Výsledková listina Prague Park Race - Prokopské údolí
28. 10. 2018

8 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Muras PetrMK Seitl Ostrava#400#M1.00:33:44Detail
2. Svoboda RobertBajker.eu#324#M2.00:37:24+00:03:40Detail
3. Bari FilipRunning Lions#366#M3.00:37:43+00:03:59Detail
4. Matoušek VáclavTJ Stodůlky Praha#491#M4.00:37:58+00:04:14Detail
5. Pavlíček MatějTJ Dukla Praha #269#M5.00:38:28+00:04:44Detail
6. Spurný Juráš#138#M6.00:39:25+00:05:41Detail
7. Brynda PetrValeo#210#M7.00:39:29+00:05:45Detail
8. Vocásková RenataTJ Dukla Praha #270#Z1.00:39:31+00:05:47Detail
9. Perrin ThomasFox run#468#M8.00:39:37+00:05:53Detail
10. Hybš MarekSRTG Kolín#251#M9.00:40:43+00:06:59Detail
11. Slavíková Eva#198#Z2.00:40:52+00:07:08Detail
12. Urbanek LukasPraha Hlubocepy#64#M10.00:42:47+00:09:03Detail
13. Perrin AngeloFOX RUN#451#M11.00:43:41+00:09:57Detail
14. Náprstek MichalPřestavlky u Čerčan #314#M12.00:43:52+00:10:08Detail
15. Zamecnik Renebajker.eu#382#M13.00:44:16+00:10:32Detail
16. Krajhanzlová MartinaRun For Fun#461#Z3.00:44:21+00:10:37Detail
17. Politzer TomasPraha Hlubocepy#47#M14.00:44:23+00:10:39Detail
18. Růžička VáclavMariánské Lázně#55#M15.00:44:31+00:10:47Detail
19. Bruch Petr#440#M16.00:45:42+00:11:58Detail
20. Typltová Hana#58#Z4.00:46:19+00:12:35Detail
21. Matousek Tomas#449#M17.00:46:24+00:12:40Detail
22. Hořejší DavidPraha#396#M18.00:46:27+00:12:43Detail
23. Paszyc MatoušČerčany#348#M19.00:47:28+00:13:44Detail
24. Vencová MagdalenaPraha#422#Z5.00:48:14+00:14:30Detail
25. Popel JiříPraha#435#M20.00:48:22+00:14:38Detail
26. Fišer JanPraha 13#471#M21.00:48:35+00:14:51Detail
27. Kosinová Barbora#439#Z6.00:48:38+00:14:54Detail
28. Warnock BenPrague#473#M22.00:48:48+00:15:04Detail
29. Červenka VáclavPraha 10#375#M23.00:49:05+00:15:21Detail
30. Balážová SabinaMukačevo#192#Z7.00:49:32+00:15:48Detail
31. Kořán JiříRogue#467#M24.00:49:33+00:15:49Detail
32. Ciprová TerezaPraha#469#Z8.00:49:58+00:16:14Detail
33. Urbankova BarboraPraha Hlubocepy#65#Z9.00:50:25+00:16:41Detail
34. Kučera VojtěchPraha- 5#318#M25.00:50:29+00:16:45Detail
35. Červenka MilanPardubice#482#M26.00:50:51+00:17:07Detail
36. Rádr JiříPraha 16#399#M27.00:51:07+00:17:23Detail
37. Miksová PavlaChrudim#309#Z10.00:51:08+00:17:24Detail
38. Péťová Jana#478#Z11.00:51:38+00:17:54Detail
39. Mošovská LucieBáječné ženy v běhu#76#Z12.00:52:10+00:18:26Detail
40. Brejcha MichalLetňany#409#M28.00:52:36+00:18:52Detail
41. Gogová DarinaPraha#350#Z13.00:52:37+00:18:53Detail
42. Kunstátová MarieZdiby#206#Z14.00:52:57+00:19:13Detail
43. Sieminski RafalMedtronic#278#M29.00:53:17+00:19:33Detail
44. Gebhartova Jana#466#Z15.00:53:26+00:19:42Detail
45. Růžičková Adéla#351#Z16.00:53:55+00:20:11Detail
46. Sláma HonzaTřebonice#305#M30.00:54:11+00:20:27Detail
47. Šlampová KateřinaZlíneček#74#Z17.00:54:13+00:20:29Detail
48. Hladíková BarboraJablonec nad Nisou#226#Z18.00:54:27+00:20:43Detail
49. Pečenka Antonín#342#M31.00:54:37+00:20:53Detail
50. Strizova Zuzana#165#Z19.00:55:12+00:21:28Detail
51. Schmoyer Vincent#164#M32.00:55:14+00:21:30Detail
52. Jírů DavidKouřim#225#M33.00:55:25+00:21:41Detail
53. Casal Alejandrovaleo#180#M34.00:55:43+00:21:59Detail
54. Kůstkoval AndreaTTT#416#Z20.00:55:48+00:22:04Detail
55. Růžičková AnnaSvor#229#Z21.00:55:54+00:22:10Detail
56. Lorente AngelValeo#186#M35.00:56:14+00:22:30Detail
57. Trn MiroslavĽadoví bežci Prievidza#294#M36.00:56:23+00:22:39Detail
58. Jirásek VítFBK Kobylisy#147#M37.00:56:31+00:22:47Detail
59. Novotná KateřinaČeská Lípa#238#Z22.00:56:35+00:22:51Detail
60. Benešová JitkaVlašim#397#Z23.00:56:42+00:22:58Detail
61. Pavlov RomanPraha#102#M38.00:56:46+00:23:02Detail
62. Ditrich Jiří#85#M39.00:56:50+00:23:06Detail
63. Bernklau PetraPraha#352#Z24.00:57:26+00:23:42Detail
64. Višněvská PavlaZlín#69#Z25.00:57:32+00:23:48Detail
65. Klementová RůženaPraha#134#Z26.00:57:36+00:23:52Detail
66. Guilds ChristopherPraha#369#M40.00:58:06+00:24:22Detail
67. Plášilová JindřiškaKraslice#317#Z27.00:58:09+00:24:25Detail
68. Blahová LeontýnaPraha#307#Z28.00:58:28+00:24:44Detail
69. Illetško PetrPraha#308#M41.00:58:30+00:24:46Detail
70. Novotná Martina#303#Z29.00:58:41+00:24:57Detail
71. Hanzal ChikakoPraha#415#Z30.00:58:57+00:25:13Detail
72. Mojžíš PetrHurikán Praha#81#M42.00:59:36+00:25:52Detail
73. Zelenka PetrHurikán Praha#82#M43.00:59:37+00:25:53Detail
74. Zmidloch JindřichHurikán Praha#80#M44.00:59:37+00:25:53Detail
75. Strnadová Lucie#480#Z31.00:59:50+00:26:06Detail
76. Schybal VáclavValeo#175#M45.01:00:00+00:26:16Detail
77. Lankaš JanProkop4ever#334#M46.01:00:09+00:26:25Detail
78. Mikulašová LenkaSRTG Čelákovice#448#Z32.01:00:23+00:26:39Detail
79. Pilař OskarPraha#398#M47.01:00:25+00:26:41Detail
80. Quintero AlexanderValeo#215#M48.01:00:27+00:26:43Detail
81. Slancova DitaPraha 6#486#Z33.01:00:34+00:26:50Detail
82. Tomečková JarmilaKOBALT UHERSKÝ OSTROH#428#Z34.01:01:48+00:28:04Detail
83. Nepustilová TerezaPraha#431#Z35.01:02:23+00:28:39Detail
84. Barochovská Andrea#454#Z36.01:02:47+00:29:03Detail
85. Hampl ŠtěpánPraha#452#M49.01:02:53+00:29:09Detail
86. Jahn PavelPraha#18#M50.01:02:54+00:29:10Detail
87. Maddio SalvatoreValeo#172#M51.01:03:16+00:29:32Detail
88. Knobová Veronika#171#Z37.01:03:35+00:29:51Detail
89. Blahout PetrLouny#378#M52.01:03:49+00:30:05Detail
90. Růžičková Lucie#336#Z38.01:03:50+00:30:06Detail
91. Rabochová AgátaAdidas Runners Prague#48#Z39.01:03:53+00:30:09Detail
92. Diblík TomášPraha#135#M53.01:04:05+00:30:21Detail
93. Jilemnická KateřinaPraha#91#Z40.01:04:06+00:30:22Detail
94. Hladík OndřejJablonec nad Nisou#227#M54.01:04:26+00:30:42Detail
95. Maděrová MirkaBěžci Most#432#Z41.01:04:31+00:30:47Detail
96. Jamrichová Renata#255#Z42.01:05:16+00:31:32Detail
97. Bartošová Kateřina#184#Z43.01:05:49+00:32:05Detail
98. Hradičková JanaPraha#101#Z44.01:06:09+00:32:25Detail
99. Čermáková Anna#404#Z45.01:06:39+00:32:55Detail
100. Štěpánková Anna#464#Z46.01:07:20+00:33:36Detail
101. Jírů DanielaKouřim#224#Z47.01:08:00+00:34:16Detail
102. Neubergerová Michaela#245#Z48.01:09:02+00:35:18Detail
103. Jochovičová IrenaBěhna ze Záběhlic#246#Z49.01:09:06+00:35:22Detail
104. Skyba MatejMedtronic#280#M55.01:09:38+00:35:54Detail
105. Brejchová BarboraBeroun#492#Z50.01:09:43+00:35:59Detail
106. Szabová KláraKrálův Dvůr#493#Z51.01:09:44+00:36:00Detail
107. Jandová LenkaMost #459#Z52.01:10:54+00:37:10Detail
108. Pribylova HelenaMedtronic#284#Z53.01:12:36+00:38:52Detail
109. Hasanov HasanMedtronic#272#M56.01:12:53+00:39:09Detail
110. Barouskaya YuliyaMedtronic#286#Z54.01:13:25+00:39:41Detail
111. Šámalová AnetaPraha 6 - Bubeneč#103#Z55.01:18:18+00:44:34Detail
112. Racková Lenkapraha 5#118#Z56.01:18:25+00:44:41Detail
113. Schwarzova RomanaBáječné ženy v běhu#94#Z57.01:18:26+00:44:42Detail
114. Krajíčková Jitka#100#Z58.01:19:30+00:45:46Detail
115. Vacková VěraDěčín#426#Z59.01:19:40+00:45:56Detail
116. Haasová KateřinaTeplice#446#Z60.01:19:41+00:45:57Detail
117. Kočí PetraSvětice #183#Z61.01:43:48+01:10:04Detail
118. Hlaváčová LuciePraha#161#Z62.01:43:50+01:10:06Detail
119. Volfová KateřinaPraha#434#Z63.02:09:07+01:35:23Detail
DNS Martínez Jose MariaMadrid españa#89#MDNS Detail
DNS Martínez Pintado Jose MariaMadrid spain#90#MDNS Detail
DNS Hroníková Tereza#295#ZDNS Detail
DNS Hujňáková Petra#296#ZDNS Detail
DNS Zderadičková BarboraPraha#312#ZDNS Detail
DNS Smutná VeronikaRun Magazine Team#356#ZDNS Detail
DNS Smutný MartinRun Magazine Team#374#MDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz