Oficiální Výsledková listina Běh pro Paměť národa České Budějovice
11. 5. 2019

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. ŠTUDLAR JiříCyklo Velešín#19#M1.M40plus1.00:39:56Detail
2. KŘÍŽ VáclavHlincová Hora#38#M2.M40plus2.00:41:12+00:01:16Detail
3. KOLÁR IvanLitvínovice#27#M3.M40plus3.00:41:32+00:01:36Detail
4. MACH Karel#12#M4.M391.00:43:06+00:03:10Detail
5. PÍSEČKA JiříKASKA & PÍSEČKA, ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘE#17#M5.M392.00:43:12+00:03:16Detail
6. VAČLENA PetrČeské Budějovice#41#M6.M40plus4.00:43:31+00:03:35Detail
7. LUKÁČ JanČeský Krumlov#47#M7.M393.00:44:27+00:04:31Detail
8. ŠINDELÁŘOVÁ VeronikaČeské Budějovice#35#F1.Z341.00:44:44+00:04:48Detail
9. LEXA Jiří#10#M8.M40plus5.00:46:08+00:06:12Detail
10. NOŽIČKA VojtěchČeský Krumlov#33#M9.M40plus6.00:46:18+00:06:22Detail
11. BARTUŠKA LadislavVŠTE v Českých Budějovicích#3#M10.M394.00:46:30+00:06:34Detail
12. ROZSYPAL MartinSlavětice#18#M11.M395.00:46:38+00:06:42Detail
13. BARTÁK MatějGymnázium Česká#2#M12.M396.00:46:48+00:06:52Detail
14. GAZDA MartinJihočeský klub maratonců#23#M13.M40plus7.00:46:57+00:07:01Detail
15. SAMUEL DijovyČeské Budějovice#29#M14.M397.00:47:22+00:07:26Detail
16. ODRADOVEC JosefČeské Budějovice#43#M15.M40plus8.00:47:35+00:07:39Detail
17. KŘÍŠŤAN RadimŠkvorec#39#M16.M398.00:47:57+00:08:01Detail
18. VRÁNA JanČeské Budějovice#28#M17.M40plus9.00:48:30+00:08:34Detail
19. VAIR Paolo#20#M18.M40plus10.00:49:15+00:09:19Detail
20. KOZÁKOVÁ LucieČeské Budějovice#42#F2.Z342.00:49:33+00:09:37Detail
21. ZÁVODNICE Nenámá#25#F3.Z343.00:49:34+00:09:38Detail
22. NAVRÁTIL KarelČeské Budějovice#40#M19.M40plus11.00:49:59+00:10:03Detail
23. KŘÍŽOVÁ MichaelaČeské Budějovice#37#F4.Z35plus1.00:50:37+00:10:41Detail
24. BOROVKA LiborLitvínovice#44#M20.M40plus12.00:50:41+00:10:45Detail
25. CICEROVA Tatana#4#F5.Z344.00:50:43+00:10:47Detail
26. POKORNÝ Jiří Český Krumlov#34#M21.M40plus13.00:51:04+00:11:08Detail
27. ŠTĚPÁNKOVÁ SimonaČeské Budějovice#45#F6.Z35plus2.00:51:16+00:11:20Detail
28. MORAVEC Ivo#13#M22.M40plus14.00:51:31+00:11:35Detail
29. PARÝZKOVÁ Beate#15#F7.Z345.00:51:34+00:11:38Detail
30. PAVLINOVA JanaHolky Krumlovky#16#F8.Z35plus3.00:51:55+00:11:59Detail
31. ŠOLCOVÁ MarkétaRoudné#46#F9.Z346.00:52:02+00:12:06Detail
32. ČANDA Ladislav#6#M23.M40plus15.00:53:23+00:13:27Detail
33. KOZLOVÁ VlaďkaČeské Budějovice#36#F10.Z35plus4.00:53:30+00:13:34Detail
34. NĚMCOVÁ Andrea#14#F11.Z347.00:54:50+00:14:54Detail
35. VÝBORNÁ IrenaFarnost Rudolfov#22#F12.Z35plus5.00:55:35+00:15:39Detail
36. LÖBLOVÁ Marie#11#F13.Z35plus6.00:56:03+00:16:07Detail
37. TSERING LobsangČeské Budějovice#30#M24.M399.00:57:51+00:17:55Detail
38. ČANDA Jan#5#M25.M3910.00:57:55+00:17:59Detail
39. JÍROVEC MatoušZavadilka#32#M26.M3911.01:00:35+00:20:39Detail
40. JÍROVEC MartinZavadilka#31#M27.M40plus16.01:00:37+00:20:41Detail
41. JUNGMANNOVÁ Zuzana#9#F14.Z348.01:01:06+00:21:10Detail
42. VAŘÁKOVÁ PavlaJihočeský klub maratonců#21#F15.Z35plus7.01:01:31+00:21:35Detail
43. PLAMÍNEK MichalDrahotěšice#26#M28.M3912.01:14:56+00:35:00Detail
DNS BARTÁK Marek#1#MM40plusDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz