Výsledková listina Po stopách praotce Čecha
13. 4. 2019

hlavní


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 4#4Oficiální časZtráta123
1. Morávek TomášZP Cyklo Proofy Corratec Tray#48#M19-291.muži1.00:59:25.7800:22:34.6300:18:23.6600:18:27.49Detail
2. Matoušek JanČeská Lípa#67#M30-391.muži2.01:00:56.22+00:01:30.4400:22:44.9900:19:11.9000:18:59.32Detail
3. Cmunt PetrSuperior Bitters Cyklolive Team#1#M19-292.muži3.01:01:36.42+00:02:10.6400:23:26.3400:18:58.0900:19:11.97Detail
4. Růžička ZbyněkRevit Build Team#3#M19-293.muži4.01:02:17.30+00:02:51.5200:23:39.5600:19:08.9100:19:28.81Detail
5. Špaček JakubBike-point.eu Racing Team#57#M19-294.muži5.01:02:49.31+00:03:23.5300:22:48.6300:19:58.5700:20:02.10Detail
6. Kindl LukášCycology BikeCulture#88#M19-295.muži6.01:04:46.24+00:05:20.4600:24:09.3800:20:32.4100:20:04.44Detail
7. Hliněný JanGumy z Úterý#62#M19-296.muži7.01:04:47.84+00:05:22.0600:24:12.7000:20:29.4700:20:05.65Detail
8. Bušek MarekBTT Libochovice#26#M40-491.muži8.01:05:21.80+00:05:56.0200:24:17.2000:20:25.4400:20:39.14Detail
9. Čuchal PetrMMB Třebenice#33#M30-392.muži9.01:05:46.30+00:06:20.5200:24:37.4000:20:28.7000:20:40.19Detail
10. Fiala TomášGapp System-Captech#95#M19-297.muži10.01:06:09.58+00:06:43.8000:25:13.2800:20:50.6500:20:05.64Detail
11. Jiránek TomášLawi Team#83#M40-492.muži11.01:06:17.26+00:06:51.4800:25:45.5900:20:19.5100:20:12.15Detail
12. Doucha AlešRoudnice nad Labem#91#M30-393.muži12.01:07:51.47+00:08:25.6900:25:12.8700:20:51.6400:21:46.96Detail
13. Petržílka RadekPraha#72#M30-394.muži13.01:08:30.70+00:09:04.9200:25:43.9200:21:11.2500:21:35.52Detail
14. Derfl StanislavKola Derfl Mělník#96#M40-493.muži14.01:08:30.97+00:09:05.1900:25:52.7500:21:22.2900:21:15.92Detail
15. Nestler JosefKL Sport Most#76#M50-591.muži15.01:08:41.92+00:09:16.1400:27:01.3800:20:50.4700:20:50.06Detail
16. Rosypal LadislavMMB Třebenice#20#M40-494.muži16.01:08:49.63+00:09:23.8500:26:02.6900:21:17.9000:21:29.03Detail
17. Augusta FilipMMB Třebenice#28#M19-298.muži17.01:08:49.73+00:09:23.9500:25:47.7700:21:16.6500:21:45.29Detail
18. Vanča MartinCK Lovosice#35#M30-395.muži18.01:09:08.63+00:09:42.8500:26:10.3600:21:33.7100:21:24.55Detail
19. Čapek LubomírKÚC Bikesport Ústí n. L.#31#M40-495.muži19.01:09:15.58+00:09:49.8000:26:18.1700:21:33.1000:21:24.30Detail
20. Bureš JanCK Slavoj Terezín#80#M30-396.muži20.01:09:31.00+00:10:05.2200:26:40.4600:21:28.9300:21:21.59Detail
21. Pšenička OndřejCK Lovosice#71#M50-592.muži21.01:09:52.10+00:10:26.3200:26:10.7800:21:40.7800:22:00.52Detail
22. Pinc ZdeněkMMB Třebenice#2#M19-299.muži22.01:10:27.65+00:11:01.8700:26:33.3100:21:41.7700:22:12.56Detail
23. Pecánek JiříMMB Třebenice#74#M40-496.muži23.01:11:21.50+00:11:55.7200:26:21.0000:22:21.5900:22:38.91Detail
24. Klecker FrantišekFun Bike UL#69#M40-497.muži24.01:11:21.61+00:11:55.8300:26:10.3300:21:58.9800:23:12.28Detail
25. Cmunt OndřejSuperior Bitters Cyklolive Team#12#Mdo181.muži25.01:11:33.92+00:12:08.1400:26:50.1700:22:30.5000:22:13.24Detail
26. Hora ZdeněkCyklokem Pod Lipou Roudnice n. L.#11#M50-593.muži26.01:11:39.52+00:12:13.7400:26:51.0600:22:03.0900:22:45.35Detail
27. Svoboda AlešCK Přestavlky#14#M30-397.muži27.01:12:00.75+00:12:34.9700:26:52.9500:22:34.0600:22:33.72Detail
28. Pechar BobBike-point.eu Racing Team#101#M50-594.muži28.01:12:11.39+00:12:45.6100:27:30.5600:22:17.0400:22:23.78Detail
29. Soubusta PetrCK Slavoj Terezín#89#M40-498.muži29.01:12:35.40+00:13:09.6200:26:57.9100:21:55.8200:23:41.66Detail
30. Šatra ZdeněkSorex Roudnice nad Labem#6#M30-398.muži30.01:12:53.60+00:13:27.8200:27:19.5400:22:26.3600:23:07.69Detail
31. Teichert RudaBike-point.eu Racing Team#92#M30-399.muži31.01:13:23.26+00:13:57.4800:27:31.2000:22:54.3400:22:57.71Detail
32. Ptáček MichalSport Team Brozany#49#M30-3910.muži32.01:13:47.58+00:14:21.8000:28:21.1900:22:23.5100:23:02.87Detail
33. Němec ZdeněkBike-point.eu Racing Team#97#M40-499.muži33.01:14:00.02+00:14:34.2400:27:34.5000:23:03.1300:23:22.38Detail
34. Hlon TomášCK Přestavlky#77#M40-4910.muži34.01:14:19.11+00:14:53.3300:27:53.3500:23:07.8000:23:17.95Detail
35. Papež TomášMassenger#86#M40-4911.muži35.01:14:19.47+00:14:53.6900:27:47.9100:23:10.5400:23:21.02Detail
36. Černeil PavecCyklo Sport Derfl#54#M30-3911.muži36.01:15:19.82+00:15:54.0400:27:30.0000:23:17.0800:24:32.74Detail
37. Hájek SašaRoudnice nad Labem#65#M30-3912.muži37.01:15:59.45+00:16:33.6700:28:57.5100:23:41.3800:23:20.55Detail
38. Schovanec JanRoudnice nad Labem#43#M19-2910.muži38.01:15:59.47+00:16:33.6900:28:35.1000:24:04.5900:23:19.77Detail
39. Pospíšil LubošCK Slavoj Terezín#81#M30-3913.muži39.01:15:59.81+00:16:34.0300:28:41.4500:23:57.6600:23:20.69Detail
40. Hampl OndřejBicykl Team Ústí nad Labem#44#Mdo182.muži40.01:16:00.18+00:16:34.4000:28:36.7100:24:03.3900:23:20.07Detail
41. Říha ZbyněkBTT Libochovice#27#M30-3914.muži41.01:16:30.28+00:17:04.5000:28:43.6200:23:57.3900:23:49.25Detail
42. Hubáček LiborPraha 5#75#M50-595.muži42.01:16:43.98+00:17:18.2000:28:57.1900:23:47.2400:23:59.54Detail
43. Sunkovský MiroslavSunset Bike#79#M40-4912.muži43.01:17:27.99+00:18:02.2100:28:56.5000:23:55.7900:24:35.68Detail
44. Novotný FrantišekAC Sparta #100#M30-3915.muži44.01:17:49.31+00:18:23.5300:31:15.9800:23:47.3100:22:46.01Detail
45. Černý JosefMMB Třebenice#18#M40-4913.muži45.01:18:10.29+00:18:44.5100:29:16.3600:24:42.8300:24:11.09Detail
46. Homolka PavelTo Europe Peak Sport#24#M50-596.muži46.01:18:23.63+00:18:57.8500:29:58.9200:24:07.2400:24:17.46Detail
47. Šálek DavidSport Team Brozany#63#M40-4914.muži47.01:18:35.11+00:19:09.3300:28:42.3800:24:21.2000:25:31.51Detail
48. Kokoška HonzaBTT Libochovice#99#M40-4915.muži48.01:18:47.58+00:19:21.8000:30:00.9700:24:04.0300:24:42.58Detail
49. Rauchfuss JonatanRevit Build Team#4#Mdo183.muži49.01:19:00.34+00:19:34.5600:28:58.5200:24:42.2600:25:19.55Detail
50. Valtr VladimírRoudnice nad Labem#23#M50-597.muži50.01:20:27.77+00:21:01.9900:30:20.7700:24:56.0800:25:10.90Detail
51. Trávníček PavelRoudnice nad Labem#29#M19-2911.muži51.01:20:29.19+00:21:03.4100:29:49.8300:24:54.0200:25:45.33Detail
52. Racek TomášLovosice#94#M40-4916.muži52.01:20:47.61+00:21:21.8300:30:22.0700:25:02.3400:25:23.19Detail
53. Hampl MichalKoloshop Team#25#M40-4917.muži53.01:20:59.28+00:21:33.5000:30:30.7600:25:18.0500:25:10.46Detail
54. Svlek DominikAlltraning.cz#70#Mdo184.muži54.01:21:24.48+00:21:58.7000:28:42.7800:25:16.5700:27:25.12Detail
55. Pressl DušanHeaven Team#60#M40-4918.muži55.01:21:24.52+00:21:58.7400:30:21.7000:25:25.6700:25:37.13Detail
56. Cibulková LenkaLawi Team#84#Z36plus1.ženy1.01:21:25.89+00:22:00.1100:30:31.5100:25:14.8400:25:39.53Detail
57. Bouše ViktorAugustovic Rodinka#47#M30-3916.muži56.01:23:15.43+00:23:49.6500:30:14.2700:27:35.0800:25:26.07Detail
58. Vopat MilanMilan z Hor#37#M50-598.muži57.01:23:29.32+00:24:03.5400:31:53.4500:25:33.8300:26:02.03Detail
59. Groenveld SvenBSK Racing#55#M30-3917.muži58.01:24:11.75+00:24:45.9700:31:27.3000:26:07.4200:26:37.02Detail
60. Hřebinka MarekBTT Libochovice#41#M40-4919.muži59.01:24:18.49+00:24:52.7100:31:04.1800:26:13.2000:27:01.10Detail
61. Pavlíček ZdeněkPolevsilo#7#M60plus1.muži60.01:24:45.31+00:25:19.5300:32:44.6600:26:21.7000:25:38.93Detail
62. Kadleík AlešMělník#38#M30-3918.muži61.01:25:51.03+00:26:25.2500:32:04.3700:26:08.0100:27:38.64Detail
63. Honzátko Jiří#85#M40-4920.muži62.01:26:38.14+00:27:12.3600:32:30.4700:27:04.3200:27:03.33Detail
64. Ponrt JiříFun Bike Střekov#16#M60plus2.muži63.01:26:57.38+00:27:31.6000:32:38.4600:26:10.8000:28:08.10Detail
65. Kašpar ZdeněkBike-point.eu Racing Team#102#M40-4921.muži64.01:27:00.66+00:27:34.8800:32:36.2500:27:04.0000:27:20.39Detail
66. Čapková MonikaElite Women Team#78#Z36plus2.ženy2.01:28:13.72+00:28:47.9400:32:29.5000:27:25.5000:28:18.71Detail
67. Rudiš FilipCK Slavoj Terezín#82#Mdo185.muži65.01:29:15.79+00:29:50.0100:32:50.0200:27:51.0900:28:34.67Detail
68. Valenta TomášMělník#61#M30-3919.muži66.01:29:42.10+00:30:16.3200:31:44.9300:27:03.6300:30:53.54Detail
69. Henzl PavelCyklo-City Lovosice#22#M50-599.muži67.01:30:02.07+00:30:36.2900:33:07.1200:28:08.5500:28:46.39Detail
70. Isaev DimitrijKochegarka#52#M19-2912.muži68.01:30:27.23+00:31:01.4500:34:56.9200:27:27.3200:28:02.98Detail
71. Holub JaroslavL100Praha#90#M50-5910.muži69.01:30:29.31+00:31:03.5300:32:37.5700:28:05.3700:29:46.36Detail
72. Jakš JosefCK Lovosice#21#M60plus3.muži70.01:33:07.32+00:33:41.5400:34:50.7300:28:52.8900:29:23.69Detail
73. Sedlák MichalXterra Rodnice#68#M30-3920.muži71.01:34:11.05+00:34:45.2700:35:13.0100:29:07.3600:29:50.67Detail
74. Vaněk Pravosláv#39#M60plus4.muži72.01:34:27.01+00:35:01.2300:34:58.3900:29:00.9300:30:27.68Detail
75. Bartsch TomášTrans Brdy#93#M30-3921.muži73.01:34:41.30+00:35:15.5200:25:50.7100:21:05.1200:47:45.46Detail
76. Cejnar JaroslavKladno#64#M40-4922.muži74.01:37:14.04+00:37:48.2600:34:53.7300:31:05.7300:31:14.57Detail
77. Ryšavá VendulaAS Česká Lípa#8#Zdo351.ženy3.01:39:33.26+00:40:07.4800:35:32.4300:31:12.7900:32:48.03Detail
78. Mojžíš Jaroslav#42#M30-3922.muži75.01:42:09.72+00:42:43.9400:35:03.2100:32:41.5300:34:24.97Detail
79. Šitína VlastimilKostelec n. O.#73#M50-5911.muži76.01:45:29.66+00:46:03.8800:38:02.2900:33:02.8100:34:24.54Detail
80. Topš MartinAsii Lovosice#87#M19-2913.muži77.01:46:04.92+00:46:39.1400:36:30.7200:35:53.6600:33:40.53Detail
81. Vokoun Pavel#51#M50-5912.muži78.01:46:08.02+00:46:42.2400:38:08.4500:33:28.8400:34:30.72Detail
82. Zelenák DušanGlassman Teplice#13#M60plus5.muži79.01:49:29.56+00:50:03.7800:39:33.5100:34:30.8300:35:25.22Detail
83. Hurt AlfredBikesport Lány#58#M40-4923.muži80.01:55:24.04+00:55:58.2600:40:46.6800:35:13.1500:39:24.20Detail
DNF Krob ZdeněkBike-point.eu Racing Team#66#M50-59mužiDNF 00:28:18.1900:25:23.95Detail
DNF Krobová EliškaBTT Libochovice#98#Zdo35ženyDNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz