Oficiální Výsledková listina Běh pro Paměť národa Praha
12. 9. 2020

Štafeta 4x2,5 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas1234
1. Romanyuk EugeneVeeam Dream Team#1014#00:38:4600:08:27.9000:09:48.0100:10:34.8000:09:54.57Detail
2. Nádr PetraLegal Krýgl#1012#00:43:16+00:04:30.6800:11:25.0100:10:34.7300:09:22.3800:11:53.66Detail
3. Marek OndřejNela Marková & company#1010#00:45:44+00:06:58.6800:09:17.9100:12:39.7200:14:19.4100:09:26.36Detail
4. Šustrová KateřinaOKE v běhu#1018#00:47:07+00:08:21.6800:09:49.4300:13:41.5600:12:00.8800:11:35.07Detail
5. Révész FilipÚřad průmyslového vlastnictví#1013#00:47:08+00:08:22.68-00:25:27.500:12:09.0400:12:51.3500:12:24.5300:09:43.05Detail
6. Havrdová DenisaDawlické běžkyně#1008#00:48:53+00:10:07.6800:12:43.2800:12:59.8100:12:43.7000:10:25.48Detail
7. Máslo MartinSustainable Speed#1011#00:50:15+00:11:29.6800:15:13.4400:10:18.4900:13:01.7700:11:40.70Detail
8. Dřízhalová Kateřina#1005#00:51:01+00:12:15.6800:10:49.1200:13:00.1400:14:49.1400:12:22.00Detail
9. Machová AlinaMinisterské běhny#1009#00:51:13+00:12:27.6800:11:51.8700:14:17.3100:12:31.5500:12:31.47Detail
10. Stárek Jakubodspraha6.cz#1016#00:52:14+00:13:28.6800:09:51.2500:16:50.0000:12:48.0000:12:43.79Detail
11. Bratska Johana#1002#00:52:51+00:14:05.6800:11:33.5900:13:56.9500:15:31.6500:11:48.77Detail
12. Lizec MirekJodzilas#1023#00:53:48+00:15:02.6800:12:21.4800:15:36.7800:13:37.5100:12:11.48Detail
13. Nguyenová Hamy#1021#00:56:06+00:17:20.6800:11:01.6100:14:06.4200:18:14.0100:12:43.25Detail
14. Štelová DianaDeník N#1017#00:58:06+00:19:20.6800:15:59.9200:14:08.0100:13:20.9900:14:36.84Detail
15. Řeřicha Martinvršovický lemry#1015#00:59:00+00:20:14.6800:14:03.4400:13:51.7400:16:49.5600:14:15.04Detail
16. Fejfarova Irena#1006#00:59:27+00:20:41.6800:14:24.0900:16:10.3600:15:57.8300:12:53.73Detail
17. Ditrich JiriBrevnov Gang#1004#00:59:38+00:20:52.6800:12:21.9700:17:01.2500:16:32.5600:13:41.38Detail
18. Bártová MagdalénaŠtafetka#1001#00:59:55+00:21:09.68-00:17:51.300:13:14.9800:14:53.2200:18:27.7300:13:18.72Detail
19. Žantovský MichaelŽanťáci#1020#01:00:45+00:21:59.6800:19:34.3500:13:50.6200:17:06.1700:10:13.00Detail
20. Čásenský RobertŽelvy z Vinohrad#1003#01:01:22+00:22:36.68-00:09:01.200:15:03.4500:12:52.4100:18:06.6500:15:19.35Detail
21. Nguyen Quoc VuPraha#1022#01:01:48+00:23:02.6800:16:05.8300:14:09.6100:16:00.5000:15:31.58Detail
DNS Gašparek AndrejPlatinoví hoši#1007#DNS Detail
DNS Zelbová MarieOSA#1019#DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz