Výsledková listina Běh Mrázovkou
2. 11. 2019

přípravka 700 m


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Jelínek JonᚊSK Újezd nad Lesy#105#Přípravka hoši st.1.00:02:29Detail
2. Hartmanová KateřinaDukla Praha#71#Přípravka dívky st.1.00:02:32+00:00:03Detail
3. Plačková LindaSpartak Praha 4#51#Přípravka dívky st.2.00:02:34+00:00:05Detail
4. Duchoňová Alice#93#Přípravka dívky st.3.00:02:35+00:00:06Detail
5. Biskup MarekSK Jeseniova#1#Přípravka hoši st.2.00:02:37+00:00:08Detail
6. Lhotová TerezaTJ Stodůlky Praha#28#Přípravka dívky st.4.00:02:38+00:00:09Detail
7. Filip ŠtěpánSokol I. Smíchov#97#Přípravka hoši st.3.00:02:44+00:00:15Detail
8. Jeleneková AdélaTJ Sokol Vinohrady#54#Přípravka dívky st.5.00:02:44+00:00:15Detail
9. Zdechovský JakubSparta #68#Přípravka hoši ml.1.00:02:44+00:00:15Detail
10. Šormová EliškaTJ Stodůlky Praha#29#Přípravka dívky st.6.00:02:45+00:00:16Detail
11. Zdechovská EliškaSparta#69#Přípravka dívky st.7.00:02:50+00:00:21Detail
12. Hartmanová TerezaDukla Praha#73#Přípravka dívky ml.1.00:02:51+00:00:22Detail
13. Farníková LindaTJ Stodůlky Praha#26#Přípravka dívky st.8.00:02:52+00:00:23Detail
14. Merhaut FilipTJ Sokol Stodůlky#106#Přípravka hoši st.4.00:02:54+00:00:25Detail
15. Manda JakubSK Kazín#65#Přípravka hoši st.5.00:02:54+00:00:25Detail
16. Falta JanTJ Sokol I. SMICHOV#70#Přípravka hoši ml.2.00:02:55+00:00:26Detail
17. Kučerová GabrielaTJ Stodůlky Praha#25#Přípravka dívky st.9.00:02:55+00:00:26Detail
18. Kulhánek OndřejTJ Stodůlky Praha#21#Přípravka hoši st.6.00:02:56+00:00:27Detail
19. Lhota JindřichTJ Stodůlky Praha#16#Přípravka hoši ml.3.00:02:56+00:00:27Detail
20. Karnik AlexPraha#91#Přípravka hoši st.7.00:02:56+00:00:27Detail
21. Kulhánková ZuzanaTJ Stodůlky Praha#24#Přípravka dívky ml.2.00:02:59+00:00:30Detail
22. Karnikova TerezaPraha#92#Přípravka dívky st.10.00:03:02+00:00:33Detail
23. Škodová DenisaPraha#42#Přípravka dívky st.11.00:03:02+00:00:33Detail
24. Horák DavidAtletika Chuchle#79#Přípravka hoši st.8.00:03:02+00:00:33Detail
25. Gangnusová JohanaChuchle#75#Přípravka dívky st.12.00:03:02+00:00:33Detail
26. Svitek MatějTJ Stodůlky Praha#20#Přípravka hoši st.9.00:03:05+00:00:36Detail
27. Pavelka DominikAtletika Chuchle#74#Přípravka hoši st.10.00:03:06+00:00:37Detail
28. Benčát TadeášTJ Stodůlky Praha#19#Přípravka hoši st.11.00:03:08+00:00:39Detail
29. Rychecký DanHH Smíchov#9#Přípravka hoši st.12.00:03:08+00:00:39Detail
30. Vojtěchová TerezaSK Kazín#62#Přípravka dívky ml.3.00:03:08+00:00:39Detail
31. Kinnunen Poppy#103#Přípravka dívky st.13.00:03:10+00:00:41Detail
32. Škodová DanielaPraha#43#Přípravka dívky ml.4.00:03:10+00:00:41Detail
33. Mandová EliškaSK Kazín#63#Přípravka dívky ml.5.00:03:12+00:00:43Detail
34. Kohoutek MatejTJ Sokol Stodulky#36#Přípravka hoši ml.4.00:03:16+00:00:47Detail
35. Sternová EmaTJ Stodůlky Praha#27#Přípravka dívky st.14.00:03:18+00:00:49Detail
36. Houška MatyášAtletika Smíchov#37#Přípravka hoši ml.5.00:03:22+00:00:53Detail
37. Jáchymová EliškaŠakal Kbely#32#Přípravka dívky ml.6.00:03:23+00:00:54Detail
38. Krejsová Věra#80#Přípravka dívky ml.7.00:03:27+00:00:58Detail
39. Krejsová Adriana#82#Přípravka dívky ml.8.00:03:28+00:00:59Detail
40. Šídlo JanTJ Stodůlky Praha#23#Přípravka hoši st.13.00:03:30+00:01:01Detail
41. Vaňková KláraTJ Stodůlky Praha#86#Přípravka dívky ml.9.00:03:34+00:01:05Detail
42. Kryspin Alan Praha#89#Přípravka hoši ml.6.00:03:34+00:01:05Detail
43. Tomas DavidSokol I. Smíchov#67#Přípravka hoši ml.7.00:03:34+00:01:05Detail
44. Kankrlikova AnnaTJ Sokol Stodulky#35#Přípravka dívky ml.10.00:03:35+00:01:06Detail
45. Lazarová TerezaNOVIS#8#Přípravka dívky ml.11.00:03:52+00:01:23Detail
46. Jáchymová AnnaŠakal Kbely#31#Přípravka dívky ml.12.00:03:57+00:01:28Detail
47. Jandečka KryštofPišišvorové#12#Přípravka hoši ml.8.00:04:12+00:01:43Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz