Neoficiální Výsledková listina Výběh na Lovoš
23. 11. 2019

jednotlivci


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Cmunt PetrBitters Superior Cyklolive team#50#M1.M19-291.00:17:27Detail
2. Pinc ZdeněkMMB Třebenice#9#M2.M19-292.00:18:21+00:00:54Detail
3. Rendl JosefTJ Packa Praha#53#M3.M40-491.00:18:50+00:01:23Detail
4. Jirák KarelTri club Česká Lípa#67#M4.M40-492.00:18:53+00:01:26Detail
5. Augusta FilipMMB Třebenice#93#M5.M19-293.00:19:40+00:02:13Detail
6. Bureš JanCK Slavoj Terezín Cyklo City#58#M6.M30-391.00:20:13+00:02:46Detail
7. Pospíšil LubošCK Slavoj Terezín#85#M7.M30-392.00:20:21+00:02:54Detail
8. Maděra MichalLiberec#28#M8.M30-393.00:20:25+00:02:58Detail
9. Netyk VladimírMnetěš#6#M9.M40-493.00:20:25+00:02:58Detail
10. Vlček JiříVitaSport.cz#40#M10.M40-494.00:20:26+00:02:59Detail
11. Hendrych JaroslavTriclub Česká Lípa#69#M11.M40-495.00:20:34+00:03:07Detail
12. Černý MartinOriginál Henkel Alusysteme#39#M12.M40-496.00:20:41+00:03:14Detail
13. Vopat MilanMilan z hor#3#M13.M50-591.00:20:45+00:03:18Detail
14. Cmunt OndřejBitters Superior Cyklolive team#32#M14.Mdo181.00:20:45+00:03:18Detail
15. Řebíček JanSport team Brozany#61#M15.M30-394.00:20:52+00:03:25Detail
16. Bisová ŠtěpánkaBitters Superior Cyklolive team#51#F1.Zdo351.00:20:56+00:03:29Detail
17. Čuchal PetrMMB Třebenice#4#M16.M30-395.00:21:04+00:03:37Detail
18. Valtr VladimírMP Praha#23#M17.M50-592.00:21:06+00:03:39Detail
19. Eliáš LukášBK Běkodo Teplice#89#M18.M30-396.00:21:22+00:03:55Detail
20. Čapek LubomírKÚC Bikesport Ústí nad Labem#45#M19.M40-497.00:21:30+00:04:03Detail
21. Hill RichardRynholec#30#M20.M40-498.00:21:42+00:04:15Detail
22. Jíra JaroslavTri club Ceska lipa#68#M21.M40-499.00:21:52+00:04:25Detail
23. Bufka ZdeněkAC Česká Lípa#25#M22.M60plus1.00:22:04+00:04:37Detail
24. Hendrychová PetraLitomerice#44#F2.Z36plus1.00:22:10+00:04:43Detail
25. Trux MilošBike Point Roudnice n/L#31#M23.M40-4910.00:22:16+00:04:49Detail
26. Benda MiroslavDomažlice#7#M24.M50-593.00:22:17+00:04:50Detail
27. Pecánek JiříMMB Třebenice#18#M25.M40-4911.00:22:27+00:05:00Detail
28. Hájek MartinBTT Libochovice#70#M26.M30-397.00:22:32+00:05:05Detail
29. Prchlík MatějASK Lovosice#43#M27.Mdo182.00:22:49+00:05:22Detail
30. Sunkovský MiroslavSunset bike Slaný#14#M28.M40-4912.00:22:53+00:05:26Detail
31. Holub JaroslavLiga 100 Praha#15#M29.M50-594.00:22:55+00:05:28Detail
32. Preiss PřémaKola Vondra#83#M30.M19-294.00:22:55+00:05:28Detail
33. Ryšavá VendulkaAC Česká Lípa#57#F3.Zdo352.00:23:14+00:05:47Detail
34. Pavlíček ZdeněkPolevsko#56#M31.M60plus2.00:23:20+00:05:53Detail
35. Seeman VojtěchSokol strašnice#66#M32.Mdo183.00:23:21+00:05:54Detail
36. Nekvasilová LenkaLíbeznice#35#F4.Z36plus2.00:23:32+00:06:05Detail
37. Bláha PetrLibochovice#86#M33.M40-4913.00:23:50+00:06:23Detail
38. Scheu HaraldPraha#34#M34.M50-595.00:24:04+00:06:37Detail
39. Vacátko BáraPraha#52#F5.Z36plus3.00:24:13+00:06:46Detail
40. Marhan MilanPraha#36#M35.M50-596.00:24:24+00:06:57Detail
41. Koliáš ČeněkOB Kotlářka Praha#38#M36.M40-4914.00:24:28+00:07:01Detail
42. Diviš MartinSNB Praha#10#M37.M50-597.00:24:28+00:07:01Detail
43. Knapp JanOřech#87#M38.M19-295.00:24:28+00:07:01Detail
44. Krobová EliškaBTT Libochovice#80#F6.Zdo353.00:24:35+00:07:08Detail
45. Pšenička OndřejCK Lovosice#5#M39.M50-598.00:24:44+00:07:17Detail
46. Seeman TomášMedicína Praha#63#M40.M50-599.00:24:50+00:07:23Detail
47. Janík TomášSpona Teplice#81#M41.M50-5910.00:24:56+00:07:29Detail
48. Rudiš FilipCK Slavoj Terezín#21#M42.Mdo184.00:25:02+00:07:35Detail
49. Pavlas AdamSKP Teplice#78#M43.M40-4915.00:25:14+00:07:47Detail
50. Čarný JosefMMB Třebenice#46#M44.M40-4916.00:25:15+00:07:48Detail
51. Macháček SvatoplukPraha#2#M45.M19-296.00:25:18+00:07:51Detail
52. Nejedlý RomanDuchcov#47#M46.M40-4917.00:25:23+00:07:56Detail
53. Čapková MonikaElite women team#42#F7.Zdo354.00:25:41+00:08:14Detail
54. Maděrová Tučková JanaLiberec#29#F8.Z36plus4.00:25:57+00:08:30Detail
55. Salačová KateřinaRozběháme Litoměřice#13#F9.Z36plus5.00:26:02+00:08:35Detail
56. Pobežal MarekHoroměřice#82#M47.M30-398.00:26:16+00:08:49Detail
57. Houdek Pavel#54#M48.M19-297.00:26:19+00:08:52Detail
58. Seemanová HanaSokol Královské Vinohrady#65#F10.Zdo355.00:26:26+00:08:59Detail
59. Pavlasová EliškaLiberec#77#F11.Zdo356.00:26:51+00:09:24Detail
60. Nejedlý OndřejAK Duchcov#48#M49.Mdo185.00:27:07+00:09:40Detail
61. Vanča KryštofNárodní muzeum#84#M50.M30-399.00:27:09+00:09:42Detail
62. Soukup PetrLitoměřice#49#M51.M40-4918.00:27:20+00:09:53Detail
63. Lisec VítězslavHasiči Třebenice#72#M52.M40-4919.00:27:33+00:10:06Detail
64. Bečka MiloslavUsti n.L.#71#M53.M60plus3.00:27:50+00:10:23Detail
65. Burda Vladimírveslování Bohemians#79#M54.M60plus4.00:28:00+00:10:33Detail
66. Gertner PetrG-PEND LOVOSICE#94#M55.M50-5911.00:28:11+00:10:44Detail
67. Hašlar OldřichKL sport Most#92#M56.M40-4920.00:28:15+00:10:48Detail
68. Andrejko PavelTJ slovan Mariánské Lázně#37#M57.M50-5912.00:28:25+00:10:58Detail
69. Štembera MichalKostelec nad Labem#75#M58.M50-5913.00:28:30+00:11:03Detail
70. Štrougal VítFitness by Věra#26#M59.M19-298.00:28:35+00:11:08Detail
71. Hyšplerová MarkétaRozběháme Litoměřicko#60#F12.Z36plus6.00:28:53+00:11:26Detail
72. Pštrossová MarieSNB Praha#11#F13.Z36plus7.00:28:53+00:11:26Detail
73. Paul JiříBikers České Kopisty#16#M60.M40-4921.00:28:57+00:11:30Detail
74. Strachota MarekLokomotiva Káraný#55#M61.M30-3910.00:29:19+00:11:52Detail
75. Zárubová PetraBenešov nad Ploučnicí#27#F14.Z36plus8.00:29:37+00:12:10Detail
76. Eliáš JosefAK Duchcov#90#M62.Mdo186.00:30:00+00:12:33Detail
77. Gasser RendaCK Lovosice#24#M63.M30-3911.00:30:01+00:12:34Detail
78. Musilová EvaASK Děčín#17#F15.Zdo357.00:30:07+00:12:40Detail
79. Škvorová RenataŘehlovice#91#F16.Z36plus9.00:30:28+00:13:01Detail
80. Hálek JaroslavPraha#1#M64.M40-4922.00:30:42+00:13:15Detail
81. Mašek RomanSNB Praha#12#M65.M50-5914.00:31:39+00:14:12Detail
82. Strejček JiříPraha#8#M66.M30-3912.00:32:30+00:15:03Detail
83. Hořejší ZbyněkÚstí Nad Labem#33#M67.M60plus5.00:32:37+00:15:10Detail
84. Hrubcová PetraPraha#88#F17.Zdo358.00:32:39+00:15:12Detail
85. Seemanová JanaSokol Prosek#64#F18.Z36plus10.00:32:53+00:15:26Detail
86. Krejzová HelenaElite women team#41#F19.Z36plus11.00:34:39+00:17:12Detail
87. Řebíček FrantišekTJ Sokol Brozany#62#M68.M60plus6.00:36:52+00:19:25Detail
88. Němcová LudmilaKostelec nad Labem#76#F20.Z36plus12.00:37:44+00:20:17Detail
89. Červenka KarelHora Svaté Kateřiny#59#M69.M60plus7.00:38:52+00:21:25Detail
90. Pospíšil RenéMiddle Mountain Bikers Třebenice#22#M70.M40-4923.00:43:28+00:26:01Detail
91. Čepelák AntonínMMB Třebenice#20#M71.M40-4924.00:43:29+00:26:02Detail
92. Krátký JanMMB Třebenice#19#M72.M40-4925.00:43:31+00:26:04Detail
93. Černý IvoMMB Třebenice#73#M73.M30-3913.00:47:48+00:30:21Detail
94. Černý OldřichKSH Draci Třebenice#74#M73.Mdo187.00:47:48+00:30:21Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz