Oficiální Výsledková listina Běhej Borky 2019
14. 9. 2019

10 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Pařík OndřejT. J. Sokol Kolín - atletika#1133#M1.00:38:19Detail
2. Špaček LuděkExtreme Obstacle Runners#1140#M2.00:38:23+00:00:04.44Detail
3. Klíma Martin Kolín#1029#M3.00:38:58+00:00:39.44Detail
4. Krejčí PavelNebežtí-piráti#1034#M4.00:39:32+00:01:13.44Detail
5. Horák JakubSportík Čáslav#1019#M5.00:41:09+00:02:50.4400:41:08.35Detail
6. Plaček TomášPlaňany#1141#M6.00:42:26+00:04:07.4400:42:25.50Detail
7. Rambousek JanPraha#1058#M7.00:42:32+00:04:13.44Detail
8. Teplá JanaJoskatel#1126#F1.00:42:38+00:04:19.4400:42:36.57Detail
9. Novák Kamil#1049#M8.00:42:41+00:04:22.4400:42:40.08Detail
10. kus danielpraha 5#1039#M9.00:42:45+00:04:26.44Detail
11. Schwarz VáclavKutná Hora#1063#M10.00:43:05+00:04:46.4400:43:03.20Detail
12. Šafránek MichalSRTG Kolín#1118#M11.00:43:13+00:04:54.44Detail
13. Szabo RobertCerhenice#1069#M12.00:43:27+00:05:08.44Detail
14. KURODA KENJINippon Paint Automotive Coatings#1038#M13.00:43:33+00:05:14.44Detail
15. Bubník OndřejKolín#1089#M14.00:44:37+00:06:18.4400:44:36.34Detail
16. Neumann Petr SOP Kolín#1048#M15.00:44:44+00:06:25.4400:44:41.95Detail
17. Trnka MichalTrnkiss na tripu#1075#M16.00:44:53+00:06:34.44Detail
18. dvořák václavjirny#1013#M17.00:45:06+00:06:47.4400:45:04.68Detail
19. Turková Kristýna#1144#F2.00:45:09+00:06:50.4400:45:07.40Detail
20. Urban TomášKolin#1076#M18.00:45:10+00:06:51.44Detail
21. Žert JakubSPK Cerhenice#1085#M19.00:45:34+00:07:15.4400:45:31.90Detail
22. Kroužilová IvaGP Kolín#1103#F3.00:45:36+00:07:17.4400:45:34.61Detail
23. Teplý OndřejJoskatel Kolín#1127#M20.00:45:47+00:07:28.4400:45:45.09Detail
24. Roček TomášMančíce#1059#M21.00:45:54+00:07:35.4400:45:50.40Detail
25. Turek Martin#1149#M22.00:45:56+00:07:37.44Detail
26. Chudomel PetrKolín#1021#M23.00:46:00+00:07:41.4400:45:57.49Detail
27. Šolta JakubSvětice#1121#M24.00:46:05+00:07:46.4400:46:03.13Detail
28. Slabý Jakub#1143#M25.00:46:11+00:07:52.4400:46:06.18Detail
29. Tandler RomanKutná Hora#1128#M26.00:47:07+00:08:48.4400:47:05.52Detail
30. Půža Patrik SRTG KOLÍN #1115#M27.00:47:08+00:08:49.4400:47:03.53Detail
31. Vichterey PetrKolín#1123#M28.00:47:16+00:08:57.4400:47:14.15Detail
32. Cibulka LukášKutná Hora#1090#M29.00:47:19+00:09:00.4400:47:16.81Detail
33. Bubníková MichaelaKolín#1008#F4.00:47:28+00:09:09.4400:47:27.15Detail
34. Kutil VáclavKolín #1067#M30.00:47:33+00:09:14.4400:47:27.55Detail
35. Brant TomášKolín#1006#M31.00:47:45+00:09:26.4400:47:39.69Detail
36. Rejhonova EvaKolin#1116#F5.00:48:23+00:10:04.4400:48:20.16Detail
37. Ryčl LubošKolín#1062#M32.00:48:40+00:10:21.4400:48:36.63Detail
38. Karafiátová EliškaPečky#1025#F6.00:48:41+00:10:22.4400:48:36.77Detail
39. Jirkovský ZdeněkKolín#1023#M33.00:49:00+00:10:41.4400:48:56.72Detail
40. Pokorný MichalSRTG Kolín#1056#M34.00:49:09+00:10:50.4400:49:07.92Detail
41. Fait LukášKolín#1093#M35.00:49:12+00:10:53.4400:49:08.59Detail
42. Linhart VladimírŠneci v běhu#1040#M36.00:49:14+00:10:55.4400:49:13.27Detail
43. Olič JanCochoni#1050#M37.00:49:21+00:11:02.4400:49:18.90Detail
44. Křivánek MichalKolín#1104#M38.00:49:37+00:11:18.4400:49:32.29Detail
45. Jelínek Vladimír#1022#M39.00:50:00+00:11:41.4400:49:58.48Detail
46. Slabý JosefTJ Sokol Kolín-atletika#1065#M40.00:50:02+00:11:43.44Detail
47. David LubošSRTG Kolín#1011#M41.00:50:06+00:11:47.4400:50:02.41Detail
48. Augsten PetrKolín#1002#M42.00:50:15+00:11:56.4400:50:12.03Detail
49. Horáková AliceSportík Čáslav#1020#F7.00:50:25+00:12:06.4400:50:22.06Detail
50. Horáková LucieSportík Čáslav #1095#F8.00:50:26+00:12:07.4400:50:23.37Detail
51. Hurt TomášKrakovany#1134#M43.00:50:27+00:12:08.4400:50:19.33Detail
52. Hnídek JanDřevěný Nohy Kolín#1018#M44.00:50:28+00:12:09.4400:50:22.25Detail
53. Kodeš DavidKolín#1101#M45.00:50:32+00:12:13.4400:50:25.45Detail
54. Tábor RadimKolín#1135#M46.00:50:35+00:12:16.4400:50:28.87Detail
55. Funda TomášKolín#1015#M47.00:51:04+00:12:45.4400:50:56.80Detail
56. Rokos MartinKolín#1060#M48.00:51:17+00:12:58.4400:51:11.94Detail
57. Tomanová KateřinaSTG Kolín#1122#F9.00:51:25+00:13:06.4400:51:21.93Detail
58. Voborová DenisaKolín#1081#F10.00:51:28+00:13:09.4400:51:25.74Detail
59. Švec JiříBěhej Poděbrady#1073#M49.00:51:43+00:13:24.4400:51:39.22Detail
60. Karafiátová PavlaPečky#1026#F11.00:51:46+00:13:27.4400:51:42.61Detail
61. Valihrach VáclavKolín#1129#M50.00:51:58+00:13:39.4400:51:51.06Detail
62. Veselý JanTTESA#1080#M51.00:52:06+00:13:47.4400:51:56.09Detail
63. Půža JanSRTG KOLÍN #1114#M52.00:52:15+00:13:56.4400:52:10.65Detail
64. Melichar JiříKolín#1044#M53.00:52:20+00:14:01.4400:52:14.23Detail
65. Hartmanová RomanaSRTG Kolín#1136#F12.00:52:29+00:14:10.4400:52:25.26Detail
66. Špringer JiříKolín#1072#M54.00:52:46+00:14:27.4400:52:39.71Detail
67. Pátková JanaKolín#1051#F13.00:52:48+00:14:29.4400:52:42.58Detail
68. Melena Ctirad Starý Kolín#1042#M55.00:52:56+00:14:37.4400:52:49.87Detail
69. Svobodová Anna#1068#F14.00:53:00+00:14:41.4400:52:57.15Detail
70. Černy JanKolín#1091#M56.00:53:17+00:14:58.4400:53:10.03Detail
71. Kozma Erik FK Veľké Kapušany#1102#M57.00:53:17+00:14:58.4400:53:10.60Detail
72. Tomášková MartinaPraha#1074#F15.00:53:28+00:15:09.4400:53:21.28Detail
73. Vostradovský TomášKolín 2#1087#M58.00:53:28+00:15:09.4400:53:23.03Detail
74. Linhart PavelKolín#1107#M59.00:53:58+00:15:39.4400:53:51.05Detail
75. Ledvinová KateřinaGP Kolín#1106#F16.00:54:31+00:16:12.4400:54:27.53Detail
76. Doubravová LucieSvětice#1092#F17.00:54:33+00:16:14.4400:54:30.47Detail
77. Košvancová RenataSK Volejbal Kolín#1033#F18.00:54:37+00:16:18.4400:54:28.63Detail
78. Hartmanová KristýnaSRTG Kolín#1137#F19.00:54:38+00:16:19.4400:54:30.06Detail
79. Bořek LukášKolín#1005#M60.00:54:41+00:16:22.4400:54:34.22Detail
80. Chachalák MariánBešamela#1097#M61.00:54:48+00:16:29.4400:54:39.60Detail
81. Procházka JanČáslav#1113#M62.00:55:25+00:17:06.4400:55:16.12Detail
82. Rokos ZdeněkKolin#1061#M63.00:55:51+00:17:32.4400:55:45.79Detail
83. Skála DanielKutná Hora#1139#M64.00:56:55+00:18:36.4400:56:49.66Detail
84. Pluskal DušanTPCA Kolín#1055#M65.00:56:59+00:18:40.4400:56:55.11Detail
85. Vobořil Martin#1082#M66.00:57:07+00:18:48.4400:56:57.83Detail
86. Šesták JanKolín#1070#M67.00:57:24+00:19:05.4400:57:17.12Detail
87. Banasinský VítKolín 2#1086#M68.00:57:38+00:19:19.4400:57:29.59Detail
88. Ondra RomanBěžecký klub České spořitelny #1110#M69.00:58:57+00:20:38.4400:58:49.94Detail
89. Korec Filip Kolín#1030#M70.00:59:11+00:20:52.4400:58:59.31Detail
90. Suchá AlenaTismice#1117#F20.00:59:25+00:21:06.4400:59:15.46Detail
91. Fördös MartinKolín#1014#M71.00:59:48+00:21:29.44Detail
92. Kaucká RenataKáraný#1028#F21.00:59:56+00:21:37.4400:59:46.33Detail
93. Mastny JiriKutná Hora#1108#M72.00:59:57+00:21:38.4400:59:52.14Detail
94. Jungwirthová MonikaSvatá Kateřina#1098#F22.01:00:55+00:22:36.4401:00:45.97Detail
95. Luňáková JanaPňov #1041#F23.01:01:14+00:22:55.4401:01:03.99Detail
96. Horčičková IvetaSRTG Kolín#1096#F24.01:01:25+00:23:06.4401:01:20.89Detail
97. Kubík PavelNymburk#1105#M73.01:01:33+00:23:14.4401:01:23.64Detail
98. Šmídová MilušeČernosšice#1120#F25.01:01:34+00:23:15.4401:01:22.63Detail
99. Klečáková LenkaKutná Hora #1100#F26.01:01:42+00:23:23.4401:01:34.78Detail
100. Prchalová MonikaKutná Hora#1112#F27.01:01:42+00:23:23.4401:01:34.63Detail
101. Slavíkova Petra Kutná Hora #1138#F28.01:01:43+00:23:24.4401:01:35.08Detail
102. Hajkova Tereza Kolin #1017#F29.01:01:51+00:23:32.4401:01:40.98Detail
103. Kubelka MartinKolín#1036#M74.01:02:11+00:23:52.44Detail
104. Kabourková KateřinaGolčův Jeníkov#1132#F30.01:02:24+00:24:05.4401:02:14.60Detail
105. Hanilec MarekKolín#1131#M75.01:03:10+00:24:51.4401:02:58.73Detail
106. Kargerová IvetaAlpining GH#1027#F31.01:04:28+00:26:09.4401:04:16.52Detail
107. Ciencialová ŠárkaKáraný#1009#F32.01:04:28+00:26:09.4401:04:17.67Detail
108. Kubištová ŠárkaKolín 5#1037#F33.01:04:28+00:26:09.4401:04:17.77Detail
109. Pavlů VáclavEwebovky Kolín#1054#M76.01:05:10+00:26:51.4401:05:02.22Detail
110. Olszyński TerezaJevany#1109#F34.01:05:18+00:26:59.4401:05:09.10Detail
111. Bugová EvaKolin#1053#F35.01:05:43+00:27:24.4401:05:37.08Detail
112. Mourečková Eliška#1045#F36.01:06:00+00:27:41.4401:05:55.03Detail
113. Pícha TomášGP Kolín#1111#M77.01:07:50+00:29:31.4401:07:39.12Detail
114. Brzák PetrPolepy p. Kolín#1088#M78.01:07:50+00:29:31.4401:07:39.49Detail
115. Šestáková HelenaKolín#1071#F37.01:08:11+00:29:52.4401:08:01.09Detail
116. Kačerová Anna#1024#F38.01:11:09+00:32:50.44Detail
117. Vobořilová RadmilaBrandýs nad Labem - Stará Boleslav#1083#F39.01:11:49+00:33:30.4401:11:37.81Detail
118. Cvrčková PetraGreta tým #1010#F40.01:12:11+00:33:52.4401:12:03.19Detail
Geláček Pavel Dřevěný nohy Kolín #1016#M00:00:00Detail
Bala MartinSRTG Kolín#1003#M00:00:00Detail
Bechyně RadekSokol Kolin#1004#M00:00:00Detail
Vašíčková Bronislava #1077#F00:00:00Detail
Krüger AnetPraha#1035#F00:00:00Detail
Brejsa DavidTPCA#1007#M00:00:00Detail
Skružná DenisaTJ Sokol Kobylisy II.#1064#F00:00:00Detail
Ragulová MichaelaTJ Sokol Kobylisy II.#1142#F00:00:00Detail
Drábková ŠárkaKolín#1012#F00:00:00Detail
Slabý JosefTJ Sokol Kolín-atletika#1066#M00:00:00Detail
Abe RyotaPrague#1001#M00:00:00Detail
Veselý FilipJu-Jutsu & MMA Kouřim#1079#M00:00:00Detail
Vavruška MichalSvatý Mikuláš#1078#M00:00:00Detail
Hanušová ZdeňkaBešamela#1094#F00:00:00Detail
Procházková MartaRadim#1057#F00:00:00Detail
Musilová ErikaRadim#1047#F00:00:00Detail
Žďárský OndřejFedor All Star Team#1124#M00:00:00Detail
Šedina JanRun for Pavlik#1119#M00:00:00Detail
Burýšková VeronikaKutná Hora#1125#F00:00:00Detail
Urbánková Jitka#1130#F00:00:00Detail
DNS Melenová JanaStarý Kolín#1043#FDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz