Oficiální Výsledková listina MTB XIII. Memoriál Fanyho Stelzera 2018
30. 6. 2018

B - 46 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. LINET PavelSport areál Klíny123M1B1.01:57:33.54Detail
2. KINDL LukasKellys Bikeranch Team45M1B2.01:58:56.65+00:01:23.11Detail
3. JURČA Karel143M1B3.02:00:58.64+00:03:25.10Detail
4. MAŘÍK JanBicykl Team Ústí nad Labem112M1B4.02:03:23.76+00:05:50.22Detail
5. ŠULC DavidDexter Cycling80M2B1.02:07:46.10+00:10:12.56Detail
6. LIEBSCHER Michael150M1B5.02:10:11.63+00:12:38.09Detail
7. TRUIX Miloš157M2B2.02:10:40.63+00:13:07.09Detail
8. PŠENIČKA Ondřej173M3B1.02:10:49.14+00:13:15.60Detail
9. TABAČKO Šimonebajk racing83M1B6.02:11:02.97+00:13:29.43Detail
10. PECÁNEK JiříJenčice131M2B3.02:11:09.03+00:13:35.49Detail
11. TRUNSCHKA TomášOsek60M1B7.02:11:51.84+00:14:18.30Detail
12. ZVOLSKÝ RomanKELLYS BIKERANCH TEAM94M3B2.02:12:59.45+00:15:25.91Detail
13. BÁRTA LubošKL sport Most29M1B8.02:13:20.90+00:15:47.36Detail
14. POLAN Miloslav170M3B3.02:13:26.85+00:15:53.31Detail
15. KARVAY DrahomírKoloshop Team44M2B4.02:13:37.77+00:16:04.23Detail
16. PECHAR Bob156M3B4.02:14:00.55+00:16:27.01Detail
17. CHALUŠ JaroslavBejking Team41M1B9.02:14:24.58+00:16:51.04Detail
18. KROB Zdeněk159M3B5.02:15:58.55+00:18:25.01Detail
19. NĚMEC Zdeněk158M2B5.02:16:26.43+00:18:52.89Detail
20. LACINA PetrHPM Teplice52M3B6.02:18:52.08+00:21:18.54Detail
21. ROSYPAL LadislavMMB Třebenice129M2B6.02:19:08.43+00:21:34.89Detail
22. KRIZ MartinEmpty Legs49M2B7.02:19:17.48+00:21:43.94Detail
23. HOFMAN PetrÚstí nad Labem135M3B7.02:19:18.39+00:21:44.85Detail
24. NEJEDLÝ RomanKOLOSHOPTEAM58M2B8.02:20:10.03+00:22:36.49Detail
25. STRÁNSKÝ Jiří162M3B8.02:20:42.17+00:23:08.63Detail
26. POLÁK KarelBílina69M2B9.02:21:01.94+00:23:28.40Detail
27. ŠLAPÁK ZdeněkTeam bike Perštejn78M2B10.02:21:17.10+00:23:43.56Detail
28. ŠULEK JosefSK Hříškov82M1B10.02:21:50.78+00:24:17.24Detail
29. VESELÝ MiroslavKl sport Most90M3B9.02:22:58.74+00:25:25.20Detail
30. RAUS OldřichMMB Třebenice130M1B11.02:23:33.21+00:25:59.67Detail
31. VYSKOČIL PavelMost91M2B11.02:24:06.28+00:26:32.74Detail
32. BENEŠ Jiří163M2B12.02:24:14.70+00:26:41.16Detail
33. CVEJN JanHZS UL-DC31M2B13.02:24:23.88+00:26:50.34Detail
34. BUBLA JanKoloshop Team137M2B14.02:24:39.80+00:27:06.26Detail
35. MAŘÍKOVÁ BarboraBicykl Team Ústí nad Labem56Z1B1.02:24:42.75+00:27:09.21Detail
36. SMĚLÍK VáclavUsti nad Labem72M1B12.02:27:32.21+00:29:58.67Detail
37. TÁCHA PetrDexter Cycling84M3B10.02:28:55.87+00:31:22.33Detail
38. ŠULC JiříOsek81M2B15.02:30:12.45+00:32:38.91Detail
39. TŘEŠŇÁK Jaroslav153M2B16.02:30:26.27+00:32:52.73Detail
40. SOUČEK PetrBIKEMARAST Team74M1B13.02:31:34.63+00:34:01.09Detail
41. PIKART FrantišekSTOPRO Bike Team66M2B17.02:34:17.78+00:36:44.24Detail
42. JOUKL Přemysl172M3B11.02:34:48.69+00:37:15.15Detail
43. VEBR VladimírRock Machine Cyklomax166M3B12.02:36:14.39+00:38:40.85Detail
44. HASNEDLOVÁ IvaDěčín140Z3B1.02:38:59.31+00:41:25.77Detail
45. ŠPORA PetrKošťany178M3B13.02:39:00.94+00:41:27.40Detail
46. BRDA Jan169M3B14.02:39:10.76+00:41:37.22Detail
47. MOLTAŠ IvanJENOPTIK57M3B15.02:39:12.25+00:41:38.71Detail
48. JUNEK PetrKL Most43M3B16.02:40:55.25+00:43:21.71Detail
49. TURYNOVÁ HanaKELLYS BIKE RANCH TEAM86Z1B2.02:41:09.64+00:43:36.10Detail
50. VÁPENÍKOVÁ JanaÚstí nad Labem89Z3B2.02:42:50.59+00:45:17.05Detail
51. KUBÍNEK PetrTopTenTeplice51M2B18.02:43:17.27+00:45:43.73Detail
52. HONZÁTKO Jiří165M2B19.02:43:19.46+00:45:45.92Detail
53. SMÍŠEK TomášSKP Most73M2B20.02:44:20.67+00:46:47.13Detail
54. HAZUCHA MarekUsti nad Labem37M1B14.02:44:25.93+00:46:52.39Detail
55. SUCHÝ PavelJENOPTIK76M3B17.02:44:35.10+00:47:01.56Detail
56. BRADÁČ JanHrob121M2B21.02:45:32.91+00:47:59.37Detail
57. KOUBEK MichalSKP Sever Teplice47M1B15.02:45:46.42+00:48:12.88Detail
58. HAMSA TomášSKP Teplice35M2B22.02:45:53.23+00:48:19.69Detail
59. NEVEČEŘAL LukášBadminton Proboštov59M1B16.02:47:35.86+00:50:02.32Detail
60. STÁREK TomášRegal Bike75M2B23.02:49:41.66+00:52:08.12Detail
61. DVOŘÁK StanislavRegal Bike111M2B24.02:49:44.77+00:52:11.23Detail
62. PÍSAŘ MartinSK Cyklo-RD Pardubice67M1B17.02:49:49.57+00:52:16.03Detail
63. HEIDLBERGER JosefKošťany38M3B18.02:50:19.03+00:52:45.49Detail
64. VAŇKOVÁ AgátaTriatlon Team Litvínov88Z3B3.02:50:23.57+00:52:50.03Detail
65. DVOŘÁK Jan154M1B18.02:50:27.77+00:52:54.23Detail
66. TINTĚRA RadekHO Spartak Ústí n.L85M2B25.02:51:40.45+00:54:06.91Detail
67. MALÍŘ PavelHPM sport Teplice55M1B19.02:53:22.24+00:55:48.70Detail
68. HANZLÍČEK JaroslavTeplice36M1B20.02:53:26.68+00:55:53.14Detail
69. ČERNÝ LiboslavLitoměřice32M3B19.02:55:33.59+00:58:00.05Detail
70. HORÁK LukášMost40M1B21.02:56:14.71+00:58:41.17Detail
71. PORT Pavelosek70M2B26.02:57:14.55+00:59:41.01Detail
72. HORÁK JosefHPM SPORT Teplice177M1B22.02:57:47.56+01:00:14.02Detail
73. ŠIDLO ZdeněkSKP MOST77M3B20.02:59:33.30+01:01:59.76Detail
74. MESCHKANK ManuelBrigade Bärenfels176M1B23.02:59:41.84+01:02:08.30Detail
75. PODZIMKOVÁ KamilaRozběhej Litvínov68Z1B3.02:59:46.55+01:02:13.01Detail
76. HOFFMAN LadislavTeplice39M3B21.02:59:52.08+01:02:18.54Detail
77. DVOŘÁK JaroslavMost33M1B24.03:01:51.24+01:04:17.70Detail
78. RUSY JakubLitoměřice71M1B25.03:04:06.23+01:06:32.69Detail
79. ZUNA AlešTisá93M2B27.03:09:06.76+01:11:33.22Detail
80. LŐW MiroslavDuchcov53M1B26.03:10:05.02+01:12:31.48Detail
81. BUBLOVÁ PetraKoloshop Team139Z1B4.03:12:40.35+01:15:06.81Detail
82. PAVEL MiroslavLitvínov61M3B22.03:13:23.02+01:15:49.48Detail
83. HORÁČEK PetrDexter Cycling167M3B23.03:13:30.04+01:15:56.50Detail
84. ULBRICH JiříLinde Racing Team87M3B24.03:18:18.45+01:20:44.91Detail
85. PEŠEK MatějClubbox Václava Poláka65M1B27.03:21:05.48+01:23:31.94Detail
86. ŠESTAL RadimTeplice25M2B28.03:29:51.65+01:32:18.11Detail
87. PAVLÁT JanTeplice64M2B29.03:34:57.09+01:37:23.55Detail
88. MEDVĚD MiroslavMikulov136M2B30.03:38:46.40+01:41:12.86Detail
89. BUBLOVÁ NaďaKoloshop Team138Z2B1.03:43:51.85+01:46:18.31Detail
90. KMOCH PavelHaj u Duchcova46M3B25.03:45:28.16+01:47:54.62Detail
91. BURDYS BronislavHrob30M3B26.03:45:28.35+01:47:54.81Detail
92. JONAS PetrTeplice42M2B31.03:56:23.09+01:58:49.55Detail
93. FUCHS FrantaTeplice34M2B32.04:00:57.85+02:03:24.31Detail
94. BLASCHKE KarelMoldava134M1B28.04:06:48.50+02:09:14.96Detail
DNF KRESSL Josef48M2BDNF Detail
DNF KRONICH JosefDuchcov50M3BDNF Detail
DNF MADI JaromírOsek54M2BDNF Detail
DNF PAVLAS AdamSKP Teplice Sever62M2BDNF Detail
DNF PAVLAS JosefŽim63M1BDNF Detail
DNF ZNOROVSKÝ VíťaHáj u Duchcova92M3BDNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz