Průběžná Výsledková listina Lutic Run
23. 6. 2019

hlavní závod


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Dubský Václav#36#M1.První vlna1.01:05:50.59Detail
2. Čaba Ladislav#27#M2.První vlna2.01:09:52.23+00:04:01.64Detail
3. Janošík Richard#100#M3.První vlna3.01:10:47.67+00:04:57.08Detail
4. Drábek Lukáš#56#M4.Druhá vlna1.01:11:31.36+00:05:40.77Detail
5. Fryček Jan#98#M5.Třetí vlna1.01:15:25.00+00:09:34.41Detail
6. Thiele Aleš#59#M6.Druhá vlna2.01:18:20.62+00:12:30.03Detail
7. Kraus Tomáš#99#M7.Třetí vlna2.01:19:22.30+00:13:31.71Detail
8. Keckstein Tomáš#25#M8.První vlna4.01:19:43.27+00:13:52.68Detail
9. Kiprov Jakub#29#M9.První vlna5.01:19:45.13+00:13:54.54Detail
10. Bílek Jiří#12#M10.První vlna6.01:19:47.73+00:13:57.14Detail
11. Fialová Lenka#103#F1.První vlna7.01:20:29.06+00:14:38.47Detail
12. Čermák Jan#6#M11.První vlna8.01:21:02.03+00:15:11.44Detail
13. Veselý Slávek#105#M12.Třetí vlna3.01:21:25.90+00:15:35.31Detail
14. Ledvinová Lucie#97#F2.Třetí vlna4.01:21:30.63+00:15:40.04Detail
15. Klásková Zuzana#75#F3.Druhá vlna3.01:21:45.28+00:15:54.69Detail
16. Martínek Karel#92#M13.Třetí vlna5.01:22:44.08+00:16:53.49Detail
17. Tucháčková Tereza#64#F4.Druhá vlna4.01:24:09.21+00:18:18.62Detail
18. Onderková Monika#88#F5.Třetí vlna6.01:25:04.53+00:19:13.94Detail
19. Kolářová Lenka#3#F6.První vlna9.01:25:49.38+00:19:58.79Detail
20. Kašpar Milan#82#M14.Třetí vlna7.01:25:53.60+00:20:03.01Detail
21. Behenský Jan#2#M15.První vlna10.01:27:10.69+00:21:20.10Detail
22. Pilík Ondřej#104#M16.Třetí vlna8.01:27:25.61+00:21:35.02Detail
23. Csevát Jiří#63#M17.Druhá vlna5.01:27:26.34+00:21:35.75Detail
24. Bečvář Radek#13#M18.První vlna11.01:29:51.05+00:24:00.46Detail
25. Vaněk Tomáš#9#M19.První vlna12.01:30:05.73+00:24:15.14Detail
26. Sedláček Matěj#91#M20.Třetí vlna9.01:35:43.34+00:29:52.75Detail
27. Fiala Rostislav#102#M21.Třetí vlna10.01:36:48.55+00:30:57.96Detail
28. Burdová Marika#77#F7.Druhá vlna6.01:37:12.18+00:31:21.59Detail
29. Valachovičová Miroslava#79#F8.Druhá vlna7.01:37:13.58+00:31:22.99Detail
30. Šlejmar Petr#76#M22.Druhá vlna8.01:37:13.91+00:31:23.32Detail
31. Hájek Jiří#43#M23.Druhá vlna9.01:38:11.97+00:32:21.38Detail
32. Malinský František#37#M24.První vlna13.01:38:38.59+00:32:48.00Detail
33. Malinská Andrea#38#F9.První vlna14.01:38:56.82+00:33:06.23Detail
34. Kovanda Martin#40#M25.První vlna15.01:39:49.12+00:33:58.53Detail
35. Krutská Jana#32#F10.První vlna16.01:40:07.11+00:34:16.52Detail
36. Manolevski Michael#51#M26.Druhá vlna10.01:40:15.04+00:34:24.45Detail
37. Šimková Petra#11#F11.První vlna17.01:40:15.64+00:34:25.05Detail
38. Macháček Tomáš#30#M27.První vlna18.01:40:31.14+00:34:40.55Detail
39. Marek Luboš#10#M28.První vlna19.01:40:33.37+00:34:42.78Detail
40. Rozsypal Vojtěch#66#M29.Druhá vlna11.01:40:47.81+00:34:57.22Detail
41. Grus Matěj#65#M30.Druhá vlna12.01:40:48.18+00:34:57.59Detail
42. Lacinová Ludmila#81#F12.Třetí vlna11.01:40:50.35+00:34:59.76Detail
43. Kovanda Ladislav#41#M31.První vlna20.01:41:27.78+00:35:37.19Detail
44. Pražák Aleš#69#M32.Druhá vlna13.01:42:13.88+00:36:23.29Detail
45. Boříková Dagmar#68#F13.Druhá vlna14.01:42:52.96+00:37:02.37Detail
46. Petroušek Lukáš#57#M33.Druhá vlna15.01:42:59.87+00:37:09.28Detail
47. Staňkovský Milan#23#M34.První vlna21.01:43:40.80+00:37:50.21Detail
48. Lecjaksová Michaela#39#F14.První vlna22.01:43:46.47+00:37:55.88Detail
49. Hyndrák Honza#20#M35.První vlna23.01:45:44.69+00:39:54.10Detail
50. Kuda Petr#61#M36.Druhá vlna16.01:48:18.69+00:42:28.10Detail
51. Havránek Zdeněk#22#M37.První vlna24.01:49:07.06+00:43:16.47Detail
52. Fišer Petr#44#M38.Druhá vlna17.01:51:13.55+00:45:22.96Detail
53. Sejkora Marek#89#M39.Třetí vlna12.01:52:45.15+00:46:54.56Detail
54. Košan Jiří#109#M40.Třetí vlna13.01:53:47.28+00:47:56.69Detail
55. Schwarzová Lucie#94#F15.Třetí vlna14.01:53:48.89+00:47:58.30Detail
56. Vonásek Jakub#95#M41.Třetí vlna15.01:54:18.28+00:48:27.69Detail
57. Hucl Jan#96#M42.Třetí vlna16.01:54:29.71+00:48:39.12Detail
58. Strádalová Michaela#49#F16.Druhá vlna18.01:54:59.75+00:49:09.16Detail
59. Routová Tereza#70#F17.Druhá vlna19.01:55:10.21+00:49:19.62Detail
60. Bečvář Rudolf#8#M43.První vlna25.01:55:52.30+00:50:01.71Detail
61. Voláková Lucie#67#F18.Druhá vlna20.01:57:55.35+00:52:04.76Detail
62. Bartoňová Štěpánka#42#F19.Druhá vlna21.01:58:47.06+00:52:56.47Detail
63. Koláčková Milena#78#F20.Druhá vlna22.01:59:05.40+00:53:14.81Detail
64. Bartošová Monika#21#F21.První vlna26.02:00:30.89+00:54:40.30Detail
65. Bebr Lukáš#5#M44.První vlna27.02:00:48.57+00:54:57.98Detail
66. Tlustá Petra#72#F22.Druhá vlna23.02:02:09.51+00:56:18.92Detail
67. Vacíková Hana#26#F23.První vlna28.02:02:15.23+00:56:24.64Detail
68. Zahradil Jiří#71#M45.Druhá vlna24.02:03:04.92+00:57:14.33Detail
69. Kocourková Radka#60#F24.Druhá vlna25.02:06:13.74+01:00:23.15Detail
70. Nedvěd Jakub#28#M46.První vlna29.02:07:26.37+01:01:35.78Detail
71. Kutáčová Ivana#33#F25.První vlna30.02:07:26.70+01:01:36.11Detail
72. Černá Tereza#45#F26.Druhá vlna26.02:08:12.79+01:02:22.20Detail
73. Matoušková Lenka#18#F27.Druhá vlna27.02:10:05.09+01:04:14.50Detail
74. Červenka Zdeněk#86#M47.Druhá vlna28.02:10:06.00+01:04:15.41Detail
75. Okluská Monika#7#F28.První vlna31.02:13:07.24+01:07:16.65Detail
76. Fenclová Kateřina#15#F29.První vlna32.02:13:08.40+01:07:17.81Detail
77. Fenclová Veronika#16#F30.První vlna33.02:13:09.06+01:07:18.47Detail
78. Rákos David#73#M48.Druhá vlna29.02:13:13.15+01:07:22.56Detail
79. Hnetila Tomáš#1#M49.První vlna34.02:13:46.22+01:07:55.63Detail
80. Vokurka Zdeněk#74#M50.Druhá vlna30.02:14:16.49+01:08:25.90Detail
81. Mareš Milan#108#M51.Druhá vlna31.02:14:31.47+01:08:40.88Detail
82. Kučerová Lenka#55#M52.První vlna35.02:16:02.80+01:10:12.21Detail
83. Fenclová Lucie#87#M53.Třetí vlna17.02:17:10.02+01:11:19.43Detail
84. Fencl Jiří#83#M54.Třetí vlna18.02:17:21.77+01:11:31.18Detail
85. Lásková Kamila#50#F31.Druhá vlna32.02:19:31.45+01:13:40.86Detail
86. Lapková Klára#53#F32.Druhá vlna33.02:19:32.21+01:13:41.62Detail
87. Aul Filip#54#M55.Druhá vlna34.02:19:48.86+01:13:58.27Detail
88. Soukupová Kateřina#107#F33.Třetí vlna19.02:23:01.25+01:17:10.66Detail
89. Soukupová Vladislava#106#F34.Třetí vlna20.02:23:06.00+01:17:15.41Detail
90. Weber Miroslav#4#M56.Třetí vlna21.02:41:36.95+01:35:46.36Detail
91. Skolil Jiří#48#M57.Druhá vlna35.02:48:37.55+01:42:46.96Detail
92. Skolilová Aneta#47#F35.Druhá vlna36.02:48:37.73+01:42:47.14Detail
93. Havránková Eva#24#F36.První vlna36.02:59:11.39+01:53:20.80Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz