Neoficiální Výsledková listina Jindřichohradecký půlmaraton
19. 6. 2021

Půlmaraton

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas12
1. Fencl JiříTCV JH#29#M1.MA (19-39)1.01:20:3400:39:22.4200:41:10.88Detail
2. Michálek FilipPLAVECKÝ KLUB JINDŘŮV HRADEC#121#M2.MA (19-39)2.01:20:59+00:00:25.6800:39:22.6700:41:35.86Detail
3. Vaněček PetrAngelsfamily OCR team#224#M3.MA (19-39)3.01:23:54+00:03:20.6800:39:38.4200:44:15.20Detail
4. Marek MatejNoname#223#M4.MA (19-39)4.01:25:40+00:05:06.6800:41:13.5700:44:25.66Detail
5. Šustr Robert Laufaři JH#184#M5.MB (40-49)1.01:27:09+00:06:35.6800:41:50.7700:45:18.07Detail
6. Vondrášek ŠtěpánSK Čtyři Dvory#208#M6.MB (40-49)2.01:27:11+00:06:37.6800:42:39.7700:44:30.36Detail
7. Strejček JakubBudějce/Bystrc#169#M7.MA (19-39)5.01:31:50+00:11:16.6800:43:33.9100:48:15.79Detail
8. Hinterstoisser AlbertSC Anger#39#M8.MC (50-59)1.01:33:01+00:12:27.6800:43:56.5300:49:03.51Detail
9. Helmich TomasLysa nad Labem#36#M9.MA (19-39)6.01:33:18+00:12:44.6801:33:14.1200:45:11.5700:48:06.29Detail
10. Koudelka DrahomírMeixner Consulting#79#M10.MC (50-59)2.01:34:26+00:13:52.6801:34:16.5000:46:12.0600:48:13.71Detail
11. Tunkl David#229#M11.MA (19-39)7.01:35:33+00:14:59.6800:43:44.1400:51:48.49Detail
12. Dvořák Petr Havlíčkův Brod #25#M12.MA (19-39)8.01:36:14+00:15:40.6801:36:04.8500:45:52.6200:50:21.10Detail
13. Poláček JiříVHT Počátky#149#M13.MB (40-49)3.01:37:36+00:17:02.6801:37:33.8800:45:51.6400:51:44.19Detail
14. Marek MartinRunning Team Nepolisy#114#M14.MB (40-49)4.01:37:42+00:17:08.6801:37:39.0400:46:30.3500:51:10.94Detail
15. Shejbal JanVojtěši Příbraz#235#M15.MB (40-49)5.01:38:11+00:17:37.6801:38:06.8500:46:43.7500:51:26.39Detail
16. Mandrysz MarcelHarley-Davidson Strakonice#113#M16.MC (50-59)3.01:38:14+00:17:40.6801:38:12.3300:46:50.2600:51:23.53Detail
17. Holakovská AdélaPraha 8#231#F1.ZA (19-34)1.01:38:32+00:17:58.6800:46:09.8400:52:21.93Detail
18. Pudil JaroslavSport Bečvář Strakonice#225#M17.MD (60-69)1.01:39:58+00:19:24.6800:46:50.6100:53:07.29Detail
19. Kracík Filip PKPí#228#M18.MA (19-39)9.01:40:09+00:19:35.6801:40:05.9900:47:13.2600:52:55.44Detail
20. Stach MichalJ. Hradec#167#M19.MA (19-39)10.01:40:12+00:19:38.6800:44:57.0900:55:14.55Detail
21. Kosina LuděkKosiňáci České Budějovice#73#M20.MB (40-49)6.01:40:18+00:19:44.6800:49:26.6600:50:50.80Detail
22. Kotrla LukášAtrofované ruce#78#M21.MA (19-39)11.01:41:09+00:20:35.6800:49:47.6300:51:20.69Detail
23. Horák JanPlzeň#46#M22.MA (19-39)12.01:41:09+00:20:35.6801:40:57.0300:49:48.2000:51:20.13Detail
24. Kulhánek Tomáš Koroňák #100#M23.MA (19-39)13.01:41:25+00:20:51.6801:41:06.7700:47:35.8100:53:48.32Detail
25. Holeček Martin#tymdejvid#43#M24.MB (40-49)7.01:41:55+00:21:21.6800:49:40.2800:52:14.48Detail
26. Bažant Mirek#236#M25.MA (19-39)14.01:41:58+00:21:24.6800:46:26.2600:55:30.92Detail
27. Míchal PetrČeské Budějovice#120#M26.MB (40-49)8.01:42:22+00:21:48.6800:48:53.9200:53:27.92Detail
28. Tučková JanaTriSK ČB#190#F2.ZB (35-49)1.01:42:40+00:22:06.6800:49:58.6000:52:40.44Detail
29. Kalina BohumilSK Kardašova Řečice#65#M27.MB (40-49)9.01:42:41+00:22:07.6800:49:28.3900:53:12.56Detail
30. Zadražil KarelChýnov#216#M28.MA (19-39)15.01:42:52+00:22:18.6801:42:29.7200:51:42.7800:51:08.44Detail
31. Kubát CyrilJindřichův Hradec#94#M29.MA (19-39)16.01:44:13+00:23:39.6801:43:56.7000:49:12.9700:54:59.64Detail
32. Zemanová KateřinaTCV JH#219#F3.ZA (19-34)2.01:44:19+00:23:45.6800:47:08.0100:57:10.40Detail
33. Marek MilošPelhřimov#115#M30.MA (19-39)17.01:45:26+00:24:52.6801:45:09.3600:50:25.3900:55:00.18Detail
34. Šteflíček MartinRatiboř#182#M31.MB (40-49)10.01:45:35+00:25:01.6801:45:27.9400:50:33.6300:55:01.34Detail
35. Kinter Jiří#69#M32.MB (40-49)11.01:45:43+00:25:09.6800:50:00.9500:55:41.88Detail
36. Vaněk JanTCV-JH#201#M33.MB (40-49)12.01:45:45+00:25:11.6800:52:39.5100:53:05.09Detail
37. Havlík Milan RAW Gym#35#M34.MA (19-39)18.01:45:46+00:25:12.6801:45:28.9700:49:24.7400:56:21.14Detail
38. Novotná PetraBrtnice#131#F4.ZB (35-49)2.01:46:20+00:25:46.6800:50:14.6700:56:05.13Detail
39. Dostál ZdeněkVelosport Valenta Scott team Pelhřimov#20#M35.MB (40-49)13.01:46:35+00:26:01.6800:51:11.0500:55:23.60Detail
40. Miler Filip#123#M36.MA (19-39)19.01:47:08+00:26:34.6800:50:28.9500:56:38.53Detail
41. Svoboda PetrMoravské Budějovice#171#M37.MB (40-49)14.01:48:01+00:27:27.6800:48:09.5600:59:51.09Detail
42. Veselý OldřichSOS Jindřichův Hradec#206#M38.MC (50-59)4.01:48:07+00:27:33.6800:51:39.9600:56:26.42Detail
43. Dubský RomanPřibyslav#22#M39.MB (40-49)15.01:48:15+00:27:41.6800:52:21.0200:55:53.94Detail
44. Kašpárková MartinaStrmilov#68#F5.ZB (35-49)3.01:48:54+00:28:20.6800:52:04.2100:56:49.62Detail
45. Nosál PetrSuchdol nad Lužnicí#128#M40.MA (19-39)20.01:48:56+00:28:22.6800:49:48.1300:59:06.91Detail
46. Novotný MichalMutyněves#133#M41.MB (40-49)16.01:49:09+00:28:35.6801:49:00.7400:50:28.4000:58:40.43Detail
47. Petrů LukášŘípec#140#M42.MA (19-39)21.01:49:43+00:29:09.6801:49:33.9600:53:18.4300:56:23.87Detail
48. Tomášek Martin#188#M43.MB (40-49)17.01:51:02+00:30:28.6801:50:29.8000:53:12.2700:57:49.63Detail
49. Krajíčková MichaelaAC Záblatí#82#F6.ZA (19-34)3.01:51:40+00:31:06.6800:54:49.9700:56:49.93Detail
50. Tojner RichardJihlava#186#M44.MC (50-59)5.01:51:46+00:31:12.6801:51:30.5200:53:33.3600:58:11.73Detail
51. Vedl FrantišekHorní Planá#204#M45.MB (40-49)18.01:51:49+00:31:15.6801:51:41.6300:52:42.1500:59:06.71Detail
52. Janák PavelKunžak#60#M46.MA (19-39)22.01:51:50+00:31:16.6800:56:02.8700:55:46.93Detail
53. Nořinský LukášJindřichův Hradec#127#M47.MA (19-39)23.01:51:53+00:31:19.6801:51:35.6300:52:08.3000:59:44.22Detail
54. Fuxa MíraNová Včelnice#32#M48.MB (40-49)19.01:52:10+00:31:36.6801:51:55.3500:55:39.2000:56:30.45Detail
55. Hořejší DanielHGE JH#49#M49.MB (40-49)20.01:52:20+00:31:46.6800:51:49.3701:00:29.71Detail
56. Kšandy AndyŽer slimáky#92#F7.ZA (19-34)4.01:52:29+00:31:55.6801:52:12.8200:50:58.3201:01:30.47Detail
57. Binder Jiří #9#M50.MC (50-59)6.01:52:30+00:31:56.6800:53:10.6200:59:18.47Detail
58. Turek Josef#193#M51.MA (19-39)24.01:52:35+00:32:01.6800:55:03.9800:57:30.23Detail
59. Houška JiříPopelín#50#M52.MA (19-39)25.01:52:47+00:32:13.6800:51:15.0701:01:31.92Detail
60. Beneš RadekLišov#6#M53.MA (19-39)26.01:53:06+00:32:32.6801:52:56.7200:53:35.7700:59:29.91Detail
61. Novozámský Milantým Dejvid#218#M54.MA (19-39)27.01:53:33+00:32:59.6800:50:52.5401:02:40.41Detail
62. Procházka MichalSigma Olomouc#152#M55.MB (40-49)21.01:53:47+00:33:13.6801:53:38.5300:53:00.3401:00:45.72Detail
63. Jůn JiříPočátky#61#M56.MB (40-49)22.01:54:07+00:33:33.6801:54:01.7700:52:46.3401:01:20.12Detail
64. Zajícová Magdalena#217#F8.juniorky1.01:54:19+00:33:45.6801:54:15.1900:53:50.0901:00:27.99Detail
65. Kalab PetrHluchý místa#64#M57.MA (19-39)28.01:54:46+00:34:12.6801:54:41.3800:51:57.9001:02:48.01Detail
66. Pazour MilanSK Hasiči Jindřichův Hradec#138#M58.MC (50-59)7.01:55:00+00:34:26.6801:54:54.4600:53:09.3901:01:50.40Detail
67. Kroutil MiroslavZbýšov#87#M59.MB (40-49)23.01:55:06+00:34:32.6801:54:40.0200:55:45.3300:59:19.69Detail
68. Matoušek PavelJindřichův Hradec#117#M60.MB (40-49)24.01:56:42+00:36:08.6800:52:54.8101:03:46.27Detail
69. Šimek MichalRadenín#177#M61.MB (40-49)25.01:56:49+00:36:15.6801:56:27.7400:55:18.0301:01:30.57Detail
70. Vašák MartinČZU Kozatar team#202#M62.MB (40-49)26.01:56:54+00:36:20.6801:56:42.8700:53:16.0901:03:36.99Detail
71. Lejtnar MichalŽirovnice#107#M63.MA (19-39)29.01:57:00+00:36:26.6801:56:29.2800:56:39.4401:00:20.24Detail
72. Šimůnková SimonaTriSK ČB#179#F9.ZA (19-34)5.01:57:07+00:36:33.6801:56:56.0200:54:47.2001:02:18.86Detail
73. Hruška RadekPAVUS Veselí nad Lužnicí#54#M64.MC (50-59)8.01:57:09+00:36:35.6801:56:58.9700:53:41.0601:03:27.21Detail
74. Košťál LukášKunžak#76#M65.MA (19-39)30.01:57:11+00:36:37.6801:57:06.8700:51:02.9201:06:08.00Detail
75. Havel David#34#M66.MA (19-39)31.01:57:16+00:36:42.6801:56:56.9900:52:12.7201:05:02.73Detail
76. Pflug Petr#144#M67.MB (40-49)27.01:57:59+00:37:25.6801:57:47.9300:57:19.7301:00:38.63Detail
77. Kučera RichardTábor#97#M68.MA (19-39)32.01:58:01+00:37:27.6801:57:39.9500:54:14.2101:03:46.64Detail
78. Vanecek RomanJindřichův Hradec#199#M69.MB (40-49)28.01:58:10+00:37:36.6801:57:55.2700:55:09.7901:02:59.82Detail
79. Houška Matěj Cykloteam Vlásenice#51#M70.MA (19-39)33.01:58:16+00:37:42.6800:56:04.6101:02:11.02Detail
80. Chochole ÁvaPK SPORT JH#221#M71.MC (50-59)9.01:58:25+00:37:51.6800:56:02.1901:02:22.29Detail
81. Hnát ZdeněkPraha#41#M72.MB (40-49)29.01:58:27+00:37:53.6800:56:23.0801:02:03.81Detail
82. Fryc MartinTJ Sokol Mnich#31#M73.MA (19-39)34.01:58:39+00:38:05.6801:58:07.0300:55:19.3601:03:18.99Detail
83. Hercog David Jindřichův Hradec #37#M74.junioři1.01:58:50+00:38:16.6801:58:43.0400:54:18.7401:04:30.50Detail
84. Maděryč VojtěchJindřichův Hradec#111#M75.MB (40-49)30.01:59:18+00:38:44.6801:58:47.9900:54:20.8601:04:56.47Detail
85. Krtek JiříJindřichův Hradec#88#M76.MA (19-39)35.01:59:32+00:38:58.6800:56:45.2401:02:46.00Detail
86. Valdová MarieSK Kardašova Řečice#226#F10.ZB (35-49)4.02:00:03+00:39:29.6801:59:56.4500:55:08.0501:04:54.37Detail
87. Dlouhý VladimírBrno#19#M77.MD (60-69)2.02:00:13+00:39:39.6801:59:43.3900:58:50.4201:01:21.61Detail
88. Leitgebová ZdeňkaNová Bystřice#106#F11.ZB (35-49)5.02:01:21+00:40:47.6802:00:59.3800:59:02.4001:02:17.63Detail
89. Němec JanJindřichův Hradec#126#M78.MA (19-39)36.02:01:31+00:40:57.6802:01:21.2500:55:41.4001:05:49.56Detail
90. Hrádek David#52#M79.MB (40-49)31.02:01:54+00:41:20.6800:54:10.0201:07:43.19Detail
91. Průša Jakubten nejlepší#220#M80.MA (19-39)37.02:01:58+00:41:24.6802:01:29.7400:54:07.2201:07:50.50Detail
92. Trajerová LucieČeské Budějovice#189#F12.ZA (19-34)6.02:02:05+00:41:31.6802:01:36.4701:01:28.1501:00:36.02Detail
93. Vašek Dušan Jindřiš#203#M81.MB (40-49)32.02:03:48+00:43:14.6802:03:20.7500:59:09.7001:04:37.90Detail
94. Kašpar PavelJindřichův Hradec#67#M82.MA (19-39)38.02:04:09+00:43:35.6802:03:53.6100:56:44.1801:07:24.28Detail
95. Procházka ŠimonBig Shock#153#M83.junioři2.02:05:08+00:44:34.6802:04:41.6501:02:44.6001:02:22.49Detail
96. Hájek AlešŽer slimáky#33#M84.MB (40-49)33.02:05:33+00:44:59.6802:05:15.0500:58:34.5701:06:57.66Detail
97. Rusyn PetroJindřichův Hradec #161#M85.MA (19-39)39.02:06:15+00:45:41.6802:05:58.2600:58:29.9901:07:44.83Detail
98. Koukal MartinDačice#222#M86.MB (40-49)34.02:06:52+00:46:18.6802:06:43.5200:57:38.8601:09:13.02Detail
99. PROX MartinČlunkový běh#155#M87.MC (50-59)10.02:07:17+00:46:43.6800:58:10.2401:09:06.29Detail
100. Kössl JanLaufaři lokálního významu JH#74#M88.MB (40-49)35.02:07:24+00:46:50.6802:07:10.0100:55:59.6401:11:24.30Detail
101. Šimek MiroslavTC Dvořák České Budějovice #178#M89.MC (50-59)11.02:07:28+00:46:54.6800:59:20.8301:08:06.18Detail
102. Pfauser PavelKapři z Třeboně#142#M90.MB (40-49)36.02:08:19+00:47:45.6802:08:06.1201:01:19.8401:06:58.61Detail
103. Zabloudil ZdeněkJindřichův Hradec#214#M91.MB (40-49)37.02:08:22+00:47:48.6800:58:01.4301:10:20.07Detail
104. Veselá ZuzanaMatchus team#205#F13.ZA (19-34)7.02:08:36+00:48:02.6802:08:06.1801:00:29.9101:08:05.47Detail
105. Krajsa OndřejPraha#83#M92.junioři3.02:08:43+00:48:09.6802:08:36.8900:57:59.8801:10:42.61Detail
106. Stoupenec RichardDačice#168#M93.MC (50-59)12.02:09:35+00:49:01.6802:09:08.3701:01:18.9401:08:15.10Detail
107. Holovská Markéta Jindřichův Hradec #45#F14.ZB (35-49)6.02:10:21+00:49:47.6802:10:09.4601:01:22.9301:08:57.12Detail
108. Procházka VítDivoké kvasnice#154#M94.MA (19-39)40.02:10:34+00:50:00.6802:10:06.6201:02:35.6701:07:57.32Detail
109. Kadlecová KamilaKlenovice#63#F15.ZA (19-34)8.02:10:35+00:50:01.6802:10:08.7201:02:06.0301:08:28.39Detail
110. Šanda JanSoběslav#173#M95.MA (19-39)41.02:10:35+00:50:01.6802:10:08.5701:02:05.8501:08:28.69Detail
111. Včelák Matěj#227#M96.MA (19-39)42.02:10:50+00:50:16.6802:10:30.4701:02:42.6001:08:07.05Detail
112. Mácová Lada Jindřichův Hradec#110#F16.ZC (50plus)1.02:10:55+00:50:21.6802:10:34.3901:03:07.6301:07:46.81Detail
113. Pojar PavelSK Cerný Dub#147#M97.MB (40-49)38.02:10:58+00:50:24.6800:59:37.9801:11:20.00Detail
114. Kuchyňka IvanMalíkov Smiling Bikers#99#M98.MC (50-59)13.02:11:04+00:50:30.6802:10:56.1201:00:11.1001:10:52.12Detail
115. Kuntová MartinaBlack's#102#F17.ZB (35-49)7.02:11:20+00:50:46.6802:11:01.8901:03:16.8401:08:02.98Detail
116. Spěváček Jiří#166#M99.MA (19-39)43.02:11:26+00:50:52.6801:06:02.6601:05:23.31Detail
117. Valková BarboraRadouňka#197#F18.ZA (19-34)9.02:11:37+00:51:03.6802:11:13.8601:02:07.4801:09:28.73Detail
118. Skřivan Tomáš#163#M100.MA (19-39)44.02:11:37+00:51:03.6802:10:22.5201:02:07.6001:09:28.79Detail
119. Kovařík AdamJindřichův Hradec#81#M101.MA (19-39)45.02:11:46+00:51:12.6802:11:35.6701:01:31.4201:10:14.27Detail
120. Strnadová TerezaČernovice#170#F19.ZA (19-34)10.02:11:54+00:51:20.6802:11:22.5101:02:39.8001:09:13.60Detail
121. Paťha MarekPraha#137#M102.MA (19-39)46.02:12:34+00:52:00.6800:59:07.8601:13:25.82Detail
122. Magala LukášEl Magic - Herálec#112#M103.MA (19-39)47.02:14:26+00:53:52.6802:13:48.3201:01:20.8301:13:04.49Detail
123. Belobrad FilipOsamelé lvíče#5#M104.MA (19-39)48.02:15:42+00:55:08.6802:15:03.9701:05:11.6301:10:29.53Detail
124. Míková MichaelaBS Joma#122#F20.ZB (35-49)8.02:15:57+00:55:23.6802:15:27.1801:03:22.7201:12:33.68Detail
125. Molzer Tadeáš Jindřichův Hradec#125#M105.junioři4.02:16:47+00:56:13.6802:16:12.5701:07:06.8701:09:39.59Detail
126. Daněk MartinRadouňka#18#M106.MB (40-49)39.02:17:14+00:56:40.6802:16:44.1301:03:12.1901:14:01.30Detail
127. Perzl KarelČeský Krumlov#139#M107.MC (50-59)14.02:17:14+00:56:40.6802:17:06.1301:04:41.0401:12:32.81Detail
128. Talábová MonikaPočátky#185#F21.ZA (19-34)11.02:17:17+00:56:43.6801:05:57.8901:11:18.87Detail
129. Kovář PetrJindřichův Hradec#80#M108.MA (19-39)49.02:17:44+00:57:10.6802:17:36.3801:04:54.4601:12:49.42Detail
130. Outrata HynekJindřichův Hradec#136#M109.MB (40-49)40.02:17:48+00:57:14.6802:17:20.5801:07:04.0001:10:43.80Detail
131. Krejčová Jitka#86#F22.ZA (19-34)12.02:17:50+00:57:16.6802:17:33.6401:06:45.6201:11:03.74Detail
132. Ráftl KarelLOVĚTÍN#157#M110.MB (40-49)41.02:18:13+00:57:39.6802:17:44.8401:01:02.6001:17:09.67Detail
133. Kocourek JanSoběslavská elita#233#M111.MA (19-39)50.02:18:14+00:57:40.6802:18:12.7201:04:44.3801:13:29.34Detail
134. D'agostino alfonso Salerno#17#M112.MC (50-59)15.02:18:32+00:57:58.6802:17:56.8601:03:54.9801:14:36.25Detail
135. Tomaschková ZuzanaJH Cycling#187#F23.ZB (35-49)9.02:18:52+00:58:18.6801:02:41.6601:16:09.47Detail
136. Sokolík VladimírTrhové Sviny#164#M113.MD (60-69)3.02:19:20+00:58:46.6801:05:47.8101:13:31.87Detail
137. Šedivý RastislavPříbram#174#M114.MB (40-49)42.02:19:28+00:58:54.6802:19:11.1701:07:08.3301:12:19.66Detail
138. Váchová ZuzanaZáryby#196#F24.ZA (19-34)13.02:19:53+00:59:19.6802:19:20.2101:06:39.9001:13:12.79Detail
139. Latal Jaromir #105#M115.MA (19-39)51.02:20:09+00:59:35.6802:19:49.6901:05:34.6601:14:34.31Detail
140. Somogyi DánielTrebon#165#M116.MB (40-49)43.02:20:35+01:00:01.6802:20:22.6901:05:54.5101:14:39.68Detail
141. Kubalová Eva České Budějovice#93#F25.ZB (35-49)10.02:20:52+01:00:18.6802:20:28.1701:07:58.1201:12:52.87Detail
142. Chalupa VáclavJindřichův Hradec#56#M117.MA (19-39)52.02:21:20+01:00:46.6801:06:44.2901:14:35.59Detail
143. Matoušková TerezaKamenice nad Lipou#118#F26.ZA (19-34)14.02:21:45+01:01:11.6802:21:21.8501:07:03.1501:14:41.01Detail
144. Hrnčíř Filip#232#M118.MA (19-39)53.02:21:59+01:01:25.6802:21:27.5401:02:38.7601:19:19.79Detail
145. Tůmová Jana Kunžak#192#F27.ZC (50plus)2.02:22:02+01:01:28.6802:21:40.1801:06:07.2201:15:53.90Detail
146. Kuželová Kateřina#103#F28.ZB (35-49)11.02:22:38+01:02:04.6802:22:30.4801:05:00.7001:17:36.48Detail
147. Zaal JakubTehov#211#M119.MA (19-39)54.02:23:34+01:03:00.6802:23:12.7401:09:32.4901:14:00.95Detail
148. Borský MarekPraha#11#M120.MA (19-39)55.02:23:35+01:03:01.6802:23:14.7001:09:32.2901:14:02.26Detail
149. Kubíček PetrRadouňka#95#M121.MA (19-39)56.02:24:22+01:03:48.6802:23:51.9701:06:44.5401:17:36.67Detail
150. Kubínová MartaStředokluky#96#F29.ZB (35-49)12.02:25:06+01:04:32.6802:24:50.8401:08:28.2901:16:37.64Detail
151. Brokešová Tereza #13#F30.ZA (19-34)15.02:25:06+01:04:32.6802:24:32.6401:10:18.9401:14:47.00Detail
152. Píš PavelČeské Budějovice #145#M122.MD (60-69)4.02:25:49+01:05:15.6802:25:45.4901:09:36.6801:16:11.48Detail
153. Chalupský LadislavTelč#57#M123.MA (19-39)57.02:26:23+01:05:49.6802:26:13.8501:08:27.1001:17:55.12Detail
154. Mojžíš MartinPraha#124#M124.MA (19-39)58.02:28:34+01:08:00.6802:28:20.3801:09:10.3501:19:23.02Detail
155. Hercog MartinJindřichův Hradec#38#M125.MA (19-39)59.02:28:44+01:08:10.6801:05:54.0801:22:49.64Detail
156. Krejčí KateřinaTabor#84#F31.ZB (35-49)13.02:30:14+01:09:40.6802:29:38.3101:07:32.0701:22:41.49Detail
157. Pufr FrantišekTabor#156#M126.MA (19-39)60.02:30:14+01:09:40.6801:07:32.8101:22:41.11Detail
158. Dospěl Radek#234#M127.MB (40-49)44.02:30:47+01:10:13.6802:30:34.6101:05:01.5501:25:45.10Detail
159. Hrivňák JanChmelobrana Kryry#53#M128.MA (19-39)61.02:31:33+01:10:59.6802:31:12.9701:12:24.6301:19:07.78Detail
160. Pojarová AndreaSK Cerný Dub#148#F32.ZB (35-49)14.02:31:38+01:11:04.6802:31:04.6901:10:30.3201:21:07.63Detail
161. Rezková BlankaZdiby#160#F33.ZA (19-34)16.02:31:54+01:11:20.6802:31:15.1301:08:33.0301:23:20.01Detail
162. Kostlánová SimonaSenior klub team Tábor#75#F34.ZC (50plus)3.02:32:23+01:11:49.6802:32:18.5001:13:02.1301:19:20.64Detail
163. Zaalova DorotheaTehov#213#F35.juniorky2.02:32:48+01:12:14.6802:32:27.3501:13:05.9401:19:41.48Detail
164. Zaal SvatoplukTehov#212#M129.MB (40-49)45.02:32:49+01:12:15.6801:13:06.2301:19:41.77Detail
165. Kříž PavelČeské Budějovice#91#M130.MB (40-49)46.02:35:30+01:14:56.6802:35:05.6301:14:24.6601:21:05.29Detail
166. Šimanová PetraVolary#176#F36.ZB (35-49)15.02:35:31+01:14:57.6802:35:06.0301:14:24.2301:21:05.80Detail
167. Pfauserová ŠárkaKapři z Třeboně#143#F37.ZB (35-49)16.02:35:47+01:15:13.6802:35:34.8201:21:00.4801:14:45.67Detail
168. Kulič Kulovaný MartinJH půlmaraton#101#M131.MB (40-49)47.02:36:37+01:16:03.6802:35:51.7501:12:47.6801:23:48.54Detail
169. Kocmánek Lukáš#70#M132.MA (19-39)62.02:38:06+01:17:32.6802:37:27.7801:11:44.8901:26:20.36Detail
170. Tůma JiříPolště#191#M133.MC (50-59)16.02:38:37+01:18:03.6801:14:44.5901:23:52.07Detail
171. Kvašnovská MichaelaČeské Budějovice#104#F38.ZB (35-49)17.02:39:11+01:18:37.6802:38:48.2801:15:48.5401:23:21.73Detail
172. Beránek Vladimír Havlíčkův Brod #7#M134.MB (40-49)48.02:47:26+01:26:52.6802:47:12.7901:13:41.9101:33:43.97Detail
173. Širhal LukášJindřichův Hradec#180#M135.MA (19-39)63.02:50:38+01:30:04.6802:50:06.4401:14:17.4801:36:19.57Detail
174. Makovec VáclavJindřichohradecký půlmaraton#230#M136.MB (40-49)49.02:59:24+01:38:50.6802:58:53.5001:28:38.7301:30:44.42Detail
175. Apfelbeck MarekSokol Kout na Šumavě#1#M137.MB (40-49)50.03:07:59+01:47:25.6803:07:34.0101:26:37.7201:41:20.77Detail
Fenclova DanaTabor#30#FZB (35-49)00:00:0001:04:24.26Detail
Běhal PavelMTB Javořice#4#MMB (40-49)00:00:00Detail
Vokáč TomášJindřichův Hradec#207#MMB (40-49)00:00:00Detail
Brabec AntonínZambelli Budweis#12#MMB (40-49)00:00:00Detail
Baloun RichardČeské Budějovice#2#MMA (19-39)00:00:00Detail
Bezpalcová ŠárkaVeselí nad Lužnicí#8#FZB (35-49)00:00:00Detail
Tybitancl Lukáš JH Cycling #194#MMA (19-39)00:00:00Detail
Holbová EditaJindřichův Hradec#42#FZA (19-34)00:00:00Detail
Wehrberger PavelVeselí nad Lužnicí #210#MMB (40-49)00:00:00Detail
Vrábel PavelMST Jihlava#209#MMB (40-49)00:00:00Detail
Zadinová LadislavaJ.Hradec#215#FZC (50plus)00:00:00Detail
DNF Novák JanHluchý místa#129#MjuniořiDNF 00:48:57.00Detail
DNF Batók MiroslavJindřichův Hradec#3#MMD (60-69)DNF 00:51:00.21Detail
DNS Šalanda MarekJindřichův Hradec#172#MMB (40-49)DNS 02:50:59.10Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz