Oficiální Výsledková listina Nymburský půlmaraton a desítka 2019
28. 4. 2019

týmy čtvrtka

Nejmenší počet členů týmu: 3

Typ soutěže: průměrný čas s koeficientem žen

1. K.E.M.P. 2019 - 00:41:07

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.JindřichPetr#1106M00:40:52.94
2.KrškaLukáš#1148M00:40:56.04
3.PreislerMichal#1250M00:40:59.12
4.Latislavova Eva #1170F00:51:42.15
5.JindřichováKateřina#1107F00:51:45.00

2. Magna Team - Divočáci - 00:41:44

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HaníkZdeněk#1067M00:39:46.59
2.PopekDavid#1408M00:43:15.34
3.HaníkováSvatava#1069F00:52:43.78

3. Na poslední chvíli - 00:44:10

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŽurekMariusz Roman#1372M00:46:21.58
2.KordinaZdeněk#1412M00:46:43.36
3.LamačováVeronika#1312F00:49:19.08

4. Slajdi - 00:47:27

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ČihákMartin#1036M00:49:19.27
2.OndráčekMartin#1225M00:51:16.90
3.ČihákováMonika#1037F00:52:12.29

5. Fresenius Kabi Hořátev - 00:48:45

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ČervinkaPavel#1035M00:43:56.32
2.DoubravaVáclav#1044M00:47:48.38
3.MatoulekLukáš#1283M00:47:55.26
4.KubíkováJana#1157F00:49:19.84
5.KružíkJosef#1150M00:50:25.05
6.HančarJaroslav#1066M00:54:36.73
7.VrbenskáKristýna#1357F00:55:11.94
8.KadeřábekPetr#1112M00:56:58.43
9.LazarVít#1171M00:57:17.23
10.ObdržalováŠárka#1223F00:59:07.20
11.BartákováMonika #1006F00:59:08.11
12.ŠtokováJana#1321F00:59:52.68
RadoňskýJakub#1254M00:00:00.00

6. Kiss My Assault - 00:49:34

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.LuštickýJosef#1178M00:46:30.36
2.ToccoliGiovanni#1329M00:55:11.70
3.KřepelováAnna#1152F01:00:00.91
4.KlímováKateřina#1121F01:00:46.51

7. Hvězdy z Hvězdy - 00:52:05

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŽeníškováDana#1371F01:02:46.12
2.VorlíčkováJitka#1355F01:04:53.08
3.Cadkova Iveta#1024F01:07:38.16

8. Magna Team - Rakeťáci - 00:52:20

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.VitíkVáclav #1347M00:48:40.34
2.ProcházkaPetr#1251M00:51:35.25
3.FrýbaJakub#1057M00:56:44.26

9. Nymburk s klidem - 00:56:55

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BílýRostislav#1011M00:47:23.87
2.Rajl Martin#1256M00:57:31.79
3.JeřábekLeoš#1104M01:00:13.91
4.Mach Tomáš #1180M01:00:50.40
5.LazarováSimona#1172F01:08:51.74
6.PoupováAdriana#1248F01:15:34.86

10. Magna Team - Steel Lizards - 00:59:48

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KnížekJindřich #1126M01:00:12.71
2.TalajkaAndrej#1326M01:00:16.84
3.JurekMartin#1109M01:05:22.81
4.NeubergováKateřina#1214F01:07:13.62

Slajdi

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!