Oficiální Výsledková listina Všechlapská šlapka
1. 9. 2018

hlavní

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Pohl MílaNymburk#96#M401.01:10:42.35Detail
2. Bartoš KarelNymburk#1#M501.01:11:24.00+00:00:41.64Detail
3. Bezdička MiroslavCS Stodůlky#18#M402.01:12:20.34+00:01:37.98Detail
4. Soukup MartinOpolany#94#M502.01:12:20.34+00:01:37.98Detail
5. Ryglewicz MichalKovanice#33#M403.01:12:20.43+00:01:38.07Detail
6. Hejna PavelNymburk#100#M404.01:12:21.56+00:01:39.20Detail
7. Horyna VlastimilTJ Lokomotiva Nymburk#16#M503.01:13:29.84+00:02:47.48Detail
8. Šimeček LuděkLokomotiva#29#M504.01:13:31.05+00:02:48.69Detail
9. Janata PavelVlkava#97#M405.01:14:55.72+00:04:13.36Detail
10. Punčochář PetrCS Stodůlky#67#M406.01:15:54.37+00:05:12.01Detail
11. Zbýň MartinPřerov nad Labem#88#M301.01:16:40.58+00:05:58.22Detail
12. Horyna VlastíkTJ Lokomotiva Nymburk#15#Junioři1.01:19:45.70+00:09:03.34Detail
13. Šemlej VladimírCyklistika Nymburk#38#M505.01:19:46.28+00:09:03.92Detail
14. Maťhová AndreaTJ Lokomotiva Nymburk#65#Z351.1.01:21:06.96+00:10:24.60Detail
15. Vanický JanNymburk#44#M302.01:21:28.78+00:10:46.42Detail
16. Pavlů Dušan#79#M506.01:22:12.47+00:11:30.11Detail
17. Čihák LubomírSemice#3#M70plus1.01:22:16.18+00:11:33.82Detail
18. Salava JaroslavVšechlapy#34#M507.všechlapák1.01:22:29.66+00:11:47.30Detail
19. Horký MichalTETA TEAM#13#M303.01:22:38.65+00:11:56.29Detail
20. Michálek MiloslavSázava#90#M601.01:23:31.95+00:12:49.59Detail
21. Křena MartinLysá nad Labem#22#M407.01:23:47.35+00:13:04.99Detail
22. Dvořáková SimonaPoděbrady#93#Z451.01:23:54.70+00:13:12.34Detail
23. Mejzr JanVšechlapy#26#M304.všechlapák2.01:24:11.80+00:13:29.44Detail
24. Hodboď ZdeněkTJ Lokomotiva Nymburk #9#M508.01:25:54.83+00:15:12.47Detail
25. Sedlák MilanMladá Boleslav#36#M602.01:26:23.97+00:15:41.61Detail
26. Novák JanMTB Čilec#28#M509.01:26:56.69+00:16:14.33Detail
27. Punčochářová DitaKerberos#66#Z452.01:27:42.31+00:16:59.95Detail
28. Haba JanJoskatel Team#35#M408.01:27:42.33+00:16:59.97Detail
29. Fučík JosefCK Vinohradské šlapky#5#M70plus2.01:27:43.01+00:17:00.65Detail
30. Fliedrová IlonaTJ Lokomotiva Nymburk#4#Z46plus1.01:27:43.31+00:17:00.95Detail
31. Hora MarekVšechlapy#8#M5010.všechlapák3.01:29:02.07+00:18:19.71Detail
32. Vinš PavelLepší mrtvý, než druhý #46#M305.01:29:47.20+00:19:04.84Detail
33. Bartošová MartinaTJ Lokomotiva Nymburk#2#Juniorky1.01:30:32.57+00:19:50.21Detail
34. Michl JosefNymburk#98#M603.01:30:51.02+00:20:08.66Detail
35. Vanický MiroslavCK Nymburk#45#M604.01:33:46.83+00:23:04.47Detail
36. Hnilica JanPraha#92#M409.01:34:21.47+00:23:39.11Detail
37. Šída Libor#76#M4010.všechlapák4.01:37:11.40+00:26:29.04Detail
38. Šindelář MilošNymburk#39#M605.01:38:34.57+00:27:52.21Detail
39. Kurková NatálkaTJ Lokomotiva Nymburk#24#Juniorky2.01:39:05.12+00:28:22.76Detail
40. Kubeš OtoNymburk#23#M606.01:39:05.82+00:28:23.46Detail
41. Janeček MichalPraha#63#M4011.01:39:58.80+00:29:16.44Detail
42. Tuláček MilanKolín#43#M5011.01:40:50.10+00:30:07.74Detail
43. Horký PetrTETA TEAM#62#M607.01:40:59.79+00:30:17.43Detail
44. Horáková MichaelaLoučeň #48#Z352.01:41:15.54+00:30:33.18Detail
45. Švejdová JitkaKladno #42#Z453.01:43:15.01+00:32:32.65Detail
46. Svoboda JosefNymburk#37#M608.01:43:15.14+00:32:32.78Detail
47. Hospodka PatrikTJ Lokomotiva Nymburk#17#Junioři2.01:43:33.93+00:32:51.57Detail
48. Mejzrová MartinaNymburk#27#Z353.všechlapanda1.01:48:33.59+00:37:51.23Detail
49. Rástočný JanNymburk#32#M4012.01:50:34.66+00:39:52.30Detail
50. Kysilka MartinJíkev#64#M5012.01:55:30.39+00:44:48.03Detail
51. Šnídlová GabčaTJ LOKOMOTIVA NYMBURK#60#Juniorky3.02:12:02.70+01:01:20.34Detail
52. Šnídlů MaránekTJ LOKOMOTIVA NYMBURK#41#M4013.02:12:21.45+01:01:39.09Detail
53. Rozvoral RadekVšechlapy#7#M306.všechlapák5.02:25:26.98+01:14:44.62Detail
54. Hofman TomášVšechlapy#10#M4014.všechlapák6.02:25:27.71+01:14:45.35Detail
55. Procházka Josef#49#M4015.všechlapák7.02:25:27.91+01:14:45.55Detail
56. Procházka LukášVšechlapy#95#M4016.všechlapák8.02:25:28.57+01:14:46.21Detail
57. Trojánek VlastimilVšechlapy#72#M4017.všechlapák9.02:25:29.25+01:14:46.89Detail
DNF Procházka PavelVšechlapy#12#M40všechlapákDNF Detail
DNF Jambor MichalMěstec Králové#99#M40DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz