Oficiální Výsledková listina Milovická míle
18. 5. 2019

dětský 500

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Jílková RadkaSokol Lysá nad Labem #871#holky 5001.00:01:50Detail
2. Carmine NicolAtletika Jižní Město#781#holky 5002.00:01:52+00:00:02.62Detail
3. Gromeš DavidAtletika Český Brod#857#kluci 5001.00:01:55+00:00:05.62Detail
4. Matějek FilipTSM#850#kluci 5002.00:01:56+00:00:06.62Detail
5. Hutter VaclavSKP Nymburk#634#kluci 5003.00:01:57+00:00:07.62Detail
6. Pokorná SabinaSKP Nymburk#792#holky 5003.00:01:57+00:00:07.62Detail
7. Jalovecký JáchymSKP Nymburk#831#kluci 5004.00:01:57+00:00:07.62Detail
8. Pospíšilová AdélaTarget Sport Milovice#839#holky 5004.00:01:58+00:00:08.62Detail
9. Kužmová TanyaTarget Sport Milovice#671#holky 5005.00:01:59+00:00:09.62Detail
10. Pecka Quido#838#kluci 5005.00:02:02+00:00:12.62Detail
11. Lazecká ElenSokol Milovice#900#holky 5006.00:02:02+00:00:12.62Detail
12. Bartáková VanessaMilovice nad Labem#793#holky 5007.00:02:03+00:00:13.62Detail
13. Bohuslav JakubMilovice#896#kluci 5006.00:02:03+00:00:13.62Detail
14. Šofrová EmmaSKP Nymburk#706#holky 5008.00:02:04+00:00:14.62Detail
15. Čížek PetrSKP Nymburk#755#kluci 5007.00:02:05+00:00:15.62Detail
16. Rieger HubertSKP Nymburk#782#kluci 5008.00:02:05+00:00:15.62Detail
17. Korbelová Adéla Danceemotion#756#holky 5009.00:02:06+00:00:16.62Detail
18. Zahradníková NinaTARGET SPORT Milovice#861#holky 50010.00:02:07+00:00:17.62Detail
19. Hanel VojtěchSKP Nymburk#682#kluci 5009.00:02:08+00:00:18.62Detail
20. Burgerová KateřinaSKP Nymburk#783#holky 50011.00:02:09+00:00:19.62Detail
21. Procházková Klára Milovice#632#holky 50012.00:02:09+00:00:19.62Detail
22. Šebele OndřejAFK Milovice#881#kluci 50010.00:02:10+00:00:20.62Detail
23. Kaloč RobertSKP Nymburk#897#kluci 50011.00:02:10+00:00:20.62Detail
24. Fléglová KarolínaMilovice#699#holky 50013.00:02:10+00:00:20.62Detail
25. Dohnal AlešTarget Milovice#747#kluci 50012.00:02:11+00:00:21.62Detail
26. Pospíšil DanielTarget Sport Milovice#894#kluci 50013.00:02:13+00:00:23.62Detail
27. Chodymčuková SofieMilovice#753#holky 50014.00:02:13+00:00:23.62Detail
28. Vydra MichalPraha 9 - Satalice#879#kluci 50014.00:02:14+00:00:24.62Detail
29. Zabilanský TobiášAFK Milovice#723#kluci 50015.00:02:14+00:00:24.62Detail
30. Kubešová AnetaTSM#746#holky 50015.00:02:14+00:00:24.62Detail
31. Bětík VojtěchTarget Milovice#621#kluci 50016.00:02:16+00:00:26.62Detail
32. Kontúrová KristýnaMilovice#657#holky 50016.00:02:16+00:00:26.62Detail
33. Dekastello Josef#786#kluci 50017.00:02:16+00:00:26.62Detail
34. Kadlecová SilvieTarget sport Milovice#856#holky 50017.00:02:17+00:00:27.62Detail
35. Táborská Zuzana#863#holky 50018.00:02:17+00:00:27.62Detail
36. Kocourek AntonínMilovice#898#kluci 50018.00:02:19+00:00:29.62Detail
37. Hartychová SarahTSM#707#holky 50019.00:02:21+00:00:31.62Detail
38. Alahakoon TomasBeroun#623#kluci 50019.00:02:23+00:00:33.62Detail
39. Smeták JakubMilovice#636#kluci 50020.00:02:25+00:00:35.62Detail
40. Řehák DominikBox Milovice#702#kluci 50021.00:02:26+00:00:36.62Detail
41. Blažková EmaSRTG Lysá nad Labem#749#holky 50020.00:02:26+00:00:36.62Detail
42. Husák VojtěchTarget sport Milovice#730#kluci 50022.00:02:27+00:00:37.62Detail
43. Dohnal MarekSDH Milovice#744#kluci 50023.00:02:29+00:00:39.62Detail
44. Galečková KristýnaTSM#735#holky 50021.00:02:32+00:00:42.62Detail
45. Blažek TobiášSRTG Lysá nad Labem#751#kluci 50024.00:02:32+00:00:42.62Detail
46. Vondráček NikolasMilovice#712#kluci 50025.00:02:36+00:00:46.62Detail
47. Vydra PetrPraha 9 - Satalice#880#kluci 50026.00:02:37+00:00:47.62Detail
48. Pflegerová Daniela#785#holky 50022.00:02:40+00:00:50.62Detail
49. Orgoň Michal TARGET SPORT MILOVICE#738#kluci 50027.00:02:56+00:01:06.62Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz