00:57:11Detail
232. Vacek Petr#329#CZEMMuži A84.muži190.02:19:45+00:57:26Detail
233. Faltysová SimonaMilovice#52#CZEFŽeny B20.ženy43.02:19:54+00:57:35Detail
234. Sixtová Ivana#269#CZEFŽeny A15.ženy44.02:19:58+00:57:39Detail
235. Žižka JanHořín#363#CZEMMuži B79.muži191.02:20:43+00:58:24Detail
236. Folková SoňaRoudnice nad Labem#63#CZEFŽeny B21.ženy45.02:21:15+00:58:56Detail
237. Ježek VojtěchRoztoky#114#CZEMMuži C19.muži192.02:21:20+00:59:01Detail
238. Beránková JitkaBěžci Slaný#13#CZEFŽeny B22.ženy46.02:21:31+00:59:12Detail
239. Šenberk JiříMělník#294#CZEMMuži B80.muži193.02:21:46+00:59:27Detail
240. Kůna JanBK Mělník#163#CZEMMuži D5.muži194.02:21:50+00:59:31Detail
241. Beránková HanaHavlíčkův Brod#12#CZEFŽeny B23.ženy47.02:22:24+01:00:05Detail
242. Stránský JiříCvikov#282#CZEMMuži C20.muži195.02:22:30+01:00:11Detail
243. Tumova MonikaPlzeň#325#CZEFŽeny B24.ženy48.02:22:34+01:00:15Detail
244. Náměstek JanBehejsepsem.cz#198#CZEMMuži B81.muži196.02:24:02+01:01:43Detail
245. Schicketanz MarekBK 696 Ralsko#267#CZEMMuži A85.muži197.02:24:58+01:02:39Detail
246. Vavřinová ZuzanaHO Boryš#337#CZEFŽeny A16.ženy49.02:25:19+01:03:00Detail
247. Petříkov DanielSpartan Race Team Vrátno#229#CZEMMuži B82.muži198.02:25:20+01:03:01Detail
248. Hřídelová TerezieSvětlo pro svět#98#CZEFŽeny A17.ženy50.02:25:23+01:03:04Detail
249. Zahálka TomášSvětlo pro svět#352#CZEMMuži B83.02:25:23+01:03:04Detail
250. Šiklová EditaMalý Ujezd#298#CZEFŽeny B25.ženy51.02:25:57+01:03:38Detail
251. Jiráňová TamaraRun The World#115#CZEFŽeny B26.ženy52.02:26:10+01:03:51Detail
252. Kanta Milan#371#CZEMMuži C21.muži199.02:27:00+01:04:41Detail
253. Drahošová MichalaSRTG Čelákovice#43#CZEFŽeny A18.ženy53.02:27:02+01:04:43Detail
254. Tesaříková JindřiškaOleška#315#CZEFŽeny C8.ženy54.02:27:07+01:04:48Detail
255. Valda KamilJanova Ves#331#CZEMMuži A86.muži200.02:27:11+01:04:52Detail
256. Myslíková Karolína#195#CZEFŽeny B27.ženy55.02:27:15+01:04:56Detail
257. Zappova SylvaMelnik#355#CZEFŽeny B28.ženy56.02:27:34+01:05:15Detail
258. Novák VojtěchLibiš#213#CZEMJunioři6.muži201.02:27:41+01:05:22Detail
259. Svítilová PavlaBáječné ženy v běhu#290#CZEFŽeny B29.ženy57.02:27:42+01:05:23Detail
260. Náměstková EliškaBehejsepsem.cz#199#CZEFŽeny A19.ženy58.02:27:50+01:05:31Detail
261. Křižanová KristýnaPraha#154#CZEFŽeny A20.ženy59.02:27:58+01:05:39Detail
262. Urbánek MichalBěžci Slaný#328#CZEMMuži A87.muži202.02:28:17+01:05:58Detail
263. Nitsche KarelKněžmost#207#CZEMMuži A88.muži203.02:28:19+01:06:00Detail
264. Hofmanová Markéta#93#CZEFŽeny A21.ženy60.02:28:31+01:06:12Detail
265. Pařízek OtoPraha 18 Letňany#223#CZEMMuži B84.muži204.02:28:59+01:06:40Detail
266. Danko MarianPraha#33#CZEMMuži A89.muži205.02:28:59+01:06:40Detail
267. Hyža MiroslavKřupavý krab#103#CZEMMuži B85.muži206.02:29:11+01:06:52Detail
268. Procházková DanaBříza#243#CZEFŽeny B30.ženy61.02:29:43+01:07:24Detail
269. Marounková JaroslavaiThinkBeer#179#CZEFŽeny D2.ženy62.02:31:59+01:09:40Detail
270. Janda JiříMilovičtí běžči#109#CZEMMuži B86.muži207.02:32:35+01:10:16Detail
271. Štruplová Eva#384#CZEFŽeny B31.ženy63.02:33:22+01:11:03Detail
272. Pěknicová JanaMexická vlna#227#CZEFŽeny A22.ženy64.02:35:28+01:13:09Detail
273. Červenková PavlínaŠtětí#31#CZEFŽeny C9.ženy65.02:35:47+01:13:28Detail
274. Blecha VladislavLiga 100 Praha#19#CZEMMuži C22.muži208.02:35:54+01:13:35Detail
275. Prokůpek Luděk#386#CZEMMuži D6.muži209.02:36:35+01:14:16Detail
276. Terkoš Jakub#383#CZEMMuži A90.muži210.02:36:47+01:14:28Detail
277. Žižková TerezaHořín#364#CZEFŽeny A23.ženy66.02:37:56+01:15:37Detail
278. Kaplan OndřejŠumperk#121#CZEMMuži A91.muži211.02:39:25+01:17:06Detail
279. Běhounek RostislavTragéd Team Dřínov#10#CZEMMuži C23.muži212.02:40:25+01:18:06Detail
280. Nesládek MartinSK Slavia Velký Borek#204#CZEMMuži B87.muži213.02:41:02+01:18:43Detail
281. Podmelova VilmaAC Moravska Slavia#232#CZEFŽeny D3.ženy67.02:42:19+01:20:00Detail
282. Hrbková MariePraha#95#CZEFJuniorky2.ženy68.02:43:31+01:21:12Detail
283. Vejvodová MonikaPraha#339#CZEFJuniorky3.ženy69.02:43:31+01:21:12Detail
284. Stránská PetraRungo pro ženy#281#CZEFŽeny C10.ženy70.02:43:51+01:21:32Detail
285. Chlebovský EduardMělník#104#CZEMMuži B88.muži214.02:44:52+01:22:33Detail
286. Večlová AlexandraBáječné ženy v běhu#338#CZEFŽeny D4.ženy71.02:45:28+01:23:09Detail
287. Procházka KamilKLM C4#242#CZEMMuži C24.muži215.02:46:33+01:24:14Detail
288. Cejpkova PetraMilovičtí běžči#25#CZEFŽeny B32.ženy72.02:49:38+01:27:19Detail
289. Kořínková NikolaHořín#140#CZEFJuniorky4.ženy73.02:49:44+01:27:25Detail
290. Forejt LubomírPRAHA#64#CZEMMuži B89.muži216.02:49:59+01:27:40Detail
291. Kaňka KarelSokol Mělník#120#CZEMMuži B90.muži217.02:49:59+01:27:40Detail
292. Lukášek JiříBěhej Poděbrady#172#CZEMMuži A92.muži218.02:51:18+01:28:59Detail
293. Králová JanaBohušovice nad Ohří#147#CZEFŽeny B33.ženy74.02:58:25+01:36:06Detail
294. Horská VlastaSpartan Race Team Vrátno#94#CZEFŽeny B34.ženy75.03:08:45+01:46:26Detail
295. Nádherová HanaHradec Králové#197#CZEFŽeny C11.ženy76.03:20:04+01:57:45Detail
296. Pejpal JirkaTJ Liga 100 praha#225#CZEMMuži E2.03:28:19+02:06:00Detail
Babický JanMělník#4#CZEMMuži Amuži00:00:00Detail
Frydl Saito TomokoPraha#69#CZEFŽeny Bženy00:00:00Detail
Kupková MartaM+M Kupkovi#166#CZEFŽeny Bženy00:00:00Detail
Popelka Lukáš#239#CZEMMuži Amuži00:00:00Detail
Šmejkal MilanVelký Borek#301#CZEMMuži Cmuži00:00:00Detail
Veselá DenisaRoudnice nad Labem#340#CZEFŽeny Aženy00:00:00Detail
Vízner LuděkSpartan Race Team Vrátno#344#CZEMMuži Bmuži00:00:00Detail
Wiesner RichardSK Livecross#351#CZEMMuži Amuži00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz