Oficiální Výsledková listina Krokudy Litoměřice
1. 9. 2018

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. FILINGR AlešAC Ústí nad Labem9Mdo351.00:34:53Detail
2. BENEŠ ViktorKB Střelka Brno70Mdo352.00:38:28+00:03:35Detail
3. TALL PavelPivovar Moucha Praha Braník61M35plus1.00:38:44+00:03:51Detail
4. MATĚCHA DavidTeplice88M35plus2.00:39:42+00:04:49Detail
5. POLAN MichalKC Kutná Hora46M35plus3.00:40:20+00:05:27Detail
6. PICHŇA ŠtěpánŠvédsko44Mdo353.00:42:30+00:07:37Detail
7. ŘEZNÍČEK FilipRunning Lizard 51M35plus4.00:43:21+00:08:28Detail
8. IMIÁLEK MichalLitoměřice 20M35plus5.00:44:14+00:09:21Detail
9. ŠETEK ŠtěpánLitoměřice58Mdo354.00:44:23+00:09:30Detail
10. HÜBST ZdeněkKolín16Mdo355.00:44:51+00:09:58Detail
11. BERROUCHE LenkaÚstí nad Labem-město3Z35plus1.00:45:45+00:10:52Detail
12. VOTROUBEK MichPraha62Mdo356.00:45:52+00:10:59Detail
13. KAČUROVÁ PetraLitoměřice24Z35plus2.00:46:17+00:11:24Detail
14. PLEYER Jan68M35plus6.00:46:27+00:11:34Detail
15. BERROUCHE FaysalÚstí nad Labem-město2M35plus7.00:46:30+00:11:37Detail
16. JOHN VladimírLovosice92Mdo357.00:46:51+00:11:58Detail
17. KAČIC VítězslavLitoměřice22M35plus8.00:47:43+00:12:50Detail
18. HÜBSTOVÁ PetraKolín17Zdo351.00:48:45+00:13:52Detail
19. KAČUR JanLitoměřice23M35plus9.00:48:53+00:14:00Detail
20. LANDA PatrikLitoměřice36M35plus10.00:49:55+00:15:02Detail
21. HROMAS PetrKřešice15M35plus11.00:50:15+00:15:22Detail
22. SIKOROVÁ LenkaMusher klub JCC63Zdo352.00:50:26+00:15:33Detail
23. KUČERA MarekTatranská strela33Mdo358.00:51:01+00:16:08Detail
24. EHRLICH JaroslavRozběháme Kamenici, Stružnice80M35plus12.00:51:13+00:16:20Detail
25. STEKLÁ JanaVelký Újezd56Zdo353.00:51:15+00:16:22Detail
26. MINÁŘ VáclavKrupka38M35plus13.00:51:34+00:16:41Detail
27. VAKRČKA PavelBěhám za Litoměřice90Mdo359.00:51:38+00:16:45Detail
28. ŠTERCL MarianLitoměřice72M35plus14.00:51:50+00:16:57Detail
29. JENŠOVSKÝ ViktorLitoměřice93M35plus15.00:51:54+00:17:01Detail
30. BARNETOVÁ KamilaBáječné ženy v běhu1Z35plus3.00:51:54+00:17:01Detail
31. JEHLIČKA JiříJehla Team21M35plus16.00:51:55+00:17:02Detail
32. SLEZÁK AdamLitoměřice 52Mdo3510.00:52:07+00:17:14Detail
33. PROCHAZKA Ales75Mdo3511.00:52:40+00:17:47Detail
34. KLUG PavelChotěšov27M35plus17.00:52:47+00:17:54Detail
35. STEHLÍK RadekLitoměřice73M35plus18.00:53:09+00:18:16Detail
36. KOROUS Jan79Mdo3512.00:54:04+00:19:11Detail
37. MUSIL JiříLitoměřice87M35plus19.00:54:08+00:19:15Detail
38. KONVALINKA MartinKravaře v Čechách29M35plus20.00:54:35+00:19:42Detail
39. DOLEŽAL TomášSK Tři sestry69M35plus21.00:54:54+00:20:01Detail
40. VACOVSKÝ RobertLitoměřice64M35plus22.00:54:59+00:20:06Detail
41. PLEYER Lukas84M35plus23.00:55:05+00:20:12Detail
42. WALDEROVA Hana74Zdo354.00:55:29+00:20:36Detail
43. EKRTOVÁ JarkaRunning Lizard 8Z35plus4.00:55:43+00:20:50Detail
44. ŠIMBERSKÝ PavelLitoměřice65M35plus24.00:56:12+00:21:19Detail
45. SPÁLENKOVÁ VladimíraÚstí nad Labem54Z35plus5.00:56:57+00:22:04Detail
46. HAASOVÁ MonikaRunning Lizard 10Z35plus6.00:57:04+00:22:11Detail
47. BLACHA Ondrej78M35plus25.00:57:12+00:22:19Detail
48. PLEYER Jakub82Mdo3513.00:57:12+00:22:19Detail
49. KOTKOVÁ PetraDolní Zálezly30Zdo355.00:58:01+00:23:08Detail
50. VALENTA MilanLitoměřice67M35plus26.00:58:57+00:24:04Detail
51. ILLEK MartinLitoměřice18M35plus27.00:59:37+00:24:44Detail
52. ŠÍMOVÁ DrahomíraŽitenice59Z35plus7.00:59:40+00:24:47Detail
53. ČERNÁ AdélaLitoměřice 5Zdo356.00:59:43+00:24:50Detail
54. VOSTŘELOVÁ Zuzana91Zdo357.00:59:44+00:24:51Detail
55. LANDA LukášLitoměřice35M35plus28.01:00:42+00:25:49Detail
56. KITTLOVÁ IvaBolly Run Team Teplice26Z35plus8.01:00:43+00:25:50Detail
57. KAHOUNOVA ZdeňkaLitomerice 25Zdo358.1.01:01:12+00:26:19Detail
58. SLUNEČKOVÁ ZuzanaLitoměřice53Z35plus9.01:01:30+00:26:37Detail
59. KLOBOUČNÍK Martin71Mdo3514.01:01:34+00:26:41Detail
60. ČERVENKOVÁ PavlínaŠtětí6Z35plus10.01:01:53+00:27:00Detail
61. HOLEC PavelUČČ Litoměřice13M35plus29.01:02:01+00:27:08Detail
62. KULIŠOVÁ GabrielaLitoměřice34Z35plus11.01:02:03+00:27:10Detail
63. ILLICHMANNOVÁ BohdanaLitoměřice19Z35plus12.01:02:18+00:27:25Detail
64. SLEZÁKOVÁ VeronikaLitoměřice 77Zdo359.01:02:34+00:27:41Detail
65. PORUBOVÁ LudmilaBohušovice nad ohří47Z35plus13.01:03:29+00:28:36Detail
66. NOVÁKOVÁ MarcelaLitoměřice42Z35plus14.01:05:14+00:30:21Detail
67. HRDINA MartinLitoměřice66M35plus30.01:06:03+00:31:10Detail
68. POLÁČEK AdamLitoměřice76Mdo3515.01:06:11+00:31:18Detail
69. SVAČINOVÁ Ludmila83Zdo3510.01:06:31+00:31:38Detail
70. KRÁLOVÁ Jana89Z35plus15.01:07:45+00:32:52Detail
71. TAICH JaroslavPolepy-Okna86M35plus31.01:07:46+00:32:53Detail
72. PICHŇOVÁ Viktorie Josefina134Zdo3511.01:08:00+00:33:07Detail
73. REINHARTOVÁ KarinaLovosice81Zdo3512.01:08:00+00:33:07Detail
74. RIKL MilanŽitenická žihadla48M35plus32.01:08:58+00:34:05Detail
75. MINAŘÍKOVÁ KateřinaLitoměřice39Z35plus16.01:10:44+00:35:51Detail
76. HOLAKOVSKÁ MichaelaBolly Run Team Teplice12Z35plus17.01:10:45+00:35:52Detail
77. KUBINEC VáclavLitoměřice32M35plus33.01:10:45+00:35:52Detail
78. MERTLOVA Monika85Z35plus18.01:12:09+00:37:16Detail
79. RYBENSKÁ MichaelaBolly Run TeamTeplice50Z35plus19.01:25:22+00:50:29Detail
DNS PICHŇA MichalLitoměřice43M35plusDNS Detail
DNS PICHŇOVÁ LucieLitoměřice45Zdo35DNS Detail
DNS RYBÁKOVÁ LenkaKC Kutná Hora49Zdo35DNS Detail
DNS ŠTĚPKOVÁ MonikaLitoměřice60Zdo35DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz