Oficiální Výsledková listina Chodovská vlečka
24. 8. 2019

hlavní závod


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. Sokol JanAK Sokolov / K10 Sport z.s.#68#M1.M11.00:38:0400:20:31.5100:17:32.02Detail
2. Škapa MarekMK Seitl Ostrava#70#M2.M21.00:38:54+00:00:5000:20:49.4300:18:04.35Detail
3. Kožák TomášSC Start Karlovy Vary#32#M3.M12.00:39:07+00:01:0300:20:49.4900:18:17.20Detail
4. Kožák MilanSC Start Karlovy Vary#31#M4.M31.00:39:18+00:01:1400:20:57.0100:18:20.02Detail
5. Bock MaikOelsnitz#5#M5.M13.00:39:53+00:01:4900:21:02.3300:18:50.18Detail
6. Hurdich PetrKynšperk#66#M6.M14.00:40:57+00:02:5300:22:18.0000:18:38.44Detail
7. Švejdar SlávekTriatlet Karlovy Vary#57#M7.M22.00:41:01+00:02:5700:22:28.0100:18:32.29Detail
8. Palubjak RobertPoprad#49#M8.M15.00:43:37+00:05:3300:23:13.7100:20:22.65Detail
9. Lang TomᚊAK Chodov#42#M9.M23.00:43:55+00:05:5100:24:00.0800:19:53.94Detail
10. Kaden DietmarOelsnitz#27#M10.M32.00:44:16+00:06:1200:24:00.6700:20:15.14Detail
11. Liška PetrOstrov#43#M11.M24.00:46:29+00:08:2500:25:11.2600:21:17.10Detail
12. Grosser TomášKarlovarský vegetarián#19#M12.M25.00:47:05+00:09:0100:25:18.3500:21:46.52Detail
13. Nováček JanLK Slovan KV#63#M13.M33.00:47:19+00:09:1500:24:04.5600:23:13.77Detail
14. Lubinová Romana SC Start Karlovy Vary#44#F1.Z21.00:48:25+00:10:2100:25:45.9200:22:39.01Detail
15. Böhm PetrRUNNaři Sokolov#6#M14.M34.00:48:36+00:10:3200:25:23.4600:23:12.52Detail
16. Pospíšilová AlžbětaNew Roll Runners#52#F2.Z22.00:49:04+00:11:0000:26:30.0300:22:33.33Detail
17. Kováčová EliškaŠAK Chodov#30#F3.Z11.00:49:37+00:11:3300:26:55.1000:22:41.12Detail
18. Dicá VladimírTJ Slavoj Bečov nad Teplou#14#M15.M35.00:50:50+00:12:4600:26:57.1700:23:52.44Detail
19. Vltavský MarcelAces#69#M16.M36.00:51:02+00:12:5800:26:57.1500:24:04.18Detail
20. Kreml Zdenek Sokolov#35#M17.M26.00:51:11+00:13:0700:27:28.6500:23:41.43Detail
21. Nehybová IlonaChodov#48#F4.Z23.00:51:29+00:13:2500:27:40.3500:23:48.39Detail
22. Bock JensOelsnitz#4#M18.M37.00:51:31+00:13:2700:27:51.2800:23:39.37Detail
23. Fousová EvaAces team K.Vary#18#F5.Z24.00:52:02+00:13:5800:27:40.8700:24:20.34Detail
24. Lipka VáclavChodov#71#M19.M16.00:52:16+00:14:1200:27:45.4800:24:29.63Detail
25. Vlasák MarcelChodov/Bernov#60#M20.M27.00:52:27+00:14:2300:28:14.2400:24:12.34Detail
26. Královec JiříAK Sokolov#33#M21.M41.00:53:13+00:15:0900:28:28.2900:24:44.08Detail
27. Pizinger PatrikŠAK Chodov#1#M22.M28.00:53:29+00:15:2500:28:44.5300:24:43.95Detail
28. Soukup LuděkŠAK Chodov#2#M23.M29.00:54:37+00:16:3300:29:13.8100:25:23.02Detail
29. Bock InesOelsnitz#3#F6.Z25.00:55:08+00:17:0400:29:24.4200:25:42.63Detail
30. Bauer SandyOelsnitz#53#F7.Z26.00:55:08+00:17:0400:29:24.0700:25:43.78Detail
31. Mikeš VáclavSport Josefov#47#M24.M42.00:56:01+00:17:5700:30:08.3600:25:52.55Detail
32. Kvasnička Dominik ŠAK Chodov#41#M25.M17.00:56:28+00:18:2400:29:36.9200:26:50.56Detail
33. Pöplová RomanaNové Sedlo#51#F8.Z27.00:56:34+00:18:3000:30:23.8800:26:09.41Detail
34. Klomínek MatějChodov#29#M26.M18.00:56:54+00:18:5000:29:51.8200:27:01.62Detail
35. Macešková AninaAces#77#F9.Z12.00:57:02+00:18:5800:29:50.5700:27:11.42Detail
36. Pacourek PetrTJ Počerady#64#M27.M38.00:57:16+00:19:1200:30:09.2100:27:06.40Detail
37. Malý LubomírRozběháme Karlovy Vary#62#M28.M39.00:59:16+00:21:1200:31:17.3700:27:58.17Detail
38. Švejdarová MichaelaTRI KV#74#F10.Z13.01:00:56+00:22:5200:33:02.7300:27:52.97Detail
39. Volák ParikKarlovy Vary#76#M29.M19.01:00:57+00:22:5300:33:02.4500:27:53.83Detail
40. Krassa ManfredŠAK CHodov#34#M30.M43.01:01:08+00:23:0400:31:34.3000:29:33.67Detail
41. Hron PetrNRR#67#M31.M110.01:01:53+00:23:4900:38:32.5600:23:19.71Detail
42. Švejdarová ŠárkaTRI KV#75#F11.Z14.01:02:57+00:24:5300:33:03.1200:29:53.33Detail
43. Dědičová DanielaSokolov#13#F12.Z28.01:03:58+00:25:5400:33:39.1600:30:17.87Detail
44. Mandzáková StanislavaKynšperk#65#F13.Z15.01:03:58+00:25:5400:33:38.9000:30:18.16Detail
45. Hampejsová MartinaŠneci v běhu#20#F14.Z16.01:05:26+00:27:2200:35:17.8500:30:07.68Detail
46. Kalfář JaroslavChodov#28#M32.M210.01:05:47+00:27:4300:34:47.8500:30:58.32Detail
47. Holeček FrantišekTriatlet Karlovy Vary#21#M33.M44.01:06:13+00:28:0900:34:02.3800:32:10.06Detail
48. Šplinarová JanaSC Start Karlovy Vary#56#F15.Z29.01:06:13+00:28:0900:34:00.7800:32:11.96Detail
49. Husáková JanaChodov#26#F16.Z17.01:06:35+00:28:3100:36:12.7100:30:21.80Detail
50. Braunfuchsova DagmarChodov#8#F17.Z210.01:08:46+00:30:4200:36:52.3400:31:53.30Detail
51. Kuržejová JaroslavaTatrovice#40#F18.Z211.01:08:47+00:30:4300:36:52.3100:31:53.69Detail
52. Bokůvková AlenaChodov #7#F19.Z212.01:09:06+00:31:0200:36:52.5600:32:12.60Detail
53. Svozilík Josefčeský běžecký klub#54#M34.M45.01:11:29+00:33:2500:38:29.8700:32:58.31Detail
54. Kučerová Janačeský běžecký klub#37#F20.Z213.01:11:31+00:33:2700:38:31.1300:32:59.02Detail
55. Pavlinský VladimírNRR#72#M35.M310.01:12:01+00:33:5700:38:27.0100:33:33.18Detail
56. Pavlinská MilušeDamice#73#F21.Z214.01:12:01+00:33:5700:37:25.0000:34:35.88Detail
DNF Houskova HanaChodov#22#FZ1DNF 00:39:21.79Detail
DNF Maršík PavelSalming Running Česko#45#MM3DNF Detail
DNF Vinterová LenkaChodov#59#FZ2DNF Detail
DNF Mikeš JindřichTriatlet KV#46#MM3DNF Detail
DNF Čekan MiroslavBike a běh Ostrov#11#MM4DNF Detail
DNF Čočková JanaBike a Běh Ostrov#12#FZ2DNF Detail
DNF Valjent JiříLuky team Chodov#58#MM3DNF Detail
DNS Kuchválková JanaChodov#38#FZ2DNS Detail
DNS Dvořáková LenkaChodov#17#FZ1DNS Detail
DNS Kuneš AdamKorejský Sršni #39#MM1DNS Detail
DNS Hozák PavelBochov#24#MM4DNS Detail
DNS Šípová IrenaAcesKV #55#FZ2DNS Detail
DNS Hovorková BarboraUSK Akademik Cheb#23#FZ1DNS Detail
DNS Bašus LubomírKolová#50#MM1DNS Detail
DNS Kristenová NelaTriatlet KV#36#FZ1DNS Detail
DNS Dvořák OldřichTriatlet Karlovy Vary#15#MM4DNS Detail
DNS Žlutický LukášOstrov nad Ohří#61#MM1DNS Detail
DNS Dvořák ŠimonKarlovy Vary#16#MM1DNS Detail
DNS Hůrka OtakarBike a Běh Ostrov#25#MM2DNS Detail
DNS Brožek FrantišekWitte bike team #9#MM2DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz