Výsledková listina Trautenberkova 13
12. 5. 2019

třináctka

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. ČIVRNÝ JiříAK Semily52CZEM1.M21.00:52:3300:31:11.7800:21:20.75Detail
2. VLČEK MilanSK Nové Město nad Metují41CZEM2.M22.00:57:16+00:04:4300:33:54.0600:23:21.82Detail
3. PRÁŠEK AdamKasper - Swix Team37CZEM3.M23.01:00:42+00:08:0900:36:10.7900:24:30.42Detail
4. HABR MartinTJ Sokol Olešnice12CZEM4.M24.01:01:59+00:09:2600:36:33.2100:25:25.27Detail
5. KRAUS Tomáš FTVS SPORT TEAM23CZEM5.M25.01:03:14+00:10:4100:37:28.8200:25:45.17Detail
6. HAVEL Lukáš Olfin Car Skilauf team 15CZEM6.M31.01:04:32+00:11:5900:36:58.0700:27:33.92Detail
7. NETÍK LukášSK RN HK55CZEM7.M26.01:05:41+00:13:0800:37:53.3800:27:46.62Detail
8. LINHART JaroslavTrautenberk Malá Upa25CZEM8.M41.01:07:23+00:14:5000:39:35.8300:27:47.01Detail
9. KOUDELKA DrahomírMEIXNER CONSULTING46CZEM9.M32.01:07:39+00:15:0600:40:29.4300:27:09.25Detail
10. MILER JaroslavPraha29CZEM10.M27.01:09:19+00:16:4600:42:17.8800:27:00.15Detail
11. DUNDA PavelAC 18668CZEM11.M28.01:10:19+00:17:4600:42:34.1800:27:43.95Detail
12. RECZUCH AndrzejDYWIZJON 10253PolandM12.M33.01:11:17+00:18:4400:42:46.0200:28:29.99Detail
13. KISIEL MaciejAktywny Wałbrzych49PolandM13.M34.01:12:34+00:20:0100:44:30.2600:28:03.44Detail
14. POVOLNÝ LukášPřelouč36CZEM14.M35.01:13:53+00:21:2000:44:35.1500:29:17.62Detail
15. KÁBRTOVÁ JitkaSokol Studnice18CZEF1.Z31.01:14:00+00:21:2700:44:54.3900:29:05.14Detail
16. HÁKOVÁ MICHAELASOKOL VALTEŘICE14CZEF2.Z32.01:14:44+00:22:1100:44:46.6600:29:57.25Detail
17. WRONA ŁukaszAktywny Wałbrzych48PolandM15.M29.01:16:49+00:24:1600:46:23.2800:30:25.01Detail
18. NEUWIRTHOVÁ TerezaBeskydský Raška31CZEF3.Z21.01:17:37+00:25:0400:46:21.9300:31:14.63Detail
19. MARETHOVÁ AlenaČeská Skalice28CZEF4.Z33.01:21:17+00:28:4400:48:31.6300:32:45.08Detail
20. MARETH KarelČeská Skalice27CZEM16.M36.01:21:20+00:28:4700:48:30.0700:32:49.60Detail
21. KOSTYŠYNOVÁ EvaRun4run Náchod21CZEF5.Z34.01:22:34+00:30:0100:49:43.4300:32:50.09Detail
22. HAKL RadekLoudalové13CZEM17.M42.01:25:08+00:32:3500:50:07.6400:35:00.00Detail
23. BLAŽEK MartinACS Rýchory5CZEM18.M37.01:28:19+00:35:4600:52:15.3900:36:03.07Detail
24. ŻAK ArturAktywny Wałbrzych47PolandM19.M38.01:29:11+00:36:3800:54:09.2300:35:00.76Detail
25. ZÁMEČNÍKOVÁ ZuzanaŠumík team45CZEF6.Z22.01:29:36+00:37:0300:54:00.8700:35:34.98Detail
26. SLÁMA JakubKosičky38CZEM20.M210.01:29:42+00:37:0900:56:11.2900:33:29.74Detail
27. SEIDL Jiří54CZEM21.M211.01:30:00+00:37:2700:52:35.1100:37:24.24Detail
28. VOTYPKOVÁ PavlaVlčí stavby s.r.o.43CZEF7.Z35.01:31:18+00:38:4500:56:11.2900:35:06.03Detail
29. DYTKO KatarzynaK2 Miszkowice50CZEF8.Z36.01:35:06+00:42:3300:56:46.1500:38:19.11Detail
30. CABALKA LadislavICA7CZEM22.M51.01:41:09+00:48:3600:59:21.4200:41:47.34Detail
31. KOLOVRATNÍK FrantišekAC186620CZEM23.M212.01:43:27+00:50:5401:01:05.6800:42:20.71Detail
32. PETRÁČEK Tomáš Dobrovolní hasiči Kosičky32CZEM24.M213.01:43:44+00:51:1101:04:22.2300:39:20.80Detail
DNF KOGUT EdytaK2 Miszkowice51PolandFZ3DNF 01:18:31.7200:16:56.86Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz