Oficiální Výsledková listina Říčkovský GOLEM
20. 7. 2019

triatlon

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníkoloběh
1. Procházka JakubFort SMC Ústí nad Orlicí#122#2122muži1.01:27:29.6700:06:59.9000:57:58.7300:22:31.03Detail
2. Záleský MilanFort SMC#115#2115muži2.01:29:50.11+00:02:20.4300:06:32.0800:58:26.4600:24:51.56Detail
3. Skotálek JanSMC Fort UO#119#2119muži3.01:29:58.32+00:02:28.6400:06:52.1400:59:07.6400:23:58.52Detail
4. Svozil Vít#120#2120muži4.01:30:24.82+00:02:55.1400:07:01.0800:58:56.5400:24:27.18Detail
5. Pešek PavelSBR TRI-TEAM LITOMYŠL#48#2048muži5.01:32:47.76+00:05:18.0800:07:06.5801:02:27.2900:23:13.88Detail
6. Kaplan JiříPardubice#28#2028muži6.01:33:31.90+00:06:02.2200:07:08.8601:01:26.1100:24:56.92Detail
7. Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí#71#2071muži7.01:34:19.19+00:06:49.5100:08:05.7601:00:26.1400:25:47.28Detail
8. Stangler DavidLoko Trutnov#53#2053veteráni1.01:34:31.15+00:07:01.4700:08:11.3501:02:52.4600:23:27.33Detail
9. Roháček JanXCS.CZ#77#2077muži8.01:34:48.05+00:07:18.3700:08:12.1601:02:50.0100:23:45.87Detail
10. Vodehnal JanOMT Pardubice#61#2061veteráni2.01:35:57.47+00:08:27.7900:06:58.2501:03:29.2200:25:29.99Detail
11. Kučírek TomášOMT Pardubice#114#2114muži9.01:36:31.34+00:09:01.6600:07:31.3001:05:05.8800:23:54.15Detail
12. Pochobradský JanFort SMC Ústí nad Orlicí#84#2084veteráni3.01:37:22.89+00:09:53.2100:07:16.1101:04:21.7600:25:45.01Detail
13. Dražan TomášDobruška#125#2125muži10.01:38:15.38+00:10:45.7000:08:36.7101:04:01.6700:25:36.99Detail
14. Kozák Ondřej IRONMINDZ VM#87#2087muži11.01:39:01.41+00:11:31.7300:08:33.1201:05:14.8800:25:13.39Detail
15. Pittner RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL#49#2049veteráni4.01:39:10.59+00:11:40.9100:08:52.9001:05:08.5400:25:09.14Detail
16. Lipenský MartinFORT SMC Ústí n. O.#38#2038veteráni5.01:39:20.67+00:11:50.9900:08:02.8501:05:30.7300:25:47.07Detail
17. Mařík Jiří3D Fitness Race Team#76#2076veteráni6.01:39:28.70+00:11:59.0200:08:45.2101:05:19.6400:25:23.84Detail
18. Řehák TomášJablonné nad Orlicí#50#2050muži12.01:39:43.50+00:12:13.8200:07:48.9201:05:38.9500:26:15.63Detail
19. Holubec Miroslav#112#2112veteráni7.01:39:47.84+00:12:18.1600:09:08.4301:04:32.3600:26:07.04Detail
20. Havran JaroslavSBR TRI - Team Litomyšl#75#2075muži13.01:39:56.77+00:12:27.0900:07:13.8501:06:24.6200:26:18.29Detail
21. Blaho MartinPrestige Cycling Team#1#2001muži14.01:40:00.06+00:12:30.3800:10:16.6501:02:30.3300:27:13.08Detail
22. Petr TomášOMT#101#2101veteráni8.01:40:41.67+00:13:11.9900:07:08.6401:06:46.4600:26:46.56Detail
23. Krutílek MarekTT Pardubice#36#2036veteráni9.01:41:21.47+00:13:51.7900:07:48.9201:05:53.8900:27:38.65Detail
24. Pech Michal#86#2086muži15.01:41:30.44+00:14:00.7600:08:18.7001:06:52.8200:26:18.91Detail
25. Capoušek Mirek3D FITNESS RT#5#2005veteráni10.01:42:05.77+00:14:36.0900:06:55.1501:08:53.9600:26:16.65Detail
26. Rejda JanSK OMT Pardubice#88#2088veteráni11.01:42:44.67+00:15:14.9900:07:33.6301:06:54.1300:28:16.90Detail
27. Strnad Tomáš3D Fitness race Team#56#2056veteráni12.01:42:59.87+00:15:30.1900:08:34.7401:06:55.7700:27:29.35Detail
28. Dvořák JiříIndigo Cycling Team RK#124#2124muži16.01:43:24.46+00:15:54.7800:08:46.2501:04:48.9900:29:49.20Detail
29. Hanuš PetrChládek a Tintěra#94#2094veteráni13.01:43:44.45+00:16:14.7700:08:49.3901:09:44.7100:25:10.34Detail
30. Beran PetrCafe Racers#129#2129veteráni14.01:44:11.99+00:16:42.3100:08:17.4501:07:33.4800:28:21.05Detail
31. Šebek MichalFort SMC#104#2104muži17.01:44:42.61+00:17:12.9300:06:45.3301:06:51.3200:31:05.95Detail
32. Mikulecký PavelCTB Brandýs#44#2044muži18.01:45:24.33+00:17:54.6500:10:54.9701:06:18.5500:28:10.80Detail
33. Velínský Vojtěch#106#2106muži19.01:45:34.57+00:18:04.8900:10:42.7701:06:31.2000:28:20.58Detail
34. Dostál VáclavRychnov nad Kněžnou#10#2010muži20.01:45:41.98+00:18:12.3000:08:32.1401:10:14.7800:26:55.05Detail
35. Horáček David#78#2078veteráni15.01:45:51.43+00:18:21.7500:08:43.2101:09:31.7100:27:36.50Detail
36. Scheuer JanLanškroun#51#2051veteráni16.01:46:10.64+00:18:40.9600:08:44.3001:09:01.0300:28:25.30Detail
37. Kořínek Tomáš#123#2123muži21.01:47:05.19+00:19:35.5100:07:02.2801:11:15.0200:28:47.89Detail
38. Krejčí Jaromirski klub Pastviny#35#2035veteráni17.01:48:05.60+00:20:35.9200:09:10.0501:14:33.2100:24:22.33Detail
39. Melša MartinLB training.com#102#2102muži22.01:48:21.25+00:20:51.5700:07:31.5401:11:08.0100:29:41.69Detail
40. Koblížek MiroslavLetohrad#29#2029muži23.01:48:30.89+00:21:01.2100:10:42.1101:08:44.2700:29:04.50Detail
41. Elčkner MartinNopable#113#2113muži24.01:48:44.08+00:21:14.4000:08:12.4301:11:16.0500:29:15.58Detail
42. Liška PavelCTC FORT SMC#39#2039veteráni18.01:48:51.59+00:21:21.9100:08:42.1301:11:11.9900:28:57.47Detail
43. Michalička DavidTK Radošovice#121#2121muži25.01:49:02.58+00:21:32.9000:10:48.8801:11:02.3700:27:11.32Detail
44. Dolejška Luboš QS.ISO.RK#9#2009muži26.01:49:38.69+00:22:09.0100:09:55.1901:12:49.0300:26:54.46Detail
45. Vopršálek MiroslavBohemia Rings Team#65#2065veteráni19.01:49:42.63+00:22:12.9500:07:11.2101:13:48.9000:28:42.50Detail
46. Novotný VojtěchCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí...#73#2073muži27.01:49:49.66+00:22:19.9800:06:50.9701:12:17.9300:30:40.75Detail
47. Šamek PavelFort SMC#69#2069veteráni20.01:50:14.43+00:22:44.7500:09:41.5301:10:16.8100:30:16.07Detail
48. Holubář Patrik Vencl tým Ústí nad Orlicí #19#2019muži28.01:50:19.35+00:22:49.6700:09:46.0401:12:27.6200:28:05.68Detail
49. Eliáš PetrÚstí nad Orlicí#13#2013muži29.01:50:26.14+00:22:56.4600:11:57.7801:10:29.9100:27:58.44Detail
50. Vondra Tomáš Loko Trutnov#63#2063muži30.01:50:37.28+00:23:07.6000:06:37.1801:16:07.9300:27:52.16Detail
51. Kubeš DavidVýprachtice 306#37#2037veteráni21.01:50:59.90+00:23:30.2200:10:46.2501:12:52.9600:27:20.68Detail
52. Novotný Petr Cycling team Brandýs#46#2046muži31.01:51:10.53+00:23:40.8500:09:36.8401:10:02.2500:31:31.43Detail
53. Strnad Adam3D Fitness Race Team#55#2055muži32.01:51:24.31+00:23:54.6300:08:22.2501:14:46.3500:28:15.70Detail
54. Janovský MarcelSrnojedy#20#2020veteráni22.01:52:00.88+00:24:31.2000:10:52.6801:11:23.3000:29:44.89Detail
55. Suchodol Josef3D Fitness Raus Team#74#2074veteráni23.01:53:11.06+00:25:41.3800:08:56.1101:13:12.0400:31:02.89Detail
56. Marek OndřejHO J. Gagarina#43#2043muži33.01:53:24.23+00:25:54.5500:10:57.4201:14:24.3900:28:02.42Detail
57. Dusbaba MilanLŠ na Martě#11#2011muži34.01:54:19.23+00:26:49.5500:09:15.5101:14:42.6000:30:21.11Detail
58. Škorpil JaromírLehokolo Azub Ibex#57#2057muži35.01:55:07.83+00:27:38.1500:09:49.7501:16:56.9000:28:21.17Detail
59. Vondráček JiříBraškov#64#2064muži36.01:55:33.82+00:28:04.1400:09:10.8301:14:48.6200:31:34.37Detail
60. Hylák JakubVYVET#126#2126muži37.01:55:52.00+00:28:22.3200:09:35.5701:14:48.7100:31:27.70Detail
61. Vaňous MartinGEODÉZIE#59#2059veteráni24.01:56:20.12+00:28:50.4400:10:38.6501:14:13.2200:31:28.24Detail
62. Řemínek MatějAC Choceň#133#2133muži38.01:56:33.17+00:29:03.4900:10:35.7601:17:25.9300:28:31.47Detail
63. Hruban JanČeská Třebová#111#2111veteráni25.01:56:47.29+00:29:17.6100:10:40.8801:17:01.7300:29:04.66Detail
64. Roleček MilanPěčín#116#2116veteráni26.01:56:55.33+00:29:25.6500:10:56.9201:17:21.0300:28:37.36Detail
65. Straňák TomášAC Gomango Högner#79#2079muži39.01:57:01.00+00:29:31.3200:09:13.2001:17:53.7500:29:54.05Detail
66. Doleček RomanLišnice#98#2098muži40.01:57:40.49+00:30:10.8100:13:17.4101:14:50.9400:29:32.14Detail
67. Marada VáclavJestřebí#42#2042muži41.01:57:55.81+00:30:26.1300:11:14.2901:16:37.9700:30:03.54Detail
68. Marada JosefJestřebí#41#2041veteráni27.01:58:21.39+00:30:51.7100:13:13.2901:14:25.4400:30:42.65Detail
69. Fabián JaroslavČastolovice#16#2016veteráni28.01:59:10.61+00:31:40.9300:12:25.4401:11:28.2000:35:16.95Detail
70. Kulhavý JosefŽamberk#97#2097veteráni29.02:00:09.45+00:32:39.7700:10:45.6101:16:38.1200:32:45.70Detail
71. Fajt JanFort SMC Ústí nad Orlicí#14#2014veteráni30.02:00:49.11+00:33:19.4300:13:27.0601:14:03.6800:33:18.36Detail
72. Beran JakubNeřeknu#130#2130muži42.02:01:24.29+00:33:54.6100:09:01.3701:21:48.7500:30:34.16Detail
73. Holovský JakubMatKrys#18#2018muži43.02:02:02.11+00:34:32.4300:11:33.9401:21:42.0200:28:46.15Detail
74. Morávek IvanDlouhoňovice#45#2045veteráni31.02:04:11.18+00:36:41.5000:12:33.7901:18:51.5300:32:45.84Detail
75. Staffa PavelTj sokol Račice nad Trotinou#52#2052veteráni32.02:04:53.81+00:37:24.1300:08:18.7901:25:40.3800:30:54.63Detail
76. Horna Radek3D Fitness Race Team#127#2127veteráni33.02:05:10.97+00:37:41.2900:10:30.4801:22:59.0700:31:41.40Detail
77. Středa Petr#72#2072veteráni34.02:05:30.28+00:38:00.6000:11:53.0501:17:28.6500:36:08.56Detail
78. Hovorka TomášFort SMC#70#2070veteráni35.02:06:52.05+00:39:22.3700:11:20.1701:21:15.0500:34:16.82Detail
79. Šíma Jiří#109#2109muži44.02:08:20.55+00:40:50.8700:07:59.7401:26:14.7500:34:06.05Detail
80. Jasanský Jan INKA TEAM#23#2023muži45.02:11:47.09+00:44:17.4100:09:56.9201:25:19.7600:36:30.40Detail
81. Čejka Pavel#92#2092veteráni36.02:12:10.67+00:44:40.9900:07:41.0201:21:43.2500:42:46.40Detail
82. Kopecký Aleš#33#2033muži46.02:12:32.59+00:45:02.9100:09:26.9701:29:40.6700:33:24.94Detail
83. Fáber Viliam3 D Fitness Race#15#2015veteráni37.02:14:11.22+00:46:41.5400:10:08.3201:32:57.7900:31:05.11Detail
84. Josefy DanielVysoke Myto#26#2026veteráni38.02:14:36.28+00:47:06.6000:09:26.1401:23:25.9800:41:44.15Detail
85. Jindra JiříSpolek dobrovolných lížařů...#24#2024veteráni39.02:14:49.30+00:47:19.6200:12:44.4301:23:13.8500:38:51.00Detail
86. Čermák MiroslavCykloklub Bendl#89#2089muži47.02:15:29.51+00:47:59.8300:08:50.9001:27:43.6300:38:54.97Detail
87. Koníř MiloslavINKA TEAM#30#2030veteráni40.02:18:14.18+00:50:44.5000:13:14.2101:28:21.7600:36:38.20Detail
88. Čermák Josef#83#2083veteráni41.02:20:07.02+00:52:37.3400:10:05.0401:30:24.9500:39:37.02Detail
89. Vymetalek Petr3DFRT#66#2066muži48.02:20:25.75+00:52:56.0700:08:34.3401:33:23.3700:38:28.03Detail
90. Hofman OldaTri Club Dobruška#108#2108veteráni42.02:21:37.42+00:54:07.7400:11:31.6101:31:18.6100:38:47.18Detail
91. Dojčán Ivo#107#2107veteráni43.02:22:22.09+00:54:52.4100:11:18.8301:32:22.2400:38:41.01Detail
92. Nosek Filip#134#2134muži49.02:24:04.06+00:56:34.3800:12:06.9001:34:35.7200:37:21.43Detail
93. Holenda VratislavRokytnice v Orlických horách#17#2017veteráni44.02:25:40.73+00:58:11.0500:12:56.3601:34:57.3700:37:46.99Detail
94. Avramov ValentýnEnesa#93#2093veteráni45.02:35:02.23+01:07:32.5500:11:05.5001:39:08.4100:44:48.31Detail
95. Krňávek VojtěchDC Team#100#2100veteráni46.02:38:43.00+01:11:13.3200:11:26.0001:41:11.3900:46:05.60Detail
96. Čadek VáclavPraha#6#2006muži50.02:40:15.31+01:12:45.6300:12:05.3801:47:48.2500:40:21.67Detail
97. Kadleček JanSKI klubu Ústí nad Orlicí #27#2027muži51.02:40:31.18+01:13:01.5000:12:34.4601:41:51.8900:46:04.82Detail
98. Krátký JosefLabe Tri Club#118#2118veteráni47.02:43:09.96+01:15:40.2800:13:31.6701:41:48.1700:47:50.11Detail
99. Černý VladimírCAPART#8#2008veteráni48.02:56:15.43+01:28:45.7500:12:36.0201:49:21.3300:54:18.07Detail
DNF Šebek JindřichFort SMC#103#2103veteráni00:09:54.3001:33:45.22Detail
DNF Ehl Matěj#12#2012muži00:09:29.8302:14:00.71Detail
DNS Borovka TomášINKA TEAM#3#2003mužiDetail
DNS Stoykovič Vasil JapkoRotten apple#54#2054mužiDetail
DNS Koreček RicharNepasicky cyklo tym#34#2034veterániDetail
DNS Zbořil KarelVamberk #68#2068mužiDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo