Oficiální Výsledková listina Safariběh ČSOB 2021: Nechci být poslední
16. 10. 2021

10 km


Notice: Undefined index: level in /home/www/irontime.cz/www/irontime.cz/a/function/show.php on line 12
MužiŽeny

Notice: Use of undefined constant M - assumed 'M' in /home/www/irontime.cz/www/irontime.cz/a/function/show.php on line 251

Notice: Use of undefined constant F - assumed 'F' in /home/www/irontime.cz/www/irontime.cz/a/function/show.php on line 252
Další
#Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1.KovářJáchymMizuno Tým#0315#M1.Mdo401.00:36:15Detail
2.VokrouhlíkMichalPraha#0294#M2.Mdo402.00:37:29+00:01:14Detail
3.ČivrnýJiříSemily #0037#M3.Mdo501.00:37:47+00:01:32Detail
4.ZámečníkAdrien TristanBULOWAAH#0313#M4.Mdo403.00:38:57+00:02:42Detail
5.Kratochvílová KriegelováKateřinaASK ELNA Počerady#0143#F1.Zdo401.00:39:21+00:03:06Detail
6.HakTomášVítězná#0079#M5.Mdo502.00:39:38+00:03:23Detail
7.DohnanskýTomášDecathlon Hradec Králové#0317#M6.Mdo404.00:40:25+00:04:10Detail
8.BeránekOndřejPraha 6#0318#M7.Mdo405.00:40:50+00:04:3500:40:47.77Detail
9.BuřilFrantišek Vidochov#0028#M8.Mdo601.00:41:17+00:05:02Detail
10.LukášekVincentBULOWAAH#0312#M9.Mdo406.00:41:23+00:05:08Detail
11.BláhovecJiříBěžíme.cz#0018#M10.Mdo407.00:41:57+00:05:42Detail
12.ZoubkováBarboraHvězda Pardubice#0316#F2.Zdo402.00:42:12+00:05:57Detail
13.HabrMartinTJ Sokol Olešnice#0072#M11.Mdo408.00:42:21+00:06:06Detail
14.MetelkováTáňaOK99 Hradec Králové#0319#F3.Zdo501.00:42:42+00:06:27Detail
15.GabrleDanielDvůr Králové nad Labem#0066#M12.Mdo409.00:42:57+00:06:4200:42:55.39Detail
16.LněničkaJanDvůr Králové nad Labem#0156#M13.Mdo4010.00:43:01+00:06:4600:42:59.86Detail
17.BaumováTerezaDvůr Králové nad Labem#0012#F4.Zdo403.00:43:09+00:06:54Detail
18.VeselýPetrRoyal Bay#0290#M14.Mdo4011.00:43:14+00:06:59Detail
19.Marek Martin Herbalife nutrition #0162#M15.Mdo503.00:43:30+00:07:15Detail
20.NovotnýLuděkDvůr Králové nad Labem#0190#M16.Mdo504.00:44:16+00:08:01Detail
21.ChrisstoffelsEricAtletika Dvůr Kralové nad Labe#0106#M17.Mdo602.00:44:36+00:08:2100:44:35.01Detail
22.KoutníkLumírSK Vrchlabí - Smola konstrukce#0140#M18.Mdo603.00:44:40+00:08:2500:44:38.74Detail
23.LánFilipOK Slavia Hradec Králové#0153#M19.Mdo505.00:44:47+00:08:3200:44:44.08Detail
24.OčenášekVojenMladá Boleslav#0314#M20.Mdo506.00:45:26+00:09:1100:45:25.28Detail
25.MervartováKristýnaAtletická škola Hradec Králové#0173#F5.Zdo404.00:45:30+00:09:1500:45:29.61Detail
26.KozákováDenisaHvězda Pardubice#0141#F6.Zdo502.00:45:52+00:09:37Detail
27.SadilJanPraha#0237#M21.Mdo604.00:46:33+00:10:18Detail
28.SvobodováMonika Betokon - silnější než Zekon#0261#F7.Zdo405.00:46:44+00:10:29Detail
29.NeradováSylvaMozarťák#0185#F8.Zdo406.00:46:49+00:10:3400:46:48.23Detail
30.VašíčekRomanTJ Maratonstav Úpice #0288#M22.Mdo507.00:46:50+00:10:3500:46:49.08Detail
31.SchánělPetrHradec Králové#0241#M23.Mdo508.00:47:03+00:10:4800:47:01.47Detail
32.BrádlePetrDobrá Voda u Hořic#0023#M24.Mdo605.00:47:15+00:11:0000:47:13.31Detail
33.BaškovskáKateřinaHolky z Vršovky#0009#F9.Zdo407.00:47:44+00:11:2900:47:41.08Detail
34.HanušTomášTrutnov#0082#M25.Mdo4012.00:47:45+00:11:3000:47:42.63Detail
35.SmolaJosefBěžecký klub Náchod #0252#M26.Mdo509.00:47:53+00:11:3800:47:49.44Detail
36.ŽďárskýPetrSvídnický extrém#0310#M27.Mdo4013.00:47:57+00:11:4200:47:54.10Detail
37.NovákJakubHořice#0186#M28.Mdo4014.00:48:05+00:11:5000:48:04.31Detail
38.FigeraMichalVLČICE#0059#M29.Mdo5010.00:48:23+00:12:08Detail
39.Baumová Nikola Dvůr Králové nad Labem#0011#F10.Zdo408.00:48:33+00:12:18Detail
40.KábrtováJitkaTJ Maratonstav Úpice#469#F11.Zdo601.00:48:37+00:12:2200:48:36.47Detail
41.ZárubaMartinMěÚ DKNL#0304#M30.Mdo5011.00:48:44+00:12:2900:48:42.67Detail
42.KadavýJiří Vrchlabí#0118#M31.Mdo4015.00:48:53+00:12:3800:48:50.65Detail
43.PavlíkLukášBorovina#0202#M32.Mdo4016.00:49:11+00:12:5600:49:01.82Detail
44.LuběnaMartinDvůr Králové nad Labem#0157#M33.Mdo5012.00:49:24+00:13:0900:49:15.84Detail
45.BrožekRadmilKRB Chrudim#0025#M34.M60plus1.00:49:27+00:13:1200:49:25.70Detail
46.MotalJanNemojov#0179#M35.Mdo606.00:49:32+00:13:1700:49:30.68Detail
47.PešekMichalAtelier technik Dvůr Králové ...#0203#M36.Mdo5013.00:49:44+00:13:2900:49:41.79Detail
48.ŠmídJakubZacapa Bar Vrchlabí#0272#M37.Mdo4017.00:49:51+00:13:3600:49:49.57Detail
49.RudolfJiříDvůr Králové nad Labem#0229#M38.Mdo4018.00:49:58+00:13:4300:49:57.12Detail
50.ZítkováKateřinaPraha#0308#F12.Zdo503.00:50:00+00:13:4500:49:59.50Detail
51.SlavíkDominikNotorici Horní Branná#0250#M39.Mdo4019.00:50:18+00:14:0300:50:15.71Detail
52.Horák Jiří Bike Team KC Jaroměř #0100#M40.Mdo5014.00:50:25+00:14:1000:50:23.15Detail
53.JindřišekMartinSokol Horní Branná#0112#M41.Mdo4020.00:50:29+00:14:1400:50:25.47Detail
54.LavickáLucieLomnice nad Popelkou#0154#F13.Zdo409.00:50:49+00:14:3400:50:43.59Detail
55.JezberaRomansám za sebe 6#0111#M42.Mdo607.00:50:50+00:14:3500:50:49.81Detail
56.PospíšilVojtěchTJ Sokol Stará Paka#0217#M43.Mdo4021.00:50:51+00:14:3600:50:45.21Detail
57.HolubecRadekLánov#0097#M44.Mdo5015.00:50:53+00:14:38Detail
58.Dresler MiroslavSTŘEZETICE Běh #0046#M45.Mdo5016.00:50:57+00:14:4200:50:48.74Detail
59.BaškovskáRomanaHolky z Vršovky#0010#F14.Zdo504.00:51:16+00:15:0100:51:12.99Detail
60.DundaPavelAC 1866#0047#M46.Mdo4022.00:51:30+00:15:1500:51:23.46Detail
61.STRUHÁRMilanMilovice u Hořic#0260#M47.Mdo5017.00:51:39+00:15:2400:51:38.06Detail
62.Hanyk Tomáš Hradec Králové #0083#M48.Mdo4023.00:51:53+00:15:3800:51:50.81Detail
63.FrýzlMartinJiskra Jaroměř Potocký#0065#M49.Mdo5018.00:52:01+00:15:4600:51:58.79Detail
64.ChaloupkovaTerezaFčelí Medvídci#0104#F15.Zdo4010.00:52:11+00:15:5600:52:07.53Detail
65.OrságPetrDvůr Králové nad Labem Žireč#0196#M50.Mdo5019.00:52:12+00:15:5700:52:03.99Detail
66.HomolováVendula24/7 Gym by Attitude#0098#F16.Zdo4011.00:52:13+00:15:5800:52:10.86Detail
67.ArchlebVaclavRychnov nad kneznou#0003#M51.Mdo5020.00:52:14+00:15:5900:52:13.18Detail
68.BalákJiříAeroklub Zbraslavice#0005#M52.Mdo5021.00:52:28+00:16:1300:52:23.64Detail
69.HulínRomanKosmonosy#0102#M53.Mdo5022.00:52:30+00:16:1500:52:29.26Detail
70.KrejčováPavlínaNovopacké pivo#0147#F17.Zdo505.00:52:46+00:16:3100:52:44.66Detail
71.ZavoralJakubFčelí Medvídci#0306#M54.Mdo4024.00:52:53+00:16:3800:52:50.06Detail
72.RutrleJosefDvůr Králové nad Labem #0231#M55.Mdo608.00:52:54+00:16:39Detail
73.SamekOndřejZdobín#0239#M56.Mdo4025.00:53:07+00:16:5200:53:00.72Detail
74.GracíkKryštofTřebihošť#0069#M57.Mdo4026.00:53:15+00:17:0000:53:07.60Detail
75.SynekJanVrchlabí (JSRKcarpteam) #0262#M58.Mdo4027.00:53:23+00:17:0800:53:17.29Detail
76.KošťálováOlgaHořice#0136#F18.Zdo506.00:53:35+00:17:2000:53:32.98Detail
77.KodýtkováJanaNáchod#0132#F19.Zdo507.00:53:51+00:17:3600:53:47.04Detail
78.DvořákováŠtěpánkaOpočno#0050#F20.Zdo4012.00:53:53+00:17:3800:53:47.40Detail
79.ČtvrtečkaOndřejSpoko run#0038#M59.Mdo4028.00:54:13+00:17:5800:54:08.61Detail
80.KubicaDušanDvůr Králové nad Labem#0150#M60.Mdo5023.00:54:14+00:17:5900:54:08.31Detail
81.ŠebekJiříČernošice#0264#M61.Mdo609.00:54:22+00:18:0700:54:15.88Detail
82.PospíšilJaroslavNový Bydžov#0216#M62.Mdo5024.00:54:30+00:18:1500:54:25.31Detail
83.HolečekMirekNové Město nad Metuji #0096#M63.Mdo5025.00:54:37+00:18:2200:54:32.19Detail
84.MecnerMichalLibníkovice #0171#M64.Mdo4029.00:54:40+00:18:2500:54:35.81Detail
85.FigerováPetraVlčice#0060#F21.Zdo508.00:54:44+00:18:29Detail
86.PaličkaJanHradec Králové#0197#M65.Mdo4030.00:54:52+00:18:3700:54:42.24Detail
87.Žalská Barbora ITADECO #0309#F22.Zdo4013.00:54:58+00:18:4300:54:55.60Detail
88.PodpieraRichardČSOB#0212#M66.Mdo5026.00:55:05+00:18:5000:54:59.75Detail
89.RudolfováJanaSTG Trutnov#0230#F23.Zdo602.00:55:43+00:19:2800:55:41.30Detail
90.VávrováZuzanaNová Paka #0289#F24.Zdo4014.00:56:00+00:19:4500:55:56.42Detail
91.PolickýTomášPoličátka#0215#M67.Mdo4031.00:56:02+00:19:4700:55:56.55Detail
92.PoklopJaroslavŽacléř#0213#M68.Mdo6010.00:56:34+00:20:1900:56:32.44Detail
93.ChmelíkPetrJaroměř#0105#M69.Mdo4032.00:57:07+00:20:5200:57:03.36Detail
94.ČeřovskáHelenaHořice#0034#F25.Zdo4015.00:57:08+00:20:5300:56:56.51Detail
95.ČeřovskýJanHořice#0035#M70.Mdo5027.00:57:08+00:20:5300:56:56.21Detail
96.GrúňováMarkéta#647#F26.Zdo4016.00:57:13+00:20:5800:57:06.06Detail
97.ŠváchaMartinNelahozeves, Lešany#0278#M71.Mdo6011.00:57:13+00:20:5800:57:07.76Detail
98.KrejcarRadekDvůr Králové nad Labem#0145#M72.Mdo5028.00:58:07+00:21:5200:58:00.24Detail
99.KrejcarJakubDvůr Králové nad Labem#0144#M73.Mdo4033.00:58:09+00:21:54Detail
100.MatouškováLindaRychnov nad Kněžnou#0168#F27.Zdo4017.00:58:11+00:21:5600:58:09.64Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace
Další

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo