Oficiální Výsledková listina Safariběh ČSOB 2021: Nechci být poslední
16. 10. 2021

10 km

MužiŽeny
Další
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Kovář JáchymMizuno Tým#0315#M1.Mdo401.00:36:16Detail
2. Vokrouhlík MichalPraha#0294#M2.Mdo402.00:37:30+00:01:14.24Detail
3. Čivrný JiříSemily #0037#M3.Mdo501.00:37:48+00:01:32.24Detail
4. Zámečník Adrien TristanBULOWAAH#0313#M4.Mdo403.00:38:58+00:02:42.24Detail
5. Kratochvílová Kriegelová KateřinaASK ELNA Počerady#0143#F1.Zdo401.00:39:22+00:03:06.24Detail
6. Hak TomášVítězná#0079#M5.Mdo502.00:39:39+00:03:23.24Detail
7. Dohnanský TomášDecathlon Hradec Králové#0317#M6.Mdo404.00:40:26+00:04:10.24Detail
8. Beránek OndřejPraha 6#0318#M7.Mdo405.00:40:51+00:04:35.2400:40:48.04Detail
9. Buřil František Vidochov#0028#M8.Mdo601.00:41:18+00:05:02.24Detail
10. Lukášek VincentBULOWAAH#0312#M9.Mdo406.00:41:24+00:05:08.24Detail
11. Bláhovec JiříBěžíme.cz#0018#M10.Mdo407.00:41:58+00:05:42.24Detail
12. Zoubková BarboraHvězda Pardubice#0316#F2.Zdo402.00:42:13+00:05:57.24Detail
13. Habr MartinTJ Sokol Olešnice#0072#M11.Mdo408.00:42:22+00:06:06.24Detail
14. Metelková TáňaOK99 Hradec Králové#0319#F3.Zdo501.00:42:43+00:06:27.24Detail
15. Gabrle DanielDvůr Králové nad Labem#0066#M12.Mdo409.00:42:58+00:06:42.2400:42:55.63Detail
16. Lněnička JanDvůr Králové nad Labem#0156#M13.Mdo4010.00:43:02+00:06:46.2400:43:00.35Detail
17. Baumová TerezaDvůr Králové nad Labem#0012#F4.Zdo403.00:43:10+00:06:54.24Detail
18. Veselý PetrRoyal Bay#0290#M14.Mdo4011.00:43:15+00:06:59.24Detail
19. Marek Martin Herbalife nutrition #0162#M15.Mdo503.00:43:31+00:07:15.24Detail
20. Novotný LuděkDvůr Králové nad Labem#0190#M16.Mdo504.00:44:17+00:08:01.24Detail
21. Chrisstoffels EricAtletika Dvůr Kralové nad Labem #0106#M17.Mdo602.00:44:37+00:08:21.2400:44:35.07Detail
22. Koutník LumírSK Vrchlabí - Smola konstrukce#0140#M18.Mdo603.00:44:41+00:08:25.2400:44:39.36Detail
23. Lán FilipOK Slavia Hradec Králové#0153#M19.Mdo505.00:44:48+00:08:32.2400:44:44.09Detail
24. Očenášek VojenMladá Boleslav#0314#M20.Mdo506.00:45:27+00:09:11.2400:45:26.16Detail
25. Mervartová KristýnaAtletická škola Hradec Králové#0173#F5.Zdo404.00:45:31+00:09:15.2400:45:30.22Detail
26. Kozáková DenisaHvězda Pardubice#0141#F6.Zdo502.00:45:53+00:09:37.24Detail
27. Sadil JanPraha#0237#M21.Mdo604.00:46:34+00:10:18.24Detail
28. Svobodová Monika Betokon - silnější než Zekon#0261#F7.Zdo405.00:46:45+00:10:29.24Detail
29. Neradová SylvaMozarťák#0185#F8.Zdo406.00:46:50+00:10:34.2400:46:48.73Detail
30. Vašíček RomanTJ Maratonstav Úpice #0288#M22.Mdo507.00:46:51+00:10:35.2400:46:49.85Detail
31. Scháněl PetrHradec Králové#0241#M23.Mdo508.00:47:04+00:10:48.2400:47:01.76Detail
32. Brádle PetrDobrá Voda u Hořic#0023#M24.Mdo605.00:47:16+00:11:00.2400:47:14.07Detail
33. Baškovská KateřinaHolky z Vršovky#0009#F9.Zdo407.00:47:45+00:11:29.2400:47:41.72Detail
34. Hanuš TomášTrutnov#0082#M25.Mdo4012.00:47:46+00:11:30.2400:47:43.21Detail
35. Smola JosefBěžecký klub Náchod #0252#M26.Mdo509.00:47:54+00:11:38.2400:47:50.29Detail
36. Žďárský PetrSvídnický extrém#0310#M27.Mdo4013.00:47:58+00:11:42.2400:47:54.20Detail
37. Novák JakubHořice#0186#M28.Mdo4014.00:48:06+00:11:50.2400:48:04.86Detail
38. Figera MichalVLČICE#0059#M29.Mdo5010.00:48:24+00:12:08.24Detail
39. Baumová Nikola Dvůr Králové nad Labem#0011#F10.Zdo408.00:48:34+00:12:18.24Detail
40. Kábrtová JitkaTJ Maratonstav Úpice#469#F11.Zdo601.00:48:38+00:12:22.2400:48:37.44Detail
41. Záruba MartinMěÚ DKNL#0304#M30.Mdo5011.00:48:45+00:12:29.2400:48:42.79Detail
42. Kadavý Jiří Vrchlabí#0118#M31.Mdo4015.00:48:54+00:12:38.2400:48:50.88Detail
43. Pavlík LukášBorovina#0202#M32.Mdo4016.00:49:12+00:12:56.2400:49:02.23Detail
44. Luběna MartinDvůr Králové nad Labem#0157#M33.Mdo5012.00:49:25+00:13:09.2400:49:16.39Detail
45. Brožek RadmilKRB Chrudim#0025#M34.M60plus1.00:49:28+00:13:12.2400:49:26.69Detail
46. Motal JanNemojov#0179#M35.Mdo606.00:49:33+00:13:17.2400:49:30.94Detail
47. Pešek MichalAtelier technik Dvůr Králové nad Labem#0203#M36.Mdo5013.00:49:45+00:13:29.2400:49:41.97Detail
48. Šmíd JakubZacapa Bar Vrchlabí#0272#M37.Mdo4017.00:49:52+00:13:36.2400:49:49.59Detail
49. Rudolf JiříDvůr Králové nad Labem#0229#M38.Mdo4018.00:49:59+00:13:43.2400:49:57.54Detail
50. Zítková KateřinaPraha#0308#F12.Zdo503.00:50:01+00:13:45.2400:49:59.67Detail
51. Slavík DominikNotorici Horní Branná#0250#M39.Mdo4019.00:50:19+00:14:03.2400:50:15.96Detail
52. Horák Jiří Bike Team KC Jaroměř #0100#M40.Mdo5014.00:50:26+00:14:10.2400:50:24.12Detail
53. Jindřišek MartinSokol Horní Branná#0112#M41.Mdo4020.00:50:30+00:14:14.2400:50:26.37Detail
54. Lavická LucieLomnice nad Popelkou#0154#F13.Zdo409.00:50:50+00:14:34.2400:50:44.30Detail
55. Jezbera Romansám za sebe 6#0111#M42.Mdo607.00:50:51+00:14:35.2400:50:50.24Detail
56. Pospíšil VojtěchTJ Sokol Stará Paka#0217#M43.Mdo4021.00:50:52+00:14:36.2400:50:45.67Detail
57. Holubec RadekLánov#0097#M44.Mdo5015.00:50:54+00:14:38.24Detail
58. Dresler MiroslavSTŘEZETICE Běh #0046#M45.Mdo5016.00:50:58+00:14:42.2400:50:49.38Detail
59. Baškovská RomanaHolky z Vršovky#0010#F14.Zdo504.00:51:17+00:15:01.2400:51:13.70Detail
60. Dunda PavelAC 1866#0047#M46.Mdo4022.00:51:31+00:15:15.2400:51:24.00Detail
61. STRUHÁR MilanMilovice u Hořic#0260#M47.Mdo5017.00:51:40+00:15:24.2400:51:38.87Detail
62. Hanyk Tomáš Hradec Králové #0083#M48.Mdo4023.00:51:54+00:15:38.2400:51:50.85Detail
63. Frýzl MartinJiskra Jaroměř Potocký#0065#M49.Mdo5018.00:52:02+00:15:46.2400:51:59.21Detail
64. Chaloupkova TerezaFčelí Medvídci#0104#F15.Zdo4010.00:52:12+00:15:56.2400:52:07.54Detail
65. Orság PetrDvůr Králové nad Labem Žireč#0196#M50.Mdo5019.00:52:13+00:15:57.2400:52:04.48Detail
66. Homolová Vendula24/7 Gym by Attitude#0098#F16.Zdo4011.00:52:14+00:15:58.2400:52:10.90Detail
67. Archleb VaclavRychnov nad kneznou#0003#M51.Mdo5020.00:52:15+00:15:59.2400:52:14.15Detail
68. Balák JiříAeroklub Zbraslavice#0005#M52.Mdo5021.00:52:29+00:16:13.2400:52:24.42Detail
69. Hulín RomanKosmonosy#0102#M53.Mdo5022.00:52:31+00:16:15.2400:52:30.19Detail
70. Krejčová PavlínaNovopacké pivo#0147#F17.Zdo505.00:52:47+00:16:31.2400:52:45.20Detail
71. Zavoral JakubFčelí Medvídci#0306#M54.Mdo4024.00:52:54+00:16:38.2400:52:50.20Detail
72. Rutrle JosefDvůr Králové nad Labem #0231#M55.Mdo608.00:52:55+00:16:39.24Detail
73. Samek OndřejZdobín#0239#M56.Mdo4025.00:53:08+00:16:52.2400:53:01.65Detail
74. Gracík KryštofTřebihošť#0069#M57.Mdo4026.00:53:16+00:17:00.2400:53:07.96Detail
75. Synek JanVrchlabí (JSRKcarpteam) #0262#M58.Mdo4027.00:53:24+00:17:08.2400:53:17.36Detail
76. Košťálová OlgaHořice#0136#F18.Zdo506.00:53:36+00:17:20.2400:53:33.80Detail
77. Kodýtková JanaNáchod#0132#F19.Zdo507.00:53:52+00:17:36.2400:53:47.34Detail
78. Dvořáková ŠtěpánkaOpočno#0050#F20.Zdo4012.00:53:54+00:17:38.2400:53:47.93Detail
79. Čtvrtečka OndřejSpoko run#0038#M59.Mdo4028.00:54:14+00:17:58.2400:54:09.37Detail
80. Kubica DušanDvůr Králové nad Labem#0150#M60.Mdo5023.00:54:15+00:17:59.2400:54:09.26Detail
81. Šebek JiříČernošice#0264#M61.Mdo609.00:54:23+00:18:07.2400:54:16.01Detail
82. Pospíšil JaroslavNový Bydžov#0216#M62.Mdo5024.00:54:31+00:18:15.2400:54:25.89Detail
83. Holeček MirekNové Město nad Metuji #0096#M63.Mdo5025.00:54:38+00:18:22.2400:54:33.02Detail
84. Mecner MichalLibníkovice #0171#M64.Mdo4029.00:54:41+00:18:25.2400:54:36.57Detail
85. Figerová PetraVlčice#0060#F21.Zdo508.00:54:45+00:18:29.24Detail
86. Palička JanHradec Králové#0197#M65.Mdo4030.00:54:53+00:18:37.2400:54:43.13Detail
87. Žalská Barbora ITADECO #0309#F22.Zdo4013.00:54:59+00:18:43.2400:54:55.72Detail
88. Podpiera RichardČSOB#0212#M66.Mdo5026.00:55:06+00:18:50.2400:55:00.34Detail
89. Rudolfová JanaSTG Trutnov#0230#F23.Zdo602.00:55:44+00:19:28.2400:55:41.33Detail
90. Vávrová ZuzanaNová Paka #0289#F24.Zdo4014.00:56:01+00:19:45.2400:55:56.93Detail
91. Polický TomášPoličátka#0215#M67.Mdo4031.00:56:03+00:19:47.2400:55:56.72Detail
92. Poklop JaroslavŽacléř#0213#M68.Mdo6010.00:56:35+00:20:19.2400:56:33.34Detail
93. Chmelík PetrJaroměř#0105#M69.Mdo4032.00:57:08+00:20:52.2400:57:03.72Detail
94. Čeřovská HelenaHořice#0034#F25.Zdo4015.00:57:09+00:20:53.2400:56:57.17Detail
95. Čeřovský JanHořice#0035#M70.Mdo5027.00:57:09+00:20:53.2400:56:57.08Detail
96. Grúňová Markéta#647#F26.Zdo4016.00:57:14+00:20:58.2400:57:06.51Detail
97. Švácha MartinNelahozeves, Lešany#0278#M71.Mdo6011.00:57:14+00:20:58.2400:57:08.61Detail
98. Krejcar RadekDvůr Králové nad Labem#0145#M72.Mdo5028.00:58:08+00:21:52.2400:58:01.24Detail
99. Krejcar JakubDvůr Králové nad Labem#0144#M73.Mdo4033.00:58:10+00:21:54.24Detail
100. Matoušková LindaRychnov nad Kněžnou#0168#F27.Zdo4017.00:58:12+00:21:56.2400:58:10.20Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz
Další