Oficiální Výsledková listina Zimní běh na Blaník
12. 1. 2019

půlmaraton


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 4#4Oficiální časZtrátaČipový časmezičas 10. km
1. Exner JakubP team Jihlava#160#MA1.Muži1.01:40:1800:50:01.08Detail
2. Eremka LiborJiskra Humpolec#1#MA2.Muži2.01:40:40+00:00:2200:49:57.89Detail
3. Pazdera LukášTT Příbram#258#MA3.Muži3.01:45:07+00:04:4901:45:04.8000:52:21.96Detail
4. Dragoun Radek#454#MA4.Muži4.01:46:30+00:06:1201:46:27.6200:54:26.27Detail
5. Miláček PetrLedeč nad Sázavou#412#MA5.Muži5.01:46:43+00:06:2500:52:18.31Detail
6. Peřinka FilipTTT#263#MA6.Muži6.01:48:23+00:08:0501:48:16.5600:53:38.54Detail
7. Krupička MartinIron Sport ELPO#173#MA7.Muži7.01:49:00+00:08:4201:48:58.8000:54:59.00Detail
8. Růžek PavelGladiators#294#MA8.Muži8.01:50:42+00:10:2401:50:39.6800:55:17.29Detail
9. Jánošík RudolfVlašim#455#MB1.Muži9.01:51:20+00:11:0201:51:18.3300:55:02.95Detail
10. Havel JanMaraton tým Pavla Nováka#91#MB2.Muži10.01:52:01+00:11:4301:51:58.1500:56:22.16Detail
11. Doucha JiříHvězda Pardubice#57#MB3.Muži11.01:53:00+00:12:4201:52:56.1900:55:52.07Detail
12. Kuna AloisTábor#185#MA9.Muži12.01:53:11+00:12:5301:53:07.3600:57:42.89Detail
13. Kymr JakubOdolena Voda#189#MA10.Muži13.01:53:36+00:13:1801:53:32.8600:56:02.18Detail
14. Churaňová RadkaTJ Lokomotiva Trutnov#2#ZB1.Ženy1.01:54:28+00:14:1001:54:26.2200:56:25.47Detail
15. Seidl MiroslavVŠTJ Ekonom Praha#304#MB4.Muži14.01:55:31+00:15:1301:55:29.8300:56:56.82Detail
16. Malý JiříPraha 6#207#MB5.Muži15.01:56:04+00:15:4601:55:54.9600:57:00.89Detail
17. Sterc JiriBrno#317#MA11.Muži16.01:56:30+00:16:1201:55:36.9200:59:12.06Detail
18. Tejkal ŠimonPraha#346#MA12.Muži17.01:56:41+00:16:2301:56:17.6000:59:09.51Detail
19. Němec JanKolín#237#MB6.Muži18.01:57:16+00:16:5801:56:53.2300:58:04.61Detail
20. Kurz MatoušSk Praga#186#MA13.Muži19.01:57:22+00:17:0401:57:13.9600:58:38.02Detail
21. Němec KamilHBS Vlašim#254#MB7.Muži20.01:57:34+00:17:1601:57:31.5800:56:10.78Detail
22. Werner LukášZelená liška#384#MA14.Muži21.01:57:56+00:17:3801:57:50.8600:58:27.61Detail
23. Helus Milan#445#MB8.Muži22.01:57:58+00:17:4001:57:55.3700:56:02.94Detail
24. Houdek KarelAFK Kacov#103#MA15.Muži23.01:58:16+00:17:5801:58:11.1000:58:14.51Detail
25. Ryšavý ZdeněkRun fór Fun#299#MA16.Muži24.01:58:36+00:18:1801:58:24.6500:57:43.08Detail
26. Jareš TomášVotice#440#MA17.Muži25.01:58:44+00:18:2601:58:34.8500:58:35.48Detail
27. Linhart MartinPraha 7#193#MB9.Muži26.01:58:46+00:18:2801:58:41.6300:59:06.66Detail
28. Doležalová Monika100—Klaßa#50#ZA1.Ženy2.01:58:48+00:18:3001:58:44.8600:58:33.08Detail
29. Dvořák TomášKola Ledeč#63#MB10.Muži27.01:58:50+00:18:3201:58:46.8600:58:21.47Detail
30. Skála Radekjoskatel#306#MC1.Muži28.01:59:07+00:18:4901:59:01.3600:59:15.30Detail
31. Omrai JanTj slavoj Becov nad Teplou#246#MB11.Muži29.01:59:20+00:19:0201:59:19.2400:57:11.17Detail
32. Radonský TomášRunning Lions#282#MB12.Muži30.01:59:24+00:19:0601:59:20.0000:58:20.22Detail
33. Bufka ZdeněkAC Česká Lípa#5#MD1.Muži31.01:59:24+00:19:0601:59:11.5100:59:29.66Detail
34. Gazda VítězslavDivišov#80#MB13.Muži32.01:59:42+00:19:2401:59:37.2200:59:09.31Detail
35. Polák MarekHCT Atlet#270#MA18.Muži33.02:00:14+00:19:5602:00:03.4801:00:19.81Detail
36. Šlampa MartinPraha#334#MA19.Muži34.02:00:22+00:20:0402:00:16.5400:59:30.59Detail
37. Vaněk PavelPraha#366#MC2.Muži35.02:01:07+00:20:4902:01:05.6100:58:55.99Detail
38. Kotrba ŠtěpánJasmín Kutná Hora#162#MB14.Muži36.02:01:14+00:20:5602:01:11.0401:00:46.11Detail
39. Hanák MarekM+P#88#MA20.Muži37.02:01:16+00:20:5802:01:04.7500:58:59.23Detail
40. Seidl JanSIKO Koupelny#303#MA21.Muži38.02:01:18+00:21:0002:01:16.6300:59:40.64Detail
41. Pospíšil PavelBenešovský běžecký klub#273#MA22.Muži39.02:01:35+00:21:1702:00:47.1301:00:52.53Detail
42. Růžek VojtěchGladiators#295#MA23.Muži40.02:01:39+00:21:2102:01:35.2000:59:27.58Detail
43. Kapko David#132#MB15.Muži41.02:01:44+00:21:2602:01:36.3601:00:33.59Detail
44. Bittner MiroslavTTT#28#MB16.Muži42.02:01:57+00:21:3902:01:43.1601:01:46.43Detail
45. Beck ZdeněkNo Limit#20#MB17.Muži43.02:01:57+00:21:3902:01:55.1501:00:00.44Detail
46. Mikeš FilipCK Vinohradské šlapky#223#MB18.Muži44.02:01:57+00:21:3902:01:43.0801:01:45.49Detail
47. Janoušek LiborGIANT.CZ#120#MB19.Muži45.02:02:19+00:22:0102:01:51.2501:00:54.29Detail
48. Vymlátilová PetraMENZO#382#ZB2.Ženy3.02:02:25+00:22:0702:02:13.2501:00:14.40Detail
49. Šíp OndřejASK Slavia Praha#332#MA24.Muži46.02:02:39+00:22:2102:02:16.5501:01:37.25Detail
50. Jahoda VítBenešovský běžecký klub#116#MA25.Muži47.02:02:51+00:22:3302:02:21.6801:00:47.52Detail
51. Franc PetrTriatlon Mladá Boleslav#77#MB20.Muži48.02:03:05+00:22:4702:03:03.3200:59:07.83Detail
52. Bálek BronislavDIVOKÝ ČU*ÁCI#15#MA26.Muži49.02:03:08+00:22:5002:02:58.9100:59:45.89Detail
53. Šoltés FilipMladá Vožice#423#MB21.Muži50.02:03:25+00:23:0702:03:16.6001:00:21.10Detail
54. Malina PetrBorek - Divišov#205#MC3.Muži51.02:03:29+00:23:1102:03:23.4600:58:46.65Detail
55. Pavlíček MartinAC SPARTA PRAHA#257#MA27.Muži52.02:03:41+00:23:2302:03:37.4600:58:46.79Detail
56. Jelínek PavelKC Slavia Praha#94#MA28.Muži53.02:03:47+00:23:2902:03:13.1901:02:33.20Detail
57. Valda DavidOdolena Voda#362#MA29.Muži54.02:03:58+00:23:4002:03:54.9200:58:47.16Detail
58. Prochazka DavidPekass Running team#276#MA30.Muži55.02:04:29+00:24:1102:04:01.1101:01:07.08Detail
59. Čermák JanElite Sport Team#400#MA31.Muži56.02:04:52+00:24:3402:03:59.9901:03:23.20Detail
60. Bicelli Raphael#26#MA32.Muži57.02:04:59+00:24:4102:04:57.1201:00:44.96Detail
61. Šindelářová BlankaRebel Team Blovice#331#ZC1.Ženy4.02:05:02+00:24:4402:04:33.1501:01:38.14Detail
62. Pichlík RomanPot a krev#417#MB22.Muži58.02:05:38+00:25:2002:05:31.4701:02:21.66Detail
63. Holubec TomášRun Magazine Team#99#MA33.Muži59.02:06:01+00:25:4302:05:56.6901:02:21.93Detail
64. Hach Lukᚊtefko Running Team#83#MA34.Muži60.02:06:42+00:26:2402:06:05.4801:01:50.24Detail
65. Nevoral JiříCyklo Galík#239#MA35.Muži61.02:07:02+00:26:4402:06:56.2801:01:43.04Detail
66. Jirásek TomášRunning Stones Praha#127#MA36.Muži62.02:07:15+00:26:5702:06:32.4201:04:14.10Detail
67. Karč JakubSK Babice#136#MB23.Muži63.02:07:53+00:27:3502:07:32.8801:03:23.18Detail
68. Korábik MichalTábor#152#MA37.Muži64.02:07:56+00:27:3802:07:54.3601:02:00.28Detail
69. Sláviková LujzaPraha#310#ZA2.Ženy5.02:07:58+00:27:4002:07:55.6301:02:49.02Detail
70. Rambová MarcelaGomango HÖGNER #4#ZC2.Ženy6.02:08:24+00:28:0602:08:17.2501:03:19.38Detail
71. Dubjel RobertBKB#61#MA38.Muži65.02:08:31+00:28:1302:08:15.8501:02:51.52Detail
72. Třasák Janadidas Runners Prague#355#MA39.Muži66.02:08:44+00:28:2602:08:39.8901:02:29.50Detail
73. Zeman PetrBenešov#389#MB24.Muži67.02:09:01+00:28:4302:08:50.0801:03:54.82Detail
74. Mareček JanKladiva Pardubice#467#MB25.Muži68.02:09:06+00:28:4802:08:47.0701:03:00.81Detail
75. Ardamica DavidBĚŽÍMPRO.CZ CENTRUM BAZALKA#11#MB26.Muži69.02:09:11+00:28:5302:08:46.4301:04:10.36Detail
76. Lhotak ZdenekPot a Krev#427#MA40.Muži70.02:09:12+00:28:5402:09:05.5201:02:30.55Detail
77. Voplakal LiborÉquipe SL Humpolec#377#MA41.Muži71.02:09:23+00:29:0502:09:16.1301:01:33.26Detail
78. Prchal PavelGP Kolín#274#MD2.Muži72.02:09:27+00:29:0902:09:15.9601:03:00.59Detail
79. Mooren RobSK Gym Humpolec#228#MB27.Muži73.02:09:52+00:29:3402:09:46.7001:02:17.48Detail
80. Koudelka DrahomírMeixner Consulting#163#MB28.Muži74.02:10:19+00:30:0102:10:04.6301:02:47.79Detail
81. Teplý OndřejÚvaly#348#MB29.Muži75.02:10:31+00:30:1302:10:27.7501:04:39.53Detail
82. Procházka JosefPomalonožky#630#MA42.Muži76.02:10:36+00:30:1801:03:03.41Detail
83. Krejdl MichalLouny#169#MA43.Muži77.02:10:38+00:30:2002:10:32.6501:02:20.71Detail
84. Landštof DavidPij a běhej#190#MA44.Muži78.02:10:40+00:30:2202:10:03.6601:04:48.81Detail
85. Jakub Lukáš#436#MA45.Muži79.02:10:42+00:30:2402:10:19.9201:04:46.22Detail
86. Lavický PetrKutná Hora#191#MC4.Muži80.02:11:14+00:30:5602:11:10.2401:04:35.48Detail
87. Král ZdeněkVelké Přílepy#167#MC5.Muži81.02:11:14+00:30:5602:10:58.2701:05:54.24Detail
88. Tvrdá MarkétaPraha#357#ZB3.Ženy7.02:11:16+00:30:5802:11:10.6101:04:57.55Detail
89. Matějka Josef Park Café /ČAU #215#MB30.Muži82.02:11:25+00:31:0702:11:17.9501:04:44.07Detail
90. Pertlík MartinBenešov#262#MA46.Muži83.02:11:26+00:31:0802:11:08.6901:04:26.67Detail
91. Zanozina EkaterinaKerteam#385#ZA3.Ženy8.02:11:30+00:31:1202:11:21.4901:05:24.98Detail
92. Riedl Vladimír#286#MB31.Muži84.02:11:35+00:31:1702:10:32.5701:06:54.36Detail
93. Zítková KaterinaPraha#391#ZB4.Ženy9.02:11:45+00:31:2702:11:38.9501:05:09.46Detail
94. Rudolf Jan#292#MA47.Muži85.02:12:10+00:31:5202:11:37.8201:06:47.35Detail
95. Nehasil VítSOFTIM.CZ Runners#235#MA48.Muži86.02:12:13+00:31:5502:12:05.3601:03:11.42Detail
96. Lojková Romana#196#ZA4.Ženy10.02:12:13+00:31:5502:11:39.7801:06:48.41Detail
97. Třísková KatarínaPraha#354#ZC3.Ženy11.02:12:20+00:32:0202:12:07.0101:05:13.38Detail
98. Říha JanPraha#301#MA49.Muži87.02:12:21+00:32:0302:12:11.7601:05:35.34Detail
99. Urban Lukáš#361#MA50.Muži88.02:12:34+00:32:1602:12:23.1801:03:36.17Detail
100. Kahoun JanLouňovice pod Blaníkem#131#MA51.Muži89.02:12:54+00:32:3602:12:18.7701:06:41.89Detail
101. Hnízdil JanSOFTIM.CZ Runners#96#MA52.Muži90.02:12:56+00:32:3802:12:49.1901:02:27.08Detail
102. Vojtěchovský MartinForrest Run Team#375#MB32.Muži91.02:13:12+00:32:5402:12:54.3401:05:15.38Detail
103. Gladiš DavidSvetbehu.cz#449#MB33.Muži92.02:13:39+00:33:2102:13:06.4701:08:54.80Detail
104. Skalinová KamilaSK Babice#307#ZC4.Ženy12.02:13:41+00:33:2302:13:28.8001:05:23.40Detail
105. Ungerman AntonínTJ SOKOL PODLÁZKY#360#MB34.Muži93.02:13:50+00:33:3202:13:19.9301:06:57.43Detail
106. Zámyslický MartinMnichovice#468#MB35.Muži94.02:14:06+00:33:4802:13:20.9101:07:19.08Detail
107. Hulmák PavelVlašim#113#MB36.Muži95.02:14:23+00:34:0502:14:09.8901:04:45.58Detail
108. Eichler IvoUSK Praha#68#MC6.Muži96.02:14:26+00:34:0802:14:20.9701:05:24.29Detail
109. Suchan MilanYaman#321#MA53.Muži97.02:14:28+00:34:1002:14:17.8401:04:58.94Detail
110. Kuchař KarelPraha#183#MA54.Muži98.02:14:30+00:34:1202:14:04.9201:08:29.12Detail
111. Berenguer SantiagoAdidas Runners Prague#435#MA55.Muži99.02:14:43+00:34:2502:14:40.5601:01:37.76Detail
112. Hronová MarkétaCzech Tri K. Team#456#ZA5.Ženy13.02:14:48+00:34:3002:14:38.4701:06:08.54Detail
113. Foller MiroslavEFA Vlašim#75#MB37.Muži100.02:14:59+00:34:4102:14:53.6101:04:42.25Detail
114. Mitterwald MartinLety#226#MB38.Muži101.02:15:01+00:34:4302:14:06.3801:08:17.83Detail
115. Markant Kryštof#211#MA56.Muži102.02:15:04+00:34:4602:14:55.5701:05:46.50Detail
116. Šulc Miroslav Divišov #343#MC7.Muži103.02:15:07+00:34:4902:14:33.6701:06:23.31Detail
117. Malíková KláraANONE!#204#ZB5.Ženy14.02:15:16+00:34:5802:15:04.5801:07:16.69Detail
118. Jiroušková HanaZnosim#129#ZC5.Ženy15.02:15:19+00:35:0102:15:14.4301:07:22.80Detail
119. Hoskovec LukášSDH Zruč nad Sázavou#100#MA57.Muži104.02:15:23+00:35:0502:15:01.3501:06:29.59Detail
120. Šístek JanProti alkoholismu#333#MB39.Muži105.02:15:24+00:35:0602:14:55.9401:06:57.08Detail
121. Fialka FrantišekBěžci Chomutov#72#MB40.Muži106.02:15:48+00:35:3002:15:35.5801:04:43.51Detail
122. Hlaváč Jiříadidas Runners Prague #95#MB41.Muži107.02:15:48+00:35:3002:15:42.7401:06:53.58Detail
123. Uhlíř TomášRK Olšina#359#MB42.Muži108.02:15:53+00:35:3502:15:39.7001:05:22.70Detail
124. Prikner RostislavPraha#275#MA58.Muži109.02:15:57+00:35:3902:15:27.2101:05:04.44Detail
125. Fara JanTriatlon Mladá Boleslav #71#MA59.Muži110.02:15:59+00:35:4102:15:28.0701:07:31.15Detail
126. Pína JaroslavAB Řež#265#MC8.Muži111.02:16:01+00:35:4302:15:44.2801:06:13.52Detail
127. Mikšátko PetrRC Píst#224#MB43.Muži112.02:16:10+00:35:5202:15:46.0901:08:07.94Detail
128. Babka TomášTisem#13#MB44.Muži113.02:16:14+00:35:5602:16:01.6901:07:05.47Detail
129. Rohr PetrPraha 6#289#MC9.Muži114.02:16:18+00:36:0002:15:46.7501:08:07.34Detail
130. Picek RomanFBK Vlašim#264#MB45.Muži115.02:16:39+00:36:2102:15:47.8301:10:38.10Detail
131. Růžička Jan Světlá nad Sázavou#418#MB46.Muži116.02:16:44+00:36:2602:16:28.6701:07:01.88Detail
132. Nedbal JanKrhanice#457#MB47.Muži117.02:16:47+00:36:2902:16:26.3501:07:39.92Detail
133. Kaprálek MartinBK Chýně#133#MC10.Muži118.02:16:50+00:36:3202:16:38.0701:06:04.86Detail
134. Pípal PetrKamenice nad Lipou#266#MA60.Muži119.02:16:51+00:36:3302:16:44.6901:05:48.65Detail
135. Mihalik JosefFresh Kruháč Harfa#433#MA61.Muži120.02:16:55+00:36:3702:16:28.8501:09:24.86Detail
136. Bilek TomasBrno#27#MA62.Muži121.02:17:06+00:36:4802:16:13.9401:09:40.44Detail
137. Hampejsová MartinaŠNECI na MAX#87#ZC6.Ženy16.02:17:14+00:36:5602:17:02.1501:08:25.90Detail
138. Fait TomasGRADUS s.r.o #70#MA63.Muži122.02:17:27+00:37:0902:17:07.4501:06:39.57Detail
139. Palír Vojtěchadidas Runners Prague#252#MA64.Muži123.02:17:33+00:37:1502:16:55.9101:08:25.21Detail
140. Blažek VladimírDukla Liberec#29#MC11.Muži124.02:17:44+00:37:2602:17:40.0501:04:37.13Detail
141. Frič PavelCHECOMACOCO#79#MD3.Muži125.02:17:47+00:37:2902:17:40.9101:08:25.63Detail
142. Šerý DrahoslavJihlava#326#MB48.Muži126.02:17:54+00:37:3602:17:39.4901:06:31.07Detail
143. Máca TomášPelhřimov#199#MA65.Muži127.02:17:58+00:37:4002:17:30.4601:07:50.94Detail
144. Ševčík DavidTišnov#327#MB49.Muži128.02:17:59+00:37:4102:17:19.0901:09:13.54Detail
145. Ondrůšek LiborMorové Šlehy#248#MC12.Muži129.02:18:10+00:37:5202:17:49.0201:07:34.61Detail
146. Marek MilošPelhřimov#210#MA66.Muži130.02:18:21+00:38:0302:17:58.6201:07:23.30Detail
147. Hosnedl MarekCafé Racers#101#MA67.Muži131.02:18:22+00:38:0402:17:33.0001:10:10.80Detail
148. Eliáš PetrPraha#401#MA68.Muži132.02:18:28+00:38:1002:17:45.0801:07:15.88Detail
149. Rieger JanProgress cycle#287#MB50.Muži133.02:18:32+00:38:1402:17:47.5201:07:11.68Detail
150. Račanský LubošZvěstov#281#MA69.Muži134.02:18:40+00:38:2202:18:01.6501:09:48.77Detail
151. Nový PavelTriatlon Mladá Boleslav#245#MB51.Muži135.02:18:41+00:38:2302:18:09.5101:06:56.41Detail
152. Mrva Pavel BBK - Popovice#231#MC13.Muži136.02:18:43+00:38:2502:18:12.5101:05:51.12Detail
153. Vála VojtěchHradištko#430#MA70.Muži137.02:18:51+00:38:3302:18:08.8701:09:32.92Detail
154. Valentová MarkétaVelosport Valenta Scott team#364#ZB6.Ženy17.02:18:51+00:38:3302:18:31.9501:08:40.73Detail
155. Kára VladimírAC-PATŘÍN#134#MC14.Muži138.02:18:56+00:38:3802:18:40.7601:08:27.43Detail
156. Lörinc JánÚstí nad Labem#410#MB52.Muži139.02:19:02+00:38:4402:18:42.7201:08:27.17Detail
157. Kadlec JiříPraha 7#130#MA71.Muži140.02:19:04+00:38:4602:18:55.3801:05:23.50Detail
158. Krejzar PavelKét Agárok#170#MB53.Muži141.02:19:10+00:38:5202:18:34.5501:08:32.19Detail
159. Zaremba JanPraha#386#MA72.Muži142.02:19:26+00:39:0802:18:36.6301:10:04.70Detail
160. Kotěra LadislavSC Zmaštěný Stroje#161#MC15.Muži143.02:19:30+00:39:1202:18:51.6901:09:39.90Detail
161. Bareš MichalRunning Club Lety#17#MB54.Muži144.02:19:34+00:39:1602:18:38.5301:08:29.31Detail
162. Pěnkava PetrDrnek#261#MB55.Muži145.02:19:37+00:39:1902:19:09.3001:09:18.80Detail
163. Vojtíšek RadovanMoon Kil Sun Team#376#MB56.Muži146.02:19:37+00:39:1902:19:06.9701:08:05.01Detail
164. Ondruš PetrVelké Prílepy#247#MB57.Muži147.02:19:41+00:39:2302:19:22.0701:10:21.49Detail
165. Samek KamilKostelní Hlavno#437#MB58.Muži148.02:19:44+00:39:2602:19:20.9201:08:18.78Detail
166. Phillis MonikaBěhat umí každý#416#ZB7.Ženy18.02:19:53+00:39:3502:19:10.9701:09:20.42Detail
167. Černý OndřejHK Pardubice#43#MB59.Muži149.02:20:01+00:39:4302:19:53.3001:07:11.51Detail
168. Michajlov VlastimilBernartice#221#MB60.Muži150.02:20:04+00:39:4602:19:19.4701:11:50.35Detail
169. Sedlák JosefStruhařov#429#MC16.Muži151.02:20:09+00:39:5102:19:26.0201:11:05.65Detail
170. Jakubczak Konraddebeściak AR#117#MB61.Muži152.02:20:14+00:39:5602:19:34.1501:09:41.25Detail
171. Mašek RadekPEKASS running team#214#MB62.Muži153.02:20:26+00:40:0802:19:59.4001:07:42.06Detail
172. Zahálka TomášKilt po česku#388#MB63.Muži154.02:20:34+00:40:1602:20:28.8601:08:09.15Detail
173. Broža VojtěchTábor#32#MA73.Muži155.02:20:37+00:40:1902:20:11.1501:06:36.25Detail
174. Haruda Lukáš Kojčice #90#MA74.Muži156.02:20:39+00:40:2102:19:45.7801:10:56.63Detail
175. Malisova KarlaSabzo#462#ZD1.Ženy19.02:20:41+00:40:2302:20:19.3801:08:20.65Detail
176. Říha KarelBK Benešov#302#MC17.Muži157.02:20:51+00:40:3302:20:11.5501:06:30.92Detail
177. Döme RadekKamberk#53#MA75.Muži158.02:20:55+00:40:3702:20:46.0001:11:05.42Detail
178. Hájek LukášTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#611#MA76.Muži159.02:20:58+00:40:4001:08:28.63Detail
179. Pálka PavelHitrádio City#255#MB64.Muži160.02:21:22+00:41:0402:21:17.8101:06:11.45Detail
180. Jenšík JiříHobby Run Team Mladá Vožice#465#MA77.Muži161.02:21:35+00:41:1702:21:06.1501:07:34.09Detail
181. Žák JakubHoralka a Tatranka#393#MA78.Muži162.02:21:37+00:41:1902:21:20.0001:08:13.39Detail
182. Veselý LukášVestec#373#MA79.Muži163.02:21:51+00:41:3302:21:22.9401:09:37.33Detail
183. Strakoš Tomáš #634#MA80.Muži164.02:21:56+00:41:3801:08:49.18Detail
184. Červený VáclavZručskej Plzeňák#44#MC18.Muži165.02:21:57+00:41:3902:21:33.9701:10:09.60Detail
185. Kubelková EvaEskadra Puňta a Alík#178#ZB8.Ženy20.02:22:01+00:41:4302:21:20.8601:11:19.30Detail
186. Mačenková KarolínaKamberk#200#ZA6.Ženy21.02:22:07+00:41:4902:21:58.4401:10:30.26Detail
187. Žák JanBenešov#394#MA81.Muži166.02:22:30+00:42:1202:21:55.3801:09:49.73Detail
188. Pospíšil Marekadidas runners Prague#271#MA82.Muži167.02:22:33+00:42:1502:21:56.4801:10:58.51Detail
189. Vošahlík HonzaAdventní běhání#379#MA83.Muži168.02:22:41+00:42:2302:22:17.7701:08:01.02Detail
190. Brabec Tomáš 100—Klaßa#179#MA84.Muži169.02:22:46+00:42:2802:22:36.1301:10:15.84Detail
191. Šeflová AdélkaHoralka a Tatranka#325#ZA7.Ženy22.02:22:51+00:42:3302:22:33.4601:09:52.69Detail
192. Anton MichalPEKASS#9#MA85.Muži170.02:23:05+00:42:4702:22:36.2701:09:39.23Detail
193. Szonda Istvan#323#MB65.Muži171.02:23:13+00:42:5502:22:54.9901:09:51.39Detail
194. Hroneš MichaelJosefov#107#MB66.Muži172.02:23:20+00:43:0202:22:48.5001:06:46.75Detail
195. Křivánek PetrPelhřimov#176#MA86.Muži173.02:23:30+00:43:1202:22:37.4501:10:56.43Detail
196. Novák PavelDub u Kondrace#241#MB67.Muži174.02:23:32+00:43:1402:23:18.6901:06:49.74Detail
197. Kotačka VítFirefly#159#MB68.Muži175.02:23:53+00:43:3502:22:58.5501:11:47.82Detail
198. Břicháček Milošadidas Runners Prague#34#MA87.Muži176.02:23:58+00:43:4002:23:21.5901:10:58.32Detail
199. Balajka MartinHoršice#14#MB69.Muži177.02:24:08+00:43:5002:23:53.8801:11:06.00Detail
200. Kouklík TomášTJ Sokol Neveklov#165#MA88.Muži178.02:24:12+00:43:5402:23:33.0701:08:54.08Detail
201. Tichý František Louňovice pod Blaníkem#350#MA89.Muži179.02:24:13+00:43:5502:23:40.0001:09:12.95Detail
202. Šnajperk Viktorshimpi_cz#339#MB70.Muži180.02:24:23+00:44:0502:24:13.0201:09:48.70Detail
203. Gonda PetrHC DC XC#610#MA90.Muži181.02:24:28+00:44:1001:10:55.26Detail
204. Šináglová LenkaBenešovský běžecký klub#330#ZB9.Ženy23.02:24:35+00:44:1702:24:00.4901:11:03.37Detail
205. Rejdova KaterinaMUVKO - kruhove treninky#285#ZA8.Ženy24.02:24:50+00:44:3202:23:57.6501:11:27.07Detail
206. Přibyl JosefPraha#428#MA91.Muži182.02:24:50+00:44:3202:24:12.6001:11:29.75Detail
207. Janíček Jan#118#MA92.Muži183.02:24:57+00:44:3902:24:25.4001:11:32.18Detail
208. Lukášová MirkaPraha#3#ZD2.Ženy25.02:25:03+00:44:4502:24:49.0501:10:46.45Detail
209. Pála RomanMédea boxing team#251#MA93.Muži184.02:25:07+00:44:4902:24:44.8101:12:04.86Detail
210. Morav PavelZlej sen#229#MB71.Muži185.02:25:14+00:44:5602:24:41.0701:09:18.11Detail
211. Jindřich JosefZlej sen#125#MB72.Muži186.02:25:16+00:44:5802:24:44.1001:09:19.55Detail
212. Rylka AntonínToniCzech Runners Club#298#MB73.Muži187.02:25:16+00:44:5802:24:40.3701:10:17.45Detail
213. Hošek DanielGYMKC.cz#102#MA94.Muži188.02:25:18+00:45:0002:24:31.0201:10:18.16Detail
214. Rybka Vlastik Praha #419#MC19.Muži189.02:25:21+00:45:0302:24:26.4901:11:30.93Detail
215. Skelton Jamie#309#MA95.Muži190.02:25:28+00:45:1002:24:33.2501:15:36.62Detail
216. Nádhera PetrHradec Králové#233#MC20.Muži191.02:25:37+00:45:1902:25:25.3601:10:55.03Detail
217. Štys PavelRetia#144#MB74.Muži192.02:25:39+00:45:2102:25:02.1901:12:33.32Detail
218. Rataj JindřichHOBBYRUNTEAM Mladá Vožice#288#MB75.Muži193.02:25:40+00:45:2202:25:07.2501:08:46.51Detail
219. Hanzlík MartinMaraton Club Přeborov#89#MA96.Muži194.02:25:43+00:45:2502:25:21.5001:10:14.48Detail
220. Kortan FrantišekSOKOL Počepice#177#MC21.Muži195.02:25:45+00:45:2702:25:27.2101:12:23.85Detail
221. Filip JiříVlašim#74#MA97.Muži196.02:26:06+00:45:4802:25:18.5601:11:12.82Detail
222. Grusz FilipPodej mi pivo#82#MA98.Muži197.02:26:16+00:45:5802:25:41.7301:11:20.16Detail
223. Šmída PavelPraha#337#MA99.Muži198.02:26:19+00:46:0102:25:38.2801:10:34.34Detail
224. Kočovský MiroslavTJ Sokol Senohraby#149#MB76.Muži199.02:26:26+00:46:0802:25:53.0101:12:44.77Detail
225. Kocík VojtěchKamenolomy Praha#147#MA100.Muži200.02:26:29+00:46:1102:25:33.3601:14:23.85Detail
226. Čapek MartinZásmuky#608#MA101.Muži201.02:26:32+00:46:1401:08:48.17Detail
227. Titmanová Michaela Říčany#352#ZB10.Ženy26.02:26:43+00:46:2502:26:36.4601:11:36.77Detail
228. Němec ArnoštKolín#236#MC22.Muži202.02:27:09+00:46:5102:26:43.2901:09:09.63Detail
229. Dostál ZdeněkVelosport Valenta Scott team Pelhřimov#56#MB77.Muži203.02:27:09+00:46:5102:26:50.2501:07:02.91Detail
230. Hruška PavelSokol Václavice#108#MB78.Muži204.02:27:19+00:47:0102:26:32.8101:12:27.75Detail
231. Bedi TomášVlašim#443#MA102.Muži205.02:27:21+00:47:0302:26:46.1201:14:33.31Detail
232. Moravec Karel#469#MA103.Muži206.02:27:49+00:47:3102:27:05.8101:12:40.40Detail
233. Jankovský Aleš Praha 13#119#MA104.Muži207.02:27:51+00:47:3302:27:11.4001:10:26.57Detail
234. Příhara OndřejRunning Lions#453#MA105.Muži208.02:28:05+00:47:4702:27:27.9901:13:38.19Detail
235. Svozil DanielVŠCHT#322#MB79.Muži209.02:28:19+00:48:0102:28:00.6901:10:52.96Detail
236. Vencová MagdalenaRunning Lions#372#ZA9.Ženy27.02:28:26+00:48:0802:27:49.1701:12:17.86Detail
237. Hrabec MichalRunning2.cz#104#MB80.Muži210.02:28:28+00:48:1002:28:13.7201:11:57.54Detail
238. Kubista JosefRunning Lions#181#MA106.Muži211.02:28:50+00:48:3202:28:12.6801:12:18.64Detail
239. Suda Martinadidas runners prague#320#MA107.Muži212.02:29:15+00:48:5702:28:29.2601:18:14.49Detail
240. Mück VladimirVlašim#232#MB81.Muži213.02:29:15+00:48:5702:28:19.0201:09:04.94Detail
241. Maleček PetrTJ Sokol Suchdol#203#MB82.Muži214.02:29:46+00:49:2802:29:27.4501:11:04.05Detail
242. Edr PavelMelechovan Kouty#67#MB83.Muži215.02:30:17+00:49:5902:29:32.8701:13:47.51Detail
243. Trýb VláďaKola Ledeč#353#MA108.Muži216.02:30:18+00:50:0002:29:33.3401:13:08.97Detail
244. Růt JiříKrokstadøra#293#MA109.Muži217.02:30:32+00:50:1402:29:43.1501:13:42.35Detail
245. Hrubý RichardFbC Spartak Žebrák#404#MA110.Muži218.02:30:52+00:50:3402:30:16.8701:09:23.44Detail
246. Novotná AndreaPoříčany#638#ZB11.Ženy28.02:30:54+00:50:3601:14:06.96Detail
247. Klusák LukášJesenice#143#MA111.Muži219.02:30:55+00:50:3702:30:26.0901:16:01.26Detail
248. Valihrach Lukáš#365#MA112.Muži220.02:30:57+00:50:3902:30:27.5201:14:40.60Detail
249. Heřmánková PavlaKladruby#64#ZB12.Ženy29.02:31:04+00:50:4602:30:10.3901:14:34.97Detail
250. Rederer ZbyněkBrno#631#MA113.Muži221.02:31:07+00:50:4901:14:26.42Detail
251. Neděla TomášTrhový Štěpánov#415#MB84.Muži222.02:31:07+00:50:4902:30:31.0001:14:13.11Detail
252. Procházka MichalNebovidy#277#MA114.Muži223.02:31:40+00:51:2202:30:53.1201:17:19.05Detail
253. Plhák JanUltimate Survival#269#MA115.Muži224.02:31:45+00:51:2702:30:53.7701:14:26.64Detail
254. Shoniya AlexanderRun Lepra Run#305#MB85.Muži225.02:31:55+00:51:3702:31:32.5501:13:04.43Detail
255. Šimon JurajPraha#422#MA116.Muži226.02:31:58+00:51:4002:31:07.0001:12:31.15Detail
256. Máca LukášPelhřimov#198#MA117.Muži227.02:32:02+00:51:4402:31:48.9601:09:47.78Detail
257. Palírová Terezaadidas Runners Prague#253#ZA10.Ženy30.02:32:05+00:51:4702:31:27.5601:13:57.62Detail
258. Kramářová VladimíraRsáci#464#ZA11.Ženy31.02:32:06+00:51:4802:31:18.9801:12:40.96Detail
259. Pšenička Viktor Praha 9 #279#MA118.Muži228.02:32:11+00:51:5302:31:55.2001:11:57.24Detail
260. Žalud LadislavTriatlon Mladá Boleslav#395#MB86.Muži229.02:32:16+00:51:5802:31:30.4001:14:46.26Detail
261. Černá GabrielaTým Romana Černého#461#ZA12.Ženy32.02:32:27+00:52:0902:32:10.5501:13:22.06Detail
262. Zvěřina RadekBojetice#392#MA119.Muži230.02:32:28+00:52:1002:32:10.0701:14:28.82Detail
263. Čechura JiříČistý sport#40#MC23.Muži231.02:33:00+00:52:4202:32:08.8501:16:01.44Detail
264. Fafejta VáclavTJ. Liga 100 Praha#69#MB87.Muži232.02:33:07+00:52:4902:32:11.3201:11:15.92Detail
265. Vrbková PavlaLedečrun#425#ZA13.Ženy33.02:33:09+00:52:5102:33:01.0301:14:44.14Detail
266. Markvart Jan#212#MA120.Muži233.02:33:09+00:52:5102:32:49.9601:16:32.22Detail
267. Kašpárková MarcelaFrenštát pod Radhoštěm#408#ZA14.Ženy34.02:33:31+00:53:1302:33:25.1401:13:28.86Detail
268. David LubošSRTG Kolín#46#MA121.Muži234.02:33:42+00:53:2402:33:13.7401:13:12.06Detail
269. Zientek JanJesenice#390#MB88.Muži235.02:33:57+00:53:3902:33:12.2901:17:57.16Detail
270. Jelínek AlešPraha 6#123#MA122.Muži236.02:33:58+00:53:4002:33:53.6601:07:57.59Detail
271. Chmátal MartinPij A Behej#115#MB89.Muži237.02:33:58+00:53:4002:33:26.4201:18:33.15Detail
272. Malínský Bronislav Rozběháme Česko #206#MB90.Muži238.02:34:02+00:53:4402:33:29.5201:16:49.56Detail
273. Skálová MichaelaVonoklasy#308#ZA15.Ženy35.02:34:04+00:53:4602:33:14.5701:16:53.94Detail
274. Srbová LeonaPísek#315#ZA16.Ženy36.02:34:13+00:53:5502:33:29.9301:17:43.41Detail
275. Vajskesr MichalPraha 6#438#MB91.Muži239.02:34:19+00:54:0102:34:09.6401:08:25.88Detail
276. Tvrz JakubSmarttech#358#MA123.Muži240.02:34:33+00:54:1502:33:43.0201:15:01.70Detail
277. Borowiak Fabien#605#MA124.Muži241.02:34:34+00:54:1601:13:55.60Detail
278. Brožík FrantišekVlašim#33#MC24.Muži242.02:34:35+00:54:1702:33:40.7001:16:07.12Detail
279. Ošmera RadimNebovidy#250#MA125.Muži243.02:34:51+00:54:3302:34:04.2701:17:42.95Detail
280. Drastík JakubKIWI#59#MB92.Muži244.02:34:53+00:54:3502:34:11.9201:17:05.38Detail
281. Panec Jiří#441#MB93.Muži245.02:35:06+00:54:4802:34:36.0001:17:13.42Detail
282. Vašíček MartinPraha#368#MC25.Muži246.02:35:07+00:54:4902:34:52.9401:13:10.90Detail
283. Stárková AlenaSK Babice#316#ZB13.Ženy37.02:35:09+00:54:5102:34:56.4901:16:39.73Detail
284. Tůma LadislavDubovsko#356#MC26.Muži247.02:35:09+00:54:5102:34:52.9401:14:08.63Detail
285. Seidlová AliceVlašim#442#ZA17.Ženy38.02:35:11+00:54:5302:34:32.4101:15:38.08Detail
286. Pěčková ZdeňkaAF TEAM PLZEŇ#259#ZB14.Ženy39.02:35:13+00:54:5502:34:49.5201:17:29.84Detail
287. Hruška TomášKbelští sokoli#109#MB94.Muži248.02:35:17+00:54:5902:34:19.0301:16:26.12Detail
288. Bezděk Miroslav#25#MB95.Muži249.02:35:18+00:55:0002:34:57.7101:13:41.29Detail
289. Petrásková NikolTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#629#ZA18.Ženy40.02:35:26+00:55:0801:21:07.01Detail
290. Vecka MichalBáječné ženy v běhu#370#MA126.Muži250.02:35:57+00:55:3902:35:29.2401:18:01.22Detail
291. Liška SamuelAdidas Runners Prague#195#MA127.Muži251.02:36:10+00:55:5202:35:51.4201:18:26.07Detail
292. Mazáčová ZoraRozběháme Votice#218#ZB15.Ženy41.02:36:24+00:56:0602:35:35.3301:16:37.92Detail
293. Kot JiříHumpolec#158#MB96.Muži252.02:36:28+00:56:1002:35:53.5001:13:27.04Detail
294. Krejča TomášPrádelna Kyselý, a.s.#168#MA128.Muži253.02:37:00+00:56:4202:36:08.8001:16:05.21Detail
295. Teplárek LukášT. Přimda#347#MA129.Muži254.02:37:31+00:57:1302:36:50.1401:16:52.57Detail
296. Toupal VáclavVlašim#405#MB97.Muži255.02:37:31+00:57:1302:37:26.7501:13:59.91Detail
297. Lipa PatrykCieszyn #194#MA130.Muži256.02:37:41+00:57:2302:37:16.9601:16:19.13Detail
298. Jelínek TomášPraha 6#407#MA131.Muži257.02:37:41+00:57:2302:37:35.5201:12:49.42Detail
299. Krajči JánKrajanda Větrovy#166#MB98.Muži258.02:37:51+00:57:3302:37:37.6901:13:21.39Detail
300. Fialka Ondřejadidas Runners Prague#73#MA132.Muži259.02:37:52+00:57:3402:37:07.5701:18:15.24Detail
301. Korn DavidTrhový Štěpánov#153#MA133.Muži260.02:38:01+00:57:4302:37:51.7601:15:22.69Detail
302. Nousek LukášRozběháme Votice#324#MA134.Muži261.02:38:07+00:57:4902:37:53.9401:15:51.42Detail
303. Ledecký OndřejBenešov#192#MA135.Muži262.02:38:08+00:57:5002:37:29.7601:13:27.25Detail
304. Bálik Štefan #16#MA136.Muži263.02:38:09+00:57:5102:37:44.7901:18:58.69Detail
305. Kvapil MilanKonice#188#MA137.Muži264.02:38:25+00:58:0702:38:16.8301:15:53.32Detail
306. Burianová JanaPraha 9#35#ZB16.Ženy42.02:38:29+00:58:1102:38:08.7301:18:30.23Detail
307. Dvořák IvanPraha 6#439#MB99.Muži265.02:38:34+00:58:1602:38:24.0301:16:19.08Detail
308. Kroc MiloslavBrandýsek#171#MC27.Muži266.02:38:44+00:58:2602:38:20.1801:16:32.54Detail
309. Jirásek JiříK.O. Poděbrady #126#MC28.Muži267.02:39:00+00:58:4202:38:39.7201:18:24.47Detail
310. Mokráňová Veronika#227#ZA19.Ženy43.02:39:01+00:58:4302:38:48.0101:18:02.53Detail
311. Novotný PavelPoříčany#243#MB100.Muži268.02:39:55+00:59:3702:39:13.3901:14:01.86Detail
312. Vaněk PetrŠneci v běhu #367#MC29.Muži269.02:40:05+00:59:4702:39:51.4401:16:21.99Detail
313. Romanov YuryRunning Lions#290#MA138.Muži270.02:40:06+00:59:4802:39:27.9001:13:34.76Detail
314. Valenta DavidVelosport Valenta Scott team#363#MB101.Muži271.02:40:17+00:59:5902:39:57.4001:14:30.81Detail
315. Bendova AndreaASK Slavia Praha#23#ZA20.Ženy44.02:40:20+01:00:0202:40:07.9201:16:44.80Detail
316. Zajíčková DášaStruhařov#431#ZC7.Ženy45.02:40:39+01:00:2102:39:55.4701:17:35.93Detail
317. Hubená TerezaPraha Staré Město#111#ZB17.Ženy46.02:41:04+01:00:4602:40:48.7101:19:28.07Detail
318. Brenišin Ivan#31#MC30.Muži272.02:41:06+01:00:4802:40:45.6101:18:12.02Detail
319. Holub PavelPlzeň atc#98#MC31.Muži273.02:41:15+01:00:5702:40:45.1101:17:52.13Detail
320. Vejvodova Kristyna Kanoistika Sedlčany#371#ZA21.Ženy47.02:41:55+01:01:3702:41:23.0901:17:35.09Detail
321. Sůsa JakubBezimpro.cz Centrum BAZALKA#313#MA139.Muži274.02:41:56+01:01:3802:41:24.2701:17:35.50Detail
322. Blecha LukášVlašim#444#MA140.Muži275.02:42:02+01:01:4402:41:27.0401:16:14.02Detail
323. Beran Lukáš#603#MA141.Muži276.02:42:41+01:02:2301:15:31.20Detail
324. Kouklik Stanislav Benešovský běžecký klub #164#MC32.Muži277.02:42:44+01:02:2602:42:26.5601:17:44.46Detail
325. Dogaru VasilČeská Lípa#49#MA142.Muži278.02:42:44+01:02:2602:42:17.9601:20:49.91Detail
326. Plecháček Andrej AB Řež#268#MD4.Muži279.02:42:55+01:02:3702:42:38.4401:19:30.43Detail
327. Bartošovská HanaNeveklov#18#ZA22.Ženy48.02:42:58+01:02:4002:42:22.3701:18:28.03Detail
328. Dolejš MartinPoříčí nad Sázavou#51#MB102.Muži280.02:43:12+01:02:5402:42:26.3601:19:18.26Detail
329. Matuškova MarieRFSK#216#ZA23.Ženy49.02:43:12+01:02:5402:43:02.8301:18:57.14Detail
330. Holiš HynekBenešov#97#MB103.Muži281.02:43:20+01:03:0202:42:33.6501:17:50.84Detail
331. Hubatová-Vacková JanaŠtefko running team#110#ZA24.Ženy50.02:43:41+01:03:2302:42:50.8501:21:44.42Detail
332. Hulmák PetrVlašim#446#MC33.Muži282.02:44:17+01:03:5902:43:26.9701:18:35.07Detail
333. Vítová KamilkaŠneci v běhu#374#ZB18.Ženy51.02:44:19+01:04:0102:43:52.6701:18:57.03Detail
334. Helwig DanielMSD#93#MA143.Muži283.02:44:52+01:04:3402:44:31.5501:20:10.05Detail
335. Polák DušanHumpolec#466#MB104.Muži284.02:45:06+01:04:4802:44:59.8201:15:34.29Detail
336. Kulhánek JanPraha#184#MA144.Muži285.02:45:07+01:04:4902:44:51.8901:24:21.35Detail
337. Koscielniak ZdeněkŽďár nad Sázavou#156#MA145.Muži286.02:45:07+01:04:4902:44:52.4401:24:21.06Detail
338. Pavingerová MilušeAdidas runners Prague#256#ZC8.Ženy52.02:45:29+01:05:1102:44:52.0501:21:18.24Detail
339. Náhlík JanTotal Vital#414#MA146.Muži287.02:45:30+01:05:1202:45:11.8401:16:37.66Detail
340. Knobová LucieAR#146#ZA25.Ženy53.02:45:33+01:05:1502:44:51.4901:21:23.47Detail
341. Kroček TomášTrušok tym!!!#172#MA147.Muži288.02:45:36+01:05:1802:44:58.3401:21:35.30Detail
342. Belej Lukáš#21#MA148.Muži289.02:45:46+01:05:2802:45:11.5701:19:22.41Detail
343. Klouček MartinŠneci v běhu#141#MB105.Muži290.02:45:50+01:05:3202:45:21.9701:20:01.87Detail
344. Černý MilanRebel Team Blovice#42#MB106.Muži291.02:46:16+01:05:5802:44:09.3501:19:35.95Detail
345. Hujňáková PetraM+P#112#ZA26.Ženy54.02:46:27+01:06:0902:45:56.8201:23:33.55Detail
346. Beňasová VeronikaTriexpert běžecký klub České Budějovice#22#ZA27.Ženy55.02:46:29+01:06:1102:45:58.7501:23:33.74Detail
347. Merenus LubošPot a krev#411#MA149.Muži292.02:46:46+01:06:2802:46:30.8301:18:07.60Detail
348. Kleiner TomasPraha#140#MA150.Muži293.02:46:52+01:06:3402:46:40.6401:20:06.45Detail
349. Martínková Veronika Znosim#621#ZA28.Ženy56.02:46:57+01:06:3901:23:30.03Detail
350. Černý LukášTým Romana Černého#458#MA151.Muži294.02:47:09+01:06:5102:46:51.5401:19:11.59Detail
351. Černý MichalTým Romana Černého#460#MA152.Muži295.02:47:10+01:06:5202:46:54.6901:19:13.69Detail
352. Kašpar TomášVeltruby#137#MB107.Muži296.02:47:42+01:07:2402:46:49.0101:30:08.21Detail
353. Opočenský JaroslavKutná Hora#249#MD5.Muži297.02:48:08+01:07:5002:47:40.0701:20:49.25Detail
354. Machová IvanaKlatovy#201#ZC9.Ženy57.02:48:09+01:07:5102:47:48.8201:21:11.00Detail
355. Kubik JiriMorfeovy tenisky #180#MB108.Muži298.02:48:13+01:07:5502:47:19.0301:24:49.71Detail
356. Hrabec Kotulková SoňaRunning2.cz#105#ZB19.Ženy58.02:48:19+01:08:0102:47:56.5201:23:00.32Detail
357. Danešová MartinaSázava#45#ZA29.Ženy59.02:48:51+01:08:3302:48:11.6101:20:50.48Detail
358. Pitelka Roman#267#MA153.Muži299.02:48:54+01:08:3602:48:27.6101:20:29.96Detail
359. Šanovec JiříVlašim#47#MA154.Muži300.02:48:55+01:08:3702:48:02.4501:18:26.60Detail
360. Mareček PetrDIVOKÝ ČU*ÁCI#208#MA155.Muži301.02:49:01+01:08:4302:48:51.3801:20:19.33Detail
361. Horváth Zdeněk#447#MA156.Muži302.02:49:04+01:08:4602:48:17.8001:18:06.44Detail
362. Bělák VítHavlíčkův Brod#399#MA157.Muži303.02:49:08+01:08:5002:48:33.2401:20:06.54Detail
363. Kořánová ZuzanaHavlíčkův Brod#155#ZB20.Ženy60.02:49:11+01:08:5302:48:36.6501:21:31.57Detail
364. Kostka PetrAR#157#MB109.Muži304.02:49:15+01:08:5702:48:32.3401:21:34.49Detail
365. Koldovský MartinZeleneč#150#MB110.Muži305.02:49:57+01:09:3902:49:50.2501:21:00.13Detail
366. Medek JanRychlí Medvědi#219#MA158.Muži306.02:50:06+01:09:4802:49:34.2601:21:07.66Detail
367. Brožek MiroslavSpolkový dům Vlašim#459#MB111.Muži307.02:50:24+01:10:0602:49:32.2101:21:18.86Detail
368. Bártová HanaRun fór Fun#19#ZA30.Ženy61.02:50:38+01:10:2002:50:26.1801:21:02.70Detail
369. Mejzlík VojtěchBřezník#220#MA159.Muži308.02:51:15+01:10:5702:50:19.2401:26:05.09Detail
370. Crkvová DanaTriKva#39#ZC10.Ženy62.02:51:23+01:11:0502:50:59.8901:23:16.55Detail
371. Crkva FrantišekTriKva#38#MB112.Muži309.02:51:25+01:11:0702:51:00.7601:23:18.27Detail
372. Kněžourová NikolaPraha#145#ZA31.Ženy63.02:51:46+01:11:2802:51:28.4601:22:41.10Detail
373. Vavrečka Martin#369#MA160.Muži310.02:51:49+01:11:3102:51:32.5401:22:38.63Detail
374. Beneš PetrPraha#24#MA161.Muži311.02:52:10+01:11:5202:51:27.8701:18:39.33Detail
375. Závorka MilanSDH Chabeřice#387#MA162.Muži312.02:52:30+01:12:1202:52:07.5601:19:55.64Detail
376. Drbal LubošSDH Zruč nad Sázavou#60#MA163.Muži313.02:52:30+01:12:1202:52:08.6301:19:56.11Detail
377. Bresan Vlastimil Vlašim#606#MB113.Muži314.02:53:16+01:12:5801:22:56.55Detail
378. Kučerová BlankaRozběháme Votice#182#ZB21.Ženy64.02:53:20+01:13:0202:52:31.7001:23:45.49Detail
379. Šmídová PetraRebel Team Blovice#338#ZC11.Ženy65.02:53:46+01:13:2802:51:37.1501:24:43.41Detail
380. Slunečko JindřichBenešovský běžecký klub #311#MB114.Muži315.02:53:48+01:13:3002:53:13.2601:21:59.17Detail
381. Hnízdilová EvaBěžci Slaný#451#ZC12.66.02:53:57+01:13:3902:53:49.3901:23:20.77Detail
382. Drahokoupil Jakub#58#MA164.Muži316.02:54:14+01:13:5602:53:57.7301:23:30.13Detail
383. Srnová Terezie#420#ZA32.Ženy66.02:54:17+01:13:5902:53:43.1501:23:36.89Detail
384. Havel MilanZdouň Hrádek#612#MC34.Muži317.02:54:28+01:14:1001:22:44.03Detail
385. Kopecka JaroslavaVeletín#151#ZC13.Ženy67.02:54:40+01:14:2202:54:05.7601:25:16.66Detail
386. Jedličková Veronika#122#ZB22.Ženy68.02:54:42+01:14:2402:53:47.8401:24:44.14Detail
387. Maršálek JiříNewline Brno#452#MD6.Muži318.02:56:37+01:16:1902:55:55.8601:25:14.53Detail
388. Hálová PetraBBK Benešov#86#ZA33.Ženy69.02:57:15+01:16:5702:56:51.3301:25:20.60Detail
389. Zelenka PetrMezihoří#397#MB115.Muži319.02:58:11+01:17:5302:57:51.7701:26:32.81Detail
390. Řezníčková LucieTJ Sokol Jankov#300#ZA34.Ženy70.02:58:22+01:18:0402:57:42.2601:26:01.37Detail
391. Janový PetrAC-Trial Plzeň#121#ME1.Muži320.02:58:39+01:18:2102:58:01.8501:24:56.84Detail
392. Kožušník Edawww.prostebez.cz#8#MB116.Muži321.02:59:46+01:19:2802:58:57.5801:22:59.24Detail
393. Cinka IvanAtletika Benešov#36#MD7.Muži322.03:00:04+01:19:4602:59:24.0301:23:46.70Detail
394. Tichý Stanislav Červenobílá bojová síla#351#MC35.Muži323.03:00:28+01:20:1002:59:39.9601:27:31.74Detail
395. Kudlíková PetraRungo pro ženy#619#ZA35.Ženy71.03:01:22+01:21:0401:31:33.36Detail
396. Wachtarczyk TomášNoDNF.cz#383#MB117.Muži324.03:01:59+01:21:4103:00:59.7001:27:03.29Detail
397. Procházková IrenaTJ Háje#278#ZD3.Ženy72.03:03:02+01:22:4403:02:15.6201:28:55.55Detail
398. Hák JakubKutná Hora#84#MA165.Muži325.03:03:29+01:23:1103:02:39.1001:24:39.41Detail
399. Bodláková Kamila#12#ZA36.Ženy73.03:04:02+01:23:4403:03:13.0301:26:04.75Detail
400. Szabo DavidSK Nové Zámky#463#MB118.Muži326.03:04:05+01:23:4703:03:13.3401:24:04.39Detail
401. Strakošová Zuzana#635#ZA37.Ženy74.03:04:16+01:23:5801:29:31.41Detail
402. Smrčka JaroslavTábor#632#MA166.Muži327.03:04:17+01:23:5901:29:32.52Detail
403. Zajíc František Kopidlno#643#MB119.Muži328.03:04:26+01:24:0801:21:34.59Detail
404. Votypková PavlaRun4Fun#640#ZC14.Ženy75.03:04:26+01:24:0801:30:08.79Detail
405. Všetičková SimonaPraha#381#ZA38.Ženy76.03:04:58+01:24:4003:04:07.2101:30:08.54Detail
406. Marek Jan#209#MA167.Muži329.03:05:44+01:25:2603:05:36.3401:32:48.80Detail
407. Balajková TerezaRebel Team Blovice#601#ZA39.Ženy77.03:05:48+01:25:3001:29:15.49Detail
408. Kehárová Kateřina Sušice#409#ZC15.Ženy78.03:06:22+01:26:0403:05:39.5201:27:49.42Detail
409. Vynšová MonikaBenešov #398#ZB23.Ženy79.03:08:25+01:28:0703:08:03.8601:27:05.22Detail
410. Dumský OndřejBenešov#62#MA168.Muži330.03:08:26+01:28:0803:08:04.1101:27:18.97Detail
411. Paulovič DanielVlašim#645#MB120.Muži331.03:08:53+01:28:3501:30:05.63Detail
412. Matasova KaterinaSmilkov#622#ZA40.Ženy80.03:09:13+01:28:5503:05:32.4401:34:55.67Detail
413. Černohlávek VítKamenec#41#MB121.Muži332.03:09:14+01:28:5603:08:56.0301:29:58.29Detail
414. Kočová AlenaKPO#148#ZD4.Ženy81.03:09:40+01:29:2203:09:11.1601:32:00.31Detail
415. Staňková VeronikaTJ Sokol Podlázky#633#ZA41.Ženy82.03:09:50+01:29:3201:30:48.10Detail
416. Rýdl Vladimír#297#MC36.Muži333.03:11:08+01:30:5003:10:47.6001:27:58.23Detail
417. Stuchlíková Kateřina Doběhnout a přežít#319#ZA42.Ženy83.03:12:32+01:32:1403:11:41.9601:29:17.00Detail
418. Malčík PavelHumpolec#202#MC37.Muži334.03:12:36+01:32:1803:12:05.2701:25:36.89Detail
419. Stránský RadekBáječné ženy v běhu#318#MB122.Muži335.03:14:58+01:34:4003:14:31.6001:34:34.77Detail
420. Mošovská LucieBáječné ženy v běhu#230#ZC16.Ženy84.03:15:00+01:34:4203:14:32.9501:34:31.70Detail
421. Svatoň MichalVlašim#636#MA169.Muži336.03:15:37+01:35:1901:26:10.42Detail
422. Korecka BlankaŠneci v běhu#432#ZC17.Ženy85.03:16:02+01:35:4403:15:14.6101:31:07.51Detail
423. Zadák JosefTrhový Štěpánov#642#MB123.Muži337.03:16:13+01:35:5501:31:59.43Detail
424. Voříšková KláraObydlená Zatáčka#378#ZA43.Ženy86.03:16:24+01:36:0603:15:38.4701:33:03.13Detail
425. Fabianová Ivana#402#ZA44.Ženy87.03:16:36+01:36:1803:15:52.9601:33:16.68Detail
426. Raulová RadkaRungo pro ženy#283#ZB24.Ženy88.03:18:03+01:37:4503:17:32.3101:34:32.06Detail
427. Vorlíček JiříBonbon Kladno#639#MB124.Muži338.03:18:14+01:37:5601:30:30.84Detail
428. Nečas ArnoštBystřice#234#MC38.Muži339.03:19:24+01:39:0603:18:29.7101:30:14.98Detail
429. Frýdl Saito Tomoko#448#ZB25.Ženy89.03:22:09+01:41:5103:21:52.3501:33:40.58Detail
430. Foottit DenisaPraha#76#ZC18.Ženy90.03:22:38+01:42:2003:21:44.9001:37:19.53Detail
431. Berná EvaRun4fun#604#ZB26.Ženy91.03:24:35+01:44:1701:32:59.10Detail
432. Edr JosefSDH Řendějov #66#MA170.Muži340.03:27:15+01:46:5703:26:52.4701:35:53.07Detail
433. Macháčková Jana#620#ZD5.Ženy92.03:27:24+01:47:0601:39:47.93Detail
434. Matějková JanaBáječné ženy v běhu#623#ZA45.Ženy93.03:27:29+01:47:1101:42:12.76Detail
435. Šůcha VáclavSV Stříbro#342#ME2.Muži341.03:28:20+01:48:0203:27:39.9101:35:19.79Detail
436. Šolc PavelHradištko#637#MB125.Muži342.03:28:32+01:48:1401:38:03.90Detail
437. Michler PetrLiga 100 Praha#222#MD8.Muži343.03:28:40+01:48:2203:27:48.8101:42:12.04Detail
438. Adam DavidMiličín#450#MA171.Muži344.03:28:53+01:48:3503:28:45.0401:19:56.78Detail
439. Zápotočný Ondra Radňov#644#MA172.Muži345.03:30:15+01:49:5701:40:52.06Detail
440. Šlechta EvženŠneci v běhu#335#MB126.Muži346.03:33:38+01:53:2003:33:13.6101:38:35.40Detail
441. Pekárková BlankaBáječně ženy v běhu #260#ZC19.Ženy94.03:33:39+01:53:2103:33:11.7501:39:12.04Detail
442. Hromek LukášPraha#403#MA173.Muži347.03:33:40+01:53:2203:33:13.4101:39:27.37Detail
443. Havlínová DanaDangoogla#92#ZB27.Ženy95.03:35:55+01:55:3703:35:11.8901:45:57.66Detail
444. Mordová MarkétaPraha#625#ZA46.Ženy96.03:38:47+01:58:2901:38:42.75Detail
445. Bursíková TerezaPraha#607#ZA47.Ženy97.03:38:48+01:58:3001:38:52.36Detail
446. Bartoš VítLouňovice pod Blaníkem#602#MA174.Muži348.03:39:02+01:58:4401:45:46.06Detail
447. Dudová KateřinaSDH Býkovice pod Blaníkem#609#ZA48.Ženy98.03:39:02+01:58:4401:45:48.82Detail
448. Míšek JanBONBON#225#MC39.Muži349.03:41:27+02:01:0903:40:46.0101:43:40.77Detail
449. Krátký JosefHvězda Pardubice#618#MC40.Muži350.03:42:10+02:01:5201:49:42.61Detail
450. Skalická VlastaTaH Praha#434#ZD6.Ženy99.03:46:43+02:06:2503:45:46.4901:47:18.37Detail
451. Nádherová HanaHradec Králové#626#ZC20.Ženy100.04:22:05+02:41:4702:01:55.74Detail
452. Merašická DagmarContinental Automotive Czech Republic#624#ZD7.Ženy101.04:23:17+02:42:5902:07:20.41Detail
453. Janoušek VladimírVlašim#614#ME3.Muži351.04:32:08+02:51:5002:05:09.97Detail
Součková Jana3HS#314#ZBŽeny00:00:00Detail
Reindl AlešSIKO#284#MBMuži00:00:00Detail
Nesvadba Michal#238#MAMuži00:00:00Detail
Kortus JakubTo rozchodis!#154#MAMuži00:00:00Detail
Hrdlička LiborHrob#613#MBMuži00:00:00Detail
Šimeček Tomášwww.prostebeham.cz#328#MBMuži00:00:00Detail
Šimečková Angelikawww.prostebeham.cz#329#ZBŽeny00:00:00Detail
Růžičková LucieSlo(W)Mo/Slabej odvar#296#ZAŽeny00:00:00Detail
Fedáková AničkaStruhařov#426#ZAŽeny00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz