Oficiální Výsledková listina DECATHLON Běh
24. 8. 2019

4 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Mikšl Rostislav České Budějovice #46#M1.Muži1.00:17:01Detail
2. Konášek VáclavSokol Hluboká nad Vltavou #34#M2.Muži2.00:17:51+00:00:50Detail
3. Šedivý MartinČeské Budějovice#71#M3.Muži3.00:18:55+00:01:54Detail
4. Gazda MartinJBP#18#M4.Muži4.00:19:20+00:02:19Detail
5. Cabajová MarkétaRunning Team- Decathlon České Budějovice#7#F1.Ženy1.00:19:24+00:02:23Detail
6. Janečka OndřejČeské Budějovice#28#M5.Muži5.00:20:10+00:03:09Detail
7. Zwettler RomanMK JCC#83#M6.Muži6.00:20:11+00:03:10Detail
8. Sitková NikolaBK České Budějovice#65#F2.Ženy2.00:20:13+00:03:12Detail
9. Sitek DavidČeské Budějovice#64#M7.Muži7.00:20:14+00:03:13Detail
10. Kolláriková JanaBěžecký klub Bechyně#33#F3.Ženy3.00:20:17+00:03:16Detail
11. Peskova TerezaMK KCC#55#F4.Ženy4.00:20:24+00:03:23Detail
12. Žahour PavelPřelštice#84#M8.Muži8.00:20:34+00:03:33Detail
13. Novotný DavidRunning Team Decathlon České Budějovice#50#M9.Muži9.00:20:35+00:03:34Detail
14. Maroušek PetrBulíci#42#M10.Muži10.00:20:39+00:03:38Detail
15. Martínková VladislavaChelčice#43#F5.Ženy5.00:20:40+00:03:39Detail
16. Pišl Gennadij Kájov#56#M11.Muži11.00:20:46+00:03:45Detail
17. Urbanová JanaSharks Cheerleaders z s.#80#F6.Ženy6.00:20:50+00:03:49Detail
18. Světlík OndřejTřeboň#70#M12.Muži12.00:21:31+00:04:30Detail
19. Rotbauer MichalČeské Budějovice#61#M13.Muži13.00:21:34+00:04:33Detail
20. Kozlová VladkaČeské Budějovice#35#F7.Ženy7.00:21:52+00:04:51Detail
21. Slabý MichalKřemže#67#M14.Muži14.00:22:15+00:05:14Detail
22. Šindelířová Lucie#73#F8.Ženy8.00:22:19+00:05:18Detail
23. Sklářová PetraNetolice#66#F9.Ženy9.00:22:27+00:05:26Detail
24. Tejml Štěpán#77#M15.Muži15.00:22:43+00:05:42Detail
25. Sagan Petr Borovany#62#M16.Muži16.00:23:05+00:06:04Detail
26. Kudová MichaelaPlzeň#41#F10.Ženy10.00:23:19+00:06:18Detail
27. Janda Pavel Volary #25#M17.Muži17.00:23:30+00:06:29Detail
28. Ambrožová Anna#1#F11.Ženy11.00:24:06+00:07:05Detail
29. Krsičková DanaČeské Budějovice#40#F12.Ženy12.00:24:35+00:07:34Detail
30. Vrtiška JosefČeské Budějovice #82#M18.Muži18.00:24:47+00:07:46Detail
31. Honza MichalVitín#19#M19.Muži19.00:25:01+00:08:00Detail
32. Bečvářová LaděnaLhenice#3#F13.Ženy13.00:25:10+00:08:09Detail
33. Jandová Simona Volary #26#F14.Ženy14.00:25:15+00:08:14Detail
34. Pixa MichalTýn nad Vltavou #57#M20.Muži20.00:25:25+00:08:24Detail
35. Kasperova ZdeňkaKardašova Řečice#31#F15.Ženy15.00:25:34+00:08:33Detail
36. Kasperova ŠárkaKardašova Řečice#30#F16.Ženy16.00:25:34+00:08:33Detail
37. Florián Zdeněk Hluboká nad Vltavou#16#M21.Muži21.00:25:54+00:08:53Detail
38. Kárová VeronikaČeské Budějovice #29#F17.Ženy17.00:25:54+00:08:53Detail
39. Králová MartinaJindřichův Hradec#36#F18.Ženy18.00:26:08+00:09:07Detail
40. Berky MartinČeské Budějovice#4#M22.Muži22.00:26:09+00:09:08Detail
41. Dominová PetraČeské Budějovice#10#F19.Ženy19.00:26:17+00:09:16Detail
42. Krejčová NelaPříbram #39#F20.Ženy20.00:26:17+00:09:16Detail
43. Krejčová IvanaPříbram #38#F21.Ženy21.00:26:18+00:09:17Detail
44. Nevludová Lucie#48#F22.Ženy22.00:26:31+00:09:30Detail
45. Chadimová Nikola Borovany #23#F23.Ženy23.00:26:34+00:09:33Detail
46. Bláhová PavlaČeské Budějovice#6#F24.Ženy24.00:26:46+00:09:45Detail
47. Pencová LucieLhenice#54#F25.Ženy25.00:26:59+00:09:58Detail
48. Vaňková JanaČeské Budějovice#81#F26.Ženy26.00:27:19+00:10:18Detail
49. Pražáková IvetaDubné#59#F27.Ženy27.00:27:49+00:10:48Detail
50. Hořická Šárka#20#F28.Ženy28.00:28:02+00:11:01Detail
51. Choc JaroslavSoběslav#24#M23.Muži23.00:28:03+00:11:02Detail
52. Šitnerová SimonaNadějkov#75#F29.Ženy29.00:28:12+00:11:11Detail
53. Didková Veronika Nová Včelnice #9#F30.Ženy30.00:28:28+00:11:27Detail
54. Fencl FrantišekČeské Budějovice#14#M24.Muži24.00:28:33+00:11:32Detail
55. Ďurkovičová AdélaČeské Budějovice#13#F31.Ženy31.00:28:37+00:11:36Detail
56. Ďuríšek JanHluboká nad Vltavou#12#M25.Muži25.00:28:44+00:11:43Detail
57. Pacolová DagmarMňau Team#51#F32.Ženy32.00:28:49+00:11:48Detail
58. Palmová Lenka Hrdějovice #52#F33.Ženy33.00:28:58+00:11:57Detail
59. Šlechtová Václava#76#F34.Ženy34.00:29:00+00:11:59Detail
60. Mašková Martina#44#F35.Ženy35.00:29:01+00:12:00Detail
61. Amchová LenkaLhenice#2#F36.Ženy36.00:29:05+00:12:04Detail
62. Raddová Veronika Hluboká nad Vltavou#60#F37.Ženy37.00:29:39+00:12:38Detail
63. Stejskalová LucieRoudné#69#F38.Ženy38.00:29:45+00:12:44Detail
64. Toufarová IvanaRozběháme Soběslav#78#F39.Ženy39.00:29:48+00:12:47Detail
65. Doušková Libuše#11#F40.Ženy40.00:29:48+00:12:47Detail
66. Turnhöferová MarieOmlenice#79#F41.Ženy41.00:30:02+00:13:01Detail
67. Panovska MarcelaTábor#53#F42.Ženy42.00:30:11+00:13:10Detail
68. Hrbková Pavla#21#F43.Ženy43.00:30:25+00:13:24Detail
69. Šindelířová Martina#74#F44.Ženy44.00:30:36+00:13:35Detail
70. Freyová MarianaČeské Budějovice#17#F45.Ženy45.00:30:43+00:13:42Detail
71. Janečková AnnaČeské Budějovice#27#F46.Ženy46.00:30:55+00:13:54Detail
72. Hrnková VeronikaKarlovy Vary#22#F47.Ženy47.00:31:52+00:14:51Detail
73. Kolářová MichaelaČeské Budějovice#32#F48.Ženy48.00:33:00+00:15:59Detail
74. Pourová PetraTýn nad Vltavou#58#F49.Ženy49.00:34:31+00:17:30Detail
75. Novotná MarieČeské Budějovice 10#49#F50.Ženy50.00:34:31+00:17:30Detail
DNS Soukupová MirkaČeské Budějovice #68#FŽenyDNS Detail
DNS Sassmannová EliškaRunning Team Decathlon České Budějovice#63#FŽenyDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz