Oficiální Výsledková listina Pocta Pacovské vrchovině
11. 6. 2017

muži

#Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1.CamrdaPavelElkov Author#34#A1.01:37:21.00Detail
2.DrdekDominikTJ Favorit Brno#28#A2.01:37:27.00+00:00:06.00Detail
3.BakusTomášČEZ CT Tábor#58#A3.01:37:29.00+00:00:08.00Detail
4.PísařJanErste Premiere Petr Čech MTB T#52#A4.01:37:31.00+00:00:10.00Detail
5.BenešMartinCyklo Team WEBER#328#B1.01:37:33.00+00:00:12.00Detail
6.JiřičkaMiroslavCyklo Jiřička#407#C1.01:37:45.00+00:00:24.00Detail
7.NovotnýOldřichCyklo Team WEBER#225#A5.01:38:58.00+00:01:37.00Detail
8.HolanPetrCT Weber#50#A6.01:39:00.00+00:01:39.00Detail
9.KřížMartinVelo club Tábor#426#C2.01:39:01.00+00:01:40.00Detail
10.HorkýDavidGalaxy Cyklo Švec Stevens#412#C3.01:39:01.00+00:01:40.00Detail
11.JelínekPavelKC Slavia Praha#320#B2.01:39:02.00+00:01:41.00Detail
12.PlechataRadekVelo club Tábor#406#C4.01:39:07.00+00:01:46.00Detail
13.HolubVáclavVelosport Valenta Scott#40#B3.01:39:10.00+00:01:49.00Detail
14.MitasLukᚎirovnice#219#A7.01:39:14.00+00:01:53.00Detail
15.MatějčekMartinCycling Academy Tabor#27#A8.01:39:19.00+00:01:58.00Detail
16.MedekTomášCyklo Team WEBER#220#A9.01:40:53.00+00:03:32.00Detail
17.ŘežábMartinPuskinak.cz#69#A10.01:40:53.00+00:03:32.00Detail
18.MíkaOldřichGalaxy Cyklo Švec Stevens#420#C5.01:40:54.00+00:03:33.00Detail
19.JochmannMichalDiablo sport Český Krumlov#307#B4.01:40:55.00+00:03:34.00Detail
20.PechoušMiroslavSB Cyklo Olympia#501#D1.01:40:56.00+00:03:35.00Detail
21.ZrnečkoMichalDiablo sport Český Krumlov#522#D2.01:40:58.00+00:03:37.00Detail
22.ZavadilLiborVelo Dvořák#73#C6.01:41:00.00+00:03:39.00Detail
23.StaněkPavelApex Bike Tábor#70#B5.01:41:01.00+00:03:40.00Detail
24.ZikmundPetrCyklo Team WEBER#333#B6.01:41:01.00+00:03:40.00Detail
25.NovákJanČEZ CT Tábor#18#A11.01:41:02.00+00:03:41.00Detail
26.JuráňKarelDiablo sport Český Krumlov#400#C7.01:41:07.00+00:03:46.00Detail
27.KoblicRadekČEZ CT Tábor#64#A12.01:41:13.00+00:03:52.00Detail
28.ViktoraJanSB Cyklo Olympia#325#B7.01:41:19.00+00:03:58.00Detail
29.KutišMartinSymbio+BMC#9#A13.01:47:00.00+00:09:39.00Detail
30.JanLubošČeské Budějovice#44#D3.01:47:04.00+00:09:43.00Detail
31.JenšíkJanKřižák Team#3#A14.01:47:05.00+00:09:44.00Detail
32.WeberTomášHangover Team#61#C8.01:47:05.00+00:09:44.00Detail
33.PlonerRobertBike team Vodňany#430#C9.01:47:05.00+00:09:44.00Detail
34.KloubMartinTrauma CB#514#D4.01:47:06.00+00:09:45.00Detail
35.VlášekJosefDiablo sport Český Krumlov#205#A15.01:47:06.00+00:09:45.00Detail
36.ValentaMichalCyklo Jiřička#327#B8.01:47:06.00+00:09:45.00Detail
37.TučekJanCK RBB Invest#46#A16.01:47:07.00+00:09:46.00Detail
38.BaťkaMichaelDiablo sport Český Krumlov#411#C10.01:47:07.00+00:09:46.00Detail
39.EremkaPetrCycling Team Basso#329#B9.01:47:07.00+00:09:46.00Detail
40.SchwarzKarelCyklo Kohout#510#D5.01:47:08.00+00:09:47.00Detail
41.ŠípDavid#71#B10.01:47:08.00+00:09:47.00Detail
42.KudlákTomášGalaxy Cyklo Švec Stevens#213#A17.01:47:10.00+00:09:49.00Detail
43.FeferleFrantišekSB Cyklo Olympia#508#D6.01:49:45.00+00:12:24.00Detail
44.ŠvadlenaPetrVelo club Tábor#405#C11.01:49:54.00+00:12:33.00Detail
45.JehněVáclavKola BSP Planá nad Luž.#417#C12.01:51:07.00+00:13:46.00Detail
46.HeřmánekJanJH Cycling#53#A18.01:51:09.00+00:13:48.00Detail
47.SabolJanCK Kolokrám - Svijany#20#A19.01:51:11.00+00:13:50.00Detail
48.PrchalPavelKutná Hora#36#D7.01:51:11.00+00:13:50.00Detail
49.StrnadAlešSki Team Monínec#67#C13.01:51:12.00+00:13:51.00Detail
50.StrnadRadekSki Team Monínec#68#C14.01:51:12.00+00:13:51.00Detail
51.BenhákLadislavCyklo Kohout#605#E1.01:51:13.00+00:13:52.00Detail
52.GrymMartinGS cyklo team Jistebnice#428#C15.01:51:15.00+00:13:54.00Detail
53.ZobalPetrAC Křešice#404#C16.01:51:15.00+00:13:54.00Detail
54.PivecVratislavBS Jonia Jindřichův Hradec#42#C17.01:51:17.00+00:13:56.00Detail
55.ŠimůnekRomanpujcitelektrokolo.cz#4#B11.01:51:26.00+00:14:05.00Detail
56.KrátkýVladanCyklo Jiřička#408#C18.01:52:19.00+00:14:58.00Detail
57.DvořákJosefKola BSP Planá nad Luž.#507#D8.01:55:01.00+00:17:40.00Detail
58.SušerRadekBechyně - Top Orchestra Bechyn#6#C19.01:59:00.00+00:21:39.00Detail
59.VopatJanDiablo sport Český Krumlov#319#B12.01:59:12.00+00:21:51.00Detail
60.KrejčíVáclavCyklo Kohout#610#E2.02:02:37.00+00:25:16.00Detail
61.PeltanZdeněkCyklo Jiřička#500#D9.02:02:39.00+00:25:18.00Detail
62.KoukalPavelKladno#41#C20.02:02:45.00+00:25:24.00Detail
63.BuřičKarelCyklo Kohout#520#D10.02:02:58.00+00:25:37.00Detail
64.NovákVladimírGS cyklo team Jistebnice#429#C21.02:07:51.00+00:30:30.00Detail
65.VopatJanDiablo sport Český Krumlov#600#E3.02:09:18.00+00:31:57.00Detail
66.DvořákSvatoplukPelhřimov#60#C22.02:09:38.00+00:32:17.00Detail
67.HoloubekPetrBystřice u Ben.#39#C23.02:09:51.00+00:32:30.00Detail
68.ZlámalíkJaromírCyklo Jiřička#608#E4.02:14:18.00+00:36:57.00Detail
69.LenemayerPatrick#7#C24.02:16:50.00+00:39:29.00Detail
70.ŠtudlarJaroslavPrachatice#54#C25.02:22:18.00+00:44:57.00Detail
DNFŠmejkalPatrik JakubVelo club Tábor#200#ADetail
DNSPrůchaBedřichCykloservex-Medila#315#CDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace