Oficiální Výsledková listina Český kros Moldava jaro
8. 5. 2019

Kros Dlouhý

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Barcal Richarddos amigos#8#muži1.01:57:14.33Detail
2. Pagáč MartinMusher klub JCC#99#muži2.01:57:48.33+00:00:33.99Detail
3. Tvrdík Jan#118#muži3.02:00:03.47+00:02:49.13Detail
4. Kalenský PavelSUL Ústí nad Labem#87#muži4.02:02:33.04+00:05:18.70Detail
5. Raichl Mikuláškoloshop Teplice#51#muži5.02:04:25.44+00:07:11.10Detail
6. Berrouche LenkaUSK PROVOD Ústí nad Labem#5#ženy1.02:04:28.42+00:07:14.08Detail
7. Beneš JanVarnsdorf#4#muži6.02:05:26.85+00:08:12.51Detail
8. Bartoníček JanÚstí nad Labem#77#muži7.02:07:20.53+00:10:06.19Detail
9. Friese PetrVarnsdorf#80#muži8.02:10:31.53+00:13:17.19Detail
10. Kavecký AlešMeziboří#27#muži9.02:13:13.03+00:15:58.69Detail
11. Křížová AnežkaHora Svaté Kateřiny#31#ženy2.02:13:30.81+00:16:16.47Detail
12. Burian MartinĎáblice Stars#9#muži10.02:13:36.36+00:16:22.02Detail
13. Sládek VilémĎáblice Stars#101#muži11.02:14:56.21+00:17:41.87Detail
14. Čech LeošJablonec nad Nisou#11#muži12.02:16:35.26+00:19:20.92Detail
15. Deutscha DávidMikulov v Krušných horách#13#muži13.02:17:35.15+00:20:20.81Detail
16. Ženíšek RadekDoksy#74#muži14.02:18:23.63+00:21:09.29Detail
17. Groulík VáclavÚstí nad Labem#19#muži15.02:19:42.49+00:22:28.15Detail
18. Vančurová ŠárkaBKV Holýšov#72#ženy3.02:20:30.34+00:23:16.00Detail
19. Bezděk MiroslavPraha#6#muži16.02:25:26.81+00:28:12.47Detail
20. Nápravník ZdeněkKrupka#41#muži17.02:35:43.28+00:38:28.94Detail
21. Holaj Jiří#117#muži18.02:38:05.28+00:40:50.94Detail
22. Prštický OndřejPlana nad Luznici #49#muži19.02:38:07.13+00:40:52.79Detail
23. Leligdonová Lenka#34#ženy4.02:41:06.60+00:43:52.26Detail
24. Podzimková MarkétaPerštejn#47#ženy5.02:50:35.66+00:53:21.32Detail
25. Motvičková KristýnaLouny#38#ženy6.02:53:14.56+00:56:00.22Detail
26. Ptáčková JanaUž tam budeeem?! #50#ženy7.02:54:41.70+00:57:27.36Detail
27. Havlíčková MichaelaTriatlet Karlovy Vary#20#ženy8.03:06:59.08+01:09:44.74Detail
28. Chrz PavelŠachový klub Ústí nL#85#muži20.03:20:53.64+01:23:39.30Detail
29. Drvotová Richterová MartinaMaLé-R#15#ženy9.04:13:12.67+02:15:58.33Detail
30. Drvota ZdeněkMaLé-R#14#muži21.04:13:12.88+02:15:58.54Detail
DNS Havránek JiříZáluží na Sekerách#21#mužiDetail
DNS Hulík JanSKP Nymburk#22#mužiDetail
DNS Chalupný JakubOhníč#23#mužiDetail
DNS Miskovic DusanPlzeň#37#mužiDetail
DNS Rutzenstorferová JanaMaLé-R#52#ženyDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz