Oficiální Výsledková listina Koko kros
15. 9. 2018

15 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Schulhof JanKSM Hrádek#92#Vlci1.01:02:54Detail
2. Jakoubek MatějSilvini Madshus team#31#Vlci2.01:03:07+00:00:13.85Detail
3. Vokrouhlík Michal/#124#Vlci3.01:05:05+00:02:11.85Detail
4. Francke Jan VencaInov8#13#Vlci4.01:07:52+00:04:58.85Detail
5. El Hassan Júnis#12#Vlci5.01:08:42+00:05:48.85Detail
6. Kalina ZdeněkSPORTICUS team#36#Vlci6.01:09:59+00:07:05.85Detail
7. Skala DavidPraha#301#Vlci7.01:10:10+00:07:16.85Detail
8. Camrda PavelInverse team#9#Veteráni1.01:10:46+00:07:52.85Detail
9. Pavliš JiříHumbuk#78#Vlci8.01:11:08+00:08:14.85Detail
10. Vodička JosefTJ Zentiva#123#Vlci9.01:11:36+00:08:42.85Detail
11. Johanovský TomášOddíl OB Kotlářka#33#Vlci10.01:11:53+00:08:59.85Detail
12. Harkabuz OndrejSezemice#23#MMasters1.01:12:16+00:09:22.85Detail
13. Svoboda RobertBajker.eu#100#MMasters2.01:12:34+00:09:40.85Detail
14. Kočí VojtěchSK Box Mělník#41#MMasters3.01:12:35+00:09:41.85Detail
15. Němec Jan#70#MMasters4.01:12:44+00:09:50.85Detail
16. Linhart MartinPraha#55#MMasters5.01:13:34+00:10:40.85Detail
17. Svárovský DavidHKMB#99#MMasters6.01:13:37+00:10:43.85Detail
18. Bondar GrygoriiPraha#3#Vlci11.01:15:24+00:12:30.85Detail
19. Kratochvílová Kriegelová KateřinaASK Elna Počerady#44#Gazely1.01:15:35+00:12:41.85Detail
20. Jonáš MartinEdelstahl Poldi#34#Vlci12.01:15:39+00:12:45.85Detail
21. Macháček JakubRun for Fun#58#Vlci13.01:15:54+00:13:00.85Detail
22. Bubeníček JiříPraha#7#Veteráni2.01:16:27+00:13:33.85Detail
23. Skalický JosefActivity Lanškroun / Žichlínek#93#Veteráni3.01:16:40+00:13:46.85Detail
24. Mašek MartinNovis TK Praha#60#MMasters7.01:16:46+00:13:52.85Detail
25. Hazucha MatúšVlachy vertical#25#Vlci14.01:16:56+00:14:02.85Detail
26. Frauenberg HynekNymburk#14#Vlci15.01:17:40+00:14:46.85Detail
27. Ošlejšková IvaBK Říčany#250#Gazely2.01:17:40+00:14:46.85Detail
28. Sklenář JanŘevnice #94#MMasters8.01:17:58+00:15:04.85Detail
29. Lhota JindrichLany#53#MMasters9.01:17:58+00:15:04.85Detail
30. Škoda MilanTj-Haje#106#Vlci16.01:18:42+00:15:48.85Detail
31. Kment PetrPraha#299#MMasters10.01:18:55+00:16:01.85Detail
32. Perrin ThomasFox Run#267#MMasters11.01:19:03+00:16:09.85Detail
33. Tuhovčák MilanSRTG Čelákovice#112#MMasters12.01:19:10+00:16:16.85Detail
34. Veselý Lukáš#122#Vlci17.01:19:15+00:16:21.85Detail
35. Ded PavelPraha#10#MMasters13.01:19:42+00:16:48.85Detail
36. Nový PavelTriatlon Mladá Boleslav#73#MMasters14.01:19:51+00:16:57.85Detail
37. Němec ArnoštKolín#69#Veteráni4.01:20:15+00:17:21.85Detail
38. Kučera MartinKolín#49#Vlci18.01:20:15+00:17:21.85Detail
39. Karbulka PavelŠAKAL Kbely#37#MMasters15.01:20:26+00:17:32.85Detail
40. Nedbal JanKrhanice#277#MMasters16.01:20:57+00:18:03.85Detail
41. Šulcová JitkaMaraton klub Kladno #111#ZMasters1.01:21:24+00:18:30.85Detail
42. Ševčík David#103#MMasters17.01:23:26+00:20:32.85Detail
43. Jančárek TomášPraha#32#Vlci19.01:23:29+00:20:35.85Detail
44. Uhlíř TomášRK Olšina#113#MMasters18.01:23:39+00:20:45.85Detail
45. Hroneš MichaelJosefov#26#MMasters19.01:23:41+00:20:47.85Detail
46. Bruthans MartinČernošice#6#MMasters20.01:23:58+00:21:04.85Detail
47. Schön MartinBěhat umí každý#313#Vlci20.01:24:01+00:21:07.85Detail
48. Gregor JaroslavPraha 9#19#MLegendy1.01:24:15+00:21:21.85Detail
49. Puncocharova DitaKerberos#84#ZMasters2.01:24:44+00:21:50.85Detail
50. Phillips MonikaBěhat umí každý #79#Gazely3.01:24:53+00:21:59.85Detail
51. Bráza JirkaLAIC#5#MMasters21.01:25:00+00:22:06.85Detail
52. Šnajperk Viktorshimpi_cz#107#MMasters22.01:25:02+00:22:08.85Detail
53. Plch Matěj#82#Vlci21.01:25:04+00:22:10.85Detail
54. Vajdlová AlexandraRoudnice nad Labem#115#Gazely4.01:25:05+00:22:11.85Detail
55. Marek VojtěchSK Svěrák#59#Vlci22.01:25:10+00:22:16.85Detail
56. Kukac PetrHO V.N.O.#51#Veteráni5.01:25:15+00:22:21.85Detail
57. Vaníček RadekPraha#118#Vlci23.01:25:30+00:22:36.85Detail
58. Boudný HonzaFF-Michle#4#MMasters23.01:25:31+00:22:37.85Detail
59. Kroc MiloslavBrandýsek#46#Veteráni6.01:26:22+00:23:28.85Detail
60. Matějka LukášKralupy nad Vltavou#61#Vlci24.01:26:39+00:23:45.85Detail
61. Hulinova KaterinaPraha 6#29#Gazely5.01:26:48+00:23:54.85Detail
62. Politzer Tomáš#305#Vlci25.01:26:50+00:23:56.85Detail
63. Waciakowski ZdenkaVeltrusy#127#Gazely6.01:28:55+00:26:01.85Detail
64. Lhotova PavlaLany#54#Gazely7.01:29:25+00:26:31.85Detail
65. Koldovský Martin#42#MMasters24.01:29:25+00:26:31.85Detail
66. Kuhn PavelPraha#50#MMasters25.01:30:05+00:27:11.85Detail
67. Hrubá KláraVelké Popovice#27#Gazely8.01:30:37+00:27:43.85Detail
68. Ambrožová IvaA4#244#Gazely9.01:32:35+00:29:41.85Detail
69. Mlavec JiříBrandýs n/L#285#Vlci26.01:32:36+00:29:42.85Detail
70. Hába JanJoskatel Team#20#Vlci27.01:33:04+00:30:10.85Detail
71. Oplt Rudolf#76#Vlci28.01:33:18+00:30:24.85Detail
72. Urbakova BaraProko#304#Gazely10.01:33:21+00:30:27.85Detail
73. Řezníčková LucieKladno#90#ZMasters3.01:33:25+00:30:31.85Detail
74. Pospíšil JPraha#314#Vlci29.01:33:28+00:30:34.85Detail
75. Uhlířová RadkaRK Olšina#114#Gazely11.01:33:42+00:30:48.85Detail
76. Rozsívalová MarkétaMilovice#89#ZMasters4.01:34:12+00:31:18.85Detail
77. Straka TomášHorní Počernice#97#MMasters26.01:34:13+00:31:19.85Detail
78. Antoš Jan#1#MMasters27.01:34:14+00:31:20.85Detail
79. Pavlíková LenkaPraha 9#77#ZMasters5.01:34:14+00:31:20.85Detail
80. Fryšová KristýnaPraha#16#ZMasters6.01:34:22+00:31:28.85Detail
81. Staňová JitkaPraha#95#Gazely12.01:34:29+00:31:35.85Detail
82. Synkule MartinTýmáčkovi #101#Vlci30.01:34:29+00:31:35.85Detail
83. Štěrbáková AndreaČeské Budějovice#248#Veteránky1.01:34:30+00:31:36.85Detail
84. Metelkova RadkaKladno#63#ZMasters7.01:36:23+00:33:29.85Detail
85. Neumanová IvetaKladno#71#Gazely13.01:37:19+00:34:25.85Detail
86. Plešková LenkaPraha 4#81#ZMasters8.01:37:35+00:34:41.85Detail
87. Jurčeková AlenaHodonín#35#Gazely14.01:37:35+00:34:41.85Detail
88. Brandejská IrenaKutná Hora#161#Gazely15.01:37:45+00:34:51.85Detail
89. Zápotocký MilanM&M z Polabí#128#Veteráni7.01:37:48+00:34:54.85Detail
90. Sticzay-Gromski Peterčernošice#96#Veteráni8.01:38:29+00:35:35.85Detail
91. Hanzalová KarolínaPraha 16#22#Gazely16.01:38:56+00:36:02.85Detail
92. Reháková DanaKladno#86#Gazely17.01:39:34+00:36:40.85Detail
93. Nováková MartinaSlavia Žižkov - Voláč#72#Veteránky2.01:41:01+00:38:07.85Detail
94. Vopatová EliškaBrandýsek#125#Gazely18.01:41:19+00:38:25.85Detail
95. Reiterova MonikaCSOB Na Zdravi#87#Gazely19.01:42:07+00:39:13.85Detail
96. Kehárová KateřinaPraha#38#Veteránky3.01:43:13+00:40:19.85Detail
97. Frydl Saito TomokoPraha#15#ZMasters9.01:43:36+00:40:42.85Detail
98. Moravcova PetraMelnik#67#ZMasters10.01:44:03+00:41:09.85Detail
99. Vaňková AnnaTřebušín#119#ZMasters11.01:44:26+00:41:32.85Detail
100. Šiml JanNovis TK Praha#104#Veteráni9.01:45:14+00:42:20.85Detail
101. Kocian David#40#MMasters28.01:47:06+00:44:12.85Detail
102. Ksiazczak EvaUnhošť#48#Veteránky4.01:47:27+00:44:33.85Detail
103. Počtová VeronikaPraha#83#Gazely20.01:47:29+00:44:35.85Detail
104. Minařík VladimírCintorín Rollers#65#Veteráni10.01:48:19+00:45:25.85Detail
105. Zderadičková LenkaJablonecké Mattonky#130#Veteránky5.01:49:00+00:46:06.85Detail
106. Galbavý Pavel#18#Veteráni11.01:49:35+00:46:41.85Detail
107. Galbavá Sára#17#Gazely21.01:49:35+00:46:41.85Detail
108. Krob Michal#271#MMasters29.01:49:41+00:46:47.85Detail
109. Vyskočilová MartinaKutná Hora#126#ZMasters12.01:49:41+00:46:47.85Detail
110. Krobová Andrea#45#ZMasters13.01:52:51+00:49:57.85Detail
111. Rezkova AnnaMakni si#88#Gazely22.01:53:14+00:50:20.85Detail
112. Šizlingová EvaVysoká Lhota#105#ZMasters14.01:57:44+00:54:50.85Detail
113. Havlínová DanaDangoogla#24#Gazely23.02:04:12+01:01:18.85Detail
114. Macák JiříHradec Králové#57#Vlci31.02:12:08+01:09:14.85Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz