Oficiální Výsledková listina Lutic Run
23. 6. 2019

hlavní závod

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Dubský Václav#36#První vlna1.01:05:50.59Detail
2. Čaba Ladislav#27#První vlna2.01:09:52.23+00:04:01.63Detail
3. Janošík Richard#100#První vlna3.01:10:47.67+00:04:57.07Detail
4. Drábek Lukáš#56#Druhá vlna1.01:11:31.36+00:05:40.76Detail
5. Fryček Jan#98#Třetí vlna1.01:15:25.00+00:09:34.40Detail
6. Thiele Aleš#59#Druhá vlna2.01:18:20.62+00:12:30.02Detail
7. Kraus Tomáš#99#Třetí vlna2.01:19:22.30+00:13:31.70Detail
8. Keckstein Tomáš#25#První vlna4.01:19:43.27+00:13:52.67Detail
9. Kiprov Jakub#29#První vlna5.01:19:45.13+00:13:54.53Detail
10. Bílek Jiří#12#První vlna6.01:19:47.73+00:13:57.13Detail
11. Čermák Jan#6#První vlna8.01:21:02.03+00:15:11.43Detail
12. Veselý Slávek#105#Třetí vlna3.01:21:25.90+00:15:35.30Detail
13. Martínek Karel#92#Třetí vlna5.01:22:44.08+00:16:53.48Detail
14. Kašpar Milan#82#Třetí vlna7.01:25:53.60+00:20:03.00Detail
15. Behenský Jan#2#První vlna10.01:27:10.69+00:21:20.09Detail
16. Pilík Ondřej#104#Třetí vlna8.01:27:25.61+00:21:35.01Detail
17. Csevát Jiří#63#Druhá vlna5.01:27:26.34+00:21:35.74Detail
18. Bečvář Radek#13#První vlna11.01:29:51.05+00:24:00.45Detail
19. Vaněk Tomáš#9#První vlna12.01:30:05.73+00:24:15.13Detail
20. Sedláček Matěj#91#Třetí vlna9.01:35:43.34+00:29:52.74Detail
21. Fiala Rostislav#102#Třetí vlna10.01:36:48.55+00:30:57.95Detail
22. Šlejmar Petr#76#Druhá vlna8.01:37:13.91+00:31:23.31Detail
23. Hájek Jiří#43#Druhá vlna9.01:38:11.97+00:32:21.37Detail
24. Malinský František#37#První vlna13.01:38:38.59+00:32:47.99Detail
25. Kovanda Martin#40#První vlna15.01:39:49.12+00:33:58.52Detail
26. Manolevski Michael#51#Druhá vlna10.01:40:15.04+00:34:24.44Detail
27. Macháček Tomáš#30#První vlna18.01:40:31.14+00:34:40.54Detail
28. Marek Luboš#10#První vlna19.01:40:33.37+00:34:42.77Detail
29. Rozsypal Vojtěch#66#Druhá vlna11.01:40:47.81+00:34:57.21Detail
30. Grus Matěj#65#Druhá vlna12.01:40:48.18+00:34:57.58Detail
31. Kovanda Ladislav#41#První vlna20.01:41:27.78+00:35:37.18Detail
32. Pražák Aleš#69#Druhá vlna13.01:42:13.88+00:36:23.28Detail
33. Petroušek Lukáš#57#Druhá vlna15.01:42:59.87+00:37:09.27Detail
34. Staňkovský Milan#23#První vlna21.01:43:40.80+00:37:50.20Detail
35. Hyndrák Honza#20#První vlna23.01:45:44.69+00:39:54.09Detail
36. Kuda Petr#61#Druhá vlna16.01:48:18.69+00:42:28.09Detail
37. Havránek Zdeněk#22#První vlna24.01:49:07.06+00:43:16.46Detail
38. Fišer Petr#44#Druhá vlna17.01:51:13.55+00:45:22.95Detail
39. Sejkora Marek#89#Třetí vlna12.01:52:45.15+00:46:54.55Detail
40. Košan Jiří#109#Třetí vlna13.01:53:47.28+00:47:56.68Detail
41. Vonásek Jakub#95#Třetí vlna15.01:54:18.28+00:48:27.68Detail
42. Hucl Jan#96#Třetí vlna16.01:54:29.71+00:48:39.11Detail
43. Bečvář Rudolf#8#První vlna25.01:55:52.30+00:50:01.70Detail
44. Bebr Lukáš#5#První vlna27.02:00:48.57+00:54:57.97Detail
45. Zahradil Jiří#71#Druhá vlna24.02:03:04.92+00:57:14.32Detail
46. Nedvěd Jakub#28#První vlna29.02:07:26.37+01:01:35.77Detail
47. Červenka Zdeněk#86#Druhá vlna28.02:10:06.00+01:04:15.40Detail
48. Rákos David#73#Druhá vlna29.02:13:13.15+01:07:22.55Detail
49. Hnetila Tomáš#1#První vlna34.02:13:46.22+01:07:55.62Detail
50. Vokurka Zdeněk#74#Druhá vlna30.02:14:16.49+01:08:25.89Detail
51. Mareš Milan#108#Druhá vlna31.02:14:31.47+01:08:40.87Detail
52. Kučerová Lenka#55#První vlna35.02:16:02.80+01:10:12.20Detail
53. Fenclová Lucie#87#Třetí vlna17.02:17:10.02+01:11:19.42Detail
54. Fencl Jiří#83#Třetí vlna18.02:17:21.77+01:11:31.17Detail
55. Aul Filip#54#Druhá vlna34.02:19:48.86+01:13:58.26Detail
56. Weber Miroslav#4#Třetí vlna21.02:41:36.95+01:35:46.35Detail
57. Skolil Jiří#48#Druhá vlna35.02:48:37.55+01:42:46.95Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz