Oficiální Výsledková listina Říčkovský GOLEM
20. 7. 2019

triatlon


# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníkoloběh
1. Procházka JakubFort SMC Ústí nad Orlicí#122#2122M1.muži1.01:27:29.6700:06:59.9000:57:58.7300:22:31.03Detail
2. Záleský MilanFort SMC#115#2115M2.muži2.01:29:50.11+00:02:20.4400:06:32.0800:58:26.4600:24:51.56Detail
3. Skotálek JanSMC Fort UO#119#2119M3.muži3.01:29:58.32+00:02:28.6500:06:52.1400:59:07.6400:23:58.52Detail
4. Svozil Vít#120#2120M4.muži4.01:30:24.82+00:02:55.1500:07:01.0800:58:56.5400:24:27.18Detail
5. Pešek PavelSBR TRI-TEAM LITOMYŠL#48#2048M5.muži5.01:32:47.76+00:05:18.0900:07:06.5801:02:27.2900:23:13.88Detail
6. Kaplan JiříPardubice#28#2028M6.muži6.01:33:31.90+00:06:02.2300:07:08.8601:01:26.1100:24:56.92Detail
7. Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí#71#2071M7.muži7.01:34:19.19+00:06:49.5200:08:05.7601:00:26.1400:25:47.28Detail
8. Stangler DavidLoko Trutnov#53#2053M8.veteráni1.01:34:31.15+00:07:01.4800:08:11.3501:02:52.4600:23:27.33Detail
9. Roháček JanXCS.CZ#77#2077M9.muži8.01:34:48.05+00:07:18.3800:08:12.1601:02:50.0100:23:45.87Detail
10. Vodehnal JanOMT Pardubice#61#2061M10.veteráni2.01:35:57.47+00:08:27.8000:06:58.2501:03:29.2200:25:29.99Detail
11. Kučírek TomášOMT Pardubice#114#2114M11.muži9.01:36:31.34+00:09:01.6700:07:31.3001:05:05.8800:23:54.15Detail
12. Pochobradský JanFort SMC Ústí nad Orlicí#84#2084M12.veteráni3.01:37:22.89+00:09:53.2200:07:16.1101:04:21.7600:25:45.01Detail
13. Dražan TomášDobruška#125#2125M13.muži10.01:38:15.38+00:10:45.7100:08:36.7101:04:01.6700:25:36.99Detail
14. Kozák Ondřej IRONMINDZ VM#87#2087M14.muži11.01:39:01.41+00:11:31.7400:08:33.1201:05:14.8800:25:13.39Detail
15. Pittner RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL#49#2049M15.veteráni4.01:39:10.59+00:11:40.9200:08:52.9001:05:08.5400:25:09.14Detail
16. Lipenský MartinFORT SMC Ústí n. O.#38#2038M16.veteráni5.01:39:20.67+00:11:51.0000:08:02.8501:05:30.7300:25:47.07Detail
17. Mařík Jiří3D Fitness Race Team#76#2076M17.veteráni6.01:39:28.70+00:11:59.0300:08:45.2101:05:19.6400:25:23.84Detail
18. Řehák TomášJablonné nad Orlicí#50#2050M18.muži12.01:39:43.50+00:12:13.8300:07:48.9201:05:38.9500:26:15.63Detail
19. Holubec Miroslav#112#2112M19.veteráni7.01:39:47.84+00:12:18.1700:09:08.4301:04:32.3600:26:07.04Detail
20. Havran JaroslavSBR TRI - Team Litomyšl#75#2075M20.muži13.01:39:56.77+00:12:27.1000:07:13.8501:06:24.6200:26:18.29Detail
21. Blaho MartinPrestige Cycling Team#1#2001M21.muži14.01:40:00.06+00:12:30.3900:10:16.6501:02:30.3300:27:13.08Detail
22. Petr TomášOMT#101#2101M22.veteráni8.01:40:41.67+00:13:12.0000:07:08.6401:06:46.4600:26:46.56Detail
23. Krutílek MarekTT Pardubice#36#2036M23.veteráni9.01:41:21.47+00:13:51.8000:07:48.9201:05:53.8900:27:38.65Detail
24. Pech Michal#86#2086M24.muži15.01:41:30.44+00:14:00.7700:08:18.7001:06:52.8200:26:18.91Detail
25. Capoušek Mirek3D FITNESS RT#5#2005M25.veteráni10.01:42:05.77+00:14:36.1000:06:55.1501:08:53.9600:26:16.65Detail
26. Rejda JanSK OMT Pardubice#88#2088M26.veteráni11.01:42:44.67+00:15:15.0000:07:33.6301:06:54.1300:28:16.90Detail
27. Strnad Tomáš3D Fitness race Team#56#2056M27.veteráni12.01:42:59.87+00:15:30.2000:08:34.7401:06:55.7700:27:29.35Detail
28. Dvořák JiříIndigo Cycling Team RK#124#2124M28.muži16.01:43:24.46+00:15:54.7900:08:46.2501:04:48.9900:29:49.20Detail
29. Hanuš PetrChládek a Tintěra#94#2094M29.veteráni13.01:43:44.45+00:16:14.7800:08:49.3901:09:44.7100:25:10.34Detail
30. Beran PetrCafe Racers#129#2129M30.veteráni14.01:44:11.99+00:16:42.3200:08:17.4501:07:33.4800:28:21.05Detail
31. Šebek MichalFort SMC#104#2104M31.muži17.01:44:42.61+00:17:12.9400:06:45.3301:06:51.3200:31:05.95Detail
32. Mikulecký PavelCTB Brandýs#44#2044M32.muži18.01:45:24.33+00:17:54.6600:10:54.9701:06:18.5500:28:10.80Detail
33. Velínský Vojtěch#106#2106M33.muži19.01:45:34.57+00:18:04.9000:10:42.7701:06:31.2000:28:20.58Detail
34. Dostál VáclavRychnov nad Kněžnou#10#2010M34.muži20.01:45:41.98+00:18:12.3100:08:32.1401:10:14.7800:26:55.05Detail
35. Horáček David#78#2078M35.veteráni15.01:45:51.43+00:18:21.7600:08:43.2101:09:31.7100:27:36.50Detail
36. Scheuer JanLanškroun#51#2051M36.veteráni16.01:46:10.64+00:18:40.9700:08:44.3001:09:01.0300:28:25.30Detail
37. Kořínek Tomáš#123#2123M37.muži21.01:47:05.19+00:19:35.5200:07:02.2801:11:15.0200:28:47.89Detail
38. Krejčí Jaromirski klub Pastviny#35#2035M38.veteráni17.01:48:05.60+00:20:35.9300:09:10.0501:14:33.2100:24:22.33Detail
39. Melša MartinLB training.com#102#2102M39.muži22.01:48:21.25+00:20:51.5800:07:31.5401:11:08.0100:29:41.69Detail
40. Koblížek MiroslavLetohrad#29#2029M40.muži23.01:48:30.89+00:21:01.2200:10:42.1101:08:44.2700:29:04.50Detail
41. Elčkner MartinNopable#113#2113M41.muži24.01:48:44.08+00:21:14.4100:08:12.4301:11:16.0500:29:15.58Detail
42. Liška PavelCTC FORT SMC#39#2039M42.veteráni18.01:48:51.59+00:21:21.9200:08:42.1301:11:11.9900:28:57.47Detail
43. Michalička DavidTK Radošovice#121#2121M43.muži25.01:49:02.58+00:21:32.9100:10:48.8801:11:02.3700:27:11.32Detail
44. Dolejška Luboš QS.ISO.RK#9#2009M44.muži26.01:49:38.69+00:22:09.0200:09:55.1901:12:49.0300:26:54.46Detail
45. Vopršálek MiroslavBohemia Rings Team#65#2065M45.veteráni19.01:49:42.63+00:22:12.9600:07:11.2101:13:48.9000:28:42.50Detail
46. Novotný VojtěchCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí#73#2073M46.muži27.01:49:49.66+00:22:19.9900:06:50.9701:12:17.9300:30:40.75Detail
47. Šamek PavelFort SMC#69#2069M47.veteráni20.01:50:14.43+00:22:44.7600:09:41.5301:10:16.8100:30:16.07Detail
48. Holubář Patrik Vencl tým Ústí nad Orlicí #19#2019M48.muži28.01:50:19.35+00:22:49.6800:09:46.0401:12:27.6200:28:05.68Detail
49. Eliáš PetrÚstí nad Orlicí#13#2013M49.muži29.01:50:26.14+00:22:56.4700:11:57.7801:10:29.9100:27:58.44Detail
50. Vondra Tomáš Loko Trutnov#63#2063M50.muži30.01:50:37.28+00:23:07.6100:06:37.1801:16:07.9300:27:52.16Detail
51. Kubeš DavidVýprachtice 306#37#2037M51.veteráni21.01:50:59.90+00:23:30.2300:10:46.2501:12:52.9600:27:20.68Detail
52. Novotný Petr Cycling team Brandýs#46#2046M52.muži31.01:51:10.53+00:23:40.8600:09:36.8401:10:02.2500:31:31.43Detail
53. Strnad Adam3D Fitness Race Team#55#2055M53.muži32.01:51:24.31+00:23:54.6400:08:22.2501:14:46.3500:28:15.70Detail
54. Chládková Simona#128#2128F1.ženy1.01:51:49.46+00:24:19.7900:09:54.5501:13:59.8900:27:55.01Detail
55. Janovský MarcelSrnojedy#20#2020M54.veteráni22.01:52:00.88+00:24:31.2100:10:52.6801:11:23.3000:29:44.89Detail
56. Suchodol Josef3D Fitness Raus Team#74#2074M55.veteráni23.01:53:11.06+00:25:41.3900:08:56.1101:13:12.0400:31:02.89Detail
57. Marek OndřejHO J. Gagarina#43#2043M56.muži33.01:53:24.23+00:25:54.5600:10:57.4201:14:24.3900:28:02.42Detail
58. Dusbaba MilanLŠ na Martě#11#2011M57.muži34.01:54:19.23+00:26:49.5600:09:15.5101:14:42.6000:30:21.11Detail
59. Tylšová DanielaTriatlon Team Trutnov#105#2105F2.veteránky1.01:54:33.82+00:27:04.1500:08:46.4901:15:38.9200:30:08.40Detail
60. Hyláková DanaVYVET#110#2110F3.veteránky2.01:54:51.63+00:27:21.9600:08:29.6801:16:09.2500:30:12.69Detail
61. Škorpil JaromírLehokolo Azub Ibex#57#2057M58.muži35.01:55:07.83+00:27:38.1600:09:49.7501:16:56.9000:28:21.17Detail
62. Vondráček JiříBraškov#64#2064M59.muži36.01:55:33.82+00:28:04.1500:09:10.8301:14:48.6200:31:34.37Detail
63. Hylák JakubVYVET#126#2126M60.muži37.01:55:52.00+00:28:22.3300:09:35.5701:14:48.7100:31:27.70Detail
64. Bohdálková JolanaHustopeče#2#2002F4.veteránky3.01:55:54.00+00:28:24.3300:10:09.2201:16:42.4300:29:02.34Detail
65. Vaňous MartinGEODÉZIE#59#2059M61.veteráni24.01:56:20.12+00:28:50.4500:10:38.6501:14:13.2200:31:28.24Detail
66. Řemínek MatějAC Choceň#133#2133M62.muži38.01:56:33.17+00:29:03.5000:10:35.7601:17:25.9300:28:31.47Detail
67. Hruban JanČeská Třebová#111#2111M63.veteráni25.01:56:47.29+00:29:17.6200:10:40.8801:17:01.7300:29:04.66Detail
68. Roleček MilanPěčín#116#2116M64.veteráni26.01:56:55.33+00:29:25.6600:10:56.9201:17:21.0300:28:37.36Detail
69. Straňák TomášAC Gomango Högner#79#2079M65.muži39.01:57:01.00+00:29:31.3300:09:13.2001:17:53.7500:29:54.05Detail
70. Tomášová LenkaAC Gomango Högner#82#2082F5.ženy2.01:57:38.47+00:30:08.8000:09:51.8901:17:12.1300:30:34.44Detail
71. Doleček RomanLišnice#98#2098M66.muži40.01:57:40.49+00:30:10.8200:13:17.4101:14:50.9400:29:32.14Detail
72. Marada VáclavJestřebí#42#2042M67.muži41.01:57:55.81+00:30:26.1400:11:14.2901:16:37.9700:30:03.54Detail
73. Marada JosefJestřebí#41#2041M68.veteráni27.01:58:21.39+00:30:51.7200:13:13.2901:14:25.4400:30:42.65Detail
74. Fabián JaroslavČastolovice#16#2016M69.veteráni28.01:59:10.61+00:31:40.9400:12:25.4401:11:28.2000:35:16.95Detail
75. Tomášová BarboraTK Choceň#117#2117F6.ženy3.01:59:25.15+00:31:55.4800:09:16.3901:19:42.1500:30:26.61Detail
76. Kulhavý JosefŽamberk#97#2097M70.veteráni29.02:00:09.45+00:32:39.7800:10:45.6101:16:38.1200:32:45.70Detail
77. Fajt JanFort SMC Ústí nad Orlicí#14#2014M71.veteráni30.02:00:49.11+00:33:19.4400:13:27.0601:14:03.6800:33:18.36Detail
78. Beran JakubNeřeknu#130#2130M72.muži42.02:01:24.29+00:33:54.6200:09:01.3701:21:48.7500:30:34.16Detail
79. Kulhavá EliškaSki Klub ÚO#96#2096F7.ženy4.02:01:36.61+00:34:06.9400:10:39.1101:24:30.6900:26:26.80Detail
80. Holovský JakubMatKrys#18#2018M73.muži43.02:02:02.11+00:34:32.4400:11:33.9401:21:42.0200:28:46.15Detail
81. Morávek IvanDlouhoňovice#45#2045M74.veteráni31.02:04:11.18+00:36:41.5100:12:33.7901:18:51.5300:32:45.84Detail
82. Nováková BarboraSokol Kunvald/Atletika Žamberk#131#2131F8.ženy5.02:04:34.47+00:37:04.8000:10:31.1001:28:10.4200:25:52.94Detail
83. Staffa PavelTj sokol Račice nad Trotinou#52#2052M75.veteráni32.02:04:53.81+00:37:24.1400:08:18.7901:25:40.3800:30:54.63Detail
84. Horna Radek3D Fitness Race Team#127#2127M76.veteráni33.02:05:10.97+00:37:41.3000:10:30.4801:22:59.0700:31:41.40Detail
85. Středa Petr#72#2072M77.veteráni34.02:05:30.28+00:38:00.6100:11:53.0501:17:28.6500:36:08.56Detail
86. Hovorka TomášFort SMC#70#2070M78.veteráni35.02:06:52.05+00:39:22.3800:11:20.1701:21:15.0500:34:16.82Detail
87. Štorková TerezaCTB-Cycling Team Brandýs#58#2058F9.ženy6.02:07:00.63+00:39:30.9600:10:41.6001:21:11.5400:35:07.48Detail
88. Šíma Jiří#109#2109M79.muži44.02:08:20.55+00:40:50.8800:07:59.7401:26:14.7500:34:06.05Detail
89. Jasanský Jan INKA TEAM#23#2023M80.muži45.02:11:47.09+00:44:17.4200:09:56.9201:25:19.7600:36:30.40Detail
90. Čejka Pavel#92#2092M81.veteráni36.02:12:10.67+00:44:41.0000:07:41.0201:21:43.2500:42:46.40Detail
91. Kopecký Aleš#33#2033M82.muži46.02:12:32.59+00:45:02.9200:09:26.9701:29:40.6700:33:24.94Detail
92. Kopecká EliškaKunvald#32#2032F10.ženy7.02:13:46.59+00:46:16.9200:11:06.4201:24:55.6100:37:44.54Detail
93. Fáber Viliam3 D Fitness Race#15#2015M83.veteráni37.02:14:11.22+00:46:41.5500:10:08.3201:32:57.7900:31:05.11Detail
94. Josefy DanielVysoke Myto#26#2026M84.veteráni38.02:14:36.28+00:47:06.6100:09:26.1401:23:25.9800:41:44.15Detail
95. Jindra JiříSpolek dobrovolných lížařů#24#2024M85.veteráni39.02:14:49.30+00:47:19.6300:12:44.4301:23:13.8500:38:51.00Detail
96. Kulhavá JarmilaŽamberk#95#2095F11.veteránky4.02:15:06.29+00:47:36.6200:10:55.5901:30:32.0300:33:38.66Detail
97. Vaňousová JanaPřívrat (Česká Třebová)#60#2060F12.ženy8.02:15:21.13+00:47:51.4600:10:47.4501:32:00.7000:32:32.97Detail
98. Čermák MiroslavCykloklub Bendl#89#2089M86.muži47.02:15:29.51+00:47:59.8400:08:50.9001:27:43.6300:38:54.97Detail
99. Smetanová KláraCycling Team Brandýs#132#2132F13.ženy9.02:15:42.71+00:48:13.0400:11:41.8001:30:54.8300:33:06.07Detail
100. Černá Petra3D Fitness Race Team #7#2007F14.veteránky5.02:17:14.70+00:49:45.0300:11:48.4701:30:53.5700:34:32.64Detail
101. Koníř MiloslavINKA TEAM#30#2030M87.veteráni40.02:18:14.18+00:50:44.5100:13:14.2101:28:21.7600:36:38.20Detail
102. Čermák Josef#83#2083M88.veteráni41.02:20:07.02+00:52:37.3500:10:05.0401:30:24.9500:39:37.02Detail
103. Vymetalek Petr3DFRT#66#2066M89.muži48.02:20:25.75+00:52:56.0800:08:34.3401:33:23.3700:38:28.03Detail
104. Hofman OldaTri Club Dobruška#108#2108M90.veteráni42.02:21:37.42+00:54:07.7500:11:31.6101:31:18.6100:38:47.18Detail
105. Dojčán Ivo#107#2107M91.veteráni43.02:22:22.09+00:54:52.4200:11:18.8301:32:22.2400:38:41.01Detail
106. Fáberová ValériaAtletika Jablonné n. O.#99#2099F15.veteránky6.02:23:49.27+00:56:19.6000:11:23.1201:34:20.1700:38:05.97Detail
107. Nosek Filip#134#2134M92.muži49.02:24:04.06+00:56:34.3900:12:06.9001:34:35.7200:37:21.43Detail
108. Mansfeldová BlankaTriatlon Býšť#40#2040F16.veteránky7.02:25:12.10+00:57:42.4300:10:54.9901:27:47.1000:46:30.00Detail
109. Holenda VratislavRokytnice v Orlických horách#17#2017M93.veteráni44.02:25:40.73+00:58:11.0600:12:56.3601:34:57.3700:37:46.99Detail
110. Zaleska IvetaCTC Fort#67#2067F17.veteránky8.02:28:05.87+01:00:36.2000:11:10.0901:32:43.9700:44:11.79Detail
111. Avramov ValentýnEnesa#93#2093M94.veteráni45.02:35:02.23+01:07:32.5600:11:05.5001:39:08.4100:44:48.31Detail
112. Krňávek VojtěchDC Team#100#2100M95.veteráni46.02:38:43.00+01:11:13.3300:11:26.0001:41:11.3900:46:05.60Detail
113. Čadek VáclavPraha#6#2006M96.muži50.02:40:15.31+01:12:45.6400:12:05.3801:47:48.2500:40:21.67Detail
114. Kadleček JanSKI klubu Ústí nad Orlicí #27#2027M97.muži51.02:40:31.18+01:13:01.5100:12:34.4601:41:51.8900:46:04.82Detail
115. Krátký JosefLabe Tri Club#118#2118M98.veteráni47.02:43:09.96+01:15:40.2900:13:31.6701:41:48.1700:47:50.11Detail
116. Konířová JitkaINKA TEAM#31#2031F18.ženy10.02:47:27.77+01:19:58.1000:12:22.9101:54:44.6800:40:20.17Detail
117. Černý VladimírCAPART#8#2008M99.veteráni48.02:56:15.43+01:28:45.7600:12:36.0201:49:21.3300:54:18.07Detail
DNF Šebek JindřichFort SMC#103#2103MveterániDNF 00:09:54.3001:33:45.22Detail
DNF Ehl Matěj#12#2012MmužiDNF 00:09:29.8302:14:00.71Detail
DNS Borovka TomášINKA TEAM#3#2003MmužiDNS Detail
DNS Stoykovič Vasil JapkoRotten apple#54#2054MmužiDNS Detail
DNS Koreček RicharNepasicky cyklo tym#34#2034MveterániDNS Detail
DNS Zbořil KarelVamberk #68#2068MmužiDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz