Oficiální Výsledková listina Janovský trhák
5. 5. 2018

Dětské závody


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Jeřábková ElenkaDěčín#3#nejmladší1.00:00:24Detail
2. Nováková Elena#37#nejmladší2.00:00:28+00:00:04.19Detail
3. Prokop VítDěčín Janov#27#nejmladší3.00:00:28+00:00:04.19Detail
4. Procházka TomášDěčín#4#Naděje I.1.00:00:32+00:00:08.19Detail
5. Buchmannová MarieDěčín#1#nejmladší4.00:00:32+00:00:08.19Detail
6. Vohradlíková Karolína#19#nejmladší5.00:00:34+00:00:10.19Detail
7. Polák Tomáš#18#Naděje I.2.00:00:35+00:00:11.19Detail
8. Ječmínek OndřejPraha#28#Naděje I.3.00:00:36+00:00:12.19Detail
9. Vágner JakubDěčín#31#Naděje I.4.00:00:38+00:00:14.19Detail
10. Pros Sebastian#15#Naděje I.5.00:00:41+00:00:17.19Detail
11. Soukupová Lucie#38#Naděje II.1.00:00:47+00:00:23.19Detail
12. Šťastný Radim#33#Naděje I.6.00:00:47+00:00:23.19Detail
13. Ječmínek TobiášPraha#29#Naděje I.7.00:00:49+00:00:25.19Detail
14. Cortina Zetek MatiasSan Juan Argentina#147#Naděje I.8.00:00:51+00:00:27.19Detail
15. Friš Ladislav#24#Naděje I.9.00:00:54+00:00:30.19Detail
16. Karim MicalDěčín#13#Naděje I.10.00:00:55+00:00:31.19Detail
17. Krnáčová TerezkaDěčín#6#Naděje II.2.00:00:56+00:00:32.19Detail
18. Budíčková Eliška#59#Naděje II.3.00:00:57+00:00:33.19Detail
19. Hrdlička Lukáš#21#Naděje I.11.00:00:58+00:00:34.19Detail
20. Pros TobiasDěčín#16#nejmladší6.00:00:59+00:00:35.19Detail
21. Ledašilová NatálieDěčín#2#Naděje I.12.00:01:00+00:00:36.19Detail
22. Kopecka AdelkaJANOV#160#Naděje II.4.00:01:07+00:00:43.19Detail
23. Buchmannova EmmaDecin#7#Naděje II.5.00:01:10+00:00:46.19Detail
24. Poláková Lucie#17#nejmladší7.00:01:12+00:00:48.19Detail
25. Doležal Miroslav#26#Naděje II.6.00:01:14+00:00:50.19Detail
26. Vohradník Ondra#20#Naděje II.7.00:01:15+00:00:51.19Detail
27. Čílová Lenka#84#Naděje II.8.00:01:15+00:00:51.19Detail
28. Laskošová SofieJanov#8#Naděje II.9.00:01:22+00:00:58.19Detail
29. Bříšková KájaBenešov nad Ploučnicí#23#Naděje II.10.00:01:23+00:00:59.19Detail
30. Procházková TerezaDěčín#9#Naděje II.11.00:01:23+00:00:59.19Detail
31. Zounková Eliška#148#Naděje II.12.00:01:24+00:01:00.19Detail
32. Strnad Miroslav#36#Mladší chlapci1.00:01:25+00:01:01.19Detail
33. Abtrachimov MatyášArnoltice#30#Mladší chlapci2.00:01:25+00:01:01.19Detail
34. Gebhardtová Anna#66#Mladší dívky1.00:01:33+00:01:09.19Detail
35. Cortina Zetek SamuelSan Juan Argentina#149#Naděje II.13.00:01:36+00:01:12.19Detail
36. Nehasil DanielJanov#14#Naděje II.14.00:01:38+00:01:14.19Detail
37. Košíková Barbora#5#Naděje II.15.00:01:38+00:01:14.19Detail
38. Gebhard Petr#10#Mladší chlapci3.00:01:42+00:01:18.19Detail
39. Zrustova AnnaJanov#162#Mladší dívky2.00:01:43+00:01:19.19Detail
40. Dej MatějArnoltice#22#Mladší chlapci4.00:01:46+00:01:22.19Detail
41. Bozsenik DavidDěčín#34#Mladší chlapci5.00:01:50+00:01:26.19Detail
42. Doležal Matyáš#25#Mladší chlapci6.00:01:51+00:01:27.19Detail
43. Zelenka Jan#35#Mladší chlapci7.00:02:19+00:01:55.19Detail
44. Buláková NikolaDěčín#161#Mladší dívky3.00:02:35+00:02:11.19Detail
45. Zounková Pavlína#146#Mladší dívky4.00:02:36+00:02:12.19Detail
46. Hrdličková BarboraSršáň Sklep#105#Mladší dívky5.00:02:37+00:02:13.19Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz