Oficiální Výsledková listina Zimní běh na Blaník
13. 1. 2018

půlmaraton

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 4#4Oficiální časZtrátaČipový časmezičas 10. km
1. Eremka LiborTJ Jiskra Humpolec#2#MA1.01:28:2900:44:20.13DetailDiplom
2. Exner JakubPteam#163#MA2.01:29:06+00:00:37.5700:44:23.39DetailDiplom
3. Pazdera LukášBěžecký klub České spořitelny#265#MA3.01:30:32+00:02:03.5700:44:27.32DetailDiplom
4. Bonk RomanTriklub Příbram#42#MA4.01:32:30+00:04:01.5701:32:29.4100:45:18.50DetailDiplom
5. Vondrášek DavidJdu běhat#95#MA5.01:34:35+00:06:06.5700:47:44.89DetailDiplom
6. Peřinka FilipTTT#270#MA6.01:35:02+00:06:33.5700:48:10.67DetailDiplom
7. Dubec JanTriexpert#77#MA7.01:37:36+00:09:07.5701:37:32.4200:48:44.62DetailDiplom
8. Helus MilanChrást#114#MB1.01:37:42+00:09:13.5701:37:38.7500:47:59.44DetailDiplom
9. Jánošík RudolfVlašim#8#MB2.01:38:33+00:10:04.5700:48:44.95DetailDiplom
10. Malý JiříPraha#402#MB3.01:39:24+00:10:55.5701:39:19.1300:50:21.17DetailDiplom
11. Churaňová RadkaTJ Lokomotiva Trutnov#1#ZB1.01:39:30+00:11:01.5701:39:28.1700:49:18.23DetailDiplom
12. Král VítězslavRysy Praha#185#MB4.01:39:48+00:11:19.5701:39:37.4200:50:14.01DetailDiplom
13. Pelikán KarelBenešovský běžecký klub#423#MA8.01:40:12+00:11:43.5701:40:07.8900:48:48.94DetailDiplom
14. Langr MilanČBK#211#MA9.01:40:36+00:12:07.5701:40:31.7500:49:14.99DetailDiplom
15. Teplý OndřejHisport Team#21#MB5.01:40:48+00:12:19.5701:40:47.2300:50:51.71DetailDiplom
16. Sedlak RobertKilpi Racing Team#316#MA10.01:41:00+00:12:31.5701:40:57.2100:49:41.30DetailDiplom
17. Werner LukášZelená liška#277#MA11.01:41:07+00:12:38.5701:40:46.9500:51:50.41DetailDiplom
18. Seidl MiroslavVŠTJ Ekonom Praha#318#MB6.01:41:55+00:13:26.5700:50:58.48DetailDiplom
19. Bena Petr#428#MB7.01:42:02+00:13:33.5701:41:58.2700:50:47.15DetailDiplom
20. Kotrba ŠtěpánJasmín Kutná Hora#178#MB8.01:42:09+00:13:40.5700:51:28.87DetailDiplom
21. Jirásek TomášRunning Stones Praha#145#MA12.01:43:06+00:14:37.5701:42:59.7300:51:10.29DetailDiplom
22. Roštík PatrikPivo a Myslivec#303#MA13.01:43:10+00:14:41.5701:43:03.1000:51:46.83DetailDiplom
23. Šimek DavidPivo a myslivec#340#MA14.01:43:43+00:15:14.5701:43:19.8000:52:40.77DetailDiplom
24. Kapko DavidVlašim#149#MB9.01:44:03+00:15:34.5701:43:59.0300:52:19.22DetailDiplom
25. Šinágl Filip#342#MA15.01:44:12+00:15:43.5700:50:51.94DetailDiplom
26. Bufka Zdeněk#450#MD1.01:44:56+00:16:27.5701:44:53.8700:52:03.46DetailDiplom
27. Dubják PetrJiskra Zruč nad Sázavou#11#MB10.01:45:12+00:16:43.5701:45:09.3500:51:12.38DetailDiplom
28. Procházka JiříTTK Slávia VŠ Plzeň#410#MC1.01:45:40+00:17:11.5701:45:37.5000:52:06.77DetailDiplom
29. Třasák JanAdidas Runners Prague#437#MA16.01:45:59+00:17:30.5701:45:54.6000:52:31.42DetailDiplom
30. Lejnar MartinZruč nad Sázavou#10#MB11.01:46:01+00:17:32.5701:45:53.1700:52:41.23DetailDiplom
31. Landštof DavidPij a běhej#210#MA17.01:46:12+00:17:43.5700:54:25.54DetailDiplom
32. Burda LadislavMěsto Touškov#52#MC2.01:46:19+00:17:50.5700:54:07.85DetailDiplom
33. Rambová MarcelaAtletický klub GoMango Hogner#4#ZB2.01:46:24+00:17:55.5701:46:21.2600:53:35.65DetailDiplom
34. Pavlíček MartinAC SPARTA PRAHA#263#MA18.01:46:31+00:18:02.5700:54:58.52DetailDiplom
35. Kozánek PetrEXTRA Brno#183#MA19.01:47:03+00:18:34.5701:47:00.5900:53:18.77DetailDiplom
36. Šibravová Lenkakerteam#424#ZB3.01:47:05+00:18:36.5701:46:59.0200:54:19.40DetailDiplom
37. Krejdl MichalLouny#13#MA20.01:47:06+00:18:37.5701:47:03.6500:52:26.21DetailDiplom
38. Kučera MilanSokol Vsetín#200#MA21.01:47:22+00:18:53.5701:46:57.1300:55:00.04DetailDiplom
39. Kacířová SvatoslavaLoko Trutnov#153#ZB4.01:47:28+00:18:59.5701:47:24.0900:53:23.57DetailDiplom
40. Kulhánek Marek#202#MA22.01:47:30+00:19:01.5701:47:22.4400:52:49.73DetailDiplom
41. Dostál ZdeněkVelosport Valenta Scott team Pelhřimov#75#MB12.01:47:47+00:19:18.5701:47:33.5400:53:06.71DetailDiplom
42. Fialka MartinVlašim#90#MA23.01:47:59+00:19:30.5701:47:53.8700:54:57.81DetailDiplom
43. Vaněk PavelPraha#370#MC3.01:48:05+00:19:36.5701:48:03.0800:52:49.27DetailDiplom
44. Blokša MartinCoca-Cola HBC#40#MA24.01:48:06+00:19:37.5700:54:36.71DetailDiplom
45. Šoman Jiří-#349#MA25.01:48:07+00:19:38.5701:47:34.6700:54:57.92DetailDiplom
46. Dubec ŠtěpánGunners#76#MA26.01:48:20+00:19:51.5700:54:13.35DetailDiplom
47. Franc PetrTriatlon Mlada Boleslav#97#MB13.01:48:37+00:20:08.5701:48:13.0800:54:48.03DetailDiplom
48. Sůsa JakubKokoteam.cz#334#MA27.01:48:38+00:20:09.5701:48:35.1400:53:11.73DetailDiplom
49. Bálek Bronislav#35#MA28.01:49:01+00:20:32.5701:48:49.2600:53:49.70DetailDiplom
50. Kahoun JanLouňovice pod Blaníkem#337#MA29.01:49:06+00:20:37.5700:54:37.87DetailDiplom
51. Toupal JakubZnosim, AFK Kácov#23#MA30.01:49:36+00:21:07.5700:53:38.22DetailDiplom
52. Prikner RostislavPraha#287#MA31.01:49:57+00:21:28.5700:54:24.08DetailDiplom
53. Hergesell JiříVračkovice#214#MB14.01:50:05+00:21:36.5701:50:02.7500:53:51.45DetailDiplom
54. Seidl JanSiko Koupelny#317#MA32.01:50:08+00:21:39.5701:49:39.6100:54:29.32DetailDiplom
55. Maršoun MartinVelenov#224#MB15.01:50:17+00:21:48.5700:55:02.62DetailDiplom
56. Bittner MiroslavTTT#38#MB16.01:50:21+00:21:52.5701:50:16.1100:55:53.18DetailDiplom
57. Král ZdeněkVelké Přílepy#186#MC4.01:50:24+00:21:55.5701:50:16.4000:55:56.27DetailDiplom
58. Koten TomášPelhřimov#165#MA33.01:50:32+00:22:03.5700:54:44.43DetailDiplom
59. Mikeš FilipCK Vinohradské šlapky#240#MB17.01:50:37+00:22:08.5701:50:32.8300:54:52.58DetailDiplom
60. Dřízal Jiří#453#MA34.01:50:41+00:22:12.5701:50:10.0200:54:49.77DetailDiplom
61. Procházka DavidPEKASS Running team#289#MA35.01:50:45+00:22:16.5701:50:39.5200:54:59.22DetailDiplom
62. Houdek KarelAFK Kácov#123#MA36.01:50:56+00:22:27.5701:50:24.8500:55:26.53DetailDiplom
63. Nový PavelTriatlon Mladá Boleslav#256#MB18.01:50:58+00:22:29.5700:54:50.68DetailDiplom
64. Scheu HaraldLMB#436#MB19.01:51:01+00:22:32.5701:50:55.7900:56:58.66DetailDiplom
65. Hajný MartinCyklotrenink.com#103#MA37.01:51:13+00:22:44.5701:50:42.4900:55:18.98DetailDiplom
66. Fialka OndřejAdidas Runners Prague#88#MA38.01:51:24+00:22:55.5701:51:12.5100:55:46.86DetailDiplom
67. Picek RomanSokol Vlašim#274#MA39.01:51:31+00:23:02.5700:56:44.68DetailDiplom
68. Háp ZdeněkRUNGO.CZ#111#MB20.01:51:31+00:23:02.5701:51:24.5500:56:19.43DetailDiplom
69. Prchal PavelGP Kolín#288#MC5.01:52:00+00:23:31.5701:51:56.1900:54:36.69DetailDiplom
70. Dinga MiroPraha#70#MB21.01:52:14+00:23:45.5701:52:09.5300:56:58.64DetailDiplom
71. Skála RadekCSC ČESKÝ BROD#319#MB22.01:52:17+00:23:48.5701:52:06.7200:55:35.90DetailDiplom
72. Ondruš PetrVelké Přílepy#258#MB23.01:52:25+00:23:56.5701:52:18.1300:55:32.73DetailDiplom
73. Pospíšil Petr#285#MA40.01:52:30+00:24:01.5701:52:10.0400:56:28.57DetailDiplom
74. Ondrůšek LiborMorové Šlehy#422#MC6.01:52:40+00:24:11.5701:52:35.7900:55:03.07DetailDiplom
75. Koudelka DrahomirMeixner Consulting#179#MB24.01:53:00+00:24:31.5700:56:53.53DetailDiplom
76. Burian MichalSK Sporting Příbram#3#MA41.01:53:07+00:24:38.5701:02:53.01DetailDiplom
77. Škoda MilanTJ Háje#345#MA42.01:53:29+00:25:00.5701:53:19.8800:56:47.56DetailDiplom
78. Svoboda VitPraha#420#MA43.01:53:34+00:25:05.5701:53:17.5700:57:08.74DetailDiplom
79. Vladyka JanAC Praha 1890#415#MD2.01:53:43+00:25:14.5701:53:28.8900:56:13.24DetailDiplom
80. Chromý Miloš#141#MA44.01:54:01+00:25:32.5701:53:39.7000:57:38.35DetailDiplom
81. Jeřábková AlenaTýnec nad Sázavou/Euthanasia#439#ZB5.01:54:15+00:25:46.5701:53:41.7100:56:35.97DetailDiplom
82. Skalinová KamilaSK Babice#5#ZB6.01:54:25+00:25:56.5701:54:21.8100:57:04.25DetailDiplom
83. Šíp OndřejASK Slavia Praha#343#MA45.01:54:28+00:25:59.5701:54:11.0500:57:54.52DetailDiplom
84. Rieger JanPraha 10#300#MB25.01:54:31+00:26:02.5701:54:02.7300:57:18.72DetailDiplom
85. Krchňák RomanVlašim#193#MC7.01:54:32+00:26:03.5700:57:21.94DetailDiplom
86. Gazda VítězslavDivišov#99#MB26.01:54:33+00:26:04.5701:54:26.8900:56:07.36DetailDiplom
87. Váňa AlešRudná#369#MA46.01:54:35+00:26:06.5701:54:10.5900:56:28.40DetailDiplom
88. Zeman PetrBenešov#393#MB27.01:54:37+00:26:08.5701:54:29.1900:57:51.56DetailDiplom
89. Karásek MilošKobeřice u Brna#154#MA47.01:54:42+00:26:13.5701:54:23.6900:56:49.33DetailDiplom
90. Holeček VáclavKyšica 101#459#MA48.01:54:42+00:26:13.5701:54:22.1500:58:21.50DetailDiplom
91. Putala JanToni Czech Runner#293#MA49.01:54:47+00:26:18.5701:54:09.9900:59:01.31DetailDiplom
92. Ginzel Petr#100#MB28.01:54:56+00:26:27.5701:54:39.8900:57:30.46DetailDiplom
93. Vrlová JanaAC Praha 1890#384#ZC1.01:55:02+00:26:33.5701:54:50.5000:56:14.38DetailDiplom
94. Karč JakubSK Babice#155#MB29.01:55:19+00:26:50.5701:55:06.5900:57:55.43DetailDiplom
95. Hrček Tomáš#124#MC8.01:55:34+00:27:05.5701:55:23.7500:57:38.80DetailDiplom
96. Matyas RomanMATY Training Centrum#232#MB30.01:55:37+00:27:08.5701:55:25.3100:57:48.72DetailDiplom
97. Fara Jan#463#MA50.01:55:38+00:27:09.5701:55:13.6800:58:23.35DetailDiplom
98. Fialka FrantišekBěžci Chomutov#87#MB31.01:55:52+00:27:23.5701:55:37.8600:56:35.37DetailDiplom
99. Koten JakubPelhřimov#301#MA51.01:55:53+00:27:24.5701:55:45.9700:58:28.08DetailDiplom
100. Crha MartinLysá nad Labem#58#MA52.01:55:54+00:27:25.5701:55:52.0700:56:27.66DetailDiplom
101. Třísková KatarínaPraha 6#356#ZC2.01:55:56+00:27:27.5700:57:55.79DetailDiplom
102. Kruse RodericPraha#225#MC9.01:56:06+00:27:37.5700:57:55.14DetailDiplom
103. Steinbauer JiříSK Rejta#327#MB32.01:56:31+00:28:02.5700:54:40.98DetailDiplom
104. Jalůvka JanNovis TK Praha#140#MC10.01:56:42+00:28:13.5701:56:36.8600:55:07.10DetailDiplom
105. Čejková Magdalena#63#ZA1.01:56:43+00:28:14.5701:56:26.9000:59:07.94DetailDiplom
106. Vymlátilová PetraRungo.cz#28#ZA2.01:56:45+00:28:16.5701:56:38.3700:57:50.35DetailDiplom
107. Urban Lukáš#176#MA53.01:56:46+00:28:17.5701:56:39.6500:58:02.95DetailDiplom
108. Vojtěchovský MartinChleaw Team#378#MB33.01:56:53+00:28:24.5701:56:42.3700:58:03.20DetailDiplom
109. Holubec TomášSK Kollárovka#120#MA54.01:56:57+00:28:28.5701:56:40.2700:59:45.33DetailDiplom
110. Kaprálek MartinBěžecký klub Chýně#230#MC11.01:57:20+00:28:51.5701:56:54.2800:58:37.06DetailDiplom
111. Juhas Marek#449#MA55.01:57:24+00:28:55.5701:56:56.4900:58:58.20DetailDiplom
112. Zoulová DominikaJesenice#333#ZA3.01:57:27+00:28:58.5701:57:18.9200:58:44.16DetailDiplom
113. Doskočil JiříPraha#73#MC12.01:57:28+00:28:59.5701:57:23.3800:58:15.87DetailDiplom
114. Tůma JiříObchodní akademie Vlašim#26#MC13.01:57:31+00:29:02.5700:57:03.19DetailDiplom
115. Uhlíř TomášRK Olšina#359#MB34.01:57:35+00:29:06.5700:57:22.38DetailDiplom
116. Neděla TomášTrhový Štěpánov#251#MB35.01:57:55+00:29:26.5701:57:45.4900:59:38.22DetailDiplom
117. Ševčík DavidVltava Fund Craft Team#339#MB36.01:58:10+00:29:41.5701:57:55.9600:58:00.60DetailDiplom
118. Zámyslický Martin#405#MB37.01:58:18+00:29:49.5701:57:52.7301:00:47.95DetailDiplom
119. Kára VladimírAC-PATŘÍN#151#MC14.01:58:23+00:29:54.5701:58:14.8200:59:41.30DetailDiplom
120. Žák JanBenešov#400#MA56.01:58:30+00:30:01.5701:58:19.9500:56:04.71DetailDiplom
121. Pína JaroslavAB Řež#276#MC15.01:58:33+00:30:04.5700:58:40.98DetailDiplom
122. Žák JakubHoralka a Tatranka#394#MA57.01:58:37+00:30:08.5701:58:30.2200:58:35.39DetailDiplom
123. Krsek JanCZEllenges#195#MA58.01:58:45+00:30:16.5701:58:04.1901:02:22.76DetailDiplom
124. Brožík Dominik#152#MA59.01:58:46+00:30:17.5701:58:22.4200:59:27.86DetailDiplom
125. Řehoř MichalPIM#311#MB38.01:58:58+00:30:29.5701:58:46.9000:57:23.82DetailDiplom
126. Říha KarelSoběhrdy#236#MB39.01:59:03+00:30:34.5701:58:26.0100:58:15.97DetailDiplom
127. Foller MiroslavEFA vlasim#94#MB40.01:59:12+00:30:43.5701:58:51.7700:58:44.55DetailDiplom
128. Rohr PetrPRAHA 6#302#MC16.01:59:12+00:30:43.5701:58:41.7400:59:50.80DetailDiplom
129. Tuhovčák MilanZeleneč#357#MB41.01:59:15+00:30:46.5700:59:04.91DetailDiplom
130. Pořický JiříOdolena Voda#283#MB42.01:59:22+00:30:53.5701:58:52.8700:58:38.19DetailDiplom
131. Račanský LubošZvěstov#294#MA60.01:59:25+00:30:56.5701:59:00.5301:01:20.45DetailDiplom
132. Valentová MarkétaVelosport Valenta Scott team#367#ZB7.01:59:28+00:30:59.5701:59:15.0200:59:20.07DetailDiplom
133. Jindřich JosefZlej sen#429#MB43.01:59:38+00:31:09.5701:59:20.7500:59:49.94DetailDiplom
134. Morav PavelZlej sen#430#MB44.01:59:39+00:31:10.5700:59:45.34DetailDiplom
135. Adamcová AndreaAtletika Vlašim#9#ZC3.01:59:52+00:31:23.5701:59:48.6300:58:51.31DetailDiplom
136. Šnajperk Viktorshimpi_cz#348#MB45.01:59:58+00:31:29.5700:59:50.76DetailDiplom
137. Rataj JindřichHOBBYRUNTEAM Mladá Vožice#19#MB46.02:00:02+00:31:33.5700:58:37.08DetailDiplom
138. Němec ArnoštKolín#253#MC17.02:00:04+00:31:35.5701:59:58.9100:58:43.95DetailDiplom
139. Ostarek PetrRYSY Praha#260#MA61.02:00:08+00:31:39.5701:59:41.2901:02:04.40DetailDiplom
140. Křivánek PetrPelhřimov#196#MA62.02:00:24+00:31:55.5701:59:51.2401:00:33.32DetailDiplom
141. Špirek VáclavTOM Radotín#350#MA63.02:00:30+00:32:01.5701:00:25.30DetailDiplom
142. Suchan MilanKladno#331#MA64.02:00:36+00:32:07.5700:58:59.33DetailDiplom
143. Šanda DobroslavChocerady#336#MB47.02:00:40+00:32:11.5701:59:58.6701:02:42.71DetailDiplom
144. Pertlík MartinBenešov#269#MA65.02:00:49+00:32:20.5702:00:28.4800:58:32.34DetailDiplom
145. Hruška PavelSokol Václavice#126#MB48.02:00:53+00:32:24.5702:00:33.8100:59:52.43DetailDiplom
146. Kuchař KarelKarlín#201#MA66.02:00:57+00:32:28.5702:00:19.2201:02:23.45DetailDiplom
147. Michajlov VlastimilPísek#239#MB49.02:00:58+00:32:29.5702:00:31.6401:01:04.10DetailDiplom
148. Šustr Marek#352#MA67.02:01:01+00:32:32.5702:00:52.3900:59:40.49DetailDiplom
149. Sotonová PetraExtreme Obstacle Runners#323#ZA4.02:01:02+00:32:33.5702:00:50.4501:00:29.31DetailDiplom
150. Král MartinMeteor Hradištko#187#MA68.02:01:03+00:32:34.5702:00:57.0600:56:16.61DetailDiplom
151. Kubeš Pavel#198#MB50.02:01:06+00:32:37.5702:00:14.9601:01:11.07DetailDiplom
152. Holub PavelAtc Plzen#119#MC18.02:01:08+00:32:39.5701:00:18.47DetailDiplom
153. Mikšátko PetrMladá Vožice#241#MB51.02:01:09+00:32:40.5702:00:57.1301:00:07.79DetailDiplom
154. Plachý ZdeněkNelahozeves#278#MB52.02:01:09+00:32:40.5702:01:05.4701:00:26.12DetailDiplom
155. Koscielniak ZdeněkŽďár nad Sázavou#175#MA69.02:01:13+00:32:44.5702:00:34.9001:01:46.35DetailDiplom
156. Kříž FrantišekChocerady#409#MA70.02:01:16+00:32:47.5702:00:35.2001:00:39.48DetailDiplom
157. Haruda LukášKojčice#107#MA71.02:01:27+00:32:58.5702:00:54.0401:00:47.75DetailDiplom
158. Gono MichalSRTG Kolín#447#MA72.02:01:27+00:32:58.5701:00:47.98DetailDiplom
159. Hulmák PavelVlašim#132#MB53.02:01:29+00:33:00.5702:01:05.9800:59:34.11DetailDiplom
160. Döme RadekBěžecký klub České spořitelny#72#MA73.02:01:40+00:33:11.5702:01:06.2001:02:40.24DetailDiplom
161. Hach LukᚊTEFKO Running Team#292#MA74.02:01:47+00:33:18.5702:01:18.8001:01:10.33DetailDiplom
162. Bořilová MagdalénaSOŠ a SZŠ Benešov#43#ZC4.02:01:47+00:33:18.5702:01:40.5401:00:44.64DetailDiplom
163. Zvárová BarboraOstrov#227#ZA5.02:01:53+00:33:24.5702:01:29.6201:01:18.78DetailDiplom
164. Trýb VláďaKola Ledeč#355#MA75.02:02:18+00:33:49.5701:01:16.32DetailDiplom
165. Pálka PavelHitradio City#18#MB54.02:02:28+00:33:59.5702:02:22.7800:59:33.11DetailDiplom
166. Hulmak PetrVlašim#131#MC19.02:02:30+00:34:01.5702:02:08.6501:01:03.79DetailDiplom
167. Zvěřina RadekBojetice#421#MA76.02:02:38+00:34:09.5702:02:13.0701:01:18.44DetailDiplom
168. Novák Marek#255#MB55.02:02:39+00:34:10.5702:02:09.7401:01:26.07DetailDiplom
169. Burian MartinĎáblice Stars#53#MB56.02:02:42+00:34:13.5702:02:26.9201:00:20.36DetailDiplom
170. Stárková AlenaSK Babice#326#ZB8.02:02:48+00:34:19.5702:02:44.6601:01:42.14DetailDiplom
171. Holeček JiříBěžci Chomutov#401#MA77.02:02:56+00:34:27.5702:02:31.9101:01:16.87DetailDiplom
172. Brožík FrantišekVlašim#49#MC20.02:02:58+00:34:29.5702:02:37.3401:01:30.79DetailDiplom
173. Sládek VilémĎáblice Stars#320#MA78.02:03:06+00:34:37.5702:02:51.2301:00:27.70DetailDiplom
174. Zahálka TomášKilt po česku#33#MB57.02:03:15+00:34:46.5702:03:00.5500:59:40.08DetailDiplom
175. Krajči JánKrajanda Větrovy#184#MB58.02:03:15+00:34:46.5702:02:54.9800:59:12.18DetailDiplom
176. Váňa Marek#368#MA79.02:03:24+00:34:55.5702:02:48.7401:01:27.01DetailDiplom
177. Mück VladimírVlašim#247#MA80.02:04:05+00:35:36.5702:03:23.5501:03:14.32DetailDiplom
178. Mikšík JosefVlašim#440#MA81.02:04:13+00:35:44.5702:04:01.0200:58:52.90DetailDiplom
179. Rylka AntonínToniCzech Runners Club#310#MB59.02:04:20+00:35:51.5702:03:42.9901:01:49.80DetailDiplom
180. Jindra JiříPraha 5#143#MB60.02:04:39+00:36:10.5702:04:35.5301:00:19.36DetailDiplom
181. Moravec KarelRunning Stones#246#MA82.02:04:42+00:36:13.5702:04:35.8501:01:00.60DetailDiplom
182. Doubková EmmaP#445#ZA6.02:04:42+00:36:13.5701:01:55.19DetailDiplom
183. Havel MilanZdouň Hrádek#109#MB61.02:04:45+00:36:16.5702:04:40.3801:02:16.80DetailDiplom
184. Kouklík TomášMedical Technologies Team#181#MA83.02:04:48+00:36:19.5701:00:24.92DetailDiplom
185. Pála RomanMédea boxing team#261#MA84.02:04:50+00:36:21.5702:04:27.8901:03:15.52DetailDiplom
186. Bezděk MiroslavPraha#37#MA85.02:05:02+00:36:33.5702:04:45.7501:01:22.68DetailDiplom
187. Plecháč PetrKosova Hora#280#MB62.02:05:14+00:36:45.5702:04:39.8501:03:56.41DetailDiplom
188. Mašek RadekPEKASS running team#226#MB63.02:05:15+00:36:46.5702:05:10.4501:00:32.37DetailDiplom
189. Mačenková KarolínaBěžecký klub České spořitelny#216#ZA7.02:05:15+00:36:46.5702:04:42.9701:03:21.03DetailDiplom
190. Már TomášTuscarora 03#221#MA86.02:05:23+00:36:54.5702:04:46.9901:02:32.86DetailDiplom
191. Kortan Pavelwin4fun#173#MA87.02:05:39+00:37:10.5702:05:20.7701:03:03.99DetailDiplom
192. Hübst ZdeněkKolín#128#MA88.02:05:44+00:37:15.5701:01:16.22DetailDiplom
193. Valenta DavidVelosport Valenta Scott team#366#MA89.02:05:50+00:37:21.5702:05:35.4301:01:28.16DetailDiplom
194. Kortan FrantišekSOKOL Počepice#117#MC21.02:05:57+00:37:28.5702:05:39.2601:03:26.32DetailDiplom
195. Ramba AlešAtletický klub GoMango Hogner#296#MB64.02:06:07+00:37:38.5702:05:44.1401:01:36.44DetailDiplom
196. Babka Tomas#34#MB65.02:06:11+00:37:42.5702:06:03.3201:00:11.03DetailDiplom
197. Hernovà LucieHumpolecký běhny#118#ZA8.02:06:29+00:38:00.5701:02:19.02DetailDiplom
198. Filip JiříVlašim#91#MA90.02:07:13+00:38:44.5702:06:53.3001:05:33.90DetailDiplom
199. Antoš JanEmanuel Bacigala z Popradu#31#MB66.02:07:15+00:38:46.5702:07:04.6501:03:29.80DetailDiplom
200. Břicháček MilošAdidas Runners Prague#14#MA91.02:07:24+00:38:55.5702:07:10.6201:02:35.91DetailDiplom
201. Markant KryštofSRTG Kolín#418#MA92.02:07:36+00:39:07.5702:07:17.0601:02:16.05DetailDiplom
202. Behenský JanRozběháme Česko#398#MA93.02:07:41+00:39:12.5702:07:14.8101:05:12.10DetailDiplom
203. Franc RadekTři pírka#96#MB67.02:07:45+00:39:16.5702:07:34.2901:01:06.91DetailDiplom
204. Toupal VáclavZnosim#24#MB68.02:07:53+00:39:24.5702:07:51.7701:02:01.05DetailDiplom
205. Bevelágua LadislavTábor#136#MA94.02:08:09+00:39:40.5702:08:03.3501:01:59.91DetailDiplom
206. Koďousek TomášPivo a myslivec#425#MA95.02:08:21+00:39:52.5702:08:12.3801:01:49.93DetailDiplom
207. Nádhera PetrHradec Králové#248#MC22.02:08:30+00:40:01.5701:04:34.80DetailDiplom
208. Jelínek KarelPSK Olymp Praha#446#MD3.02:08:32+00:40:03.5702:08:22.7801:04:25.55DetailDiplom
209. Škarková Kateřina#444#ZA9.02:08:33+00:40:04.5701:05:08.86DetailDiplom
210. Dvořáková RenátaZnosim#89#ZC5.02:08:36+00:40:07.5702:08:33.7801:03:22.28DetailDiplom
211. Krejčí AlešHavlíčkův Brod#192#MA96.02:08:57+00:40:28.5702:08:44.5701:02:07.79DetailDiplom
212. Jankovský AlešPraha#412#MA97.02:08:58+00:40:29.5702:08:34.6301:02:32.12DetailDiplom
213. Edr PavelKola Ledeč#457#MB69.02:09:00+00:40:31.5701:04:08.68DetailDiplom
214. Kutmon TomášPraha Modřany#206#MB70.02:09:13+00:40:44.5702:08:49.1501:05:44.72DetailDiplom
215. Dvořáček LadislavČerčany#80#MB71.02:09:18+00:40:49.5702:08:55.2401:04:39.92DetailDiplom
216. Hanzlík MartinMarffRun#106#MA98.02:09:22+00:40:53.5702:09:09.6101:01:28.53DetailDiplom
217. Hübstová PetraKolín#129#ZA10.02:09:41+00:41:12.5701:03:19.53DetailDiplom
218. Fait FrantišekGerontclub#85#MC23.02:09:54+00:41:25.5701:05:06.40DetailDiplom
219. Šimek MilanKola Ledeč#458#MB72.02:09:59+00:41:30.5701:04:31.58DetailDiplom
220. Koutný OndřejStaňkovice#182#MA99.02:10:13+00:41:44.5702:09:42.6301:01:53.29DetailDiplom
221. Stozicky PetrSDH Bukovany#329#MB73.02:10:19+00:41:50.5702:09:54.3401:03:13.91DetailDiplom
222. Pflug PetrMK JCC#273#MB74.02:10:23+00:41:54.5702:09:52.0701:04:00.81DetailDiplom
223. Ledecký OndřejBenešov#413#MA100.02:10:31+00:42:02.5702:10:16.9801:00:03.82DetailDiplom
224. Vejvodova KristynaKanoistika sedlčany#61#ZA11.02:10:45+00:42:16.5702:10:22.3401:05:50.05DetailDiplom
225. Dogaru VasilRungo.cz#69#MA101.02:10:59+00:42:30.5702:10:30.0301:05:05.69DetailDiplom
226. Toupalová BlankaZnosim#25#ZB9.02:11:02+00:42:33.5702:10:59.3401:03:55.19DetailDiplom
227. Martínková VeronikaZNOSIM#16#ZA12.02:11:05+00:42:36.5702:11:00.6201:03:40.32DetailDiplom
228. Brožek MiroslavVlašim#48#MB75.02:11:05+00:42:36.5702:10:39.1301:04:44.48DetailDiplom
229. Brenišin IvanPraha#47#MC24.02:11:10+00:42:41.5702:10:45.6301:06:06.46DetailDiplom
230. Tůma LadislavDubovsko#358#MC25.02:11:14+00:42:45.5702:10:51.9201:05:07.83DetailDiplom
231. Jirásek JiříK.O. Poděbrady#144#MC26.02:11:17+00:42:48.5702:11:03.8001:05:30.12DetailDiplom
232. Burianová JanaK.O. Poděbrady#54#ZB10.02:11:18+00:42:49.5702:11:03.2901:05:33.45DetailDiplom
233. Chvátal VladimírÚvaly#137#MC27.02:11:28+00:42:59.5702:10:56.7801:07:10.63DetailDiplom
234. Kopecká MagdaVeletín#426#ZA13.02:11:50+00:43:21.5702:11:42.2401:05:25.45DetailDiplom
235. Kolouch ZdeněkZbloudilej Zručák#462#MB76.02:11:56+00:43:27.5702:11:38.5201:04:38.17DetailDiplom
236. Petrásková NikolOnšovec#27#ZA14.02:11:59+00:43:30.5702:11:55.3201:00:21.78DetailDiplom
237. Heráň JiříVlašim#168#MA102.02:12:07+00:43:38.5702:11:35.8801:06:01.67DetailDiplom
238. Vostrá Mošovská LucieBáječné ženy v běhu#382#ZB11.02:12:11+00:43:42.5702:12:01.2201:05:27.30DetailDiplom
239. Stránský RadekTJ Sokol Jestřabí Lhota#330#MB77.02:12:11+00:43:42.5702:12:02.4901:05:27.67DetailDiplom
240. Rychlíková DagmarBáječné ženy v běhu#20#ZA15.02:12:13+00:43:44.5702:11:57.0301:04:42.13DetailDiplom
241. Cerha ZdeněkPraha#57#MB78.02:12:16+00:43:47.5702:11:39.1201:04:09.08DetailDiplom
242. Hosnedl Marek#121#MA103.02:12:16+00:43:47.5702:11:56.6501:04:51.46DetailDiplom
243. Child Marketajdu behat#134#ZB12.02:12:18+00:43:49.5702:12:02.9201:04:58.68DetailDiplom
244. Karella MichalVlašim#442#MB79.02:12:28+00:43:59.5702:11:52.3801:05:05.01DetailDiplom
245. Hosnedl JiříSK Kovodružstvo Strážov#122#MA104.02:12:34+00:44:05.5701:04:49.96DetailDiplom
246. Dohnalová TerezaHello bank!#71#ZB13.02:12:35+00:44:06.5702:12:21.6201:06:01.06DetailDiplom
247. Karas AdamHavl Brod#432#MA105.02:12:49+00:44:20.5702:12:19.7201:06:42.20DetailDiplom
248. Plášil MartinChocerady#279#MB80.02:12:54+00:44:25.5702:12:11.9701:03:58.63DetailDiplom
249. Klusák LukášJesenice#15#MA106.02:13:03+00:44:34.5702:12:41.0501:05:50.68DetailDiplom
250. Havel MichalTJ Sokol Jesenice#108#MA107.02:13:06+00:44:37.5702:12:57.8400:59:48.12DetailDiplom
251. Němec JiříAtletika Vlašim#17#ME1.02:13:14+00:44:45.5702:13:11.1301:03:02.18DetailDiplom
252. Teplárek LukášMedical Technologies Team#353#MA108.02:13:27+00:44:58.5702:13:01.5801:05:46.30DetailDiplom
253. Drbal LubošSDH Zruč nad Sázavou#150#MA109.02:13:31+00:45:02.5702:13:21.9701:05:14.56DetailDiplom
254. Závorka MilanSDH Chabeřice#388#MA110.02:13:32+00:45:03.5702:13:21.9701:05:17.40DetailDiplom
255. Červený VáclavPlzeň#66#MC28.02:13:32+00:45:03.5702:13:11.3901:05:59.15DetailDiplom
256. Krejča TomášJankov#191#MA111.02:13:46+00:45:17.5702:13:23.5301:05:41.43DetailDiplom
257. Smetana KarelBenešovsky běžecký klub#322#MD4.02:13:49+00:45:20.5702:13:34.8601:07:17.12DetailDiplom
258. Kadláčová PetraJdu běhat#451#ZB14.02:13:57+00:45:28.5702:13:44.1701:09:07.70DetailDiplom
259. Lukášová MirkaPraha#213#ZD1.02:13:59+00:45:30.5702:13:34.7701:06:09.24DetailDiplom
260. Titmanová MichaelaŘíčany#433#ZB15.02:14:06+00:45:37.5702:13:29.6701:07:04.18DetailDiplom
261. Heřmánková PavlaVlašim#12#ZB16.02:14:11+00:45:42.5702:13:54.7701:04:16.71DetailDiplom
262. Marek JanSK Praha 4#223#MA112.02:14:28+00:45:59.5702:14:19.1501:06:24.39DetailDiplom
263. Plecháček AndrejAB Řež#282#MD5.02:14:33+00:46:04.5702:14:19.4701:07:30.95DetailDiplom
264. Kvapil MilanKonice#207#MA113.02:14:34+00:46:05.5702:14:27.6501:04:54.00DetailDiplom
265. Hřebecký MiroslavMyslíč#127#MB81.02:14:38+00:46:09.5702:13:55.0401:07:18.07DetailDiplom
266. Kubelková EvaRungo.cz#197#ZB17.02:14:52+00:46:23.5702:14:25.8601:05:54.17DetailDiplom
267. Pavlíková LenkaPraha 9#264#ZC6.02:14:54+00:46:25.5701:07:48.29DetailDiplom
268. Březinová RenataRunning Lions#456#ZA16.02:15:11+00:46:42.5701:04:22.90DetailDiplom
269. Šmejkal PetrVotice#443#MA114.02:15:12+00:46:43.5702:14:37.4801:07:42.60DetailDiplom
270. Růžička MaxPraha#307#MC29.02:15:20+00:46:51.5702:15:11.2401:06:46.47DetailDiplom
271. Nechvátal JiříTřebíč#460#MC30.02:15:21+00:46:52.5702:15:09.0201:09:06.43DetailDiplom
272. Kocík VojtěchKamenolomy Praha#160#MA115.02:15:24+00:46:55.5702:14:55.8701:08:11.19DetailDiplom
273. Maršálek Jiří#452#MD6.02:15:26+00:46:57.5701:08:33.52DetailDiplom
274. Zelenka PetrMezihoří#392#MA116.02:15:29+00:47:00.5701:06:03.55DetailDiplom
275. Kopecký Martin#171#MB82.02:15:38+00:47:09.5702:15:12.6101:03:33.03DetailDiplom
276. Koldovský MartinZeleneč#167#MB83.02:15:40+00:47:11.5702:15:10.4401:07:24.48DetailDiplom
277. Kotulková SoňaRunning2.cz#407#ZB18.02:15:45+00:47:16.5702:15:16.9601:08:42.40DetailDiplom
278. Králová RadkaBáječné ženy v běhu#188#ZB19.02:15:47+00:47:18.5702:15:40.4901:08:08.19DetailDiplom
279. Kortus JakubTo rozchodíš!#174#MA117.02:16:05+00:47:36.5702:15:46.6401:09:43.21DetailDiplom
280. Bucha BorisCrossfit Commited#51#MA118.02:16:09+00:47:40.5702:15:35.6001:07:43.17DetailDiplom
281. Reindl AlešSIKO Koupelny a.s.#298#MB84.02:16:16+00:47:47.5702:16:05.6001:06:16.21DetailDiplom
282. Medek JanRychlí Medvědi#235#MA119.02:16:25+00:47:56.5702:16:04.4701:07:19.86DetailDiplom
283. Ungerova AnetaJenec#361#ZB20.02:16:49+00:48:20.5701:07:02.95DetailDiplom
284. Červ MiloslavAtletika Polička#65#MD7.02:17:15+00:48:46.5702:16:50.6501:07:49.78DetailDiplom
285. Hrabec MichalRunning2.cz#406#MB85.02:17:21+00:48:52.5701:08:36.31DetailDiplom
286. Danešová MartinaSázava#250#ZA17.02:17:25+00:48:56.5702:16:56.9601:08:57.19DetailDiplom
287. Žalud LadislavTriatlon Mladá Boleslav#395#MB86.02:17:26+00:48:57.5702:17:02.0001:06:50.71DetailDiplom
288. Mannová ElenaGym Palcát Tábor#220#ZA18.02:17:29+00:49:00.5702:17:22.0501:09:45.23DetailDiplom
289. Kofránek MilanBroumov#164#MC31.02:17:32+00:49:03.5702:17:01.1401:09:13.09DetailDiplom
290. Kopřivová LuciePraha#172#ZA19.02:17:32+00:49:03.5701:08:42.57DetailDiplom
291. Slunečko JindřichBenešovský běžecký klub#321#MB87.02:17:38+00:49:09.5702:17:08.7601:07:55.08DetailDiplom
292. Teplý ŠtěpánÚvaly#22#MA120.02:18:07+00:49:38.5701:05:11.98DetailDiplom
293. Bártová HanaHavlíčkův Brod#272#ZA20.02:18:09+00:49:40.5702:17:55.1901:06:44.98DetailDiplom
294. Vedral Jan#372#MB88.02:18:17+00:49:48.5701:05:34.31DetailDiplom
295. Vančáková MagdalenaGerontclub#455#ZD2.02:18:19+00:49:50.5701:07:45.54DetailDiplom
296. Matušková MarieRFSK#231#ZA21.02:18:21+00:49:52.5702:18:10.9501:06:59.06DetailDiplom
297. David MartinPelhřimov#68#MB89.02:18:25+00:49:56.5702:17:59.0901:09:25.43DetailDiplom
298. Rozsívalová MarkétaMilovičtí běžci#305#ZB21.02:18:32+00:50:03.5702:17:58.5601:09:32.58DetailDiplom
299. Pospíšil MarekBlack squirells squad#284#MA121.02:18:35+00:50:06.5702:17:58.9301:07:23.77DetailDiplom
300. Zapletal PetrPraha#390#MB90.02:18:48+00:50:19.5702:18:11.3001:09:40.96DetailDiplom
301. Crkvová DanaE-Triatlon#60#ZC7.02:19:13+00:50:44.5702:18:31.9901:10:16.82DetailDiplom
302. Kroupova PetraPribram#194#ZA22.02:19:16+00:50:47.5702:18:45.0301:09:57.60DetailDiplom
303. Crkva FrantišekE-Triatlon#59#MB91.02:19:29+00:51:00.5702:18:48.9301:10:08.59DetailDiplom
304. Škvor JanBenešov#347#MA122.02:20:14+00:51:45.5702:19:41.6401:08:44.14DetailDiplom
305. Vacka MartinPEKASS Running team#364#MA123.02:20:16+00:51:47.5702:20:10.5200:59:23.27DetailDiplom
306. Malá EvaVícenice u Náměště nad Oslavou#218#ZB22.02:20:28+00:51:59.5702:20:01.0901:10:04.00DetailDiplom
307. Nový BřetislavSABZO Praha#257#ME2.02:20:36+00:52:07.5702:20:12.2201:09:00.93DetailDiplom
308. Vaněk JanŽďár nad Sázavou#281#MA124.02:20:38+00:52:09.5702:19:58.9001:09:44.78DetailDiplom
309. Melounová Tereza#237#ZA23.02:20:39+00:52:10.5701:09:47.17DetailDiplom
310. Sedláčková MartinaMK JCC#314#ZB23.02:20:46+00:52:17.5702:20:15.1601:11:11.43DetailDiplom
311. Halama Jiří#104#MA125.02:21:22+00:52:53.5702:20:44.5701:08:03.51DetailDiplom
312. Krofta JiříLiga 100 Praha#199#MD8.02:21:35+00:53:06.5701:09:51.23DetailDiplom
313. Havrlant RadimTábor#112#MA126.02:21:48+00:53:19.5702:21:41.3801:08:41.31DetailDiplom
314. Hejný MartinČechtice#113#MB92.02:21:58+00:53:29.5702:21:36.6101:06:46.64DetailDiplom
315. Picková JanaChramiště#275#ZC8.02:22:28+00:53:59.5702:22:14.6201:08:47.77DetailDiplom
316. Faltysová SimonaMilovice#86#ZB24.02:22:58+00:54:29.5702:22:22.7801:11:31.10DetailDiplom
317. Kočová AlenaKPO#162#ZD3.02:23:15+00:54:46.5702:23:02.6201:09:39.77DetailDiplom
318. Chalupková KláraBoskovice#133#ZA24.02:23:31+00:55:02.5702:22:57.5401:08:09.17DetailDiplom
319. Nečas ArnoštBystřice#461#MC32.02:23:38+00:55:09.5702:22:57.3401:11:37.18DetailDiplom
320. Pešoutová MirkaPraha#271#ZB25.02:23:49+00:55:20.5702:23:37.3501:09:40.66DetailDiplom
321. Graman MichalPoděbrady#101#MB93.02:23:50+00:55:21.5702:23:38.5701:06:51.33DetailDiplom
322. Součková Jana3HS#324#ZB26.02:24:55+00:56:26.5702:24:40.2601:09:41.82DetailDiplom
323. Bočková LucieSlapy u Tábora#41#ZB27.02:25:05+00:56:36.5702:24:46.3601:12:28.84DetailDiplom
324. Kocián DavidLeopar Team#454#MB94.02:25:23+00:56:54.5702:24:46.5901:14:03.60DetailDiplom
325. Zemanová Jana#438#ZA25.02:25:28+00:56:59.5702:25:06.4801:11:40.96DetailDiplom
326. Brýl MartinSDH Dunice#50#MA127.02:25:34+00:57:05.5702:25:17.0401:08:54.39DetailDiplom
327. Řezníčková LucieMedical Technologies Team#312#ZA26.02:25:36+00:57:07.5702:25:09.5801:10:22.50DetailDiplom
328. Hudač PeterHumpolec#130#MA128.02:25:48+00:57:19.5702:25:38.9101:08:37.01DetailDiplom
329. Stehlík KarelŠPICE#295#MA129.02:26:18+00:57:49.5702:26:03.5101:09:13.85DetailDiplom
330. Vavruška MichalSvatý Mikuláš#328#MA130.02:26:20+00:57:51.5702:26:07.4101:09:03.91DetailDiplom
331. Vacek PetrPetrohrad#363#MA131.02:26:27+00:57:58.5701:10:17.79DetailDiplom
332. Kouklík StanislavBenešovský běžecký klub#180#MC33.02:26:31+00:58:02.5702:26:15.1601:07:53.84DetailDiplom
333. Minčič MilošKarpatský vlci#243#MB95.02:26:40+00:58:11.5702:26:09.6701:12:35.86DetailDiplom
334. Škopek PavelVlašim#346#MC34.02:26:50+00:58:21.5702:26:10.2301:11:26.85DetailDiplom
335. Dumský OndřejBenešov#79#MA132.02:26:52+00:58:23.5702:26:13.2601:14:18.15DetailDiplom
336. Szabo DavidSK Nové Zámky#464#MB96.02:27:25+00:58:56.5702:22:31.0001:15:17.33DetailDiplom
337. Behenská Romana#386#ZA27.02:27:38+00:59:09.5702:27:11.9301:11:55.97DetailDiplom
338. Kolář FrantišekRysy Praha#435#MA133.02:27:39+00:59:10.5702:27:12.1301:11:12.31DetailDiplom
339. Richter JakubMirošovice#381#MA134.02:27:42+00:59:13.5702:27:01.3601:11:24.99DetailDiplom
340. Zoubek DanielKPM Nymburk#67#MC35.02:27:45+00:59:16.5702:27:08.8201:11:29.18DetailDiplom
341. Kopecka JaroslavaPraha#170#ZC9.02:27:58+00:59:29.5702:27:51.1701:14:32.67DetailDiplom
342. Votypková PavlaBáječné ženy v běhu#383#ZC10.02:28:06+00:59:37.5702:27:28.4801:14:18.76DetailDiplom
343. Nesvadba MichalNorthern warriors#254#MA135.02:28:29+01:00:00.5701:14:28.80DetailDiplom
344. Novotný PavelTriatlon MB#427#MB97.02:28:36+01:00:07.5702:28:11.4801:16:19.13DetailDiplom
345. Šlejtr ZdenekTřebonin#403#MA136.02:28:41+01:00:12.5702:28:03.6701:08:12.34DetailDiplom
346. Kocián JiříDrahelčice#159#MB98.02:29:03+01:00:34.5702:28:35.3701:13:15.86DetailDiplom
347. Mokranova Veronika#245#ZA28.02:29:15+01:00:46.5702:29:00.0601:11:53.53DetailDiplom
348. Cinka IvanBenešovský běžecký klub#55#MD9.02:29:19+01:00:50.5701:12:01.50DetailDiplom
349. Edr JosefSDH Řendějov#82#MA137.02:29:44+01:01:15.5702:29:33.5201:12:49.93DetailDiplom
350. Bittnerová ZuzanaTJ Liga 100 Praha#39#ZB28.02:29:44+01:01:15.5702:29:09.6101:13:48.81DetailDiplom
351. Sedláčková MartinaMilovičtí běžci#315#ZB29.02:29:47+01:01:18.5702:29:12.7301:13:42.39DetailDiplom
352. Vynšová MonikaBenešov#385#ZB30.02:30:00+01:01:31.5702:29:20.2801:14:12.58DetailDiplom
353. Žižková VeronikaBenesov#397#ZB31.02:30:00+01:01:31.5702:29:21.6001:14:15.07DetailDiplom
354. Andrová MartinaMilovice#30#ZB32.02:30:15+01:01:46.5702:29:42.0801:13:36.29DetailDiplom
355. Nehodová VeronikaMK JCC#252#ZA29.02:31:07+01:02:38.5702:30:37.4201:13:41.98DetailDiplom
356. Štěpánková MartinaSDH Tomice#351#ZA30.02:31:43+01:03:14.5702:31:02.4301:12:57.43DetailDiplom
357. Veselý JanPraha#375#MA138.02:31:44+01:03:15.5702:31:04.7301:13:00.17DetailDiplom
358. Malý OndřejSiko koupelny#219#MA139.02:32:02+01:03:33.5702:31:42.4801:15:31.64DetailDiplom
359. Zadák JosefTrhový Štěpánov#387#MB99.02:32:33+01:04:04.5702:31:58.9701:14:30.33DetailDiplom
360. Jakubec ZdenekRungo#139#MB100.02:32:42+01:04:13.5701:16:15.44DetailDiplom
361. Dvořák AlešMexická vlna#81#MA140.02:32:58+01:04:29.5702:32:22.9801:12:11.86DetailDiplom
362. Minařík VladimírCintorín Rollers#242#MC36.02:33:32+01:05:03.5702:32:45.1101:15:40.64DetailDiplom
363. Macounová Lucie#215#ZB33.02:33:48+01:05:19.5702:33:33.6801:15:22.74DetailDiplom
364. Kykal Jan#208#MA141.02:33:54+01:05:25.5701:19:13.74DetailDiplom
365. Kordulová VendulaVlašim#177#ZA31.02:34:46+01:06:17.5702:34:15.7101:13:30.29DetailDiplom
366. Bednařík MichalUsk Provod#32#MA142.02:35:02+01:06:33.5702:34:32.2801:13:23.54DetailDiplom
367. Černohlávek VítKamenec#64#MB101.02:35:26+01:06:57.5702:35:08.8101:14:52.25DetailDiplom
368. Kubát JiříCRTC#190#MC37.02:35:53+01:07:24.5702:35:15.2401:14:06.36DetailDiplom
369. Aubrecht PetrBonbon#158#MB102.02:35:53+01:07:24.5702:35:16.3601:13:57.42DetailDiplom
370. Šizlingová EvaVysoká Lhota#344#ZC11.02:36:32+01:08:03.5702:35:50.3701:17:16.57DetailDiplom
371. Matějková JanaBáječné ženy v běhu#229#ZA32.02:37:03+01:08:34.5702:36:40.8601:17:11.75DetailDiplom
372. Sedlacek JiriBrno#313#MB103.02:37:58+01:09:29.5702:37:19.5001:19:54.14DetailDiplom
373. Ivancicova IvaBrno#138#ZA33.02:37:59+01:09:30.5702:37:21.2901:20:04.70DetailDiplom
374. Adámková Eliška#29#ZA34.02:38:54+01:10:25.5702:38:38.3701:17:59.17DetailDiplom
375. Fabianová IvanaPraha#84#ZA35.02:38:55+01:10:26.5702:38:38.1601:16:50.89DetailDiplom
376. Hanibal AlešTJ SOKOL SPARTAN LIONS#105#MA143.02:39:07+01:10:38.5702:38:54.8301:14:39.20DetailDiplom
377. Jakešová JitkaPraha#209#ZD4.02:39:57+01:11:28.5702:39:11.2501:21:00.04DetailDiplom
378. Havlínová DanaDangoogla#110#ZB34.02:41:00+01:12:31.5702:40:43.9501:18:46.91DetailDiplom
379. Zavadil JonášChýně#391#MA144.02:41:03+01:12:34.5702:40:44.9901:12:55.72DetailDiplom
380. Pěknicová JanaMexická vlna#268#ZA36.02:41:09+01:12:40.5702:40:34.8301:16:05.49DetailDiplom
381. Gříbková JanaRungo pro ženy#102#ZC12.02:41:39+01:13:10.5702:41:12.6701:19:39.81DetailDiplom
382. Raulová RadkaRungo pro ženy#297#ZB35.02:41:40+01:13:11.5701:18:21.47DetailDiplom
383. Brandejs StanislavVlašim#441#MC38.02:42:29+01:14:00.5702:42:13.3101:13:02.31DetailDiplom
384. Patočková LucieBlack squirells squad#262#ZA37.02:43:01+01:14:32.5702:42:25.9201:20:55.53DetailDiplom
385. Berná EvaRun4fun#399#ZB36.02:43:04+01:14:35.5702:42:26.9801:22:03.20DetailDiplom
386. Míková Barbora#417#ZA38.02:43:17+01:14:48.5702:42:54.7301:22:05.75DetailDiplom
387. Dudová Kateřina#78#ZA39.02:43:34+01:15:05.5702:43:01.8701:18:08.55DetailDiplom
388. Bartoš VítLouňovice pod Blaníkem#36#MA145.02:43:50+01:15:21.5702:43:17.3301:18:21.05DetailDiplom
389. Drábková PavlínaSepekov#416#ZB37.02:44:13+01:15:44.5701:23:35.84DetailDiplom
390. Machová KristýnaBáječné ženy v běhu#217#ZB38.02:44:14+01:15:45.5702:43:56.0001:21:26.14DetailDiplom
391. Filip RomanAFK Kacov#92#MA146.02:44:29+01:16:00.5701:08:29.67DetailDiplom
392. Vlasáková LibušeKalňáci#376#ZC13.02:44:33+01:16:04.5702:44:14.8601:18:21.34DetailDiplom
393. Flígr DanielKrotitelé dechů Dobříš#93#MB104.02:48:40+01:20:11.5702:48:01.5601:24:06.57DetailDiplom
394. Zachová JanaBáječné ženy v běhu#389#ZC14.02:49:58+01:21:29.5701:23:56.61DetailDiplom
395. Krátký JosefHvězda Pardubice, z. s.#189#MC39.02:54:46+01:26:17.5702:54:15.0101:25:25.49DetailDiplom
396. Pekárková BlankaBáječné ženy v běhu#267#ZC15.02:55:29+01:27:00.5702:55:08.9701:27:47.28DetailDiplom
397. Sovják RichardVlašim#414#MB105.02:55:30+01:27:01.5702:55:07.9401:24:12.73DetailDiplom
398. Koloc PavelAC Total Zero#169#MC40.02:58:53+01:30:24.5701:28:10.54DetailDiplom
399. Vochoc PetrVlašim#377#MA147.03:01:13+01:32:44.5701:26:07.50DetailDiplom
400. Michler PetrLiga 100 Praha#448#MD10.03:06:54+01:38:25.5703:06:21.5401:35:39.49DetailDiplom
401. Cibulka LukasPrievidza#56#MA148.03:12:09+01:43:40.5703:11:41.3201:29:10.43DetailDiplom
402. Kocík VáclavKamenolomy Praha#161#MA149.03:12:47+01:44:18.5703:12:14.5903:12:46.07DetailDiplom
403. Merašická DagmarContinental Automotive Czech Republic#238#ZD5.03:13:54+01:45:25.5701:17:38.61DetailDiplom
404. Váchal FilipSOD Oleško#365#MB106.03:30:43+02:02:14.5703:30:14.1001:40:51.79DetailDiplom
405. Vejdělková MilušeRungo pro ženy#373#ZC16.03:30:44+02:02:15.5703:30:16.7201:40:53.29DetailDiplom
406. Opatřilová JanaRungo pro ženy#259#ZB39.03:31:04+02:02:35.5703:30:37.6901:41:12.06DetailDiplom
407. Nádherová HanaHradec Králové#249#ZC17.03:56:05+02:27:36.5703:55:46.4603:56:04.53DetailDiplom
Kuna AloisČeské Budějovice#6#MA00:00:00DetailDiplom
Kepka PetrSK Benďák Čerčany#156#MB00:00:00DetailDiplom
Moravcová MartinaAC Vrbno#244#ZA00:00:00DetailDiplom
Rezek LubošCK Vinohradské Šlapky#299#MB00:00:00DetailDiplom
Šeflová AdélaHoralka a Tatranka#338#ZA00:00:00DetailDiplom
Šimůnková PavlaIscarex Česká Třebová#341#ZB00:00:00DetailDiplom
DNS Mazzolini AlenaBK Chýně#234#ZBDNS Detail
DNS Prachařová EvaBáječné ženy v běhu#286#ZBDNS Detail
DNS Procházková LenkaBáječné ženy v běhu#291#ZBDNS Detail
DNS Suchánková PetraBáječné ženy v běhu#332#ZCDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz